- | 11-08-2011 | 20:38
- | 24-07-2011 | 18:55
- | 27-05-2011 | 02:55
- | 15-03-2011 | 16:47
- | 15-03-2011 | 16:47
- | 15-03-2011 | 16:46
- | 18-01-2011 | 12:03
- | 17-01-2011 | 13:07
- | 22-10-2010 | 13:18
- | 19-10-2010 | 13:32

Liefde en Seks
Hier vind je vanalles over liefde, seks en relaties. Bovendien gebruiken we deze club voor alle verwijzingen uit Flair-artikelen naar liefde- en sekstopics.
- Beheerder: Redactie Flair
- Thema's en emoties: liefde seks, avontuurlijk, sexy
Met...
- 504 volgers
- 113 blogs
- 128 onderwerpen
- 1 foto
- Meest gelezen (194.560x) Tips voor mastuberen
- Meeste reacties (160) Vriend kijkt porno, wat vinden jullie?
Dit onderwerp heeft 14 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 03-03-2011 13:05. \t\t
Wat voor cijfer geef jij aan je seksleven?
- Hi allemaal!
Een van ode succesvolste rubrieken in Flair is 'Mijn seksleven geef ik een...' Een 6? 10? 2 of misschien wel een 8? Welk cijfer geef jij je seksleven?
Staat het vanwege de kids even op een laag pitje? Of doe je het juist elke dag? Ik ben altijd op zoek naar bijzondere verhalen. Ik ben ook de journaliste die deze interviews telefonisch houdt. Een interview duurt meestal een half uurtje en je komt geheel anoniem in Flair. Als dank voor je medewerking sturen we je de desbetrefende Flair toe en krijg je een spannend cadeautje.
Wie durft?
Groeten, Joan (j.makenbach@sanoma-uitgevers.nl)- Print deze pagina
14 reacties op onderwerp
- ehm nou ik geef het een 10, ben nog nooit in vorige relaties zo vrij geweest en heb zeker nooit zo vaak de behoefte aan gehad als nu, misschien toch na je 30ste echt een piek, bij mij iig wel

- Tjeeeeetje, sex!!!!????
Da's een apart geval in mijn/onze relatie!
Ik heb het artikel wel eens gelezen (ben geen lid, maar in ieder wachtruimte kom je de flair wel tegen). Mijn sexleven geef in qua frequentie een 3 (ligt aan mij), maar qua intensiviteit uitgaande van mijn man's inzet een 7 en aan mijn inzet een 9.
Hoe kom ik aan deze cijfers? Ikzelf kamp met ME/CVS, vandaar dat sex niet in het prioriteiten lijstje staat en daardoor ligt de frequentie laag, mijn man heeft stukken minder fantasie dan ik waardoor ik het de intensiviteit ervaar als een 7, volgens mij ook met mijn ziekte vandoen, daarentegen is mijn fantsasie onuitputtelijk, mits ik de energie kan vinden. Dus bij tijd en wijlen een 9 als ik er volledig voor ga. - Sexleven?? Wat is dat nou weer???
Tis veeels te lang geledenMijn blogs: Daten is Weten En: Dromen en Leven - Hmm...dat bovenstaande is niet meer van toepassing. Een 7 dan maar
EmmaVictoria wijzigde dit bericht op 02-12-2009 17:48 met 51%Mijn blogs: Daten is Weten En: Dromen en Leven - Nou Joan heeft mij al gebeld, enne was echt een super leuk gesprek!!!!!
Dus dames, of misschien wel heren, als je nog twijfel NIET DOEN Joan is een toppertje, en het is toch superrrrr om over je sexleven te praten hahahahaa!!!
Mijn sexleven geef ik een 8 want er zijn nog altijd een paar fanasieën over....maar soms geef ik ons sexleven een 10+ zo heerlijk!!!! - Een 2. Door het haast ontbreken daarvan. De gebeurtenis zelf een 6je want ik kom na al die tijd zonder veel te snel klaar. Vind ikzelf dan.
Goh, dat ik dit hier durf te schrijven...
