- | 21-04-2010 | 22:33
- | 18-11-2009 | 21:11

gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!
meiden!ik ben Gwenn in juni gestopt met de pil voor het 1ste kindje erg spannend allemaal.ik hoop dat jullie je aanmelden voor deze club om gezellig mee te praten over alles.alvast succes met het zwanger worden.knuffels en liefss van Gwenn
- Beheerder: gwenn
- Thema's en emoties: in vertrouwen, mamas kinderen, gelukkig
Met...
- 11 volgers
- 0 blogs
- 3 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (21.052x) zwanger willen worden
- Meeste reacties (321) zwanger willen worden
Dit onderwerp heeft 321 reacties, en bestaat uit 13 pagina's. U bent momenteel op pagina 3 van 13.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 31-08-2011 11:54. \t\t
zwanger willen worden
hallo .
ik ben gwenn
ik ben in juni gestopt met de pil voor een kinderwens
nu in oktober nog steeds niet zwanger helaas.
erg teleurstellend.
ik heb volgende week ergens mijn eisprong.
ben sinds gister alvast begonnen met flink klussen hihi.
29 september was mijn 1ste dag van mijn laaste menstruatie.
hoe zit het bij jullie.
groetjes Gwenn
cyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- Print deze pagina
321 reacties op onderwerp
- hanneke fijn weekend
ik hoop ook dat ik snel een hartje hoor kloppen
liefsscyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- heey hanneke.
dat is inderdaad weer spannend zeg. hopelijk ben je zwanger,,!!!!
er zal vast een ronde tussen zitten dat je menstruatie uitblijft.
hoe voel jeje?. heb je al iets van tzou wel eens raak kunnen zijn?
liefss
gwenncyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- hanneke!!!
![[}]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-48.gif)
verdorie zeg!
heel shit voor je man!
echt niet gegunt.!
volgende ronde meid! zeker komt het goed!
nu zeker weer teleurstellend.
maar alles komt vast gauww.
zit er niet teveel over in aub!!!!
kussjecyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- heej
ik heb het meteen aan iedereen verteld na mijn positieve testen.
heb al super veel cadeuas gehad echt niet normaal
badjes hele kamer inrichting alles
veel kleertjes knuffels lampen baby prull echt leuk haha.
gister naar de verloskundige geweest en een intake gehad!
krijg vrijdag 27ste de 1ste inwendige echo! vind het zo spannend om dan eindelijk een hartje te horen!
spreek jullie snel.
@ hanneke weer een beetje over je menstruatie heen?
xxcyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- heej, ik had vanmorgen ook een stukje getikt, dacht ik. Volgens mij vergeet ik dan op 'plaats reactie' te klikken ofzo.
Gwenn, ik wilde idd vragen hoe het bij de vk was geweest. Nog geen hartje gehoord begrijp ik dus. Leuk hé, al dat babyspul? Ik heb vandaag bij de ikea weer nieuwe dozen gekocht om al het te kleine spul van Marijn op te bergen. Nu zit alles nog door elkaar in dozen, maar wil het goed, op maat uitzoeken. Leuk om de échte babyspullen, kruikjes, spuugdoekjes, hydrofielluiers e.d. weer tegen te komen. Lijkt alweer zo lang geleden! Het baby is er toch echt al wel af. Ze hadden bij de ikea trouwens leuke babydingetjes zeg, is me nooit zo opgevallen. Qua meubeltjes vond ik het minder, maar ik hou nou eenmaal van wat meer landelijk i.p.v. het strakke. Maar de asseciores (rot woord, schrijf je dat zo?) vond ik leuk, de slaapzakjes, slabbers, lakentjes.
Syl weer de klusser aan het uithangen. We kunnen zo in eigen huis en tuin! Mijn menstruatie zit er bijna op. Ik heb er een rekensommetje op na gehouden, het is goed mogelijk dat we net te laat klussen. Niet dat we heel specifiek te werk gaan, maar volgens het sommetje online zijn mijn vruchtbare dagen veel eerder! Omdat mijn menstruatie lang duurt (ruim een week) is mijn ovulatie gevoelsmatig ook later. Dus we zullen zien. Ik zou me toch wel een beetje zorgen gaan maken als het de komende maanden niet lukt. Juist omdat het met Marijn zo vlug gepiept was. Het zegt niks, ik weet het, en dat blijkt wel weer.
