Clubafbeelding van * ARCHIEF * Baby's & Kinderen

* ARCHIEF * Baby's & Kinderen

Dit is het archief van de pijler "Baby's en kinderen" op de oude Flaironline website. Het is niet mogelijk om hier te reageren, of een nieuw topic aan te maken. Wil je een oud topic adopteren? Mail dan naar clubs@flaironline.nl

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. * ARCHIEF * Baby's & Kinderen
  4. aan de foliumzuur en zoveel zin om zwanger te worden

Dit onderwerp heeft 293 reacties, en bestaat uit 12 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 12.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 16-03-2009 19:17. \t\t

aan de foliumzuur en zoveel zin om zwanger te worden

  1. Geplaatst door marjanneke78 | 11-08-2008, 23:02 | 19872x gelezen | 293 reacties

    Hallo allemaal,
    Nu zoveel berichtjes gelezen, dan kan er vast nog wel eentje bij dacht ik zo ;-)
    Ik ben marjan en mijn vriend en ik hebben een paar weken geleden, toen we terugreden van vakantie, besloten dat we gaan proberen zwanger te worden.
    Nu zit ik in de fase dat ik zou willen dat mijn lijf mij verteld waar dat eitje zich ergens bevind.....Ik ben 1 augustus ongesteld geworden en hoop dat ik deze week vruchtbaar ben! Zo spannend, maar niet iets waar je gelijk met iedereen in je omgeving over praat...
    Dus zoek ik hier meiden die ook net gestopt zijn met de pil, hun nuvaring over de schutting hebben gegooid of het spiraaltje vaarwel hebben gezegd...Wie is nog meer bezig met zwanger worden?
    groetjes Marjan


293 reacties op onderwerp


  1. Hey meiden
    Ik had mn reactie bij het verkeerde forum gezet, bij deze nog een keer! Nina, mn cyclus staat ook bij mn banner, 97, 46 en toen ??? dagen. Ik ga werken tot gauw!
    Hey Nina,
    Ik weet niet of ik bijna aan mn ovulatie zit, ik had mn banner veranderd omdat ik laatst dacht dat ik ongi was geworden wat dus niet zo was. Klopt dus helemaal niks meer van, baal er wel van hoor. Ik droomde vanacht hele naar over dat ik een baby krege en alles fout deed, komt vast door de onzekerheid die ik nu heb. Ik had vroeger vaak blaasontsteking, nu bijna nooit meer, maar als ik het aan voel komen neem ik wat van dat poeder en is het meteen over gelukkig. Lief dat je zo voor me hoopt meis!
    En tja je wilt je niet druk maken, maar het is wel spannend natuurlijk, dus dat is moeilijk. heb je normaal ook pijnlijke borsten als je ongesteld moet worden? Ik hoop zooooooooo dat het raak is bij jou!!! En leuk weekendje weg, veel plezier met boeken!!
    Pasja, is wel een goed idee om drie (hele lange) dagen te wachten en dan nog eens te testen. En mn eisprong weet ik nu echt niet zoals ik in het stukje hierboven voor Nina al schreef. Ik moet maar afwachten, hoop dat mijn cyclus ooit wel weer eens wat normaler wordt. haha begin ik ook even lekker te klagen. Meis ik duim voor je en als je wat weet, hoe ons dan niet in spanning he!
    Ik ga douchen meiden, heb het koud, net belanstingaangifte gedaan en ik had de verwarming niet aan brrrrr..
    Tot gauw!

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  2. IK BEN ZWANGER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ik dacht als het laatst innnestelingsbloeding was toen ik ongi dacht te zijn dan zou ik nu positief kunnen testen. Dus vanochtend getest en meteen 2 strepen. Dat had ik een keer eerder en toen bleek bij die test dat er een plusje kwam als je zwanger bent. Maar nee hoor gebruiksaanwijzing erbij en 2 strepen is echt positief. Ik voel me wel raar nu, ik ga morgenvroeg nog een keer testen met een clearblue test. Ik ben moe joh, misschien ook wel van de spanning. Nou hopelijk werkt het aanstekelijk voor jullie..
    Tot gauw meiden, ik wilde dit even met jullie delen.

