- jackpeters roept“www.ex-back.nl
Bestemd voor mensen met relatie problemen, volg nu snel een therapie om je ex terug te winnen.
mvg.” | 05-11-2010 | 17:42 - ter36 roept“Ik zit nu in zo'n situatie hij zegt ik hou van je maar geen relatie wil en me geen toekomst kan bieden maar als ik 3dgn niets van me laat horen belt hij dat hij me mist etc Ik wil wachten op hem ik voel dat er toekomst in zit ben ik nu erg naief” | 22-11-2009 | 00:27
- devereaux roept“Ik vroeg me af hoe het nu is afgelopen, op moment zit ik zelf in zo'n soort positie en heb het voor elkaar om nu 3 dagen helemaal niets te laten horen van mezelf tegen mijn 'vriend' maar hij ook niet naar mij ik ben razend benieuwd” | 02-06-2009 | 19:00
- wayofflife09 roept“Ach schat leef je leven zoals jij het graag wilt en ervaart.
Als dit jouw gevoel is prima toch. en never schaam je voor de buiten wereld.
ik wil hier graag verder over praten met je
mail me op
wayofflife09@gmail.com” | 15-05-2009 | 15:39 - Arno roept“nijntjenijntje 1,
Ik heb hetzelfde meegemaakt wat jij nu mee maakt!” | 14-04-2009 | 18:50 - Just_Kaa roept“niet dus.. damn..” | 25-03-2009 | 13:09
- Just_Kaa roept“rageer ik nu op adidas_aka_idols?” | 25-03-2009 | 13:09
- flores roept“ff checken” | 20-03-2009 | 14:33

* ARCHIEF * Seks, Liefde & Relatie
Dit is het archief van de pijler "Seks, Liefde & Relatie" op de oude Flaironline website. Het is niet mogelijk om hier te reageren, of een nieuw topic aan te maken. Wil je een oud topic adopteren? Mail dan naar clubs@flaironline.nl
- Beheerder: Redactie Flair
- Thema's en emoties: flair, bezorgd, gestresst, jaloers, verdrietig, verliefd
Met...
- 50 volgers
- 0 blogs
- 167 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (34.482x) Stel hier je vraag aan de moderator
- Meeste reacties (311) Stel hier je vraag aan de moderator
- Flaironline
- Clubs
- * ARCHIEF * Seks, Liefde & Relatie
- Mn ex is recht tegenover mn beste vriendin gaan wonen!
Dit onderwerp heeft 6 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 24-12-2008 09:24. \t\t
Mn ex is recht tegenover mn beste vriendin gaan wonen!
- De titel zegt het al, mn ex met wie het nu net een half jaar uit is, woont sinds maandag precies tegenover mn beste vriendin! [:S][st][:@] Daar heeft ie alle recht toe natuurlijk. Maar het is wel een beetje rottig uitgekozen. De liefdesverdriet is bij inmiddels wel redelijk over. Ik baal er heus af en toe nog wel een beetje van dat we er niet samen uitgekomen zijn. Maar omdat ik hem verder nooit meer zag of sprak, lukte het me steeds beter om het los te laten. Maar nu woont hij dus recht tegenover mn beste vriendin bij wie ik wel een paar keer per week kom. Hij woont in het huis waar ik mn fiets altijd voor zet. Vanuit zijn raam kijk je precies op haar voordeur. Als haar deur dicht klapt, dan hoor je dat bij hem. Dus gisteren toen ik bij haar vandaan kwam met een andere vriendin, keek hij dus meteen naar buiten (dat heb ik niet gezien, maar die vriendin wel). Sorry, maar dit is me echt een beetje té confronterend. Tips hoe ik hier mee om kan gaan? Of gewoon even opbeurende opmerkingen?
- Print deze pagina
6 reacties op onderwerp
- He getsie zeg, daar zit je dus echt niet op te wachten. Als hij zich niet laat zien lijkt het me iets minder erg maar als hij ook nog eens gaat staan kijken wie er bij je vriendin naar buiten komt....ik zou het als controle voelen hoewel dat natuurlijk onzin is. Kijken waar geluid vandaan komt is gewoon een natuurlijke reactie. Gat wel over als hij er langer woont en aan de buurtgeluiden is gewend. Ik weet ook niet wat je moet doen. In ieder geval niet naar zijn huis gaan kijken (negeer hem) en wel naar je vriendin blijven gaan. Hij mag best merken dat jouw sociale leven lekker doorgaat en je er nog steeds fantastisch uitziet. Misschien zo snel mogelijk een lekkere man meenemen naar je vriendin en dan heel hard met de deur slaan zodat hij wel moet kijken?
![[;)]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-5.gif)
- Bedankt voor je reactie! Ik denk ook niet dat hij naar buiten keek om mij te controleren. Idd een natuurlijke reactie om te kijken waar geluid vandaan komt. Maar wel een beetje ongemakkelijk. Nog meer zie ik er tegenop dat hij misschien terzijnertijd een nieuwe vriendin heeft en ik hem daar samen mee tegen kom ofzo.
