Clubafbeelding van mama's willen afvallen

mama's willen afvallen

Gezonder eten en meer bewegen is toch wel moeilijker als je kinderen hebt en ook nog werkt. Misschien dat we elkaar kunnen motiveren om er toch een paar kilo vanaf te krijgen?

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. mama's willen afvallen
  4. Mama's die willen afvallen?

Dit onderwerp heeft 235 reacties, en bestaat uit 10 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 10.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 04-10-2009 20:30. \t\t

Mama's die willen afvallen?

  1. Geplaatst door sas252 | 01-06-2009, 14:59 | 14614x gelezen | 235 reacties

    Een paar jaar geleden ben ik 60 kilo afgevallen. Gewoon door gezonder te eten en meer te bewegen. Ik ging 3 a 4 keer per week naar de sportschool en minder kcal eten en hierdoor ben ik in anderhalf jaar tijd van maat 54 naar maat 38 gegaan.

    Na mijn eerste zwangerschap zijn er 10 kilo's blijven hangen. Na mijn tweede zwangerschap is er gelukkig niks blijven hangen, maar die 10 kilo's zijn nog steeds niet weg.

    Nu wil ik graag een paar kilo's afvallen, maar met een parttime baan en 3 kinderen in huis, gaat dit wat moeilijker als de vorige keer. Het lijkt me fijn om met mama's te kletsen die hetzelfde probleem ondervinden, zodat we elkaar misschien kunnen moitiveren of elkaar tips/adviezen kunnen geven?

    Groetjes Saskia

    Mama van Pete (9 okt 2007) en Luc en Stan (5 feb 2009)

235 reacties op onderwerp


  1. Ja, daar heb ik ook last van. Ook al is het 4 jaar geleden dat ik van een tweeling ben bevallen. Iedere keer begin ik opnieuw, maar om het vol te houden.....helaas. Ik verklein mijn doel om het niet zo dramatisch te laten lijken. Iedere keer 2 kilo in een maand of zo. dan is het makkelijker haalbaar dan te zeggen er moet 10 kilo af. Klinkt erg veel.
    Alleen heb ik een fulltime baan. Die tijd die ik vrij heb wil ik dan ook graag met de kids besteden. Om dan daarna ook nog alleen te moeten gaan sporten zie ik niet zitten. Misschien moet ik eerst wat aan mijn zelfdicipline gaan doen op dit vlak. Of toch wat vaker op de wiifit plaat staan.

    Shy-Girl wijzigde dit bericht op 02-06-2009 23:40 met 29%


  2. Hoi Shy-Girl,

    Leuk dat je gereageerd hebt. En leuk dat je ook een tweeling hebt. Jouw tweeling gaat inmiddels naar school natuurlijk? Ik kan me voorstellen dat je dan in je vrije tijd van de kids wil genieten.

    Hebben jullie een wiifit thuis? Ik heb een simpele trilplaat, maar deze staat in de slaapkamer en met 3 kids zit ik voornamelijk in de woonkamer. En dat ding in de woonkamer zetten vind ik niet mooi staan. Ik moet gewoon af en toe 's avonds even een half uur op dag ding staan. En binnenkort wil ik gaan hardlopen, maar dat lijkt me nog niks met mijn bekken, daar heb ik nog wel eens last van.

    Hoe doe je dat met je eetpatroon, lukt het wel om een beetje gezond te eten? De hoofdmaaltijd lukt me aardig om gezond te eten, maar tussendoor vergeet ik vaak om even te gaan zitten voor en pak ik wel eens een koekje, dat eet wat sneller weg.

    Groetjes Saskia

    Mama van Pete (9 okt 2007) en Luc en Stan (5 feb 2009)


