Je bent hier: Home > Thuis & wonen > 15 x sterren die bewijzen dat ze ook gewone mensen zijn

15 x sterren die bewijzen dat ze ook gewone mensen zijn

Thuis & wonen
15 x sterren die bewijzen dat ze ook gewone mensen zijn

Je zou het soms niet denken als je hun Instagram-foto’s ziet, maar bekende sterren zijn eigenlijk ook maar gewone mensen. En hoewel sommigen dit zo veel mogelijk proberen te camoufleren, zijn er ook enkelen die er maar al te graag voor uitkomen. Wij tonen je alvast 15 momenten waarop sterren bewijzen dat ze ook maar gewone mensen zijn.

Die ene keer dat Anna Kendrick haar idool Beyoncé ontmoette, en ze er een kunstwerk van maakte

#FanGirlOfTheYear 😍😍😍😍 @beyonce

Een foto die is geplaatst door Anna Kendrick (@annakendrick47) op

Toen Blake Lively haar pasta-obsessie met ons deelde

I swear I have friends.

Een foto die is geplaatst door Blake Lively (@blakelively) op

Toen Chrissy Teigen een volledig kaaswiel cadeau kreeg van hubby John Legend en dit het beste was wat haar ooit overkomen was

 

Toen Demi Lovato verkouden was en ze tampons in haar neus stak

When you snow mobile with a cold….. Nose tampons from @DevonneByDemi coming soon… 🍜❄️🌨

Een foto die is geplaatst door Demi Lovato (@ddlovato) op

Toen Taylor Swift om 7u ’s ochtends een vliegtuig moest nemen en ze er gewoon helemaal niet klaar voor was

On the way to the airport at 7am, bright eyed and ready to take on the next adventure! …….nope.

Een foto die is geplaatst door Taylor Swift (@taylorswift) op

Toen Lena Dunham probeerde te skypen met haar hond (omdat dit nu eenmaal belangrijk is)

When ya dawg tries to FaceTime you but you’re unavail

Een foto die is geplaatst door Lena Dunham (@lenadunham) op

Toen Mindy Kaling eiste om 2 stukken taart te krijgen, omdat het nu eenmaal haar verjaardag was… drie dagen geleden!

I require two kinds of birthday cake for my birthday. my birthday was three days ago. I had birthday cake then too. #themindyproject

Een foto die is geplaatst door Mindy Kaling (@mindykaling) op

Toen Elle Fanning toonde dat ook sterren hun wijsheidstanden moeten laten verwijderen

#peahead #nomorewisdom

Een foto die is geplaatst door Elle Fanning (@ellefanning) op

Toen Melissa McCarthy toonde dat ook sterren geobsedeerd zijn door Harry Potter…

Ben and I in Hogsmeade this weekend! I’m now officially a wizard- I knew it!@universal_studio #HarryPotter

Een foto die is geplaatst door Melissa McCarthy (@melissamccarthy) op

 …of door Pokémon Go

*drops mic* gnight

Een foto die is geplaatst door Ariana Grande (@arianagrande) op

Toen Anne Hathaway haar uitslag deelde met de wereld

Proof that my “#ellendegeneres Nerves” are real… Watch me on @theellenshow today @disneyalice xx

Een foto die is geplaatst door Anne Hathaway (@annehathaway) op

Toen Nick Jonas ons herinnerde aan de problemen die je had als je voor de eerste keer met je crush praatte

#tbt When you’re 13… hanging with your first crush and you’re trying to play it cool. #wheresmydeodorant

Een foto die is geplaatst door Nick Jonas (@nickjonas) op

Toen Brie Larson ondervond wat belangrijk is in het leven

#FONUTS !!!!! !!!!! !!!!!

Een foto die is geplaatst door Brie (@brielarson) op

Toen Amy Schumer toonde wat er gebeurt als je een foto ‘à la Kardashians’ wil nemen

Paparazzi are everywhere

Een foto die door amyschumer is geplaatst op

En toen Adele haar work-out met ons deelde

getting ready…

Een foto die door adele is geplaatst op

Lees ook:

 

Shoppen is altijd een goed idee