Je bent hier: Home > Celebs > Hilarisch ‘ochtendritueel’ van Sylvie Meis gaat viral en Twitter komt niet meer bij

Hilarisch ‘ochtendritueel’ van Sylvie Meis gaat viral en Twitter komt niet meer bij

Celebs
Hilarisch ‘ochtendritueel’ van Sylvie Meis gaat viral en Twitter komt niet meer bij

Het is donderdag 8 augustus 2019 en Sylvie Meis is weer in het nieuws. Is ze verloofd? Is ze weer single? Is de vlam van de week weer ingeruild? Nee. Vandaag is haar opmerkelijke ‘ochtendritueel’ hét onderwerp van gesprek.

Wakker worden, Syl!

De presentatrice en glamourdiva deelde gisteren een video in haar Instagram Stories waarin ze naar een spiegel loopt. Naar eigen zeggen is ze net wakker. “Wake up, Sylvie, wake up”, klinkt het in de video. Terwijl ze dat zegt, slaat ze zachtjes op haar wangen om zichzelf wakker te maken. Het korte fragment – dat nogal abrupt eindigt – is afkomstig uit een elf minuten durende Instagram TV-video waarin Syl laat zien “wat ze als allereerste doet zodra ze wakker is”.

Lees ook
Sylvie Meis bevestigt nieuwe relatie: ‘Ik ben in de wolken’

Trending topic

Op Twitter raken ze er niet over uitgepraat: de hashtag #Sylvie is op dit moment zelfs trending topic. De opmerkelijke en ietwat lachwekkende (haha) video wordt massaal nagedaan door melige types die geen bal geloven van ‘het net wakker zijn’ van Syl.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Werbung / Ad I’m happy to share with you my current morning beauty routine for healthy and glowing skin. Hope you like it and let me know what you think 💗 Products I used: Regulatpro Hyaluron @regulatbeauty https://www.regulat.com/produkt?artikel=regulatpro-hyaluron Hello Body @hellobody Aloé Wash Daily Face Cleansing Gel https://www.hellobody.com/product/aloe-wash-daily-face-cleansing-gel/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Rosental Rose Queen @rosental_organics https://rosental.de/produkt/rose-queen-rosenquarz-roller/ Aloé Light Hydrating Daily Face Moisturizer https://www.hellobody.com/product/aloe-light-hydrating-daily-face-moisturizer/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Aloe Drops Daily Face Glow Booster https://www.hellobody.de/produkt/aloe-drops-daily-face-glow-booster/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Cellery Juice https://www.instagram.com/celeryjuicebenefits/ Check also my other videos on Youtube: Good Girl Gone Bad by Serena Goldenbaum Part 1: https://youtu.be/5-tpq_HNZBI Meine Erfahrung mit BANANA BEAUTY: https://youtu.be/3L2iKAAMpCQ

Een bericht gedeeld door Sylvie Meis (@sylviemeis) op

Dusss…

Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je dan gratis in voor onze nieuwsbrief.

Bron: Libelle | Beeld: ANP

Shoppen is altijd een goed idee