Clubafbeelding van Zwanger worden lukt niet

Zwanger worden lukt niet

Soms duurt het lang voordat je zwanger wordt, de onzekerheid slaat toe. Gaat het ooit nog lukken? Je ervaringen delen en zien dat je niet de enige bent, geeft veel steun.

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Zwanger worden lukt niet
  4. Laatste strohalm: eiceldonor gezocht

Dit onderwerp heeft 1 reactie, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 12-01-2010 12:46. \t\t

Laatste strohalm: eiceldonor gezocht

  1. Geplaatst door Marjaa | 07-01-2010, 14:31 | 562x gelezen | 1 reacties

    Hoi,

    Wij zijn een stel van 29 en 35 jaar. 
    Na jaren geprobeerd te hebben onze kinderwens in vervulling te laten gaan (IUI en ICSI), kwamen we er afgelopen oktober pas achter dat ik door de aandoening POF vervroegd in de overgang ben geraakt. Het kan heel goed zijn dat ik al 10 jaar in de overgang ben, maar dit is nooit opgemerkt.
    Mijn eicelvoorraad blijkt zo goed als op te zijn, waardoor zwanger raken er niet meer in zit voor ons.
    Dat kwam aan als een bom.

    Omdat we onze wens wel uit willen laten komen willen we alles geprobeerd hebben.
    We zijn nu op zoek naar een eiceldonor die onze wens in vervulling kan laten gaan.  Helaas komt er in onze kennissenkring niemand voor in aanmerking. In mijn familie hebben er meer dezelfde aandoening, dus die kunnen ons niet helpen en vriendinnen hebben nog een kinderwens (als donor dient nl de kinderwens vervuld te zijn)
    Wij realiseren ons heel goed dat we heel wat van iemand vragen, maar we hopen dat er iemand is die dit met ons aandurft.

    Groetjes, Marja


1 reactie op onderwerp


  1. Hoi meiden,
    Aan de reacties te zien zit ik misschien bij de verkeerde club met mijn onderwerp. Jullie hebben het al zwaar genoeg met jullie eigen behandelingen en bijbehorende ziekenhuisbezoeken denk ik.
    Hebben jullie misschien een suggestie waar ik dit onderwerp beter kan plaatsen op dit forum?
    Alvast bedankt voor de moeite.
    Groetjes, Marja

    PS: ik wens iedereen heel veel sterkte en kracht toe om onze grootste droom uit te laten komen!


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Leve roeptzo twee jaar niets gezegd­ hier?? | 15-03-2011 | 12:30
  • Leve roepthallo | 18-06-2009 | 15:07
  • Sayfiya roepthihih | 20-05-2009 | 19:01
  • Sayfiya roeptis dit weer wat nieuws ? | 04-05-2009 | 22:50
  • emma82 roeptmir als je dit leest

    ITS ME EMMA!!­!!

    Ik ben ­je kwijt meid!!!
    | 25-03-2009 | 11:16
  • Fabienne07 roeptInderdaad, ik moest ook e­en week zoeken. Ik ben no­g op zoek naar Gwennie4? ­Lees je dit Gwennie? Ik z­ie dat jij nog niet lid v­an deze club bent..missch­ien dat je dit berichtje ­ziet. Op ons oude onderwe­rp heb ik een reactie gep­laatst!
    groetjes,Fa­bienne
    | 24-03-2009 | 14:13
  • 30 hanneke roeptik heb het gevonden maar ­dat viel niet mee. | 22-03-2009 | 11:23

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!