Doe maar niet bellen want dan voel ik me helemaal te kakken gezet. - Mijn sexleven geef ik een 1 voor de moeite. Dit komt omdat mijn vrouw heeft bijna geen behoeftes meer waardoor ik al 3 jaar achter feiten aan loop. Dat onze 2e zoon er is gekomen is voor mij dan ook een wonder (mooi mannetje en op zich ook een wondertje hoor). Mijn vrouw heeft dan ook al eens gezegd dat ze er begrip voor zou hebben als ik een ander erop na zou houden. Dat is voor mij wel een optie maar ik ben bang voor eventuele gevoelens die ik zou kunnen krijgen voor deze dame want voor de rest heb ik een supervrouw en ze is een lieve moeder voor de kinderen. Ik heb dan ook al allerlei spannende voorstellen gedaan maar het mocht niet baten. Ik hoop dan ook dat er hier iemand is mij de vrouwelijke kant van het verhaal duidelijk kan maken en eventueel tips kan geven. Alvast bedankt
Een man die het even niet meer weet - Een 9... omdat je altijd weer iets nieuws vind om te doen het kan altijd nog leuker en nog spannender of nog lekkerder :D De kwaliteit van de seks verdient zeker weten een dikke 10!
En dat terwijl ik vrijgezel ben...Heb een soort van seksrelatie en het is werkelijk fantastisch. De sex is 1000x beter dan toen ik een vast vriend had! We spreken af en toe af en het is altijd super lekker!! Het gaat nu al zo'n 2 jaar zo en het bevalt me nog steeds erg goed. - Mijn sex leven geef ik een 8
Naam: Orchid
relatie: 12 jaar waarvan bijna 7 jaar getrouwd)
Kinderen: 1 jongen van 1 jaar
Aantal bedpartners: 1
Hoe vaak: 3 x per week
Laatste keer: 4 dagen geleden
Speeltje: verkleden
fantasie: met zijn beste vriend
Favoriete standje: ik bovenop
raarste plek: langs de weg achterlang tegen de auto.
Ons sexleven heeft na de geboorte van onze eerste zoon een dipje gekent. Ik was vermoeid en hij draaide diensten.
langzaam aan wil ik weer steeds vaker vrijen en stoeien. Alles kan en mag.
Ik kleed me graag sexy voor hem aan en zorg dat hij al meteen wild word als ie me ziet. Ook een vluggertje daar ben ik niet vies van. Even die sexuele frustratie van je af en dan gewoon doorgaan emt wat je bezig bent. We moeten alleen rekening houden dat we een zoon hebben rondlopen dus pas als hij slaapt dan nemen wij het ervan.
Ik ben blij onze kleine man nog vaak naar bed oe moet in de middag zodat we in het weekend ook wel eens overdag lekker van elkaar kunnen genieten.
Al een paar jaar ken ik nu de beste vriend van mijn man heel goed en hij is heel open en eerlijk. Hij heeft duidelijk gemaakt dat hij wel eens met mij zou willen stoeien. We hebben al een keer gezoent maar verder dan dat is het nooit gekomen. Toch blijft die fantaie bestaan en dat vind ik fijn. Ik krijg de kriebels als we elkaar spreken en opgeilen via de sms of msn. Maar als het toch ooit echt zou gebeuren dan zeg ik geen nee hoor...... - Dit is altijd een leuk onderwerp :D
Mijn sexleven geef ik een 9. Ondanks dat we 2 kids hebben en een super druk leven, genieten we minimaal 4 keer per van elkaar. We halen niet meer de capriolen uit van 11 jaar geleden maar weten wel precies wat we allebei lekker vinden. Dat helpt ;)
En uhm... Ik moet heel eerlijk bekennen dat er nog iemand in mijn leven is. We zijn al 4 jaar bezig om vooral niets met elkaar te doen. Iets wat, tot op bepaalde hoogte, gelukt is. Mijn man weet van mijn misstap en is bij me gebleven. Hij heeft me vergeven en gunt het me zelfs nog om met de ander om te gaan.
Uit liefde voor mijn man en kids doe ik alle moeite om niets met hem te doen en alleen te genieten van de vriendschap die we hebben. Hij is (net als ik) getrouwd (met een erg lieve vrouw) en 27 jaar ouder. Ik heb de leeftijd van zijn oudste dochter: kortom ook alle redenen om de boot af te houden. Ondanks de enorme wederzijdse aantrekkingskracht lukt het redelijk om gewoon met elkaar om te gaan.