  3. Hoi Saskia,

    Bedankt voor je reactie.
    Ik zal in het kort even een dag uit de week beschrijven.
    's morgens om 7 uur ga ik werken en neem dan een plak peperkoek als ontbijt (eet moeilijk als ik recht uit bed kom) met een glas water. Op het werk drink ik thee, water of automatenkoffie. Ik heb een voornamelijk zittend beroep. Rond half 10 neem ik een boterham en om 12.30 ga ik lunchen. Dan eet ik 2 boterhammen met thee of koffie. Tussendoor probeer ik nog een keer fruit te eten. Het vervelende is dat ik een collega naast me heb zitten die nogal veel snoept. Zij legt dan ook geregeld een zak drop of een pak koeken tussen ons in. Je pakt wel he!! Daar gaat het fout. Als ik eenmaal een koek of iets pak dan kan ik er ook weer moeilijk van afblijven. 's Avonds eten normaal gezond. Aardappels, groente en vlees of pasta. Later op de avond 2 koffie met een koekje en een groot glas ranja. Over het algemeen eet ik 's avonds niets. Ik heb ook zelden of nooit chips en dergelijke in huis (omdat ik weet dat ik daar niet van af kan blijven), maar wel een snoepje voor de kinderen.
    Eerst werkte ik bij de thuiszorg en was ik veel in beweging, maar nu ik een zittend beroep heb en na de bevalling gaan de kilo's er toch moeilijk af. Bij mij ligt het toch aan te weinig beweging. ik rook, drink en sport niet.
    Ik merk wel als ik regelmatig op de wiifit sta dat ik me dan beter voel. Toch die plaat maar weer eens afstoffen.
    Werkt zo'n trilplaat goed? Mijn moeder heeft er een staan en die doet er niets mee. Ze vroeg al of ik hem wilde.

    Groetjes Christel



  4. Hallo!

    Ook hier een moeder die heeeeel graag een paar kilo kwijt wil... Voor mijn zwangerschappen was ik erg sportief, helaas mis ik nu met 2 kleintjes echt de tijd. Mijn dochter is 1,5 en mijn zoon 4mnd. Ik ben nog steeds 10 kg zwaarder dan voor mijn 1e zwangerschap. Ik wil hier een deel echt heel graag voor de zomer van kwijt.

    De eerste 3 kg ben ik de afgelopen weken al kwijt geraakt, maar nu is er weer een beetje de klad in gekomen. Ik hoop dat we elkaar een beetje kunnen steunen!

    Groetjes, Mayke



  5. Hoi dames....ik wil ook mee doen...ik schrijf later wel effe meer. Sorry voor het flist bericht!! [:$]



  6. Yoyoyooo3 en Mayke1980, welkom en leuk dat jullie gereageerd hebben!

    Ik ben nu op werk en mag eigenlijk niet internetten [;)] dus ik kom vanavond even kletsen.

    Groetjes Saskia

    Mama van Pete (9 okt 2007) en Luc en Stan (5 feb 2009)


  7. Het dringt trouwens nu pas tot me door Sas...je bent 60 kilo(!!!!!) afgevallen?????????? Sjee wat goed zeg...bewijst maar wer dat sporten en niet snoepen helpt. Ik vond mij al goed dat ik van 79 naar 63 gegaan ben...eh dat was 3 jaar terug...weeg helaas nu 71,5....maar het goede nieuws is dat ik afgelopen 5 januari 75 woog...dus ik ga de goede kant op...ik ben wel en beetje sport verslaafd...ik spin en fitness. En vanavond ga ik voor het eerst weer sinds maanden body pumpen...voor heen ging ik 4x in de week spinnen en 3 x bodypumpen...toen ben ik dus naar die 63 geschoten. Maar kreeg helaas een schouder blessure (slijmbeurs) kon niet sporten en uit frustratie ging ik eten.
    Nu heb ik de luxe dat ik fulltime huismoeder ben en dus lekker overdag kan sporten wanneer mijn kids naar school zijn. Maar mijn kids zitten op speciaal onderwijs met continu rooster dus maken meer school uren dus zijn ook vaker vrij...hahahaha....ik ben dan helemaal gefrustreerd wanneer ik niet kan sporten. Heb namelijk een hekel aan in de avond sporten...ik heb ook echt bewondering voor de gemiddelde mens die werkt en de discipline(eh...hoe schrijf je dat ook al weer??) hebben om daarna nog in de avond te gaan. Ook ben ik van sportschool geswitched....van eentje voor 42 eurie in de maand naar 19,95 in de maand...nadeel is dat ze geen Les Mills lessen geven en body pump op nieuwe sportschool niet veel voor steld. Maar vanavond hebben ze een andere pump juf...dus ik ga het nogmaals proberen....



