Clubafbeelding van * ARCHIEF * Seks, Liefde & Relatie

* ARCHIEF * Seks, Liefde & Relatie

Dit is het archief van de pijler "Seks, Liefde & Relatie" op de oude Flaironline website. Het is niet mogelijk om hier te reageren, of een nieuw topic aan te maken. Wil je een oud topic adopteren? Mail dan naar clubs@flaironline.nl

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. * ARCHIEF * Seks, Liefde & Relatie
  4. mijn vriend heeft geen kinderwens en ik wel

Dit onderwerp heeft 6 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 18-12-2008 17:15. \t\t

mijn vriend heeft geen kinderwens en ik wel

  1. Geplaatst door nightgirl1 | 13-12-2008, 21:59 | 1558x gelezen | 6 reacties

    Mijn vriend en ik hebben al 5 jaar een relatie. Ik ben 28 en hij is 30 jaar.
    In het begin had ik niet echt een kinderwens. Hij gaf al van het begin aan dat hij geen kinderen wil. Ik had ook geen behoefte aan kinderen.
    NU begin ik steeds meer te twijfelen of ik echt geen kinderen wil. Ik heb aan hem gevraagd waarom hij geen kinderen wil. Hij zegt dat hij de verantwoordelijkheid voor een kind niet aan durft.
    Ik weet nu niet wat ik moet doen? Kiezen voor mijn vriend en dus waarschijnlijk een leven zonder kinderen of bij mijn vriend weg gaan terwijl ik heel veel van hem houd?


6 reacties op onderwerp

  1. gebruiker_verwijderd_178 schreef | 13-12-2008, 22:46
    Afbeelding van gebruiker_verwijderd_178

    ja, dat is inderdaad de keuze die jij moet maken. Als je voor je vriend kiest, moet je heel zeker weten dat je hem dit niet later gaat verwijten. Want als die kinderwens echt heel groot is, zit de kans er in dat dit gebeurt. maar wie zegt dat je iemand zuklt ontmoeten die wél kinderen wil? Ik neem aan tenminste- dat als je de relatie verbreekt- je de komende tijd dit toch zult moeten verwerken en niet 1-2-3 een nieuwe vlam zult hebben. Bovendien moet je dan ook eerst een stabiele relatie met hém opbouwen voor je aan kinderen kunt beginnen.....als hij dat wil! Dus wat je ook kiest, makkelijk zal het niet zijn...sterkte!

    Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!


  2. Heb je hem verteld, dat het jij het wel wilt, dat je nu van gedachte bent verandert. Weet hij het dat je nu een grote kinder wens hebt ?



  3. Besef je goed dat het niet alleen jouw beslissing is. Ik denk dat je er gewoon over moet praten met je vriend, misschien is de oplossing veel "simpeler".
    Als je je vriend vertelt wat er aan de hand is, dat jij erg graag een kind wil, en dat je aan het twijfelen bent over wat je nu moet doen, kun je hem erbij betrekken (het is tenslotte ook zijn relatie!). Misschien, als er gewoon over gepraat kan worden, is er ergens een compromis te sluiten. Heb je dat al geprobeerd?
    Niet dat ik trouwens vind dat je vriend zomaar overstag moet gaan voor een kind, maar ik weet (ik had het zelf ook) dat als je eenmaal geen kinderen wilt, je niet zomaar van dat idee af komt. Het is zo'n hardnekkig besluit dat je aan het eind van je tienerjaren maakt en waar je niet van af te brengen bent. Ikzelf ben inmiddels wel overstag en wil zeker kinderen, maar misschien is jouw vriend nog niet zover..
    Als het uiteindelijk, na het erover praten, blijkt dat je vriend absoluut geen kinderen wil (wat zijn goed recht is) dan zul je bij jezelf te rade moeten gaan wat je wil. Daar kan niemand je bij helpen denk ik. De keuze zal vast niet makkelijk zijn, dus mocht het zover komen, dan wens ik je ontzettend veel succes!!
    x



  4. Nightgirl,
    Jouw vriend denkt bij het onderwerp kinderen dus aan verantwoordelijkheid. Dat biedt jou een gunstige gelegenheid daarop in te haken. Mijn advies is om goed met je vriend over die verantwoordelijkheid te praten. Wat is het precies waar hij van terugschrikt? Mijdt hij vaker verantwoordelijkheden? Waarom wel verantwoordelijkheid voor bijv. een relatie en voor een huis met hypotheek en niet voor een kind? Beseft hij dat hij die verantwoordelijkheid niet alleen draagt maar samen met jou? En waarom kunnen anderen die verantwoordelijkheid wel aan maar hij niet? Praat ook over je twijfel en zie niet op tegen zijn reactie van "Ik dacht dat jij ook geen kinderen wilde...". Dat je twijfelt is heel normaal en ook logisch bij zo'n belangrijk onderwerp.



