Clubafbeelding van zomaar even kletsen

zomaar even kletsen

Even een plek om lekker te kletsen. Even goede morgen zeggen of wat je wilt. Altijd een lekker gevoel om 's morgens 's avonds of wanneer dan ook even wat kwijt te kunnen. Dat kan alles zijn: je werk, je leven, je liefde, alles!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. zomaar even kletsen
  4. Ik weet niet wat ik voel...

Dit onderwerp heeft 2 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 13-09-2009 22:00. \t\t

Ik weet niet wat ik voel...

  1. Geplaatst door Lisa1980 | 10-07-2009, 22:03 | 1200x gelezen | 2 reacties

    Gemende gevoelens...een raar gevoel...zenuwachtig? verliefd? gewoon een fantasie? Ik weet het niet....
    Ik heb een gevoel wat ik niet kan omschrijven... Het ene moment voel ik me leeg en heb ik een raar "zenuwachtig" gevoel in mijn buik....ik ril en er gaan veel gedachtes door me heen. Heb al jaren een vaste relatie en een kindje maar denk steeds aan hoe het zou zijn met een ander. En dan niet een relatie maar meer zoenen, knuffelen of misschien meer. De " ander" waar ik dan aan denk is 1 van de 3 die steeds om de beurt in mijn fantasie/gedachten/(dag)droom voorkomen.

    Wie kent dit gevoel? Ben ik verliefd? Mis ik iets anders??? Ik zou er zo graag wat mee willen doen.
    Als 1 van die 3 nu voor mijn neus stond dan.... En ik denk niet gelijk aan de wildste vormen van seks...maar knuffelen of zoenen of hooguit ietsje meer dan dat. Kort samengevat : aandacht??

    En toch heb ik niet het idee dat ik dit tekort kom of dat er iets mis is in onze relatie als staat het seksueel al heel lang op een erg laag pitje ( ik doe het meer om hem te plezieren ).

    Ik weet niet wat ik ermee moet!!! Maar het voelt niet fijn....en toch ook weer wel.


2 reacties op blog


  1. Heel normaal. Je mist aandacht.
    Je voelt je soms meer partner en moeder dan een sexy vrouw.
    Ga lekker door met fantaseren.
    Mijn remedie was films kijken van mijn favoriete acteur..lid worden van een forum waar ze hoofdzakelijk over de desbetreffende acteur praten. Wel een forum met humor en een klein beetje schunnigheid.
    De serieuze forums moet je links laten...hahaha



  2. je mist aandacht .iemand om mee te praten een luisterend oor.
    mischien iemand die er altijd voor je is en mischien nu niet mogelijk en een keer een arm om je heen slaat.
    iemand waar je alles bij kwijt zou kunnen.ik herken je verhaal heel erg.
    heb dit zelf ook wel eens .kijk alleen uit dat je niet werkelijk een andere relatie begint waar je wel de aandacht krijgt die je zo graag wil .ten zei je dit echt wilt.
    er zijn altijd wel tijden dat je weinig of geen aandacht krijgt liefde tekort.
    Ga leuke dingen doen zoek een leuk forum waar je kunt kletsen .of zoek een leuke vriendin waar je lekker mee kletst.


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Taros140104 roeptHey JTC daar ben je ! Nog­ aan het surfen ? Ik krui­p in mijn lekkere bedje h­oor! Truste !! | 11-05-2011 | 21:58
  • Bunnie4 roeptSchiet eens op Taros, ik ­zie je wel en ik word hie­r zo weer weggejaagd ha h­a! | 11-05-2011 | 19:34
  • jointheclub roeptwaar zijn jullie het is m­ooi weer!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! | 08-04-2011 | 10:40
  • jointheclub roeptHe TAROS BEN JE ER OOK? | 28-03-2011 | 15:52
  • natasja30 roeptgoedemorgen iedereen.
    kopje koffie erbij he­erlijkk
    | 13-01-2011 | 10:09
  • Bunnie4 roeptHeey, we zijn er weer een­s alledrie!!! Koffie of e­en wijntje? | 08-10-2010 | 14:43
  • Taros140104 roeptHey Nunnie ik zie je ! | 30-09-2010 | 16:30
  • jointheclub roeptBLEEEEEEEEEE het is vroeg­ en donker hier | 02-09-2010 | 06:33
  • Taros140104 roeptHey JTC ik zie je nog hie­r, ga snel naar bed jij h­aha. | 17-08-2010 | 20:59
  • gebruiker_verwijderd_441 roeptIk ben totally nieuw hier­ en zie door de clubs het­ forum niet ;) oftewel: w­aar kan ik beginnen? | 01-08-2010 | 16:45

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!