  8. Het dringt trouwens nu pas tot me door Sas...je bent 60 kilo(!!!!!) afgevallen?????????? Sjee wat goed zeg...bewijst maar wer dat sporten en niet snoepen helpt. Ik vond mij al goed dat ik van 79 naar 63 gegaan ben...eh dat was 3 jaar terug...weeg helaas nu 71,5....maar het goede nieuws is dat ik afgelopen 5 januari 75 woog...dus ik ga de goede kant op...ik ben wel en beetje sport verslaafd...ik spin en fitness. En vanavond ga ik voor het eerst weer sinds maanden body pumpen...voor heen ging ik 4x in de week spinnen en 3 x bodypumpen...toen ben ik dus naar die 63 geschoten. Maar kreeg helaas een schouder blessure (slijmbeurs) kon niet sporten en uit frustratie ging ik eten.
    Nu heb ik de luxe dat ik fulltime huismoeder ben en dus lekker overdag kan sporten wanneer mijn kids naar school zijn. Maar mijn kids zitten op speciaal onderwijs met continu rooster dus maken meer school uren dus zijn ook vaker vrij...hahahaha....ik ben dan helemaal gefrustreerd wanneer ik niet kan sporten. Heb namelijk een hekel aan in de avond sporten...ik heb ook echt bewondering voor de gemiddelde mens die werkt en de discipline(eh...hoe schrijf je dat ook al weer??) hebben om daarna nog in de avond te gaan. Ook ben ik van sportschool geswitched....van eentje voor 42 eurie in de maand naar 19,95 in de maand...nadeel is dat ze geen Les Mills lessen geven en body pump op nieuwe sportschool niet veel voor steld. Maar vanavond hebben ze een andere pump juf...dus ik ga het nogmaals proberen....



  9. Ik hoop dat er nog een paar mama's komen aanmelden, maar ik vind het al leuk dat jullie 3 mama's al gereageerd hebben. Ik had al gekeken bij bestaande onderwerpen, maar meestal waren ze al een tijdje aan het kletsen of volgen ze het Sonja Bakker dieet. Ik wil gewoon minder slechte vetten eten, kleinere porties nemen en minder snoepen. En meer bewegen natuurlijk.

    Ik zal nog even wat meer vertellen over mezelf. Zoals jullie aan mijn banners kunnen zien, heb ik een zoontje van 20 maanden en 2 zoontjes van 4 maanden. Ik ben 29 jaar en sinds juli 2007 getrouwd. Ik werk nu 2 dagen per week, maar per 1 augustus heb ik een nieuwe baan (dichtbij huis) en ga ik 2 hele dagen en 1 halve dag werken.

    Hoe mijn daq nu qua eten eruit ziet? Ik ontbijt altijd met een schaal brinta met wat havermout en lijnzaad erin en dan een glas jus d'orange erbij. Daarna drink ik 2 mokken koffie en bij de 2e mok meestal 2 volkoren biscuitjes. Als lunch neem ik 2 volkoren zelfgebakken boterhammen, waarvan 1 met kipfilet en 1 met pindakaas en dan een mok halfvolle melk erbij. 's Middags drink ik vaak rooibosthee en dan 1 keer met 2 volkoren biscuitjes erbij. Met het avondeten hebben we vaak kipfilet als vlees en dan veel groente (zoals paprika, (bos-)ui, knoflook, prei en tomaat) en samen wokken. Soms wat volkoren pasta of zilvervliesrijst erbij, maar meestal alleen vlees en groente. 's Avonds drink ik ook rooibosthee en dan weer 1 keer met 2 volkoren biscuitjes erbij. En 2 a 3 keer per week neem ik dan een handjevol cashewnoten als snack. Mijn man wil ook een paar kilo afvallen en wat spieren krijgen en hij is het wasborddieet aan het volgen, waardoor hij nu ook gezonder eet.

    Vandaag was ik op werk en meestal gaan we dan met de lunch naar de kantine en neem ik een bakje eiersalade voor op brood, maar vandaag heb ik een plakje kaas met schijfjes tomaat gegeten. Ook had iemand een kitkat en wilde mij ook een stukje geven en daar heb ik 'nee' op gezegd.