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  3. He Meid,
    Van harte gefeliciteerd!! Hartstikke leuk nieuws zeg. Ik ben erg blij voor je.
    Als het nou bij iedereen zo snel achter elkaar gaat als de laatste weken op dit forum dan zou het geweldig zijn!!
    Geniet lekker van dit idee!
    Liefs,
    Pasja

    Cyclus: 33 – 35 – 35 – 32 – 30 - ?



  4. Dankjewel!! Ik hoop ook dat jullie snel volgen! Hoe gaat het met jou, al ongi of ga je binnenkort testen???

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  5. Ben nog steeds niet ongesteld. Wilde vandaag een test doen maar die werkte niet, Kwam helemaal geen streepje. Heb gisteren via internet 3 clear blue testen besteld. Die zal ik morgen binnen krijgen en ga het dan nog een keer proberen.

    Hoe voel je je nu? Voel je je al echt zwanger. En heb je bepaalde klachten die je normaal niet hebt?


    Ik heb opeens wel een hele goede stoelgang en heb veel honger. Heb vanmiddag zelfs 3 broodjes gegeten terwijl ik normaal maar 2 broodjes eten. En ben redelijk moe de laatste tijd. Maar goed, misschien is dat gewoon toeval. Maar door het wachten ga je toch allemaal dingen bedenken.

    Dat wachten is echt verschrikkelijk.

    Ik hou jullie op de hoogte.

    Nina, hoe is het met jou? Ook voor jou spannende tijden!!!

    Cyclus: 33 – 35 – 35 – 32 – 30 - ?



  6. Dus voor jou is het ook nog even spannend, zou toch wel heel leuk zijn hoor als jij ook goed nieuws hebt!
    Ik voel me: erg moe, ga ook maar vroeg op bed, beetje misselijk van sommige geuren en heb ook enorme honger, maar dat wisselt af met misselijk gevoel. En de laatste dagen had ik veel last van mn darmen, moest vaak naar de wc en dan bleef mn buik bol, dus dacht ik nou nog steeds niet over straks krijg ik buikgriep. Maar haha mn buik is nog steeds wat boller, ik voel in mn onderbuik wel wat druk ofzo, ik had de laatste week ook al steeds dat mn broeken niet lekker zaten. dat drukte dan op mn buik, dus ga nu in ieder geval geen strakke broeken meer aan doen. Ik ben iets zwaarder geworden sinds ik gestopt ben met de pil en dacht moet nodig wat meer gaan sporten dan zitten mn broek weer wat lekkerder. Maar als het goed is zullen mn broeken alleen maar strakker gaan zitten..
    Nou succes, laat je het weten als je getest hebt?
    Nina, weet jij al iets??? Zou zo leuk zijn als wij, die allebei in september gestopt zijn met de pil nu ook samen zwanger zijn.

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  7. Hoi Manony,
    Nee, ik zit ook nog op het wachtbankje. Heb nog steeds pijnlijke borsten...Mijn NOD is zaterdag. Denk niet dat ik voor die tijd ga testen. Heb wel een opgeblazen gevoel in mijn buik. Ook mijn buik staat een beetje bol.
    Weet je wat het ergste is, de symptomen die je kunt hebben met zwangerschap zijn hetzelfde als je ongi wordt. Dus ja ik weet ff niet wat ik moet denken.
    Ik hoop ook dat ik dit keer dus zwanger ben, net zoals je zegt, samen gestopt met de pil en nu ook samen zwanger. Ik hoop het zo. Duim je nog steeds voor me...
    Zit nu ff in een dipje. Op een ander forum schijn ik nog de enige te zijn die niet zwanger is, ja nog een meisje. Maar die liet afweten dat ze niet meer op dat topic kwam, omdat ze het te frustrerend vond om al die verhalen te lezen van de zwangeren. En ja, ik geef ze groot gelijk. Zo voel ik me nu dus ook...
    Ik kan niks anders dan duimen, bidden en hopen...
    Snik, snik..
    xx Nina