Het zal vanzelf wel wennen en hopelijk kan ik er dan wat luchtiger mee omgaan. - Als dat mijn ex was zou ik er voor zorgen dat hij ging verhuizen. Daar zijn allerlei manieren voor, maar in geen geval kan ik toestaan dat ik hem iedere keer tegen het lijf zou lopen als ik bij mijn vriendin langs wil gaan. En dan moet hij weg, want ik mijn vriendin natuurlijk niet vragen te verhuizen. Ik zou een briefje in de bus doen waarin je dat duidelijk stelt en als hij niet wil luisteren moet hij maar weten waar Shakespeare het over had.
"Hell is no fury like a woman scorned."
Maatregelen te over, vraag maar als je wat tips nodig hebt.Elk vogeltje zingt zoals het gebekt is.
???? heb je nog meer van die "fijne" adviezen? Anders kun je misschien beter je vogelbekkie houden....Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!- quote:
Als dat mijn ex was zou ik er voor zorgen dat hij ging verhuizen. Daar zijn allerlei manieren voor, maar in geen geval kan ik toestaan dat ik hem iedere keer tegen het lijf zou lopen als ik bij mijn vriendin langs wil gaan. En dan moet hij weg, want ik mijn vriendin natuurlijk niet vragen te verhuizen. Ik zou een briefje in de bus doen waarin je dat duidelijk stelt en als hij niet wil luisteren moet hij maar weten waar Shakespeare het over had.
"Hell is no fury like a woman scorned."
Maatregelen te over, vraag maar als je wat tips nodig hebt.
En hoe had je dat in gedachten? De ex is een volwassen vent (naar ik aanneem) en die verhuist echt niet van een leuk plekkie omdat zijn ex dat vraagt... Enne... "als hij niet wil luisteren moet hij maar weten waar Shakespeare het over had"... als jij zo te werk gaat met je exen dan laat je je wel kennen zeg...
Het mag duidelijk zijn dat ik dus niet achter dit advies sta... Kom op zeg... Je hebt toch wel wat beters te doen dan je ex "wegpesten"?
Mijn welgemeende advies aan TO (was ff je naam kwijt, sorry): Kijk het ff aan, en als het toch nog te gevoelig is of hij kijkt inderdaad elke keer weer... Spreek dan ff een tijdje bij jou thuis af met die vriendin. Als ze een goede vriendin van je is zal ze er wel begrip voor hebben... Als je dan nog een half jaar verder bent of wat dan ook, probeer het dan nog eens... Als je echt niets meer om hem geeft enzo.. dan slijt dat vanzelf en dan merk je dat t.z.t. ook wel weer...
In ieder geval veel succes met de situatie... Enne... verlaag je niet tot het niveau van Vogelbekje....Als je niet weet wat je mist, mis je het ook niet - Ik zal niet proberen mn ex daar weg te krijgen hoor. Maar Vogelbekje heeft me wel opgevrolijkt met haar bericht. Ik kon er wel even smakelijk om lachen en dat is ook wat waard. Ik ben niet het type van het wraak nemen. Mijn enige wraak zal ooit hoog uit zijn: mega aantrekkelijk en vol zelfvertrouwen voor de dag komen met een superleuke nieuwe vlam. Tot die tijd moet ik er maar aan wennen dat hij daar woont.
Bij mij afspreken doen we ook vaak hoor. Maar zij woont midden in de stad, dus als we uitgaan spreken we van tevoren altijd bij haar af met nog wat mensen.
Echt advies voor dit "probleem" zal dus ook wel niet zo makkelijk te geven zijn. Behalve wat ik zelf ook wel bedacht had. Maar ik vond het zo absurd toevallig dat hij uitgerekend daar is gaan wonen, dat ik het hier gewoon even kwijt wilde.
En hoewel hij me niks meer verplicht is, had ik het toch wel gewaardeerd als hij me het zelf even had laten weten. Gewoon even een oppervlakkig mailtje met daarin iets als: "hoi, ik heb een nieuw huisje. Het is tegenover ...., dus we zullen elkaar misschien wel een keer tegenkomen."
- Flaironline
- Clubs
- * ARCHIEF * Seks, Liefde & Relatie
- Mn ex is recht tegenover mn beste vriendin gaan wonen!
Dit onderwerp heeft 6 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 24-12-2008 09:24. \t\t
Mn ex is recht tegenover mn beste vriendin gaan wonen!
Club Chat
Openbare berichten
- | 05-11-2010 | 17:42
- | 22-11-2009 | 00:27
- | 02-06-2009 | 19:00
- | 15-05-2009 | 15:39
- | 14-04-2009 | 18:50
- | 25-03-2009 | 13:09
- | 25-03-2009 | 13:09
- | 20-03-2009 | 14:33
Wie doet wat
- Er is nog geen activiteit geweest...
Wie hier?
Er is niemand online!