Clubafbeelding van * ARCHIEF * In vertrouwen

* ARCHIEF * In vertrouwen

Dit is het archief van de pijler "In vertrouwen"op de oude Flaironline website. Het is niet mogelijk om hier te reageren, of een nieuw topic aan te maken. Wil je een oud topic adopteren? Mail dan naar clubs@flaironline.nl

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. * ARCHIEF * In vertrouwen
  4. Stel je vraag aan de moderators

Dit onderwerp heeft 377 reacties, en bestaat uit 16 pagina's. U bent momenteel op pagina 16 van 16.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 07-03-2009 09:43. \t\t

Stel je vraag aan de moderators

  1. Geplaatst door Blondine | 13-01-2005, 00:00 | 32437x gelezen | 377 reacties

    Wie zijn de moderators?
    De moderators zijn vrijwillig aanwezig op het Flair forum. Samen met de redactie werken zij er hard aan om van het Flair forum een opgeruimde, veilige omgeving te maken. Mocht je vragen en/of opmerkingen hebben aan de moderators, dan kun je deze plaatsen in het 'Stel je vraag aan de moderators'-topic in elke forumpijler.
    Let wel op, noch de redactie, noch de moderators zijn 24/7 online. Wij vragen je dan ook soms even geduld te hebben voor je een reactie terug ontvangt.

    Let op dat je alleen aan de moderators kunt vragen om een discussie of een bericht te verwijderen. Helaas kunnen de moderators geen accounts verwijderen. Hiervoor kun je mailen naar: webredactie@flaironline.nl

    Dit is geen testtopic, daar is een speciaal topic voor geopend. Ook technische vragen kan ik helaas niet beantwoorden. Die kun je stellen in het topic dat er voor is geopend (misschien weten anderen het) of een mail sturen naar de webredactie (webredactie@flaironline.nl).

    Voor vragen over het blad kun je mailen naar de redactie van Flair: flair@sanoma-uitgevers.nl.

    Tevens het verzoek om niet meer in het blauw te posten, deze zal gebruikt worden door de moderators, dan is het makkelijker om de postings uit elkaar te houden.


    Wat is NIET toegestaan op het Flair forum?
    · Het beledigen en provoceren van mede-forummers
    · Discriminatie en racisme
    · Reclame maken, spammen
    · Linken naar illegale sites/zaken
    · Het plaatsen van persoonlijke gegevens van derden
    · Het plaatsen van enquetes, marketing-, studie- en schoolonderzoeken
    · Het plaatsen van pornografisch en/of shockerend beeldmateriaal
    · Het gebruik van meer dan één gebruikersnaam binnen een discussie

    Voor uitleg over het forum, veelgestelde vragen en uitgebreide uitleg van de regels: klik HIER


377 reacties op onderwerp

  1. Flair-angel5 schreef | 27-02-2009, 18:16
    Afbeelding van Flair-angel5

    De topic "Zijn er ook ..." is verplaatst naar Sex, Liefde & Relatie.


  2. Flair-angel5 schreef | 03-03-2009, 19:06
    Afbeelding van Flair-angel5

    De topic "Vragenlijst ..." is verwijderd. Dit is niet toegestaan.


  3. Flair-angel5 schreef | 07-03-2009, 09:43
    Afbeelding van Flair-angel5

    De topics:
    "Ik wil kinderen ...."
    'Bang voor ...."
    zijn verplaatst naar Sex, Liefde & Relatie.


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • spiritueel roeptGun jezelf een reading va­n de mediums van het spir­ituelelicht . En ervaar h­et verschil. Heb je het k­oud? Ben je ernstig vermo­eid? Lichamelijke klachte­n? Neem eens contact op m­et Tini,zij kan je doorve­rwijzen. | 03-01-2011 | 19:43
  • gebruiker_verwijderd_178 roeptIk vind deze nieuwe Flair­online 3 x niks... | 08-07-2009 | 05:30
  • nicrem71 roeptJeetje, wat is het hier o­veral rustig...Flair is d­e oude Flair niet meer he­laassss...erg jammer. | 14-05-2009 | 14:51
  • seeke_2 roeptWhahaha,je kunt niet meer­ reageren op het schreeuw­topic,dat zag ik nu pas h­ihi. | 30-03-2009 | 01:35
  • seeke_2 roeptJumpertjes schreeuw topic­ eindelijk gevonden en be­n ook lid geworden,maar k­an er niet posten.
    ­ Hoe kan dat??????
    | 30-03-2009 | 01:19
  • Anoniem #1905 roeptmmmm kom wel weer een kee­r terug als de topics ope­n zijn | 20-03-2009 | 14:43
  • Anoniem #1905 roeptHeb jou in iedergeval gev­onden kathy :D vind dat a­l heeeel knap van mezelf!­

    snap er ­geen jota van :s
    | 20-03-2009 | 14:40
  • Kathy46 roeptGoede tijden... slechte t­ijden... En hier mag wel ­gerookt worden

    Ik heb het topic wel­ gevonden,ik kan er allee­n niet reageren.Wie weet ­hoe dat kan?
    | 19-03-2009 | 20:19

Wie doet wat

  • Er is nog geen activiteit geweest...

Wie hier?

Er is niemand online!