Clubafbeelding van Zwanger worden

Zwanger worden

Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Zwanger worden
  4. zwanger worden lukt niet

Dit onderwerp heeft 485 reacties, en bestaat uit 20 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 20.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 07-02-2012 12:43. \t\t

zwanger worden lukt niet

  1. Geplaatst door barbies | 30-05-2010, 15:44 | 35173x gelezen | 485 reacties

    hallo allemaal, LEDENSTOP!!!!!!!!

    Wij proberen nu al 1,5 jaarzwanger te worden maar het lukt niet echt.
    Elke maand is het een verschikkelijke tegelvaller als je weer ongesteld word.
    Om je heen zie dat het allemaal vanzelf gaat maar bij ons even niet.
    Ik wil ook niet jarloers zijn want ik gun iedereen het beste maar soms speelt het toch op.
    Ik loop al een tijd bij het ziekenhuis, colmmid en twee weken geleden een hsg onderzoek.
    Ik hoop dat het wat op levert.
    Misschien wil ik het wel te graag.
    Hebben jullie misschien nog tips.


    Groetjes Barbies


485 reacties op onderwerp


  1. Sterkte appeltje!! Hoop dat het een beetje gaat met je!

    Hier gaat het een beetje beter. We hadden er een klein beetje rekening mee gehouden en al over gesproken samen, dat was achteraf wel fijn. We wachten het even af en zien dan verder. Tot oktober doen we lekker niks! Eerst alles laten bezinken, afvallen en lichamelijk goed in conditie komen, dan heben we er zelf vast alles aan gedaan. Voelt voor mij altijd fijn als ik een soort van plan heb....

    Maar ehhmmm vanmorgen sensitest gedaan en krap uur na uitvoeren vd test een duidelijk lichtroze streep, even breed als de controle. Hoeft niet tegen het licht gehouden te worden. Kruidvat erachteraan gedaan en die laat niks zien... Zal vast een soort indrooglijn zijn, want is bij ons bijna onmogelijk! Iemand dit eerder gehad met de sensitest dingen?

    Hoe is het met de andere ladies hier? Wordt wel tijd voor feest hier nu eens!!! ;-)

    Lon 29 wijzigde dit bericht op 30-07-2011 15:34 met 0%: Weet eigenlijk niet zeker meer of het nu een krap uur of anderhalf uur was...
    17/8/09: 22,46,57,35,33,38,35,51,40,37,34,38,40,35,35,37,36,30,32 NOD ca 5/9. Alleen met IVF nog kans.


  2. He Ladies

    @appeltje hoe gaat het nu met je zal wel weer een zware dobber geweest zijn voor jullie zeg zit ook niet mee vind het heel vervelend voor jullie. Ook balen dat je ongi dan ook nog op zich laat wachten dat kan maar beter meteen beginnen lijkt me.

    @ ook weer balen voor moontje maar hou de moed erin!

    @ lon ik teste ook met sensitest en bij mij gaf deze duidelijk aan of wel of niet het resultaat is wel afleesbaar binnen 10 minuten. Na een half uur is de test niet meer betrouwbaar dus na een uur kan je er helaas niet van uitgaan staat ook in de bijsluiter. Erg jammer 

    dit forum heeft al veel te lang op goed nieuws moeten wachten

    xx



  3. Goodmorning,

    Dat is ook wat Lon, zo'n test. Ik heb ook wel eens na een langere tijd een tweede streep gezien maar ben dus nog nooit zwanger geweest, en idd na een langere tijd zijn ze niet meer betrouwbaar. Goed dat je voor jezelf een plan hebt gemaakt. Is het nodig dat je wat aan je conditie gaat doen, of is het meer voor jezelf?

    Ikke: het gaat bij jou hard of niet? Begint al mooi op te schieten! Heerlijk lijkt me! Lekker genieten, en ondertussen vooral voor ons blijven duimen!

    Moon: weer op voor de volgende ronde dus. Ben jij ondertussen de tel ook kwijt? Ik wel namelijk!

    Hier alles redelijk ok, begint wat te zakken en de angst dat het misschien nooit gaat lukken begint heel erg in te zinken. ben echt aan het denken wat voor opties we nog hebben als we (aan eind van dit jaar ofzo) alle icsi mogelijkheden gehad hebben. Helllllep....

