Je bent hier: Home > Celebs > ZIEN: Zo vierden de BN’ers kerst

ZIEN: Zo vierden de BN’ers kerst

Celebs
ZIEN: Zo vierden de BN’ers kerst

We toonden jullie net nog hoe enkele wereldsterren de feestdagen doorbrachten, maar ook onze BN’ers trokken hun mooiste outfits aan. Of het nu gezellig in pyjama aan de ontbijttafel was of al glimmend aan het kerstdiner, iedereen was in opperbeste sfeer. En ook zij deelden de leukste kiekjes op sociale media.

Nicolette van Dam

Grote zus legt even uit wat een piek is ❤️ #merrychristmas #amsterdamdress

Een foto die is geplaatst door Nicolette van Dam (@nicolettevandam1) op

Art Rooijakkers

Nuttig kerstkado: ✅ ✌ #merrychristmas

Een foto die is geplaatst door Art rooijakkers (@deechteartrooijakkers) op

Frank van der Lende

Bobbi Eden

Merry Christmas! Stelletje ongeregeld #family #merychristmas #stelletjeongeregeld #teamhot ☺️

Een foto die is geplaatst door Bobbi Eden (@bobbieden) op

Thomas Berge

First day of Christmas ❤️

Een foto die is geplaatst door THOMAS BERGE (@thomasbergeofficial) op

Familie Kluivert

Merry Christmas everybody , Joyeux Noëlle a tous , Fijne Kerst aan iedereen ❤ #family

Een foto die is geplaatst door Patrick Kluivert (@patrickkluivert9) op

Andy Van Der Meyde en Melisa Schaufeli

Heerlijk genieten met zn allen!! #kerst #familie #liefde #gezelligheid #❤️ @bramapeldoorn @isabellaschaufeli @melisaschaufeli

Een foto die is geplaatst door Van Der Meyde (@andyvandermeyde) op

Patty Brard

Merry xmas everyone! #justthe4ofus #happiness #ibiza #love #brunch #whitetruffel #scrambledeggs #dogs #bolonkazwetna

Een foto die is geplaatst door Patty Brard (@pattybrard) op

Geraldine Kemper

Fijne kerst iedereen!!

Een foto die is geplaatst door Geraldine Kemper (@geraldine_kemper) op

Jan Versteegh

Amanda Balk

Christmass❤

Een foto die is geplaatst door Amanda Balk (@amandabalk) op

Sylvia Geersen

Merry Christmas

Een foto die is geplaatst door Sylvia Geersen✨ (@sylviageersen) op

Armin van Buuren

Xander de Buisonjé

Yolanthe Cabau

My handsome bodyguard and I

Een foto die is geplaatst door Y O L A N T H E C A B A U (@yolanthecabau) op

Jan Kooijman

He-Man & She-Ra zeggen: #merrychristmas en ikke ook (en Jean Grey photobombt effe)

Een foto die is geplaatst door Jan Kooijman (@jankooijmagram) op

Chantal Janzen

Merry X-mas mensen. En apen. #metkerstkleedmenzichaltijdfeestelijk #ookjeaap

Een foto die is geplaatst door Chantal Janzen (@chantaljanzen.official) op

Gerard Ekdom

Merry Christmas!! Ik ben er alvast op gekleed! #smoking

Een foto die is geplaatst door gerardekdom (@gerardekdom) op

Gers Pardoel

Een foto die is geplaatst door GersPardoel (@gers_pardoel) op

Ellen Hoog

Merry Christmas everyone #sterretje #christmas

Een foto die is geplaatst door Ellen Hoog (@ellen_hoog) op

André Hazes Jr.

Jingle Bells

Een foto die is geplaatst door MoniQue Noël (@moniquenoell) op

Tamara Elbaz

Cheers. #merrychristmaseveryone . #champagne #swimmingpool #onlyindubai #loveithere

Een foto die is geplaatst door Tamara Elbaz (@tamaraelbaz) op

Gerard Joling

Lieve mensen, ik wil jullie allemaal fijne feestdagen wensen en een gelukkig nieuwjaar. Dikke kus van Geer

Een foto die is geplaatst door Gerard Joling (@gerard_joling) op

Lees ook:

 

Shoppen is altijd een goed idee