    <A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/img/1258758000/2/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>


  8. Hey Nina,
    Ik kan me voorstellen dat je je rot voelt, echt dat had ik tot vandaag ook. Ik had zo niet verwacht dat ik zwanger was, want ik had wel wat kenmerken, maar die had ik wel eens meer gehad en dan was het niet zo. En de meeste kwaaltjes komen volgens mij na de 6 e week echt. Ik kan alleen heel hard voor je duimen en aan je denken meid. En dan hoop ik echt dat die test zaterdag positief is!!
    Maar we hadden ook allebei besloten om ons er wat minder druk om te maken, bij mij heeft het dus gewerkt, dus wie weet bij jou ook en je hebt nog steeds wel een aantal verschijnselen die op een zwangerschap kunnen wijzen. Maar wat je zegt kun je die ook hebben als je ong wordt. Ik weet niet hoe je je normaal voelt als je ongesteld moet worden?? Sterkte!

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  9. Ik ga nu slapen, ben errug moe, tot gauw!

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  10. Hey Manony,
    Ook al vroeg online? Ik moet zometeen gaan werken.
    Toch vind het ik het hardstikke leuk voor je, dat je zwanger bent! Maar ik zat zo eens te denken he, jij had een hele onregelmatige cyclus toch?? Mijn cyclus is 26 - 30 - 33 - 26 - 31. Dus dat is echt wel regelmatig...Toch?
    Nou ik ga maar even aanstalten maken, want ik moet zo gaan.
    xx Nina

    <A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/img/1258758000/2/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>


  11. Hey meiden,
    Ben nog steeds niet ongesteld. Heb dus net een test gedaan maar die was weer negatief. Ik weet het nu echt niet meer hoor. Als je kijkt naar mijn cyclus dan was die enigzins regelmatig. Ik zit nu alweer op 36 dagen.
    Ik kan niks anders doen dan afwachten. Helaas
    X

    Cyclus: 33 – 35 – 35 – 32 – 30 - ?



  12. Hey Pasja;
    Hoe onzeker wordt je van dit wachten he...GRRRRR! Ik wordt er zelf ook een beetje panisch van. Hoeveel dagen ben je nu overtijd? Oh, dus de drie dagen zijn nu om? Want je had maandag toch al een keer getest?
    Pfff, schiet allemaal niet op zo he..
    Ik heb a.s. zaterdag mijn NOD..Ik moet zeggen dat ik me vandaag echt heel ellendig moe voelde. Had de hele dag honger op het werk. En heb nog steeds pijnlijke borsten, dit heb ik nu al bijna twee weken.
    xx Nina

    <A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/img/1258758000/2/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>


  13. Hey meiden,
    Nina, ik was even online met mn mobiel vanochtend, dan kan ik altijd even meelezen, maar een antwoord terug sturen lukt niet echt. vandaar dat ik niet reageerde. Je zegt dat je zo'n honger hebt, dat heb ik dus ook, van de week op het werk zag ik een collega echt kijken wat ik s ochtends vroeg al wegwerkte, haha. Ik neem nu ook genoeg mee, want als ik dan niet genoeg eet voel ik me heel slapjes. Wel gezonde dingen natuurlijk, want daar let ik nu wel goed op. Oh ja nog even op jouw vraag, jouw cyclus lijkt me wel aardig regelmatig, vooral als je het vergelijkt met mij.
    Pasja, das balen dat de test negatief was, kan natuurlijk te vroeg zijn. Hoe lang was je langste cyclus? En anders kun je misschien volgende week naar de huisarts gaan als er dan nog niks gebeurt is? Nou meid sterkte met afwachten, dat is echt niet leuk, je wilt gewoon weten waar je aan toe bent!
    Ik heb vanochtend een clearblue test gedaan voor de zekerheid en die was ook meteen overduidelijk, ik mn vriend laten zien, twijfelt hij nog. Maar straks is het niet zo enz enz... Ik zei het is echt zo, je komt er niet meer onderuit, haha. Nou hopen dat alles goed gaat natuurlijk.
    Succes meiden, ik denk aan jullie en duim nog steeds hoor!