    Shy-Girl, op zich ziet je eetpatroon er niet slecht uit. Je ontbijt is echter wel de belangrijkste maaltijd van de dag, omdat je voldoende energie moet innemen om je stofwisseling op gang te helpen, deze staat 's nachts namelijk op de ruststand. En een plakje ontbijtkoek is hiervoor niet voldoende. Dus waarschijnlijk gaat jouw verbranding pas goed werken als je om half 10 die boterham hebt gegeten. Ik had ook altijd moeite met ontbijten, maar een schaaltje brintapap gaat prima en dat is een gezonde start van de dag.
    Die trilplaat werkt niet echt voor afvallen, maar het is wel goed om wat strakker te worden en wat spieren te krijgen.

    Mayke1980, jouw kinderen zijn ongeveer net zo oud als mijn kinderen, haha. Werk jij fulltime of parttime of ben je een thuismoeder?

    Yoyoyooo3, ik ben inderdaad 60 kilo afgevallen. Eigenlijk 65 kilo, maar langzaam kwam ik (o.a. door feestdagen) weer 5 kilo aan en hierop heb ik 2 jaar stabiel gezeten.
    Wel fijn dat jouw kids al naar school gaan, dan heb je overdag inderdaad ook wat meer tijd om te gaan sporten. En ik wil ook wel naar een sportschool gaan, maar degene in mijn wijk is 45 euro per maand en dat vind ik nogal prijzig.
    Hoe was de les met die andere pump juf?

    Groetjes Saskia

    Mama van Pete (9 okt 2007) en Luc en Stan (5 feb 2009)


  10. Hoi Yoyoyooo3,
    ik vind het knap van je dat je zo gediciplineerd bent om bijna elke dag te gaan sporten. Alleen je maakt volgens mij een klein typ foutje , want je woog 5 januari 75 kilo?! Dan ben je toch echt een aantal kilo's aangekomen. Mits dat het de bedoeling was.
    Maar hoe is je lengte in verhouding met je gewicht? Want als ik je foto bekijk dan hoeft er (volgens mij) toch niet veel af. Wat is je ideaale gewicht?
    Ik vind het altijd zo frustrerend om de reclamebladen en tvspotjes te zien. Alles dan realistisch. Gelukkig krijg ik een beter beeld van de gemiddelde vrouw als ik een dagje naar de sauna ga of eens een dagje weg ga waar veel volk komt. Want de gemiddelde vrouw heeft echt geen maatje 38.
    Voor mij is het belangrijk om lekker in mijn vel te zitten. En dat doe ik bij een maatje 44 al.
    Groetjes Christel

    Shy-Girl wijzigde dit bericht op 05-06-2009 20:51 met 48%


  11. Hoi meiden...nog effe kort berichtje.
    Ik woog dit jaar januari 75 kilo...dat van die 63 kilo was 3 jaar terug. Maar toen woonde ik ook echt in die sportschool.
    Mijn lengte is 1.69m en die foto is (helaas) niet van mezelf...maar dat is mijn grote voorbeeld Halle Berry. Hoewel ze op sommige foto's wel heeeeeel erg skinny is hoor....en ik ben nog wel een beetje realistisch...net wat je zegt...ik wil me lekker in mijn vel voelen...ik zit nu tussen de maat 38 en40 in. Waar bij ik wel wil zeggen dat ik een standaard peer vorm heb. Dus vooral brede heupen en dikke billenen benen. Boven de taille ben ik dus vrij smal. Momenteel blubbert het en wil ik gewoon strakker.



  12. Hoi meiden,

    Voor mijn 1e zwangerschap woog ik ongeveer 68 kilo. Aan het eind van mijn zwangerschap woog ik ongeveer 86 kilo. Een maand na de bevalling woog ik ongeveer 78 kilo.
    Voor mijn 2e zwangerschap woog ik ongeveer 77,5 kilo. Aan het eind van mijn zwangerschap woog ik ongeveer 92,5 kilo. Een maand na de bevalling woog ik ongeveer 78,5 kilo.