Luckyboy, hoe is het met jou? En nancy? - hallo !!! hier niet zo veel te melden . mijn hele cyclus is nog steeds een warboel, we wachten maar rustig af . ook de ov testen vliegen er door heen maar schijnbaar heb ik geen eisprong meer...?
gwen wat een grap ,ik ben dr ook zoeen die het dan gelijk aan iedereen wil vertellen!!!
syl, nog steeds aan het klussen ? tja hoe vaker hoe meer kans, haha!
hoe oud zijn jullie en uit welke provincie komen jullie? ik ben 38 (!) en kom uit gelderland - hee hanneke
was vandaag ook bij ikea geweest idd best leuke spulletjes daar! maar heb daar niks voor baby's gekocht haha.
heb wel de kinderwagen al uitgekozen! en al een bad met termometer erin geplaats en vastre zeeppompjes erin gekregen gister van nijntje echt zo leuk! vind het nu spannend om op die echo te wachten voor volgende week vrijdag.
als dan alles goed is ga ik het slaapkamertje leegmaken enz.
@ luckyboy haha wat een grap. ik kon het ook niet laten om te vertellen.
mijn vriendlief en ik gaan nu een datum prikken voor te trouwen.
nou even over mezelf
ik ben Gwenn 20 jaar kom uit limburg werk in een kleding zaak
ben 2.5 jaar met mijn vriend samen!en hebben vorige jaar een huis gekocht en woon nu percies 1 jaar samen. gaat allemaal snel!
liefss x.xcyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- ps.
heb sinds een paar dagen wel wat steekjes recht en linksonder in mijn buik! moet ik me hierover zorgen maken?
heb het gister wel nagevraagd. maar wil toch weten wat jullie erop zeggen
xxcyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- Nee hoor schat, geen reden tot zorg. Je baarmoeder wordt groter enzo, uiteindelijk meer rek op je banden e.d. dus er gaat nog wel meer rommelen in je buik! Ik snap je zorgen heel goed hoor! Lastig om te bepalen ´wat er bij hoort´ en wat niet.
Goh. luckyboy wat een oude moet ben je toch
, wát een levenservaring en wijsheid! Je woont bij me in de buurt waarschijnlijk, ik woon ook in Gelderland. Ik word eind dit jaar 26, ben bijna 9 jaar samen met mijn man, waarvan 1 klein jaartje getrouwd. En dus een kleine van ruim een jaar. - Wat schrijven jullie toch gezellig veel! Elke keer als ik kijk staat er weer tig verhalen op!!
Over mij: ik ben 26 en woon ook al in Gelderland. Ik ben 8 jaar samen met mijn vriend. Wij wonen 4 1/2 jaar samen. Deze zomer hebben we besloten te gaan voor een kindje! Ik wacht elke maand weer met spanning af.
Vandaag kwam ik een heel leuk boekje tegen: het negen maanden dagboek. Dan kan je per week wat dingetjes opschrijven over je zwangerschap. Misschien wel wat voor jullie ook!
Ik kan eigenlijk ook niet wachten tot ik een kamertje kan gaan inrichten. Toch beheers ik me met het kopen van spullen. Eerst maar afwachten of het allemaal wel lukt! You never know....
Groetjes! - Ja ja, je moet het toch een beetje gezellig máken op zo´n topic hé? Syl, wat eng, die gelijkenissen met mij, qua relatie, samenwonen e.d.! Het negen maanden dagboek is idd erg leuk! Ikzelf kreeg van een collega een soort kalender die je iedere dag om kon slaan, met daarin een weetje over de ontwikkeling van je kindje. Je kon daar met stickertjes dingen bij plakken als 'eerste schopje' en '20 weken echo'. Ikzelf heb voor marijn een site bijgehouden (www.babysite.nl). Als je het leuk vind om te schrijven en dingen bij te houden vind ik het een ideale manier! Op deze site krijg je ook per week een verhaaltje over de ontwikkeling van je zwangere lijf en je kindje.
