- | 09-09-2011 | 10:28
- | 17-02-2011 | 21:20
- | 14-01-2011 | 13:49
- | 28-01-2010 | 00:27
- | 23-09-2009 | 12:48
- | 22-05-2009 | 21:05
- | 19-03-2009 | 23:24

* ARCHIEF * Lijf, Beauty & Gezondheid
Dit is het archief van de pijler 'Lijf, Beauty & Gezondheid' van de oude Flaironline website. Het is niet mogelijk om hier te reageren, of een nieuw topic aan te maken. Wil je een oud topic adopteren? Mail dan naar clubs@flaironline.nl
- Beheerder: Redactie Flair
- Thema's en emoties: flair, energiek
Met...
- 46 volgers
- 0 blogs
- 199 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (27.998x) -->verwijderen mirena spiraaltje<--
- Meeste reacties (122) Stel hier je vraag aan de moderator
- Flaironline
- Clubs
- * ARCHIEF * Lijf, Beauty & Gezondheid
- Update nieuwe site! Wordt jouw topic straks een club?
Dit onderwerp heeft 6 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 16-02-2009 10:26. \t\t
Update nieuwe site! Wordt jouw topic straks een club?
- Clubs
- Het concept draait om vriendinnenclubs rondom een thema én een emotie. Elke club heeft een eigen forum, weblog en fotogalerie waar alleen leden op kunnen posten. Op basis van de thema?s die jou aanspreken en eventueel hoe jij je op dat moment voelt, kun je clubs vinden waar over de dingen gepraat en geschreven wordt die ook jou bezighouden.
- Met je account kun je je eigen club aanmaken, je wordt dan automatisch beheerder van deze club. Ook kun je lid worden van andere clubs.
- Het uiterlijk van de club is zelf aan te passen: er komen vier sferen waar je uit kunt kiezen, en er is ook de mogelijkheid om zelf plaatjes te uploaden. De lettergrootte zal een stuk duidelijker zijn dan op de huidige site.
- De huidige moderators zullen ?verdeeld? worden over de verschillende thema?s en op deze manier alle clubs in goede banen leiden. Er komt ook een aparte moderator-club, waar je je vragen en verzoekjes aan de moderators kwijt kunt.
- Het huidige forum wordt straks ondergebracht in een archief, zodat je deze altijd nog terug kunt lezen. Reageren op topics van het huidige forum kan op de nieuwe Flair-site niet meer, wel is het mogelijk een topic om te zetten naar een club. Je krijgt dan direct meer mogelijkheden én het wordt overzichtelijker.
De lijst hieronder is niet definitief, het blijft straks met de nieuwe website mogelijk om topics van het huidige forum om te zetten een club. Heb je aanvullingen op deze lijst? Mis je bijvoorbeeld een topic, of heb je liever een andere beheerder? Laat het hier weten, dan passen we de lijst z.s.m. aan.
Reageren kan t/m 15 februari.
Groetjes, Aura, Aukje & Li-Shi
Redactie Flaironline
Topictitel (huidig)
Voorstel clubtitel
beheerder (straks)
ik heb altijd wel wat! (';kwakkelen;wie kent het?)
Kwakkelclub
stes
Zwanger willen worden? maar hiervoor een lieve eiceldonor nodig!
Eiceldonatie
Elisabeth42
Mensen gezocht die ook een BURN OUT hebben gehad
Burn out
Summerof83
Hardlopen - beginners - 5km
Hardlopen
Annapurna
Remeron, andere antidepressiva en alles wat er mee te maken heeft!
Uit de put
Alfons
bang! wat zal t nou echt zijn......hoop t niet.... maar toch, wie herkent dit of herkent reuma.
Reuma
kris1982
Scheelzien--->onzekerheid--->zijn er meer die het hebben...?
Scheelzien
1976Brenda'Life is what happens when you're busy making other plans' (John Lennon)- Print deze pagina
6 reacties op onderwerp
- Mis deze nog in de lijst: Scheelzien--->onzekerheid--->zijn er meer die het hebben...?
- http://www.flaironline.nl/community/forum/thread/549086.aspx
Titel: Scheelzien--->onzekerheid---> zijn er meer die het hebben...? - Hallo 1976Brenda,
Geen probleem, wij voegen hem toe aan de lijst!
Groetjes,
Li-Shi
Stagiaire Flaironline"A day without laughter is a day wasted" - Charlie Chaplin | "Dwell in possibility" - Emily Dickinson
Dank je wel[:D]quote:
Hallo 1976Brenda,
Geen probleem, wij voegen hem toe aan de lijst!
Groetjes,
Li-Shi
Stagiaire Flaironline- Wij zien ons topic over Remeron, andere anti-depressiva en alles wat er mee te maken heeft, liever in "Uit de put" veranderen dan in "In de put". Wij willen graag een wat positievere insteek maken.
Alvast bedankt, Alfons
Ik heb het aangepast!quote:Wij zien ons topic over Remeron, andere anti-depressiva en alles wat er mee te maken heeft, liever in "Uit de put" veranderen dan in "In de put". Wij willen graag een wat positievere insteek maken.
Alvast bedankt, Alfons'Life is what happens when you're busy making other plans' (John Lennon)
- Flaironline
- Clubs
- * ARCHIEF * Lijf, Beauty & Gezondheid
- Update nieuwe site! Wordt jouw topic straks een club?
Dit onderwerp heeft 6 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 16-02-2009 10:26. \t\t
Update nieuwe site! Wordt jouw topic straks een club?
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- Er is nog geen activiteit geweest...
Wie hier?
Er is niemand online!