    Ik ben 1.60 en dus best wel klein. Volgens de berekeningen zou mijn ideale gewicht ongeveer 61 a 62 kilo zijn. Toen ik hiervoor zoveel was afgevallen heb ik een tijdje 60 kilo gewogen en had ik maat 36, maar eigenlijk was ik aan de lichte kant. Daarna ben ik langzaamaan iets meer gaan eten, toen woog ik 65 kilo en had ik maat 38/40 en voelde ik me stukken beter. Ik zou nu graag weer 65 kilo gaan wegen.

    De laatste weken heb ik altijd 78 a 79 kilo gewogen.
    Ik ben nu ongeveer een week bezig met opletten en vanmorgen ging ik op de weegschaal staan:
    77,0 kilo [:O] Het gaat dus de goede kant uit!

    Yoyoyooo3, ik heb ook een peervorm. Van shirts/truien heb ik meestal maatje 38/40 en van broeken vaak maatje 44 dus bij mij is het ook niet goed verdeeld.

    Groetjes Saskia

    Mama van Pete (9 okt 2007) en Luc en Stan (5 feb 2009)


  13. Mijn man heeft het hele weekend dagdiensten gehad en dan ben ik wat sneller geneigd om wat ongezondere dingen te eten, maar dit weekend is het prima gegaan!

    Zaterdag kwam mijn zwager op de koffie, hij heeft een stroopwafel gegeten en ik 2 volkoren biscuitjes. En 's avonds hebben we lasagne gegeten van rundergehakt en groente (tomaat, ui en prei) eigengemaakte saus.
    Vandaag hebben we kipfilet gegeten met paprika en bosui en een beetje chilisaus.

    Hoe is het weekend bij jullie gegaan?

    Groetjes Saskia

    Mama van Pete (9 okt 2007) en Luc en Stan (5 feb 2009)


  14. Hoi mama's,

    Allereerst zal ik wat cijfers over mezelf plaatsen. Ik ben nooit slank geweest, als kind niet en nu nog niet. Niet dat ik echt dik ben, maar wat kilo's op de verkeerde plekken (Lees onderbuik en maag.)
    Voor mijn trouwen woog ik 84. Met behulp van een dietiste woog ik met mijn trouwen 77 en paste ik in een jurk 42/44. Daarna is het er langzaam weer aangekomen. Toen ik aan het eind van mijn zwangerschap zat woog ik 90. Na mijn bevalling en 9 maanden borstvoeding aan de tweeling woog ik weer 77. Maar helaas zit ik nu weer op de 81 met een lengte van 1.76 m. Mijn ideale gewicht zou toch weer die 77 zijn.
    Maar ja, dan moet je niet zo'n weekend hebben als deze. BBQ met vrienden en een verjaardag waar je de hele dag verplicht bent om aanwezig te zijn. Gelukkig even geen feestjes meer in gepland staan. We gaan qua groente en fruit weer een gunstige periode tegemoet. Heerlijk om weer lekkere maaltijdsalades te eten met als toetje het zomerse fruit!!

    Groetjes Christel



  15. Pfffffff....weekend gelukkig afgelopen wat eten betrefd...nee tis bij mij niet goed gegaan...we hebben weer verjaardagen gehad en de komende weekenden is het geen ander verhaal. Verder heb ik mega spierpijn van pump les...het was al wat maanden voor mij geleden en tis jammer dat ze voor iemand inviel want ze gaf leuk les (dit als verlaat antwoord op Sas [:$] )...haar eigen lessen zijn op maandag avond maar dat is de vaste sport avond van hubbie. Deze vrijdag valt ze ook nog in dus die ga ik wel proberen mee te pikken. Want ik kan deze week niet veel sporten want mijn dochter is de hele week vrij...dit tot ongenoegen van mijn zoon die wel naar school moet...hahahaha.



  16. WHAAAAAAAAH!!!! Nog effe een kreet tussendoor...jeetje...ik heb net bij de Digros een weegschaal met vet meter op de kop getikt voor 10 eurie...maar had het beter niet kunnen doen...mijn oude weegschaal is een stuk aardiger!!! Op oudje woog ik 71,5 en nu weeg ik 73,9!!!!!!! Ik heb een vet percentage van 26,7. Geloof niet dat positief is...whoehahahaha!!! GRRRRR....nou volgende week dan maar effe goed opnieuw beginnen met mijn sporten.