Een puzzeltje voor de nacht:

- daag meisjees:D
alles goed:d
lieve leuke krabbels weer.
ik kom snel meer schrijven kus.cyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- hallo daar is de oude moeke weer ,HAHA
ik had zowaar 2 rose strepen op mijn ovulatietest!!! Ik helemaal balen want ik had s'ochtends geklust en smiddags 2 strepen, maar gelukkig schijnen die zaadjes een lang leven beschoren te zijn , wel 2 á 3 dagen dus misschien zijn ze elkaar wel tegen gekomen onderweg
twee keer klussen op een dag daar trapt mn man namelijk niet in, als hij weet dat er een reden achter zit (voor het goede doel) en dan doet ie het echt niet !!!
allemaal broekies hier op het forum inderdaad .op het andere forum waar ik schrijf is het gros ook al wat jonger , dat is schijnbaar weer hip, jong moeder worden, je ziet daar om de zoveel jaar een verschuiving in komen.Daar wordt trouwens nog veel meer geschreven ,minstens 1 keer per dag en we zijn met zn 10 en!!
rondom welke plaatsen wonen jullie ongeveer? ik vind het wel grappig allemaal gelderlanders. ik woon in de stedendriehoek apeldoorn zutphen arnhem.
Bij de eerste ben ik met 5 maanden zwanger getrouwd!!! leuk hoor ,hij was er eigenlijk ook een beetje bij !!
gwenn, je moet je nergens geen zorgen over maken (of je moet extreme pijn of vloeing hebben) iedere keer weer doet je buik raar of heb je vage kleine klachten (rug/buik) .er gebeurd nogal een boel dus dat zorgt nog wel eens voor wat overlast,zeg maar!!!
tot later!! - zo luckyboy die krabbel valt me aan haha.
kben ook nog zo jong en word moeder hahaa.
hoe je dat typt broekies
lekker is dat hahaa geintje! joh!
ik maak me ook niet druk hoort erbij! en ik vloei helemaal niet geen druppie bloed te bekennen , en ben misselijk met vlagen dus dat hormoon giert goed door mijn lijf heen.
is gewoon raar ik ben nog nooit zwanger geweest en dan lijkt net alsof niks goed is.
fijne avond en tot spreeks hier weer...
xx veel liefs gwenn
en over joun zaadjes je hebt op het goede moment geklust dat zal deze broekie je wel even uitleggen , die zaadjes overleven wel tot 4 dagen, dus maak je niet druk!.
ik zou mijn vriend ook niet zo ver krijgen 2 keer per dag te gaan doen. wat een onzin ook. word het sperma niet beter op hahahaa.
kusscyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- ps. mijn moeder is pas 40 geworden.
wat een verschil het kan zijn bij sommigen niet? vind ik eigenlijk altijd wel leuk.
en ik accepteer altijd alles. hoe oud je ook bent!
xxcyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- Dit vind ik pas echt grappig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ik ben even oud als jouw moeder!!!!!!!!!! wat een lol. nou,maar dan ben ik toch echt wel oud en jij echt een broekie!"!!!!
Scheelt dat ik me niet zo oud voel ; ik heb bijv net een nieuwe jas en het personeel (tussen de 16 en 22) deed m gelijk aan omdat ze m zo gaaf vonden(hij is goudkleur, glimmig) en vanavond moet ik naar een dildo party, haha. op zich is het niet echt iets voor mij, haha ,maar ik was uitgenodigd door mn personeel en ach,ik vind het wel lollig om wat met die meiden te doen.
waar woon jij ongeveer(zonder specifiek te worden)
Ik heb 8 jaar samen gewoont met een kerel die alcoholist was ,en depressief. dat vond ik geen basis om aan kinderen te beginnen dus vandaar dat ik wat laat ben.
ik wist dat ie zaadjes wel even meegingen maar hoelang precies weet ik niet .ik dacht namelijk maar 2 dagen ? - hee hahah ik moet met je lachen.
ik een broekie jij een oudje verschil moet er zijn laten we het daar op houden!
ja ik weet eigenlijk zeker dat zaadjes 3 tot 4 dagen blijven leven! dus je hebt echt optijd geklust.
leuk een dildo party veel plezier dan! en uuh geen gekke dingen kopen eh! word je niet zwanger van!
inderdaad niet verstandig om met die man kinderen te krijgen, je weet natuurlijk maar nooit.
helemaal niet erg dat je wat ouder bent.
want wat is nu oud?
ik kom uit de buurt van maastricht.
en dan zeg ik heerlen. en dan een klein dorpje
kuskjuscyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
- Hoi hoi,
Snotneus en olde moet, ik geloof dat ik er wel tussen in zit. Met mijn bijna 26 neig ik toch ietwat meer naar de 30!?!
