Heb jij kinderen in de leeftijd van 3 tot 6 jaar? Dan weet je dat dit een belangrijke fase is. Ze staan open voor instructie, leren veel, maar hebben ook duidelijk een eigen willetje (“neeeeee!”). Zou het niet super zijn als je je kind in deze fase een lekker en verantwoord tussendoortje kunt geven, waarmee ze ook nog eens kunnen leren?
Flair samen met LiGA
Mini beertjes van LiGA
Probeer dan eens de nieuwe Mini Letterbeertjes van LiGA. Met deze knapperige mini-biscuitjes in de vorm van een beertje kunnen jouw kids naar hartenlust spelen. De beertjes hebben bovendien een letter op hun buikje, zodat ze spelenderwijs bekend worden met letters en het alfabet.
En als je kinderen klaar zijn met spelen, kunnen ze de koekjes lekker opeten. De biscuitjes zijn namelijk zonder kleurstoffen, gemaakt met volkoren graan en een bron van vezels. Ze zijn bovendien in twee varianten te krijgen: eentje met chocoladesmaak en kleine stukjes melkchocolade en eentje met vanillesmaak en kleine stukjes witte chocolade.
Ook lekker voor mamma 😉
Meer weten?
http://www.liga.nl/producten/miniletterbeertjes
Lees trouwens ook eens:
- Witte tanden? Deze gezonde snack zou de truc zijn
- 11x snacks met minder dan 50 calorieën
- Gezonde traktatie: Lieveheersbeestjes