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  14. Hey Manony,
    Ja, echt de hele dag bijna honger. En net wat je zegt, als je niet eet, dan voel je je slapjes! Dat heb ik dus ook....
    Maar heb jij ook nog last van je buik gehad, of dat niet?
    xx Nina

    <A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/img/1258758000/2/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>


  15. Hey nina,
    Ik had niet echt last van buik, toe dus waarschijnlijk de innesteling was had ik kramp. En sinds gister verneem ik wel wat meer druk in mn buik en af en toe wat steekjes. Maar dat komt misschien ook doordat ik er nu op let, en het nu ook weet.
    Was het maar zaterdag dan kun jij ook gaan testen meid!!
    XXX

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  16. Manony,
    Ik heb zojuist een Clearblue-test besteld. Als goed is, heb ik het morgen in huis. Het was voor 21.00u bestellen, dan morgen in huis. Weet nog niet of ik zaterdag zal gaan testen. Zou jij het doen??
    Wanneer had je die kramp? Innesteling...
    xx Nina

    <A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/img/1258758000/2/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>


  17. Hey Meiden,
    Ik ben nog steeds niet ongesteld. Heb net de dokter gebeld en die gaf aan dat als je in de 1e week zit dat je ongesteld had moeten worden je 's ochtends moet testen. Dus ik ga zondagochtend testen met mijn ochtendurine.
    Nina, ik had inderdaad ook die clearblue testen besteld op internet. Had ze ook de volgende dag netjes in huis. Ze werken prima. Alleen jammer dat er 'niet zwanger' stond.
    Had gisteren een vriendin aan de lijn en die vertelde dat bij haar schoonmoeder ook steeds een negatieve test was maar dat ze wel zwanger was. Ik wil niet te veel hoop hebben maar dit soort verhalen doen me wel goed.
    Als ik jou was zou ik wel 1 dagje wachten met testen. Bijvoorbeeld ook zondagochtend. Ik heb namelijk vaak gehad dat ik 's avonds ongesteld werd. Maar ik hoop natuurlijk voor jou dat dat niet het geval is.
    Zo wel geweldig zijn als we allebei zondag positief testen. We zijn ook ongeveer tegelijk gestopt.
    Manony, grappig dat je vriend nog twijfelt. Kan me goed voorstellen want vor hem is het nog onwerkelijker. Hij merkt natuurlijk helemaal niks. Maar daar zal snel verandering in komen.
    Tot snel!
    X

    Cyclus: 33 – 35 – 35 – 32 – 30 - ?



  18. Nina, ik had inderdaad kramp met de innestelling. Nu is het meer een zeurend gevoel in mn buik. Ik zou als ik jou was ook zondagochtend gaan testen, dan heb je je NOD afgewacht. En clearblue is wel heel duidelijk moet ik zeggen.
    Pasja, ik ken ook verhalen van vrouwen die pas in de 4e maand positief testen. en inderdaad een goed idee om zondagochtend weer te testen. Had je nu niet met ochtendurine getest? Mn vriend is wel zorgzaam hoor, hij vraagt steeds hoe het gaat.
    Ik ga zo even slapen, heb vanacht weer niet geslapen, was erg misselijk en moest een paar keer overgeven. Mn rug doet zeer, en mn buik ook. Ben ik zwanger loop ik nog te klagen haha.. Maar ik voel me gewoon niet echt lekker, kan ook de griep zijn natuurlijk.
    Nou meiden in ieder geval veel succes de komende dagen, ik hoop dat die rode duiveltjes niet op komen dagen!

