Je bent hier: Home > Celebs > ZIEN: Dit deden de celebs op kerstavond

ZIEN: Dit deden de celebs op kerstavond

Celebs
ZIEN: Dit deden de celebs op kerstavond

Foute kersttruien, cadeautjes en zelfgemaakte desserts… bekende wereldsterren lijken toch niet zo veel van ons te verschillen als het aankomt op feestdagen. Terwijl wij samen met onze vrienden en familie aan het kerstdiner plaatsnamen, deden celebs van over heel de wereld net hetzelfde. En gelukkig voor ons, plaatsten ze dat natuurlijk allemaal op sociale media. 

Miley Cyrus en Liam Hemsworth

Katy Perry

Mariah Carey

Merry Christmas everybody! I’m making my favorite sauce and I hope you’re enjoying the Yuletide cheer!

Een video die is geplaatst door Mariah Carey (@mariahcarey) op

Kaley Cuoco

“Ugly” sweaters X @goldsheepclothing @lucillebryan

Een video die is geplaatst door @normancook op

Kelly Osbourne

What do you think of our pjs?

Een foto die is geplaatst door Kelly! (@kellyosbourne) op

Heidi Klum

Frohe Weihnachten Merry Christmas from my family to yours

Een foto die is geplaatst door Heidi Klum (@heidiklum) op

Alessandra Ambrosio

Vovò Noel ❤ #amor #família #VoJoana #homesweethome

Een foto die is geplaatst door Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) op

Reese Witherspoon

Merry #ChristmasEve, y’all! ❤️ Can’t believe the big man comes tomorrow!!! #SantaClausIsComingToTown

Een foto die is geplaatst door Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) op

Hilary Duff

Feeling so lucky to be in Canada to have a white Christmas. ❤️❤️

Een foto die is geplaatst door Hilary Duff (@hilaryduff) op

Sarah Jessica Parker

X, sj

Een video die is geplaatst door SJP (@sarahjessicaparker) op

Katie Holmes

Merry Christmas Eve !!!!!!!!

Een foto die is geplaatst door Katie Holmes (@katieholmes212) op

Geri Halliwell

Happy Christmas! (My best pressie is in my tummy ).

Een foto die is geplaatst door Geri Horner (@therealgerihalliwell) op

Taylor Swift

Christmas Smooches

Een foto die is geplaatst door Lily Aldridge (@lilyaldridge) op

The Jonas Brothers

JOBRO-MAS

Een foto die is geplaatst door J O E J O N A S (@joejonas) op

Nev Schulman (Catfish)

HO HO HO HOE! (jk ilysm)

Een foto die is geplaatst door Nev Schulman (@nevschulman) op

Adam Levine

Chad Michael Murray

I couldn’t ask for a better present!!!! There’s always next season! @buffalobills #merrychristmas #gobills Thanku @rooeemer

Een foto die is geplaatst door Chad Murray (@chadmurray15) op

Demi Lovato

Merry Christmas y’all!!

Een foto die is geplaatst door Demi Lovato (@ddlovato) op

Sophia Bush

Merry ❤

Een foto die is geplaatst door Sophia Bush (@sophiabush) op

Lady Gaga

Merry Christmas and Happy Holidays Monsters. Xoxo Joanne

Een video die is geplaatst door xoxo, Joanne (@ladygaga) op

Chrissy Teigen en John Legend

Merry Christmas!

Een foto die is geplaatst door John Legend (@johnlegend) op

Beyoncé

Anna Kendrick

Just the beginning

Een foto die is geplaatst door Anna Kendrick (@annakendrick47) op

Lucy Hale

Merry, Merry from mine to yours ! Happy elfin holidays

Een foto die is geplaatst door Lucy Hale (@lucyhale) op

Lees ook:

 

Shoppen is altijd een goed idee