Clubafbeelding van blond amsterdam

blond amsterdam

Voor de fans van het bekende servies van Blond Amsterdam. Weetjes, nieuwe producten.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. blond amsterdam
  4. waarom Blond Amsterdam

Dit onderwerp heeft 11 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 19-11-2010 13:22. \t\t

waarom Blond Amsterdam

  1. Geplaatst door ilse3972 | 02-05-2009, 11:26 | 22094x gelezen | 11 reacties

    Waarom moeten mensen de producten van Blond msterdam eigenlijk kopen en waarom koop jij het?


11 reacties op onderwerp


  1. Ik koop het omdat ik er zo vrolijk van word, en omdat het geweldig staat in onze buffetkast! Ik mis nog wel een aantal dingen, ik wacht vol spanning af of die nog gemaakt gaan worden...

    31 augustus 2010 verwachten we ons eerste wonder!


  2. Niemand moet natuurlijk iets, maar ik vind het zelf erg leuk. Het straalt vrolijkheid uit. Het moet wel bij je passen als persoon want heel neutraal is het natuurlijk niet.



  3. Ik vond het altijd heel leuk, maar heb het nu wel een beetje gezien hoor. Ik vind het toch veel hetzelfde, en een beetje kinderachtig worden.



  4. Ik vind de gekleurde lijn (bijkletsen, of hoe heet die?) niet zo leuk. Voor mij wat te blij. Delfts Blond vind ik wél heel leuk, daar heb ik een aantal dingen van gekocht. Maar meer dan het theeservies wil ik er niet van hebben. (theepot, lichtje, suikerpot, petit-four bordjes (voor de theezakjes), mokken en kopjes en de vooraadpot) Ik vind het simpelweg te veel van het goede om de tafel te dekken met alleen maar blond.



  5. Waar ik trouwens ENORM van baal is dat ik de afgelopen maanden véél geld heb betaald voor de blond-artikelen, terwijl er nu een starterspakket is. In dat pakket zit dus zo'n beetje alles wat ik bij elkaar gespaard heb, alleen dan voor bijna de helft minder geld!!!



  6. Ik vind Blond Amsterdam echt helemaal super leuk!

    Het sparen van Blond Amsterdam artikelen is eigenlijk nog maar sinds een paar maanden, maar kijk elke dag op de Hyves en op de Blond Amsterdam site om te zien of er nog leuke weetjes of nieuwe artikelen zijn!



  7. Ik vind het servies van Blond ook heel erg leuk.
    Ik vind de "effe bijkletsen-serie" juist wel heel leuk.
    Ik word er ook helemaal vrolijk van.
    Een kop thee uit mijn miss-beker draagt bij aan het zondag-middag-bridget-jones-gevoel!
    Zeker als het regent zoals nu....

    Whatever happened, happened


  8. quote:
    Hanneke schreef op 09 oktober 2009 @ 20:33:
    Waar ik trouwens ENORM van baal is dat ik de afgelopen maanden véél geld heb betaald voor de blond-artikelen, terwijl er nu een starterspakket is. In dat pakket zit dus zo'n beetje alles wat ik bij elkaar gespaard heb, alleen dan voor bijna de helft minder geld!!!
    Hoi Hanneke,

    Als je lid wordt op hyves blijf je altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes rond BLond Amsterdam....www.blondamsterdam2008.hyves.nl
    See you soon!



  9. De reden waarom ik Blondservies koop is omdat ik het er superlief en leuk uit vind zien. Spaar alleen het 'even bijkletsen'deel en ben redelijk compleet. Altijd leuk om voor een verjaardag te vragen, want om alles helemaal zelf te kopen, is wel errug prijzig.



  10. Weet iemand of het kaasbord met mesjes nog verkocht wordt? En zoja, waar??



  11. Ik vind het erg leuk. Maar wil alleen het theeservies met die leuke roze theepot enzo. Teveel van dit vind ik te druk worden.
    Het is ook best duur en ik denk dat ik er over een paar jaar echt wel genoeg van heb. Voor nu vnd ik het superleuk als theeservies.. Heerlijk die mokken!


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

Geen berichten gevonden.

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!