  17. Gisteren en vandaag was mijn man vrij, omdat hij zaterdag en zondag heeft gewerkt, dus we hebben een beetje weekend gehouden.
    Gisterenavond hebben we een fles rode wijn opengetrokken, maar we kwamen erachter dat we ook nog een halve fles witte wijn van zondagavond in de koelkast hadden staan, dus uiteindelijk hebben we alles opgedronken. Ik drink iets minder snel als mijn man, dus ik heb 2 glazen rode wijn op en 1,5 glas witte wijn.
    Verder wel gezond gegeten, want maandag hebben we stoofpotje gegeten (runderstooflappen met prei en tomaat en paprika en bosui en zilvervliesrijst) en vandaag volkoren spaghetti met kipfilet en groente (prei en ui) en zelfgemaakte tomatensaus.

    Shy-Girl, ik ben ook altijd al aan de dikke kant geweest, als kind zat ik altijd aan de bovenlijn met mijn gewicht. Rond de puberteit is dit door combinatie van pilgebruik en scooter ipv fiets en naar de stad gaan in schoolpauzes helemaal de verkeerde kant uitgegaan. In 2003 woog ik zelfs 125 kilo! Ik kreeg last van mijn knieen en heupen en ik was snel kortademig en ik zat gewoon niet lekker in mijn vel. Uiteindelijk heb ik een knop omgedraaid en ben ik in anderhalf jaar tijd 65 kilo afgevallen en woog ik 59,5 kilo. Toen ben ik gaan stabiliseren en hierdoor kwam ik langzaam aan tot 65 kilo en dit heb ik tot aan mijn 1e zwangerschap in 2007 gewogen.

    Vervelend dat jullie bbq en/of verjaardagen hadden! Ik vind het dan ook moeilijk om nee te zeggen, maar gelukkig zijn we voorlopig even klaar met verjaardagen, pas eind juli weer volgens mij.
    Ook al hebben jullie van het weekend teveel gegeten of gesnoept, als je nu gewoon weer netjes verder gaat met gezonder eten, dan kan het verder niet veel kwaad!

    Yoyoyooo3, jammer dat je niet veel tijd zal hebben om naar de sportschool te gaan! Hopelijk kun je wel wat regelen om vrijdag naar die pumples te gaan. Ik wil op zich ook wel 1 keer per week een les gaan volgen, maar mijn man werkt onregelmatige diensten en dan kan ik niet elke week op dezelfde dag weg.
    Balen van je weegschaal, gewoon een verschil 2,5 kilo! Wij hebben ook een weegschaal die je vetpercentage kan eten, maar die functie gebruik ik eigenlijk nooit. Ik zal binnenkort even de gebruiksaanwijzing erbij zoeken, want ik ben wel benieuwd wat mijn vetpercentage is.

    Groetjes Saskia

    Mama van Pete (9 okt 2007) en Luc en Stan (5 feb 2009)


  18. Gelukkig zijn we nu ook weer even klaar met verjaardagen en feestjes. Alle restjes van het feest en bbq zijn op. Dus nu gaan we een wat strakker schema volgen.

    Sas, alcohol drink ik vanaf het moment dat ik zwanger was al niet meer. Frisdrank met koolzuur ook niet, alleen maar sap of ranja. En vaak doe ik ook nog een half glas sap en de rest vul ik aan met water. Dan is het tenminste niet zo zoet. Maar dat drink ik hooguit 1 of 2 glazen op een dag, want op mijn werk drink ik veel thee en soms koffie. Ook neem ik trouw mijn eigen brood mee naar het werk. In de kantine verzorgen ze wel biologisch eten, maar eer dat ik voor een zacht puntje met een plakje kaas en een plakje tomaat en een augurkje ¤ 2,- betaal. Voor een vette hap betaal je tussen ¤0,50 en ¤1,20 zonder broodje. En een los broodje kost ¤ 0,40. Eigenlijk belachelijk. Gelukkig maak je mij niet blij met friet en snack. dit eten we hooguit 1x per maand.
    Verder ga ik altijd met de fiets naar het werk en loop ik veel. Ook met de kinderen. We hebben ook geen auto dus we moeten wel.

