Word abonnee

Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting!

Je bent hier: Home > Celebs > Vergeet Ibiza, Griekenland is dé nieuwe vakantiebestemming van de celebs

Vergeet Ibiza, Griekenland is dé nieuwe vakantiebestemming van de celebs

Celebs
Vergeet Ibiza, Griekenland is dé nieuwe vakantiebestemming van de celebs

Vergeet Ibiza, Griekenland is de place to be! Van topmodellen en bloggers tot actrices: celebrities allerlande trokken deze zomer massaal naar de Griekse eilanden. Nog niet op vakantie geweest? Een last-minute richting Mykonos of Santorini zou wel eens jouw ticket naar het paradijs kunnen zijn.

Adriana Lima

Het Braziliaanse topmodel Adriana Lima maakte met enkele vrienden het eiland Mykonos onveilig.

LUNCH TIME 👅👅👅👅

Een foto die is geplaatst door Adriana Lima (@adrianalima) op

Josephine Skriver

Het Deense topmodel Josephine Skriver ging op ontdekkingstocht naar de fauna en flora van het Griekse eiland Santorini.

santorini 📸: @bohnes

Een foto die is geplaatst door Josephine Skriver (@josephineskriver) op

Chantel Jeffries

Model, vlogster én Justin Biebers ex Chantel Jeffries genoot van een zonnige vakantie op Mykonos.

😩

Een foto die is geplaatst door CeeJay The Dj💽 Or Chantz (@chanteljeffries) op

Alessandra Ambrosio

Ook Braziliaanse schoonheid Alessandra Ambrosio koos deze zomer Mykonos uit als vakantiebestemming.

Island Life ☀️🐠🌺 #foreveronvacation #Mykonos

Een foto die is geplaatst door Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) op

Sofie Valkiers

De Belgische blogster Sofie Valkiers vond Hydra de ideale plek voor enkele outfitfoto’s voor op haar blog Fashionata.

Getting lost in the colorful streets of Hydra Island 💙 #wonderlust #hydraisland

Een foto die is geplaatst door Sofie Valkiers (@sofievalkiers) op

Lindsay Lohan

Actrice Lindsay Lohan liet de ferry links liggen en huurde een jacht in de haven van Mykonos.

Beach hair! Good vibes 🙏🏻⚓️🙏🏻 have a blessed day. I love these Ray bans http://liketk.it/2oM9d @liketoknow.it

Een foto die is geplaatst door Lindsay Lohan (@lindsaylohan) op

Kate Hudson

Ook actrice Kate Hudson waande zich tijdens een boottochtje op het paradijs.

“She canalizes through women. If they are suppressed, she struggles upward. If women are free, she is free. Fortunately, no matter how many times she is pushed down, she bounds up again. No matter how many times she is forbidden, quelled, cut back, diluted, tortured, touted as unsafe, dangerous, mad, and other derogations, she emanates upward in women, so that even the most quiet, even the most restrained woman keeps a secret place for her. Even the most repressed woman has a secret life, with secret thoughts and secret feelings which are lush and wild, that is, natural. Even the most captured woman guards the place of the wild-ish self, for she knows intuitively that someday there will be a loophole, an aperture, by chance, and she will hightail it to escape.” -Clarissa Pinkola Estés (Women Who Run With The Wolves) 🙌 #WildWoman #Freedom

Een foto die is geplaatst door Kate Hudson (@katehudson) op

Emily Ratajkowski

Topmodel en actrice Emily Ratajkowski deed aan island hopping en werd gespot op o.a. Santorini en Kreta.

Lily Aldridge

Het Amerikaanse model Lily Aldridge is het gezicht van Wonderlust, het nieuwe parfum van Michael Kors. Topfotograaf Mario Testino trok samen met haar en de Nederlandse Wouter Peelen naar Mykonos om er de campagne te shooten.

Because sometimes the journey is the destination. #Wonderlust

Een foto die is geplaatst door Michael Kors (@michaelkors) op

Lees ook:

 

Shoppen is altijd een goed idee