Clubafbeelding van * ARCHIEF * In vertrouwen

* ARCHIEF * In vertrouwen

Dit is het archief van de pijler "In vertrouwen"op de oude Flaironline website. Het is niet mogelijk om hier te reageren, of een nieuw topic aan te maken. Wil je een oud topic adopteren? Mail dan naar clubs@flaironline.nl

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. * ARCHIEF * In vertrouwen
  4. Ben echt en einde raad!!!

Dit onderwerp heeft 5 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 10-08-2008 18:40. \t\t

Ben echt en einde raad!!!

  1. Geplaatst door Lost for love | 04-08-2008, 21:02 | 1142x gelezen | 5 reacties

    Zit met een probleem. Ik zit in de schuldsanering. Ik zat erin met mijn ex, maar die is eruit gegaan op 1 april. Vreemd gaan en emotionele chantage. Nu heb ik sins kort een uitkering (bedrijf failliet) dus ww. Ik heb dus nu alleen een inkomen van de GKB. Ik kan er nu mee rondkomen, maar moeilijk. Nu moet ik op aanraden van de GGZ en de huisarts, 5 dagdelen in therapy. Dit ook mede door de dingen die zijn gebeurdt in mijn relatie. Dus moet ik in de ziektewet, wat betekent dat ik maar 70% nog ontvang van mijn gkb inkomen. Ik kan dan niet meer rondkomen. Nu heeft mijn ex aangeboden (lees opgedrongen) om weer met mij te gaan samenwonen zodat ik gewoon naar therapy kan gaan, en alsnog in mijn flatje kan blijven. MAAR IK WIL DIT NIET!!! Maar kies is voor mezelf en ga ik voor de therapy dan beland ik op de straat. En kies ik ervoor, (wat voor mij nu even de enigste uitweg lijkt) om snel een baan te gaan zoeken, dan is me al verteld door de ggz, dat ik dan intern moet. Wie heeft er info voor me? Wat kan ik nog proberen??
    Groetjes Ikke


5 reacties op onderwerp


  1. Hallo,
    Sorry, ik heb geen andere oplossing voor je. Maar is het geen idee om dan intern te gaan? dan heb je de kans weer wat op te bouwen.
    Ik weet natuurlijk ook niet hoe dat zit mbt de kosten daarvoor (voeding, electra, kosten voor onderdak ed), maar misschien heb je dan ook de ruimte weer wat uit de schuldsanering te komen omdat je dan minder vaste lasten hebt?
    Greetz Kaa



  2. heb je niet een minimum vastgesteld inkomen wat je krijgt als je een uitkering hebt.? anders zou je dus onder de wettelijk vastgestelde minimum norm uitkomen en dat mag niet (als je een uitkering hebt iig niet) ik zou de instantie gewoon eens bellen wat hun ervan zeggen

    therapie heb je nodig voor jezelf en om ooit weer aan t werk te kunnen zal je stabiel moeten zijn en je goed voelen. anders neemt toch niemand je aan. dus gewoon huj even bellen over t hoe en wat.



    en just kaa. als je intern gaat betekend dat niet dat je je huis op kan zeggen. de verzeking dekt de kosten van die tijd. t eten en dat soort dingen dus als je opgenomen word hoef je zelf dara geen kosten voor te maken. alleen voor gesprekken met een psygoloog word een eigen bijdrage gerekend door de verzekeraar. een psygiater word wel weer helemaal vergoed.

    sterkte iig.


    ruilen?


  3. Mijn advies luid alsvolgt:
    Doe alles wat JIJ moet en kunt doen om beter te worden. Prio nummer 1! Daarna is geld en liefde belangrijk. Intern zul je alle dagelijkse dingen weer op en rijtje kunnen zetten én hoogstwaarschijnlijk hulp kunnen aannemen om je schulden af te betalen. Je ex is op dit moment NIET het juiste antwoord op deze situatie. Eerst blij worden met jezelf én daarna aan de wereld denken.
    Veel sterkte meis, maar denk aan jezelf...



  4. Als je nu al een WW uitkering hebt, dan krijg je al 70% van je laatstverdeinde inkomen. Een ziektewetuitkeing is qua hoogte gelijk aan je WW uitkering, alleen zijn er iets andere voorwaarden. De eerste 13 weken blijf je nog gewoon in de WW, daarna moet je om de zoveeltijd naar een arts en na 2 jaar volkt een WIA-keuring. het s dus niet zo dat je in inkomen terugvalt als je je ziekmeldt, zolang je tenminste nog 13 weken recht op WW hebt. Zodra je WW-recht eindigt val je terug naar de bijstand.



  5. Wat ArroganteTrut zegt, dat klopt. Schuldsanering, beslag op je inkomen, bewindvoering, wat er ook gebeurt: je mag niet meer dan 10% onder de bijstandsnorm zitten. Dat is wettelijk bepaald. Kom jij nu in de ziektewet en kun je daardoor niet meer rondkomen, dan is de gemeente (sociale dienst) verplicht jou aan te vullen - afhankelijk van je netto inkomen. Kom je niet in aanmerking voor aanvullende bijstand, dan is er meestal wel een andere oplossing, zoals bijzondere bijstand, gemeentelijke toeslag voor minimum inkomen o.i.d. Ik heb een tijd in de bijstand gezeten, en naast mijn uitkering kreeg ik van de gemeente (dus niet de sociale dienst) een toeslag van ca. 250,- per maand. Dat verschilt overigens per gemeente, maar ik zou daar eens informeren. Of bij de sociale dienst, of zelfs bij de GGZ (misschien weten zij wel bij wie je moet zijn). Het lijkt me in ieder geval zeer onwaarschijnlijk dat je op straat komt te staan.

    Succes en sterkte!

    to She or not to She ... that is She question

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • spiritueel roeptGun jezelf een reading va­n de mediums van het spir­ituelelicht . En ervaar h­et verschil. Heb je het k­oud? Ben je ernstig vermo­eid? Lichamelijke klachte­n? Neem eens contact op m­et Tini,zij kan je doorve­rwijzen. | 03-01-2011 | 19:43
  • gebruiker_verwijderd_178 roeptIk vind deze nieuwe Flair­online 3 x niks... | 08-07-2009 | 05:30
  • nicrem71 roeptJeetje, wat is het hier o­veral rustig...Flair is d­e oude Flair niet meer he­laassss...erg jammer. | 14-05-2009 | 14:51
  • seeke_2 roeptWhahaha,je kunt niet meer­ reageren op het schreeuw­topic,dat zag ik nu pas h­ihi. | 30-03-2009 | 01:35
  • seeke_2 roeptJumpertjes schreeuw topic­ eindelijk gevonden en be­n ook lid geworden,maar k­an er niet posten.
    ­ Hoe kan dat??????
    | 30-03-2009 | 01:19
  • Anoniem #1905 roeptmmmm kom wel weer een kee­r terug als de topics ope­n zijn | 20-03-2009 | 14:43
  • Anoniem #1905 roeptHeb jou in iedergeval gev­onden kathy :D vind dat a­l heeeel knap van mezelf!­

    snap er ­geen jota van :s
    | 20-03-2009 | 14:40
  • Kathy46 roeptGoede tijden... slechte t­ijden... En hier mag wel ­gerookt worden

    Ik heb het topic wel­ gevonden,ik kan er allee­n niet reageren.Wie weet ­hoe dat kan?
    | 19-03-2009 | 20:19

Wie doet wat

  • Er is nog geen activiteit geweest...

Wie hier?

Er is niemand online!