Clubafbeelding van Mama's maart 2010

Mama's maart 2010

Zwanger en uitgerekend in maart 2010? Praat mee!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Mama's maart 2010
  4. Zwanger! Maart 2010 uitgerekend! ***Ledenstop***
  5. Bekijk bericht

U kunt de inhoud uit het veld "Citeer bericht" kopieeren om in een nieuwe reactie te gebruiken.

Bekijk bericht in het item: Zwanger! Maart 2010 uitgerekend! ***Ledenstop***.

Voorbeeld
Hey dames,

Lang geleden inderdaad. Bij ons is ook alles helemaal ok. Inmiddels kan ze zelfstandig zitten, kruipen (althans schuiven over haar buik) en babbelt er vrolijk op los. Eten doet ze inmiddels prima, net als Sara lust ze alles, dat was zo anders in het begin, ze is ook wel wat steviger geworden. Maar nog altijd maatje 68. Dinsdag naar het cb, eens kijken hoevel groter ze geworden is. Met 7,5 maanden was ze 67 cm en 7.450 gram.
Het is drukker met een baby erbij, maar wel echt helemaal fantastisch. En dan hebben wij er maar een... Maar ik ben echt doodmoe, ik kom moeilijk aan 8 uur slaap, terwijl ze bijna altijd doorslaapt.
Merkwaardig genoeg heeft ze nog steeds geen tandjes. Ik ben bang dat ze straks allemaal tegelijk komen... arme meid. Ziek si ze nog niet geweest, wel verkouden. Op het KDV gaat het helemaal prima, ze vindt het geweldig al die kinderen.
Meestal slaapt ze 's nachts door en dan moeten we haar wakker maken op een KDV dag. Ze is nog steeds heel gemakkelijk. Echt een heerlijk kind.
Inmiddels is er het leuke nieuws dat in april een nichtje verwacht wordt, tot nu toe was ze het enige kleinkind. Al wonen ze wat verder weg, helemaal leuk dat ze straks maar zo weinig schelen. Tegen die tijd kan ze misschien al wel een heel eind lopen. Ik vind het onvoorstelbaar hoe snel het gaat, vooral vanaf zes maanden worden ze echt snel kleine mensjes vond ik.
Fijn weekend alvast allemaal!
Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Daantje82 roeptbedankt voor het plaatsen­!! | 08-07-2009 | 14:12
  • Daantje82 roeptzitten lekker door elkaar­ heen te werken... Ha ha ­ha maar maakt niet uit. D­e tabel is er in ieder ge­val! | 08-07-2009 | 14:12
  • Repelsteeltje76 roepthoi daantje, ik ben onlin­e
    was de gegevens ­aan het bijwerken
    | 08-07-2009 | 14:10
  • Daantje82 roeptJoehoe???!! :-) | 08-07-2009 | 13:55
  • Daantje82 roeptRepelsteeltje ben je nu o­nline?? | 08-07-2009 | 13:51

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!