
Gezond met yoga en slankie
Yoga is leuk en ideaal als je meer wilt bewegen én ontspannen.
- Beheerder: Redactie Flair
- Thema's en emoties: gezondheid, energiek
Met...
- 1 volger
- 1 blog
- 0 onderwerpen
- 0 foto's
Dit onderwerp heeft 3 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 01-03-2010 11:23. \t\t
Op de mat met...
Yoga ervaringen gezocht!Op de mat met…
Yoga is leuk en ideaal als je meer wilt bewegen én ontspannen. In Flair 2 vertelde lezeres Maaike over haar yoga ervaringen: “Vorig jaar januari besloot ik het daarom eens helemaal anders aan te pakken: ik trakteerde haar én mezelf op een yogales, want aanmijn bovenbenen was tijdens de feestdagen ook wel een kerstkransje (of tien) blijven hangen”.
Ook in de volgende Flair zal een lezeres haar ervaringen delen, maar we zijn ook erg benieuwd naar jouw ervaringen op yoga gebied! Dus wil jij ze delen, laat dan hieronder een reactie achter of mail naar webredactie@flaironline.nl
Gratis unieke yogamatten van Slankie om je te helpen bij je goede voornemens! Yoga is niet alleen lekker ontspannend maar ook heel gezond, net als Slankie. Daarom begint Slankie het nieuwe jaar goed door gratis unieke yogamatten en yogalessen weg te geven. Spaar de actiepunten die je tijdelijk vind op alle kazen en smeerkazen van Slankie. En ga snel naar slankie.nl voor een gratis unieke yogamat of yogales! Meer info vind je op Slankie-yoga-actie.nl >>>
- Print deze pagina
3 reacties op blog
- Beste flairlezer,
Graag wil ik mijn ervaringen met jullie delen.
Ik ben een meid van 22 jaar. Van wegen mijn gespannen lichaam en mijn beroep als verpleegkundigen leek het mij een jaar geleden een ideaal idee om te starten met Yoga. Het buurthuis bij mij in de buurt bod deze lessen aan. Voor mij een mooie laagdrempelige stap aangezien ik het persoonlijke tintje aan kleinere groepslessen en een buurthuis heerlijk vind.
Het niveau van de yoga lerares was super, de lerares zat in het laatste jaar van de erkende Yoga opleiding in Amsterdam. Daarnaast was het tijdens de lessen niet een kwestie van presteren maar een kwestie van ontspannen en naar je eigen ik luisteren. Na ongeveer een half jaar begon ik goed resultaat te voelen. Weekends keek ik uit naar de dinsdag avond, mmmh weer lekker Yoga’en. Vooral mijn rug voelt naar de Yoga les weer lekker soepel en ontspannen aan. Daarnaast is mijn lenigheid toegenomen.
Nu na een jaar ben ik er aan toe om Yoga ook thuis te gaan beoefenen. Mijn mooie kerst cadeau was dan ook alle benodigdheden voor Yoga!
Ik Yoga vooral savond van een half uur tot een uurtje. Het mooie is dat je het in je eigen huis kan beoefenen. Alleen is het wel belangrijk dat je Yoga in een rustige omgeving kan beoefenen.
Yoga is voor mij een toevoeging aan mijn leven, ik ben een stuk bewuster geworden van mijn lichaam, mijn houding, mijn ademhaling, mijn manier van ontspannen en alles om mij heen.
Ik raad Yoga dan ook zeker aan. Als je als lezer geïnteresseerd bent zou ik je aanraden om een proeflessen te draaien bij meerdere Yoga docenten om zo jou ideale manier van Yoga te ervaren ( iedere Yoga docent heeft weer een andere manier van les geven)
Ik ga Yoga’nt door het leven en hoop dit mijn hele leven te kunnen doen!
groetjes! - ik doe nu een jaar of 3 aan yoga, en ik moet bauk gelijk geven het is heel erg lekker om te doen zowel voor lichaam als geest. soms sta ik versteld van me zelf hoe lenig ik ben geworden...ik kan inmiddels dingen waar ik nooit van gedacht had dat ik het ooit zou kunnen. ook heb ik meer rust in mijn hoofd dan voorheen. Ik combineer yoga wel met taichi dat is een gouden combinatie. bij allebei ben je bezig met je houding en ademhaling en balans, bij de vorm van tai chi die ik beoefen komt dan ook nog bij dat je leert je gewrichten te openen en zo je zenuwbanen meer ruimte te geven. klinkt heel ingewikkeld maar na een tijdje leer je dat vanzelf. sinds ik taichi beoefen (en yoga natuurlijk) is mijn houding rechter en mijn uitstraling daar door ook zelfverzekerder geworden. dus ik ben er op alle fronten op vooruit gegaan.
en het is echt niet zo zweverig als veel mensen denken.....zoek een docent die bij je past en probeer het eens!!! - Ik doe sinds een aantal jaar aan yoga in Arnhem bij Anna-yoga centrum.
Het is een hele prettige manier om te leren ´zien´. Je leert waarnemen.
Mijn leraar zegt dan ook regelmatig dat je niet de ´doener´ bent maar de ´waarnemer´ van je leven. En je lichaam kan veel meer dan je denkt. Het verbaast me dan ook dat je in elke houding steeds verder komt.
Soms vervreemd je een beetje van jezelf zonder dat je dat in de gaten hebt. Door de houdingen aan te nemen en door te ademen leer je weer dichter bij jezelf te staan.
Het is vaak ook gezellig. Als er weer ogenschijnlijk een onmogelijk houding voorgedaan wordt, en ieder doet braaf mee, schieten we soms in de lach.
Maar het is vooral ontspannend. Een aanrader dus.
Je kunt altijd een proeflesje nemen om te kijken hoe het bevalt!
Succes.
Sonja
Dit onderwerp heeft 3 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 01-03-2010 11:23. \t\t
Op de mat met...
Club Chat
Openbare berichten
Geen berichten gevonden.
Wie doet wat
- Sonjam heeft gereageerd op een blog in Gezond met yoga en slankie01-03-2010 | 11:23
- strega bionda heeft gereageerd op een blog in Gezond met yoga en slankie01-02-2010 | 21:56
Wie hier?
Er is niemand online!