Iedereen kent vast de afbeelding van de met glittersterren bedekte wallen. Wel, nu is het dus een trend geworden! En het ziet er mooier uit dan je misschien wel zou denken. Actrice Suki Waterhouse kwam er bijvoorbeeld mee naar de première van Pride and Prejudice and Zombies. En eerlijk, het zag er prachtig uit!
Hoe je het zelf doet? Gewoon een beetje glitter (goud is heel mooi) en gel. Gebruik absoluut geen lijm op je gezicht! MAC Cosmetics heeft bijvoorbeeld een Mixing Medium Eyeliner die perfect dienst doet om glitters op je gezicht te houden. Mix de gel met wat glitters en dep het met het topje van je vingers onder je ogen. Geen nood, het mag er best een beetje slordig uit zien. Dag donkere kringen!
Als je op het einde van de dag de glitters van je gezicht haalt, zorg er dan voor dat de glitters niet in je ogen terechtkomen. Gebruik gewoon een beetje make-upremover op een tissue of watje en veeg richting de haarlijn.