- spiritueel roept“Gun jezelf een reading van de mediums van het spirituelelicht . En ervaar het verschil. Heb je het koud? Ben je ernstig vermoeid? Lichamelijke klachten? Neem eens contact op met Tini,zij kan je doorverwijzen.” | 03-01-2011 | 19:43
- gebruiker_verwijderd_178 roept“Ik vind deze nieuwe Flaironline 3 x niks...” | 08-07-2009 | 05:30
- nicrem71 roept“Jeetje, wat is het hier overal rustig...Flair is de oude Flair niet meer helaassss...erg jammer.” | 14-05-2009 | 14:51
- seeke_2 roept“Whahaha,je kunt niet meer reageren op het schreeuwtopic,dat zag ik nu pas hihi.” | 30-03-2009 | 01:35
- seeke_2 roept“Jumpertjes schreeuw topic eindelijk gevonden en ben ook lid geworden,maar kan er niet posten.
Hoe kan dat??????” | 30-03-2009 | 01:19 - Anoniem #1905 roept“mmmm kom wel weer een keer terug als de topics open zijn” | 20-03-2009 | 14:43
- Anoniem #1905 roept“Heb jou in iedergeval gevonden kathy :D vind dat al heeeel knap van mezelf!
snap er geen jota van :s” | 20-03-2009 | 14:40 - Kathy46 roept“Goede tijden... slechte tijden... En hier mag wel gerookt worden
Ik heb het topic wel gevonden,ik kan er alleen niet reageren.Wie weet hoe dat kan?” | 19-03-2009 | 20:19

* ARCHIEF * In vertrouwen
Dit is het archief van de pijler "In vertrouwen"op de oude Flaironline website. Het is niet mogelijk om hier te reageren, of een nieuw topic aan te maken. Wil je een oud topic adopteren? Mail dan naar clubs@flaironline.nl
- Beheerder: Redactie Flair
- Thema's en emoties: flair, eenzaam, onzeker, verdrietig
Met...
- 31 volgers
- 0 blogs
- 325 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (398.271x) !!! GESTOPT MET ROKEN !!! DEEL 28
- Meeste reacties (10.002) !!! GESTOPT MET ROKEN !!! DEEL 28
Dit onderwerp heeft 5 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 30-11-2008 00:50. \t\t
Is dit normaal in een vriendschap?
- Ik wil graag jullie mening over het volgende horen:
De vriendin waar dit over gaat, ben ik al zo'n 15 jaar vriendin mee. In die tijd hebben we wel al eens vaker periodes gehad dat we elkaar nauwelijks zagen. Een paar jaar geleden zijn we eigenlijk weer heel close geworden. Zij woont hier vlakbij en we gingen geregeld stappen en zij kwam ieder weekend wel gezellig op bezoek. Ze heeft diverse 'foute' vriendjes gehad, maar mijn man en ik stonden altijd voor haar klaar en ze was ook altijd welkom met die zgn 'foute' vriendjes.
Een jaar geleden zoiets had ze het ineens gehad met het stappen zei ze. Maakt ook niks uit verder, moet iedereen zelf weten.
Maar geregeld kwam ik erachter dat ze met andere vriendinnen wel nog geregeld op stap ging. En steeds als ik haar vroeg om mee te gaan, kreeg ik weer hetzelfde te horen dat ze het ermee gehad had..... Ze vroeg me ook nooit mee als ze dan met andere vriendinnen op stap ging. Terwijl ze weet dat ik graag nog eens met haar op stap zou gaan. Zowiezo zag ik haar bijna nooit meer de laatste tijd.
Nu had ik op Hyves gelezen dat ze in een krabbel andere vriendinnen mee vroeg om over een paar weken mee te gaan naar een discotheek hier in de buurt. Dus ze was deze week toevallig nog eens hier op bezoek en toen zei ik tegen haar dat ik zag dat ze binnenkort uitgaat en dat ik misschien wel mee wilde gaan. Hierop antwoordde ze dat ik dan maar moest kijken met wie ik ga, want zij had met een jongen afgesproken die ze van vroeger kent. Terwijl ze 2 andere vriendinnen wel mee had gevraagd.....
Toen heb ik haar een mail gestuurd waarin ik schreef dat me dat niet lekker zit.
Waarop ik als antwoord kreeg, dat ze altijd in alles haar eigen weg is gegaan en dat ze erg op haar onafhankelijkheid is gesteld. Ook schrijft ze dat ze zich niet verplicht voelt om mij mee te vragen als ze besluit ergens heen te gaan.
Dit is toch veemd he....of heb ik het gewoon helemaal mis? Ik bedoel je vraagt vriendinnen toch mee uit omdat je dat gezellig vind en toch niet omdat je je daar verplicht toe zou moeten voelen.....
Zou het fijn vinden om van jullie te horen hoe jullie hierover denken.
Groetjes
Mo- Print deze pagina
5 reacties op onderwerp
- dat je er zelf al over twijfelt betekent al veel. want waarom zou je aan een goede vriendschap twijfelen?
blijkbaar zit jij wel heel erg met dit probleem en trekt zij zich dit totaal niet aan. een goede vriendin zou dit likt mij wel doen en proberen hier rekening mee te houden.
op t moment dat het voor haar als een verplichting voelt weet je zelf eigenlijk ook wel dat dit niet veel meer voorsteld. een verplichting is t als je elke zondag naar je schoonmoeder moet terwijl je dat mens niet uit kan staan. maar ja voor de lieve vrede ga je vaak dan toch maar heen.
vriendschap is iets vrijblijvends. je gaat met elkaar om omdat je graag bij elkaar bent. heb je t idee dat dit jullie vriendschap is?ruilen? - Lieve Mo,
Tja dat klinkt niet al te lief. Wat ik hieruit opmaak is dat ze eigenlijk niet zoveel zin meer heeft om met je te stappen (om wat voor reden dat ook mag zijn) maar dat niet rechtuit tegen je durft te zeggen. Erg flauw en ook erg pijnlijk. Je hebt gezegd dat het je niet lekker zit maar vervolgens krijg je zo'n antwoord waar je niets mee kunt.