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  19. Hey meiden,
    Wat een lekker weertje hebben we vandaag he...[ip] Word ik wel een beetje vrolijk van...hihi.
    Heb vandaag een hele dag een hongergevoel gehad, en als ik niks eet ben ik kei slap en draaierig. Dus eet de hele dag door zowat...Gister had ik ook zo'n vreetdag en honger! Gister was ik ook erg moe. Vandaag iets minder moe.
    Heb de Clearblue test binnen. Morgen is mijn NOD. Denk, dat ik dan maar ga testen...Heb zo'n voorgevoel..., waarom heb ik anders telkens zo'n honger? Heb ik anders nooit...Ook niet als ik ongi moet worden...
    Daluk lekker uit eten...eens kijken wat ik allemaal naar binnen werk HAHA! Barst nu al van de honger!
    Verder heb ik wel een lekker relaxed weekendje. Moet ook nog een keer oppassen op mijn nichtje van 1,5 jaar. Dus dat wordt wel leuk en gezellie!!
    Nou meiden, ik ga me even omkleden..
    Fijne avond! En tot gauw!
    xx Nina

    <A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/img/1258758000/2/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>


  20. Hey meiden,
    Ik heb zojuist een Clearblue test gedaan...en jullie raden het nooit: IK BEN ZWANGER!!!
    Kan het bijna niet geloven...zit hier nu gewoon te huilen...!!!
    We zijn gister uit eten geweest, was gezellig. Maar toen ik eenmaal op bed lag, had ik niks als hartkloppingen. Mijn hart klopte zo snel, vond het maar akelig. Dus heb slecht geslapen vanacht.
    Maar ik ben nu zo BLIJ.....
    xxxx Nina

    <A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/img/1258758000/2/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>


  21. Hey nina,
    Ook hier nog even gefeliciteerd en een dikke knuffel!!!
    Nou nog even heel hard duimen voor Pasja!!!

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  22. Hey Nina,
    Van harte gefeliciteerd meid! Hartstikke leuk! Geniet ervan
    Maniny, lief van je dat je voor me duimt. Maar helaas, ben ongesteld geworden. [:'(] Althans, het zet nog niet helemaal door maar morgen zal het helemaal doorkomen.
    Volgens mij zijn nu al actieve leden van dit forum zwanger. (Behalve Deborah, maar jij wilde nog even rustig aan doen toch??) Hartelijk gefeliciteerd.
    Ik ga stoppen met schrijven. Ik ben heel blij voor jullie maar het is erg moeilijk om steeds meer mensen zwanger zien worden.
    In ieder geval bedankt voor alle steun die ik van jullie heb gehad.
    Ik ga me nu richten op mijn reisje naar Amerika over 5 weken en in de tussentijd blijf ik natuurlijk flink oefenen met mijn man [;)]
    Heel veel geluk aankomende periode!!
    Veel liefs,
    Pasja

    Cyclus: 33 – 35 – 35 – 32 – 30 - ?



  23. Hallo Pasja,
    Wat naar zeg dat je toch ongesteld bent geworden, kan me voorstellen dat je je rot voelt en dat het moeilijk voor je is.
    Ik hoop dat we je snel weer hier zien met goed nieuws, maar kan heel goed begrijpen dat je wat afstand neemt. En je hebt een leuke reis in het vooruitzicht, dus kun je daar je aandacht op vestigen en het gezellig maken met je mannetje. Wie weet wat er in Amerika gebeurt!! Sterkte meid en het komt goed, echt!
    Liefs Manony

    <a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lt1f.lilypie.com/DMrrp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers" /></a>


  24. Pasja;
    Bedankt voor je felicitatie. Maar vind het wel rot voor je dat je ongi bent geworden. Ik hoop dat we je snel weer zien hier met idd goed nieuws.
    Sterkte en tot gauw!
    Liefs
    Nina

