Bij het zien van de eerste trailer voor ‘Beauty and the Beast’ ging iedereen uit zijn dak. De film, met in de hoofdrol Emma Watson, komt pas uit in maart 2017. Toch zijn wij al razend enthousiast, zeker na het zien van de eerste beelden.
Om de pijn van het wachten toch een beetje te verzachten, hebben wij enkele beelden uit ‘Beauty and the Beast’ voor jullie. Jack Morrissey is een van de producers van de film en hij heeft op zijn Instagram-account al een klein voorproefje gepost.
Toch is dit niet alles. Ook krijgen we op Twitter een beeld te zien van een scène die tijdens het nummer ‘Gaston’ werd opgenomen.
Lumiere and Cogsworth are revealed in the first look at Disney’s Beauty and the Beast remake https://t.co/J930hROirL pic.twitter.com/sYiGfQpulH
— Gizmodo (@Gizmodo) 26 augustus 2016
Last but not least krijgen we nog een blik op de knappe prins aka Het Beest. We moeten eerlijk zijn: het ziet er veelbelovend uit. Het enige wat we missen? Beelden van hoofdrolspeelster Emma Watson.
First look at @thatdanstevens as The Beast (Well The prince) via @maconodompic.twitter.com/vh49crZDbf
— Beauty & The Beast (@Beauty_BeastFR) 26 augustus 2016
Lees ook:
- De 7 beste momenten uit Disney’s Beauty and the Beast
- Video: de trailer van Disneys ‘Beauty & The Beast’ is er!
- Yes! Keira Knightly heeft een rol in deze nieuwe Disneyfilm
Copyright: Sandie Stroobants