
stil verlangen naar een kindje
stiekem verlangen naar een kindje van jezelf,
- Beheerder: vlinder87250587
- Thema's en emoties: mamas kinderen, zenuwachtig
Met...
- 0 volgers
- 1 blog
- 0 onderwerpen
- 0 foto's
Dit onderwerp heeft 3 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 05-02-2010 08:15. \t\t
een kindje
- een eigen kindje *zucht* heerlijk!!hallo allemaal!!
hebben jullie dat ook? er lopen allemaal zwangere vrouwen voorbij, en dan begint dat wel een beetje te kriebelen? dat je ooit je eigen kindje vast mag houden..
heerlijk! mij lijkt t fijn om er hier met jullie over te praten!!
groejes vlinder- Print deze pagina
3 reacties op blog
- hoi vlinder, ik weet niet of dat het iets voor jou is maar ik klepper heerlijk bij klepperende eierestokken. Wel voor als je vriend dat nog niet wil en je moet wachten.
Anders zou ik zeggen: aan de slag! ;)
Groetjes - Hoi Vlinder
Herkenbaar!
Ik kan me er suf over denken,en soms word ik er zelfs gek van ha ha.Dan zal je misschien denken ,waarom begin je er dan niet aan?
Tja en dat ligt iets ingewikkleder bij ons.Man man slikt tabletten waar ik nog niet zwanger mee mag worden.Wel is het de bedoeling dat hij hier in de toekomst mee dat gaat stoppen.
Maar zelf ben ik ook een draaikont hoor.Dan zou ik het hetliefst morgen al willen ,en dan denk ik:kan ik dat wel allemaal aan?
Denk denk denk?
Maar ik herken dat gevoel dus heel goed.
Al mijn vrienden om me heen hebben kinderen,en dan voel je je soms zo leeg/kaal zonder een kind.Gelukkig heb ik een leuke hond.Is mijn kindje.
Heb jij ook opstakels dat je er nog over na denkt?
Gr irepier
- `hallo irepier!!
ja ik zelf heb ook opstakels...mijn vriend heet diabetes type 1.
en nu is t zo dat hij door t spuiten bepaalde bloedvaatjes t niet meer goed doen.
dus voor wij 'aan de slag kunnne'moeten er pillen worden geslikt, en het is jammer genoeg, dat de keren dat we aan de slag kunnen niet altijd raak is.ik ben wel al zwaznger geweest, maar heb een miskraam gehad. dat doet veel verdriet,maar weet nu wel dat alles het doet zeg maar!
ik hoop voor jullie dat jullie ook snel mogen stoppen met die pillen, kan me voorstellen dat t verlangen groeit en groeit ;)
hopelijk hou je me een beetje op de hoogte
groetjes vlinder
Dit onderwerp heeft 3 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 05-02-2010 08:15. \t\t
een kindje
Club Chat
Openbare berichten
Geen berichten gevonden.
Wie doet wat
- vlinder87250587 heeft gereageerd op een blog in stil verlangen naar een kindje05-02-2010 | 08:15
- irepier heeft gereageerd op een blog in stil verlangen naar een kindje28-01-2010 | 12:24
- girafje80 heeft gereageerd op een blog in stil verlangen naar een kindje21-01-2010 | 22:04
- vlinder87250587 heeft een blog geschreven in stil verlangen naar een kindje19-01-2010 | 15:24
Wie hier?
Er is niemand online!