Ach ja, de fantasie van wat kon/kan zijn (en hetgeen dat wel geweest is) helpt aan beide kanten in ieder geval voldoende om ons sexleven binnen onze beider huwelijken meer dan op peil te houden ;) - Hmm cijfer geven is moeilijk.
Ik ben een vrijgezel.. heb wel een scharrel, en als ik die zie ben ik helemaal tevreden. Maar de frequentie zal wel iets hoger moeten zijn. Alhoewel ik mezelf toch ook best wel vermaak als ik in mijn eentje ben.
Bij mijn scharrel kan ik mezelf wel helemaal vrijgeven, en hij heeft ook leuke ideeen om eens wat gekke dingen uit te proberen, zo zijn we laatst naakt gaan zwemmen midden in de nacht, alhoewel dat niet zo´n succes was want het was nogal koud haha. Maar het houd het wel spannend:)
Al met al, een 7tje, door de frequentie die had wel hoger gemogen. - quote:John schreef op 23 februari 2010 @ 12:59:
Mijn sexleven geef ik een 1 voor de moeite. Dit komt omdat mijn vrouw heeft bijna geen behoeftes meer waardoor ik al 3 jaar achter feiten aan loop. Dat onze 2e zoon er is gekomen is voor mij dan ook een wonder (mooi mannetje en op zich ook een wondertje hoor). Mijn vrouw heeft dan ook al eens gezegd dat ze er begrip voor zou hebben als ik een ander erop na zou houden. Dat is voor mij wel een optie maar ik ben bang voor eventuele gevoelens die ik zou kunnen krijgen voor deze dame want voor de rest heb ik een supervrouw en ze is een lieve moeder voor de kinderen. Ik heb dan ook al allerlei spannende voorstellen gedaan maar het mocht niet baten. Ik hoop dan ook dat er hier iemand is mij de vrouwelijke kant van het verhaal duidelijk kan maken en eventueel tips kan geven. Alvast bedankt
Een man die het even niet meer weet - He John,
Bij mij is het precies anders om... Ben een leuke vrouw van 39 2 kids maar mijn man ziet mij niet staan. Zoonlief van 11 zegt tegen mij mam je ziet er goed uit etc... Dit zou eigenlijk van mijn man moeten komen maar ja .. wat ik ook probeer.. het mag allemaal niet baten. Maar ik heb een oplossing gevonden..
VREEMD GAAN
Nu zal je denken tja ik waarom nou weer vreemd gaan..ik kan je zeggen.. ik ben vrolijk heb weer energie en kom volledig aan mijn trekken bij mijn minnaar. Ik hou van mijn man, ik zal hem niet verlaten maar de laatste maanden voel mij een totaal andere vrouw! - He Joan,
Mijn sexleven met mijn man geef ik een 2. Pijpen doe ik nog wel maar hij kan niet meer in mij klaarkomen.. dus dan trekt hij zich zelf maar af... Ja dat is mijn sexleven.. ik heb een scala aan speeltjes e.d. maar dat zet allemaal geen zoden aan de dijk.. De sex die ik heb met mijn minnaar zet ik op een dikke 10! 8 x klaarkomen als we bezig zijn is het gemiddelde.. heelrijk !
Dit onderwerp heeft 14 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 03-03-2011 13:05. \t\t
Wat voor cijfer geef jij aan je seksleven?
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- Mirella heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks07-02-2012 | 11:15
- vleermuisje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Liefde en Seks06-02-2012 | 01:00
- vleermuisje heeft een forum onderwerp geplaatst in Liefde en Seks06-02-2012 | 00:30
- FrancienTH heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks03-02-2012 | 00:00
- globetrotter65 heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks01-02-2012 | 15:54
- Amara heeft een forum onderwerp geplaatst in Liefde en Seks01-02-2012 | 11:10
- Bella5 heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks25-01-2012 | 10:34
- Kira_x heeft een blog geschreven in Liefde en Seks23-01-2012 | 01:27
- Djennet heeft gereageerd op een blog in Liefde en Seks18-01-2012 | 12:28
- hippienaar heeft een blog geschreven in Liefde en Seks15-01-2012 | 14:29
Wie hier?
Er is niemand online!