    <A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/img/1258758000/2/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>


  25. Ik geloof nu ook wel dat de test de waarheid gezegd heeft. Ben vandaag nog bij mijn therapeut geweest, die zei dat ze de vorige keer toen ik daar was, toen al wist dat ik zwanger was! Nu heb ik ook weer zijde gekregen, is voor zekerheid voor mij en het vruchtje. Heb ik ook wel nodig, want ik voel me af en toe toch wel onzeker.
    Hebben jullie dat ook gehad, dat jullie je in begin onzeker voelde? En een beetje angstig? Ik wil dat helemaal niet zijn, maar het is een gevoel. Ik heb vandaag de VK kunnen bellen en ik kan nu 23 april a.s. terecht. Dus ben dan heel erg benieuwd. Voor mij mogen die weken nu wel snel gaan. Wil gewoon zeker weten dat alles goed is en dat ik het aan iedereen kan vertellen.
    Hebben jullie ook last van je darmen? Tenminste ik neem aan dat het mijn darmen zijn. Beetje krampen, veel lucht in je lijf wat er uit moet...beetje winderig.
    Verder heb ik vandaag weer veel honger gehad, alleen in de pauze iets minder. De soep smaakte nu niet en had er geen zin in.
    xxxx Nina

    <A HREF='http://www.babybrabbel.nl' TARGET='_top'><IMG SRC='http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/img/1258758000/2/255/165/165/1.png' ALT='9 maanden banner' BORDER='0'></A>

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • lovely02 roeptKim 7 ik ben er ook nog m­aar ik kan ook niet reage­ren.
    Ik vind het o­ok niet overzichtig.
    | 25-03-2009 | 20:07
  • praline 222 roeptik snap er echt helemaal ­niks van kan niks meer vi­nden
    van mij hoefd­e het niet te veranderen.­
    waar is het forum­ wel of niet aan een kind­je beginnen help!!
    | 25-03-2009 | 15:19
  • catje1977 roeptHoe kan ik ook reageren? | 25-03-2009 | 13:00
  • gent020 roepthallo iedereen ik zoek de­ forum wie begint ook met­ de eerste ronde clomid? ­(ledenstop) kan iemand me­ daar bij helpen met bijv­. een link | 23-03-2009 | 15:55
  • gent020 roepthallo iedereen ik zoek de­ forum wie begint ook met­ de eerste ronde clomid? ­(ledenstop) kan iemand me­ daar bij helpen met bijv­. een link | 23-03-2009 | 15:55
  • gent020 roeptgezellig | 23-03-2009 | 15:53
  • kim7 roeptik vind het forum er niet­ overzichteljker en gebru­iksvriendelijker op gewor­den..... Nu heb ik eindel­ijk mijn vriendinnetjes w­eer gevonden maar kom er ­niet achter hoe ik zelf w­eer een bericht kan plaat­sten! | 23-03-2009 | 11:56
  • lico75 roepthoi, ik ben nog ff de weg­ kwijt hier hoor! Whhaa!,­ ik snap er echt nog niks­ van. Waar was dit dan no­dig voor,hihi,dat andere ­werkte ook best voor mij­. Aja komt vast we goed .­!!! | 20-03-2009 | 16:43
  • witnie roeptik snap er helemaal niets­ van...SASJE262 waar ben ­je!!!! | 20-03-2009 | 15:18
  • potatoes roeptHoi

    Ikhoop­ dat je me nog kan vinden­!
    We hebben een zo­ontje Jurre van 19 maande­n. Wat het geslacht van d­eze uk is weten we nog ni­et we laten ons verassen.­ Het is inderdaad gezelli­g om tussen alle bedrijve­n door eveen lekker te sc­hrijven.
    | 19-03-2009 | 20:01

Wie doet wat

  • Er is nog geen activiteit geweest...

Wie hier?

Er is niemand online!