Het concept Carpool Karaoke is een waar begrip geworden de afgelopen tijd, en de meest bijzondere celebs hebben er al aan meegedaan. Maar nu stapt er wel heel hoog bezoek in de auto bij James Corden, want niemand minder dan Michelle Obama laat zich in de nieuwste video van haar muzikale kant zien!
De Britse James is ietwat overdonderd wanneer de First Lady zonder pardon in de auto stapt, en – gehuld in een prachtige jurk – aanbiedt hem een tour te geven over het terrein van het Witte Huis.
Michelle Obama blijkt een ware muziekliefhebber te zijn, en zingt luidkeels mee op deuntjes van onder andere Stevie Wonder en Beyoncé, en doet uit de doeken wat ze het meest en het minst gaat missen aan het wonen in the White House. Kijken!
Lees ook:
- Video: De nieuwe Carpool Karaoke met de Red Hot Chili Peppers gaat je dag maken!
- Video: Demi Levato en Nick Jonas in een nieuwe Carpool Karaoke
- Gwen Stefani schittert in hilarische Carpool Karaoke met 2 andere megasterren erbij!