    Yoyooo, bij ons op het werk is er een sportschool geweest om bedrijfsfitness te introduceren. Iedereen heeft een gratis voucher gekregen om 1x gratis te gaan sporten. Verder kun je tegen gereduceert tarief een abonnement afsluiten. klinkt erg interessant. Misschien dat het nu wat makkelijker en gezelliger (samen met collega's) is om eens vaker te gaan sporten. De rest van het gezin mits boven de 16 jaar mag ook voor het zelfde gereduceerde tarief sporten. ik denk toch dat ik het maar eens ga proberen.
    En wat betreft die weegschaal. het is maar goed dat ik zo'n ding niet heb, want ik zou er helemaal gek van worden. De ene dag weeg je weer een kilo meer dan de andere dag. Dan ben je ineens 2 kilo aangekomen, enz. Nee, aan dat soort cijfertjeshang ik me niet meer aan op. Ik ga op mijn gevoel af. Dat werkt voor mij het beste.

    Groetjes Christel



  19. Moggel dames....

    Zo ik heb vanochtend effe naar net 5 gekeken om 07.30 Carlos Lens geeft dan een workout van ongeveer 20 min. Ik ben niet zo van de pasjes maar het zag er niet al te ingewikkeld uit...;-)
    Jammer genoeg doet onze dvd recorder het dan weer wel en dan weer niet dus het is altijd een verrassing of je wat opneemt of niet...mar ga toch van de week een poging wagen om het optenemen....en dan nog zelf mee doen hè....hahahaha
    God ik ben zo ontregeld wanneer er een kind van me vrij is...ik heb zo'n bloed hekel aan 's avonds sporten. Petje af voor de werkende moeders die in de avond sporten hoor.

    Grappig trouwens Sas dat je schreef dat je na je zwangerschap aan gekomen was...ik begin standaard met overgewicht...rondde 72 kilo (wat ik nu dus ook weeg) en dan ga ik vervolgens 9 maanden aan misselijkheid en aan de maagzuur....om dan het kind uit te poepen....en dan 9 kilo lichter te zijn. Maar ja....om nou iedere keer zwanger te worden om 9 kilo af te vallen...wordt mijn huis zo vol...;-)

    Shy girl....ik weet ook dat ik me niet blind moet staren op die cijfertjes....maar blijft toch een tik van me...beter zou zijn wanneer ik naar kleding maten kijk en centimeters meet....weet ook dat spieren zwaarder zijn dan vet. Maar toch blijft die weegscaal een graadmeter voor me...hahahaha

    Gister avond had ik trouwens een vreet bui...heb ik in tijden niet gehad. Ik begon met 1 merci chocolaatje...daarnaging ik los...heb een klein zakje chips genomen...2 rijst wafels met pinda kaas...een walnoot en toen trok ik een zak japanse mix open met borrelnootjes...belachelijk...en dat alleen omdat hubbie een vergadering had...het voelde alsof mijn opppaser er niet was en ik los moct...belachelijk natuurlijk want ik snoep niet voor hem....eh bedoel het "Niet snoepen"...

    Ach het gebeurt me niet dagelijks gelukkig...ik heb trouwensgister Nun Yan thee gekocht...schijnt vet afdijvend te zijn...zonder dat het laxerend is...normaal geloof ik dat soort dingen nooit maar heb op internet oeie dingen gelezen...ga het gewoon proberen...ergens ben ik er wel heel sceptisch over...blijf nog steed van meningdat "niet snoepen"en "meer bewegen"The key is....



  20. Hi hi,

    o wat heerlijk om weer eens supergezonde dag te hebben. Vandaag heel actief geweest. Veel gelopen en nog wat gefietst. Niet gesnoept en 's avonds een overheerlijke maaltijdsalade van zongedroogde tomaatjes, mozerella en pijnboompitjes gegeten.

    En wat klinkt dat vreetbui verhaal bekend in de oren. Als mijn man een avond niet thuis is dan kan ik me ook niet beheersen. Dan eet ik ook alles wat openstaat op. En waarom???? Mag ik niet snoepen als hij er is? Je houd jezelf het meest voor de gek. En sterker nog, bij jou zitten de kilo's er aan en niet bij hem. Ik heb dan ook altijd spijt als ik dat gedaan heb. Soms krijgen dan de neiging om vlak voor dat hij thuis komt mijn vingers in mijn keel te steken. Maar dat kan ik niet. De dag erna heb ik dan echt een uithonger dag en neem ik me voor om het nooit meer te doen. Totdat hij weer eens avond weg is. Gelukkig komt dat niet vaak voor.