  5. Hoi Nightgirl,
    ik zit een beetje in dezelfde situatie. Ik wil ook graag een kindje en manlief twijfelt erover. Ik schrijf zelf mee op het topic: "klepperende eierstokken, maar nog even wachten op vriendlief" bij de pijler baby's en kinderen. Daar zitten meer dames met dit "probleem". Misschien dat je daar wilt kijken/meeschrijven.
    Ik ben ook met m'n man in gesprek gegaan over wat ik wil. Mijn man zegt nu in ieder geval dat hij onze relatie er niet voor op wil offeren, maar nog niet zo goed weet wat hij met een kind "moet", maar als ik het per sé wil, dan moet het maar. Is voor mij nog niet helemaal overtuigend genoeg, maar toch, het begin is er.
    Groetjes, Julie



  6. Hoi Nightgirl,
    Ik heb in dezelfde situatie gezeten. Mijn vriend gaf altijd aan nooit geen kinderen te wilen en ik gaf altijd aan het nog niet te weten.
    Uiteindelijk begon het bij mij toch meer richting wel dan richting niet te neigen. Rond mijn 28ste wist ik het eigenlijk wel zeker. Mijn vriend begon wat te twijfelen, ik heb hem de ruimte gegeven om er over na te denken, af en toe serieuse gesprekken gevoerd (+ ik had hem gevraagd te bedenken of hij nou echt niets positiefs kon halen uit het idee om vader te worden) en uiteindelijk zijn we er dit jaar voor gegaan (ben nu 31 en was 30 toen ik zwanger werd).
    Máár dit is natuurlijk mijn verhaal + ik heb toen wel de keuze gemaakt dat als hij echt niet zou willen ik niet bij hem weg zou gaan. Wel zou ik dat dan een plaatsje hebben moeten geven waarbij hij me had moeten steunen! Gelukkig is dit echter niet nodig geweest.
    Morgen ben ik uitgerekend en mijn vriend vindt het heel spannend om pappa te worden!
    Conclusie: Bespreek eerst je gevoel met je vriend! Misschien blijft hij keihard bij zijn standpunt, waarbij je dus inderdaad moet gaan kiezen wat je wil, maar dat weet je pas zeker als je dit onderwerp op tafel gooit!
    Succes, ik hoop t beste voor je!
    Liefs, Wish


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • jackpeters roeptwww.ex-ba­ck.nl

    Be­stemd voor mensen met rel­atie problemen, volg nu s­nel een therapie om je ex­ terug te winnen.
    ­
    mvg.
    | 05-11-2010 | 17:42
  • ter36 roeptIk zit nu in zo'n si­tuatie hij zegt ik hou va­n je maar geen relatie wi­l en me geen toekomst kan­ bieden maar als ik 3dg­n niets van me laat horen­ belt hij dat hij me mist­ etc Ik wil wachten op he­m ik voel dat er toekoms­t in zit ben ik nu erg na­ief | 22-11-2009 | 00:27
  • devereaux roeptIk vroeg me af hoe het nu­ is afgelopen, op moment ­zit ik zelf in zo'n ­soort positie en heb het ­voor elkaar om nu 3 dagen­ helemaal niets te laten ­horen van mezelf tegen mi­jn 'vriend' maa­r hij ook niet naar mij ik ben razend benie­uwd | 02-06-2009 | 19:00
  • wayofflife09 roeptAch schat leef je leven z­oals jij het graag wilt e­n ervaart.
    Als dit­ jouw gevoel is prima toc­h. en never schaam je voo­r de buiten wereld.
    ­
    ik wil hier gra­ag verder over praten met­ je
    mail me op
    wayofflife09@gmail­.com
    | 15-05-2009 | 15:39
  • Arno roeptnijntjenijntje 1,
    ­
    Ik heb hetzelfde ­meegemaakt wat jij nu mee­ maakt!
    | 14-04-2009 | 18:50
  • Just_Kaa roeptniet dus.. damn.. | 25-03-2009 | 13:09
  • Just_Kaa roeptrageer ik nu op adidas_ak­a_idols? | 25-03-2009 | 13:09
  • flores roeptff checken | 20-03-2009 | 14:33

Wie doet wat

  • Er is nog geen activiteit geweest...

Wie hier?

Er is niemand online!