Clubafbeelding van Ongeneeslijk ziek, maar blijf positief!

Ongeneeslijk ziek, maar blijf positief!

Ruim een jaar was Debralee onze columniste. Zij schreef (zowel in Flair als op Flaironline) open en zeer treffend over haar ziekte, eierstokkanker. Hieraan overleed ze in april 2010. In dit topic kun je teruglezen hoe dapper en positief Debralee was.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Ongeneeslijk ziek, maar blijf positief!
  4. geen aandacht overlijden debralee in nieuwe Flair

Dit onderwerp heeft 33 reacties, en bestaat uit 2 pagina's. U bent momenteel op pagina 2 van 2.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 29-08-2010 19:56. \t\t

geen aandacht overlijden debralee in nieuwe Flair

  1. Geplaatst door roze spook | 30-04-2010, 09:01 | 24453x gelezen | 33 reacties

    Hallo,
    ik weet eingelijk niet hoe dit gaat, ik doe dit voor het eerst.
    Maar ik kan niet begrijpen dat er in de nieuwe Flair geen aandacht geschonken is
    aan het feit dat Debralee is overleden. Een klein stukje had toch zeker mogelijk
    moeten zijn!
    Het deed mij gewoon een beetje (veel) zeer!


33 reacties op onderwerp


  1. Beste Flair redactie,

    Jullie hebben goed gehandeld.
    Kon niet anders...helaas



  2. Het is begrijpelijk dat Flair niet direct kon reageren. Ik vond het wel erg moeilijk om te lezen dat Debralee deze week niet in staat was om een colum te schrijven... terwijl je weet dat ze er niet meer is.

    Ik wens de familie heel veel sterkte toe...

    gr.Cathelijne

    cathhoog wijzigde dit bericht op 09-05-2010 21:58 met 60%: Ik had de reactie van Flair nog niet gelezen, excuses


  3. Redactie Flair: goed dat jullie dit nu zo uitgelegd hebben en is een hele goede reden! Ik was ook ontzet dat er "luchtig" gezegd werd dat ze "er niet aan toegekomen was" terwijl het al wel op jullie website stond en na de aflevering van "Jong" gemeld was dat ze inmiddels overleden was. Ik wens haar familie en vrienden heel veel sterkte. Ik vond het geweldig dat ze haar verhalen met ons heeft gedeeld en heb regelmatig een traantje weggepinkt. Ik ga het missen. Dee, bedankt!



  4. Ik werk in een drukkerij, dus ik weet dat er niks meer veranderd kan worden als iets eenmaal bij de drukker ligt. Ik vind het eerbetoon uit nr. 20 erg mooi en respectvol naar Debralee toe.



  5. Het was pijnlijk om te lezen, maar ik wist dat de flairs al een aantal weken eerder bij de drukker terecht komen en dan kan het niet veranderd worden. Dat was in dit geval pijnlijk.

    Ik vond het eerbetoon in de flari nr. 20 heel erg mooi en respectvol voor Debralee, de afscheidscolumn van Paula ontroerend.
     
    Jullie veel sterkte op de redactie want jullie hebben intensief met haar samengewerkt en meegeleefd.



  6. Om wie gaat het nu eigenlijk, om Dee, haar man, familie en beste vriendinnen of om jullie verdriet? De meesten hebben blijkbaar niks van haar geleerd! Een vrouw die werkelijk aan alles een positieve draai kon geven! Een geweldig mens, jammer dat we niet meer van haar hebben mogen zien en hebben mogen lezen.

    Liefs marjan



  7. Oh wat vind ik dit erg. Ze heeft helaas een moedige strijd verloren. Ik wens haar naasten het allerbeste toe in deze moeilijk tijd. Ik miste haar column al, toen kreeg ik al een raar gevoel van, het zal toch niet zo zijn. Wat vond ik haar dapper.
     Debra-lee, rust in vrede.. 
    ik hoop dat Flair toch nog iets ervan plaatst.



  8. dat vind ik ook  onbegrijpelijk dat in de flair helemaal niks stond zelfs op de site vond ik het moeilijk om te vinden hoe het ging met debralee ik volgde de columm ook en heb heel veel respect voor hoe ze omging met haar ziekte en hoe ze in het leven stond vind het dan ook inderdaad jammer dat er zo weinig aandacht aan is geschonken ....http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-6.gif



  9. kan ik de colums van debralee nog lezen hier op de site?
    ik heb me al aangemeld


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Brigith roeptHet eerste wat ik deed wa­s dee's column lezen­. Raar toch dat ze er nu ­niet meer is... | 30-05-2010 | 15:19
  • Brigith roeptHet eerste wat ik deed wa­s dee's column lezen­. Raar toch dat ze er nu ­niet meer is... | 30-05-2010 | 15:19
  • Anouk de Jonge roeptDee, ookal "kende&qu­ot; ik je alleen via de F­lair, ik vond je zo moedi­g, dapper, sterk! Ik hoop­ dat je nu daarboven op e­en roze wolk naar beneden­ kijkt. Wie weet zien we ­elkaar, daarboven, over w­eet-ik-hoeveel jaar... Di­kke kus, Anouk | 29-05-2010 | 10:51
  • roze spook roeptIk kan maar moeilijk de F­lair openslaan, terwijl h­et toch echt "mijn&q­uot; blad is. Maar het ee­rste wat ik deed was de c­olum van Debralee lezen. ­Ik geloof zelf niet in ee­n hiernamaals maar Debral­ee, als jij dat wel geloo­ft: IK MIS JE!!!!!!!! | 28-05-2010 | 20:43
  • lilian1955 roeptHEEL VEEL STERKTE MET DIT­ VERLIES, DEE WAS EEN BIJ­ZONDER MENS LATEN WE HAAR­ NIET VERGETEN | 23-05-2010 | 21:46
  • melissa_b roeptJemug ik ben nog steeds v­erward dat ze overleden i­s! Echt een levende ster!­ Ik hoop dat je rust hebt­ gevonden en ook dat je n­abestaanden het een plek ­kunnen geven.

    Liefs Meliss
    | 22-05-2010 | 00:55
  • Mel75 roeptIk las altijd als eerste ­de column van Debralee. S­oms met n lach, soms met ­n traan. Ze heeft bij mij­ n onuitwisbare indruk ac­htergelaten. Lieve Debral­ee, Bedankt voor wie je w­as. Rust Zacht. Liefs Mel­anie. | 18-05-2010 | 18:55
  • pyntjuh roeptJe ziet het aankomen, maa­r vreemd genoeg blijft he­t shocking om te horen da­t Debralee overleden is. ­Ik zal je boeiende manier­ van schrijven missen: jo­uw column was het eerste ­wat ik las. Nabestaanden:­ veel sterkte gewenst!!! | 15-05-2010 | 22:04
  • flowerle roept:-( | 08-05-2010 | 21:25
  • franendaan roeptin mens verdrietig om te ­lezen dat ze er niet meer­ is...wel voor altijd in ­onze gedachten........vee­l sterke ! | 26-04-2010 | 16:57

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!