    Zojuist nog even op de wiifit gestaan. Mijn gewicht is 81,2 en mijn BMI is 26.21. Aan de hoge kant dus. Het strakke schema is vandaag pas begonnen.

    Groetjes Christel



  21. De wii fit...hahaha...mijn Mi is alles behalve charmant...;-) Ik weet effe niet meer wat mijn BMI is...maar was iets aan de hoge kant...ik ben trouwnes gek op de super hoelahoop...die vind ik zooo gaaf.
    Binnenkort ga ik mijn wii om laten bouwen en wil ik ooh de nieuwste sport (personal trainer of zo???) downloaden...geloof dat je bij de bart smit de accesoires kan halen...elastieken band enzo....



  22. Héeeeeee ik ziedat we met zijn vieren zijn...we hebben nieuw vlees!!! ;-)



  23. Hoi meiden,

    Mijn man had gisteren een middagdienst en vandaag en morgen ook, dus dan heb ik wat meer moeite om 's avonds niet te snacken. Nu hebben we meestal geen slechte dingen (snoep en chips) in huis, maar teveel cashewnoten is ook niet gezond.

    Woensdag heb ik weer even op de weegschaal gestaan en volgens mij gaf hij weer een paar ons minder aan. Nu was dat een werkdag en ging mijn wekker al om 06.00 uur en de laatste keer had ik gewogen op een vrije dag, dus niet echt handig om goed te vergelijken.

    Shy-Girl, ik drink verder ook geen kcal-rijke drankjes, meestal rooibosthee of koffie of roosvicee of gewoon kraanwater. Is die sportschool wel in de buurt van je werk, want dan kun je inderdaad met een paar collega's gaan.
    En op zich valt je BMI wel mee, onder 25 heb je een gezond gewicht, dus dat ik niet onmogelijk om te bereiken.

    Yoyoyooo3, balen je dat je een vreetbui had, maar ze zeggen dat je beter 1 avond teveel kan snoepen dan elke avond een beetje.

    En dat aantal leden wat vermeld staat is buiten mij als beheerder, dus dan zouden we met 5-en zijn. Het lijkt me leuk als de andere 2 meiden binnenkort ook (weer) komen kletsen.

    Groetjes Saskia

    Mama van Pete (9 okt 2007) en Luc en Stan (5 feb 2009)


  24. Gisteren toen ik boodschappen ging doen had ik zin om iets gezond te snoepen te kopen. Iets wat ik ook makkelijkk mee kan nemen naar het werk. En met mijn hooikoorts kan slecht tegen appels en druiven.
    Teveel banaan is ook niet prettig voor je stoelgang. dus toen bedacht ik een zakje pruimen is misschien wel eens lekker. En een gezonde afwisseling van het fruit. alleen zit iedereen op je werk je aan te kijken van "Wat eet jij nou??" Volgende keer zal ik abrikozen meenemen. Misschien ziet er dat smakelijker uit en herkennen ze dat wel. Anders peperkoek / kruidkoek, rijstwafels, komkommer of wortel. Hebben jullie nog ideeën voor gezonde tussendoortjes die makkelijk mee te nemen zijn?

    Morgen nog een dagje werken en dan is het weer weekend. Gelukkig geen afspraken. Hopen dat het weer beter wordt dan kunnen we lekker naar buiten.

    Hebben jullie nog leuke afspraken staan voor dit weekend?

    Groetjes Christel


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Yoyoyooo3 roeptiedereen stiekum op werk ­internet kijken.....hahah­ahaha | 15-06-2009 | 12:15
  • Yoyoyooo3 roepthmmm...nou is sas er weer­...niemand chat!!! ;-) | 15-06-2009 | 12:14
  • Yoyoyooo3 roepter staat dat je aanwezig ­bent...maar goed je merkt­ natuurlijk nooit dat ik ­wat chat...hahahahahaha | 15-06-2009 | 11:49
  • Yoyoyooo3 roeptshy girl ben jij er nu??? | 15-06-2009 | 11:48

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!