Een dildo party, te gek! Hoe was het? Geloof dat ik wel een drempel over zou moeten, maar lijkt me wel lollig. Zoek een mooie uit, en plaats een fotootje zou ik zeggen ;-)
Ik dacht ook dat zaadjes zo'n 2 dagen blijven leven. Tenzij we te maken hebben met superzaad?
Om nog wat specifieker te zijn kom ik uit de achterhoek. Jij dan, luckyboy? Of heb ik dat ff gemist?
Ik heb vanmorgen gewerkt en ben onderweg naar de douche. Na een kleine twee weken klusloos wordt het tijd dat we weer aan de bak gaan, en een uitgebreide douche incl gilette en kneipp is het begin niet waar? Met onze banen en Marijn is het klussen toch wat meer een kwestie van planning geworden
Allemaal een fijn weekend! - fijn weekend.
kusscyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact

Het is weer maandag meiden... Een fris begin van een nieuwe week. Hier is de drukke decembermaand al weer begonnen, ondanks dat het nog november is. Mijn lief werkt in een bakkerij en daar staat de decembermaand altijd in het teken van werken, werken, werken. Van sintdrukte naar kerstdrukte naar oud en nieuw drukte. Als voorbeeldige vrouw pas ik me aan wat betekend dat ik deze maand bijna overal alleen voor sta en niks af kan spreken. Ik zie er nu al tegenop! Ik vind december een héérlijke maand, maar ben ook weer blij als het januari is en lief gewoon weer om 14 uur thuis is. Dus ik ben benieuwd of het klussen wil deze maand. Januari zou niet zo handig zijn om zwanger te worden, aangezien nr twee dan in dezelfde maand geboren zou worden als Marijn. Maar goed, we moeten nog maar even zien.
Deze week naast werk nog allerlei verplichtingen. Morgen etentje vanuit het vrijwilligerswerk, woensdag weer het betreffende vrijwilligerswerk gaan doen, donderdag verjaardag van het zoontje van mijn vriendin, vrijdag de inenting van de mex.griep van Marijn, en vrijdagavond, zaterdag (twee diensten) en zondag (twee diensten) werken. Oftewel: lekker druk dus. Hebben jullie nog plannen?
Luckyboy, heb je trouwens ook een echte naam (zal vast wel :-) )- Heeey hannekke
wat een planningen allemaal jeetje zeg je ben tinderdaad heel druk!
wie weet klus je 1 keer in december en is het raak.
had ik ook in oktober hahaha
succes ik kom snel terug schrijven.
krijg ff bezoek van mijn moeder..
xxxcyclussen 28 24 29 31 zwanger * Privé bericht * Profiel * 242 berichten * Voeg toe als contact
Dit onderwerp heeft 321 reacties, en bestaat uit 13 pagina's. U bent momenteel op pagina 3 van 13.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 31-08-2011 11:54. \t\t
zwanger willen worden
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- Sylli8 heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!31-08-2011 | 17:43
- H1979 heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!31-08-2011 | 11:54
- Hanneke heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!12-10-2010 | 13:46
- Hanneke heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!07-09-2010 | 11:33
- gwenn heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!07-09-2010 | 10:28
- Hanneke heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!04-09-2010 | 10:20
- ro-ro heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!22-06-2010 | 11:52
- gwenn heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!16-06-2010 | 15:09
- ro-ro heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!14-06-2010 | 15:30
- gwenn heeft gereageerd op een forum onderwerp in gestopt met de pil! en nu zwanger worden!!09-06-2010 | 12:39
Wie hier?
Er is niemand online!


