Clubafbeelding van Klepperende eierstokken!

Klepperende eierstokken!

De verzamelplaats voor iedereen die graag een kind wil, maar nog moet wachten op vriend of man, en een doorstroomtopic voor de meiden die niet meer hoeven te wachten!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Klepperende eierstokken!
  4. Soms is het zo moeilijk...
  5. Bekijk bericht

U kunt de inhoud uit het veld "Citeer bericht" kopieeren om in een nieuwe reactie te gebruiken.

Bekijk bericht in het item: Soms is het zo moeilijk....

Voorbeeld
@Otje: Ik weet nog niet of ik me erbij neer kan leggen. Daarom zeg ik ook "we zien wel hoe het loopt".
Tot gisteren had ik eigenlijk elke keer nog wel een sprankje hoop, het gevoel dat hij misschien ooit....
Ik moet het nu even laten bezinken, even wat rustiger worden en dan kan ik wel verder kijken.
Als ik eraan denk dat ik het nu uit zou "moeten" maken dan word ik helemaal naar. Dat gaat het hem dus waarschijnlijk ook niet worden, maar ja... dan weet ik wel dat de bijbehorende consequentie is dat er geen kinderen gaan komen. Nooit. En dat is toch wel even een bittere pil.
Ik verwijt hem verder niets, ja... dat hij dit niet eerder zó duidelijk heeft aangegeven. Maar goed... het is zijn gevoel, dat moet ik respecteren.

@River. Ik voel me eigenlijk best zielig. Raar om jezelf zielig te noemen, maar zo voelt het wel. Ik zit gewoon op mijn werk, lach om grapjes van collega's, maar intussen voelt het wel een beetje raar... een beetje alsof ik van mijn vrouwelijkheid ben beroofd. Maar goed... mezelf kennende... dat zal ook wel slijten. Volgende week voel ik me weer heel anders.... en over een tijdje ben ik dit waarschijnlijk wel "kwijt".
We kregen het er gisteren over omdat we pasgeleden twee geboortekaartjes van vrienden van hem hadden ontvangen. Vriend had ze opgeruimd en ik vroeg ernaar. Hij gaf aan dat hij ze had opgeruimd omdat ik er anders toch maar over ging zeuren.
Toen zei ik tegen hem dat dat verder niet te maken had met dat mensen in onze omgeving kinderen krijgen, maar dat het altijd sluimert. En tja... toen kwam het dus op kinderen enzo... en dus ook op zijn antwoord.

En ik heb best wat traantjes gelaten gisteren. Ik keek vanmorgen in de spiegel en ik kon nog zien dat ik gehuild had.... Gelukkig viel dat op mijn werk niet zo op... Pfew...

Tja... en dan nu... om met Marco Borsato te spreken "Even slikken en weer doorgaan....".
Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • myself1987 roeptIk wil zwanger worden... | 11-02-2012 | 22:05
  • River roept:D | 14-11-2011 | 09:00
  • girafje80 roeptJoehoe!!! | 09-11-2011 | 15:03
  • muppet- roeptjoehoeeee River weer zwan­ger!!! | 09-11-2011 | 10:44
  • kneusje roepthe ik zoek dat gezellige ­plaatjes forum juist kan ­het niet vinden | 02-11-2011 | 14:21
  • River roeptDank jullie wel! Wat zijn­ jullie toch een lieverds­! Dikke knuffel terug! | 29-09-2011 | 19:01
  • muppet- roepten van mij ook! | 27-09-2011 | 14:39
  • Elmaatje roeptOok van mij een dikke knu­ffel voor jou! | 27-09-2011 | 12:49
  • girafje80 roeptDikke knuffel voor jou! | 27-09-2011 | 12:04
  • River roeptIk ben niet meer zwanger ­:( miskraam | 26-09-2011 | 12:07

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!