Je bent hier: Home > Celebs > Halloween: De slechtst en best verklede Hollywoodsterren

Halloween: De slechtst en best verklede Hollywoodsterren

Celebs
Halloween: De slechtst en best verklede Hollywoodsterren

Officieel is het vandaag pas Halloween, maar bekend Hollywood trok er afgelopen weekend al verkleed op uit. Actrice Kate Hudson organiseerde een Halloweenfeestje waar bijna iedereen voor uitgenodigd was. Daarna was het de beurt aan Katy Perry om de gasten te entertainen op haar Halloween-/verjaardagsfeestje. Gruwel en gniffel: dit zijn de beste en slechtste celebrity-kostuums van Halloween 2016.

Gastvrouw Kate Hudson

Kate Hudson op het feestje van Katy Perry

Detention

Een foto die is geplaatst door Kate Hudson (@katehudson) op

Gastvrouw Katy Perry

Katy Perry op het feestje van Kate Hudson

Op de achtergrond zien we ook hubby Orlando Bloom verkleed als Donald Trump!

Demi Lovato

Happy Halloween

Een foto die is geplaatst door Demi Lovato (@ddlovato) op

Nina Dobrev & Taylor Lautner

How many Lochte’s is too many Lochte’s? We’re capping it at 3. #GreatMindsThinkAlike #GoUSA@taylorlautner

Een foto die is geplaatst door Nina Dobrev (@ninadobrev) op

Kylie Jenner

Jessica Alba

#ABFAB w my boo @kellysawyer #patsyandedina #bff #Halloween

Een video die is geplaatst door Jessica Alba (@jessicaalba) op

Jenna Dewan

Ok last one I promise

Een foto die is geplaatst door Jenna Dewan Tatum (@jennaldewan) op

Hilary Duff & Jason Walsh

De grootste verliezers van de avond waren Hilary Duff en haar man Jason Walsh. Het koppel werd met de grond gelijk gemaakt vanwege hun ‘racistische’ halloweenkostuums. Hilary verkleedde zich als een pelgrim en Jason als een Indiaan, wat volgens fans een sneer was naar de inheemse Amerikaanse bevolking.

Marc Jacobs

#HalloweenWeekend Night One rg: @themarcjacobs

Een foto die is geplaatst door Marc Jacobs (@marcjacobs) op

Emily Ratajkowski

Halloween! Creatures are out tonight #wearethenight Thanks @bacardiusa @kenzodigital

Een foto die is geplaatst door Emily Ratajkowski (@emrata) op

Bette Midler

Winifred Sanderson flies in to Hulaween! Says thanks to everyone who made it such an electrifying evening!!

Een foto die is geplaatst door Bette Midler (@bettemidler) op

Alessandra Ambrosio

Happy Halloween !!!

Een foto die is geplaatst door Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) op

Mariah Carey & Nick Cannon

Holiday times

Een foto die is geplaatst door Mariah Carey (@mariahcarey) op

Lees ook:

 

Shoppen is altijd een goed idee