Ik vind het eigenlijk heel rot om te zeggen maar ik denk dat je haar maar uit je hoofd moet zetten, want het is duidelijk dat ze er niet veel zin meer in heeft. Vrienden komen en gaan zoals men zegt en dat is erg zuur. Maar ga het niet bij jezelf zoeken aub (dat heb ik in het verleden ook gedaan om er vervolgens jaren later achter te komen dat het niet aan mij lag!). Vraag je eens af wat voor toegevoegde waarde deze vriendschap nog heeft voor je, als ze je zo behandeld is het toch eigenlijk geen vriendin !
Ik ben erachter gekomen dat het moeilijk is om met een partner te breken maar met een vriendschap nog veel lastiger! Je krijgt misschien nooit het antwoord waarop je wacht. Is zij jouw vriendschap wel waard ?
Ik wens je veel succes en je mag er best verdrietig om zijn hoor want het is gewoon ronduit K !
Groetjes, Sanne - Kenelijk heeft ze in ieder geval geen zin meer om met jou te gaan stappen, maar durft ze dat niet te zeggen. Is er wel eens iets voorgevallen wardoor ze stappen met jou mss niet leuk meer vind? Wil jij bijvoorbeeld altijd veel eerder naar huis dan zij of omgekeerd?
Zijn er naast stappen nog andere activiteiten die jullie wel eens samen deden? of was ze echt "stapvriendinnetje"? als de vriendschap alleen bestond uit stappen, dan zou ik haar idd lekker in haar sop laten gaarkoken, want het is wel duidelijk dat ze dat niet meer wil met jou. Bestaat de vriendschap uit meer dan dat, doe haar dan eens een voorstel om iets anders te gaan doen, of vraag haar gewoon op de man af of ze uberhoubt nog behoefte heeft aan contact met jou. - Het was eigenlijk altijd wel gezellig. Ik kan me eigenlijk altijd wel vermaken. Ben zelfs een keer beroofd voor dat we naar een feestje gingen en heb me nog prima vermaakt. En als iemand eerder naar huis wilde (eigenlijk was zij dat altijd), was dat nooit een probleem.
Ik er wel eens wat over gezegd dat we zouden gaan stappen -nadat zij mij had overgehaald- en dat ze zich toen 's avonds bedacht dat ze toch geen zin had. Heb toen gezegd dat ik dat jammer vond, maar ben niet boos geweest erover. Ze noemt dit overigens wel als een van de redenen, omdat ze vindt dat vrij is om elk moment te beslissen om niet meer te gaan.
We zijn van de zomer een keer met haar en die vriendin mee geweest naar een tent waar ze 80's draaiden. En mijn man houdt daar niet zo van en zei sarcastisch tegen haar: 'dat vergeef ik je nooit ....'. Zij weet heel goed dat dat een grapje was, want we maakten eigenlijk constant zo'n grapjes naar elkaar. En dat was eigenlijk al nadat ze begon met me niet meer mee te vragen e.d.
Onze vriendschap bestond wel uit meer dan alleen maar stappen....Ze is zelfs getuige geweest op ons huwelijk. Heb ook al vaker aangegeven dat ik ook wel eens wat anders wil doen, maar krijg daar ook geen reactie op.
Het meest erge vind ik gewoon dat ze gewoon letterlijk schrijft: ik ga altijd al mijn eigen weg en ik zal altijd mijn eigen weg blijven gaan en als je je daardoor buitengesloten voelt, is dat jouw probleem.
En ik ben het helemaal met jullie eens dat vriendschap iets vrijblijvends is en als iemand het over verplichtingen heeft als het gaat over je ergens bij betrekken, weet je idd genoeg.
Begrijp dat ze geen dingen tegen haar zin wil doen en mij niet altijd erbij wil hebben, maar keer op keer. En dat terwijl ze bij ons wel altijd welkom is.... Trouwens als ik wist dat ik een goede vriendin ergens een plezier mee zou doen, ook al had ik daar niet zo'n zin in, zou ik dat toch doen. - Sommige mensen zijn gevers en andere zijn nemers....zij is typisch een nemer. Wel willen dat iemand anders klaar staat als het haar uitkomt maar andersom? Ik vind dat als je hebt afgesproken om uit te gaan dan zeg je alleen af als je ziek bent ofzo. Oke, je kunt op het laatste moment geen zin hebben in de disco maar dan kun je toch tot iets anders komen, een comprimis? Mijn vriending zou het niet zijn. Is ze soms jaloers op je? Omdat je een partner hebt, gezin, oid?
Dit onderwerp heeft 5 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 30-11-2008 00:50. \t\t
Is dit normaal in een vriendschap?
Club Chat
Openbare berichten
- | 03-01-2011 | 19:43
- | 08-07-2009 | 05:30
- | 14-05-2009 | 14:51
- | 30-03-2009 | 01:35
- | 30-03-2009 | 01:19
- | 20-03-2009 | 14:43
- | 20-03-2009 | 14:40
- | 19-03-2009 | 20:19
Wie doet wat
- Er is nog geen activiteit geweest...
Wie hier?
Er is niemand online!