    Maar goed, we moeten eerst nog blijven hopen.



  4. Knuffel voor appeltje!!!!!!!!!!!!!!!!! Hoop echt zo erg dat het wel lukt voor jullie!! Hoop houden he!?

    Gisteren weer een positieve (licht) test binnen 10 minuten. Wel echt verkleurd, dus niet nodig om tegen het licht te houden oid.. Vandaar weer omo wit... dus of er klopt geen zak van die testen, of het is heel vroeg misgegaan. Heb stiekem nog hoop. Voel me er helemaal niet lekker van! Moe, koud en vooral emotioneel!!

    Oja tikker klopt niet. ga ervan uit dat ik op 2 of 3 augustus ongesteld moet worden (of liever niet..)

    Lon 29 wijzigde dit bericht op 01-08-2011 11:39 met 11%
    17/8/09: 22,46,57,35,33,38,35,51,40,37,34,38,40,35,35,37,36,30,32 NOD ca 5/9. Alleen met IVF nog kans.


  5. Goedemorgen meiden!

    @ Lon: Spanennd zeg! Hoop voor je dat jullie niet met IVF hoeven te gaan beginnen maar dat je nu gewoon zwanger bent!! Wel raar dat je dan een licht pos test hebt en daarna niet meer.... Zijn ze van hetzelfde merk of verschillende?

    @ Appeltje: Ben jij al ongi geworden? Hoeveelste IVF poging was dit voor jullie?
    Bij mij is idd mijn ongi weer bijna voorbij dus wij kunnen weer aan de klus!! 
    En ja ik ben de tel ook best wel kwijt... Officieeel zijn we nu 2 jaar bezig maarja we hebben een stop gehad van 8mnd dus dat teld dan weer niet...


    @ Ikke: Vind het erg lief van je dat zo met ons meeleeft! Hoe gaat het met jou? Goed aan het groeien?? Babykamertje al klaar? Wat was ook alweer je uitgerekende datum?

    Liefs

    Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF


  6. Ha dames,

    Lon, wat een gedoe! Ik hoop het heel erg voor jullie! Als je nou niet ongesteld wordt, kun je gewoon een bloedtest doen toch.
    Ik houd nog wel wat moed, maar op dit moment gewoon moeilijk. Ben ook ongesteld en het is niet een erg prettige menstruatie deze keer, helaas. Geen flauw idee of dat ook nog door de icsi komt of dat het gewoon toeval is.

    Moon: ook al een hele tijd dus. Maar nu pas op de goede weg met behandeling. Laten we hopen dat behandeling van de zuurpruim [;)]  gewoon werkt!

    Groetjes



  7. Lieve meiden

    @ lon al wat meer bekend ver je testen toch wel spannend hoor!

    @ appeltje fijn dat jullie een lekker weekeinde samen hebben gehad dat heb je gewoon nodig na zo'n tegenslag. lekker samen en de neuzen weer de zelfde richting op! Wel balen dat je ongi nu zo rot is.

    @ moon het kamertje is zo goed als af. Behang zit er op nu nog wachten op de gordijnen. De meeste spullen hebben we ook. Zit vandaag precies op nog 3 maanden de datum is 2-11-2011

    fijne avond nog!

    liefs ikke



  8. Helaas.. stomme Sensitest ook! Dacht gisteren opeens : laat ik eens 2 testen doen. 1 Uit de verpakking (tht prima nog) die steeds licht positief gaf en 1 uit een nieuwe verpakking. Je raadt het al... de eerste positief en de tweede hartstikke negatief. Dat moet toch niet mogen zoiets?! Alleen maar omdat zij niet in staat zijn goede testen te maken hebben wij nu de hele week hoop gehad..... grrrrr!

    17/8/09: 22,46,57,35,33,38,35,51,40,37,34,38,40,35,35,37,36,30,32 NOD ca 5/9. Alleen met IVF nog kans.


  9. @ Lon:
    Even snel. Ik heb sowieso slechte ervaringen met sensitest, bedenk ik me nu. Ik heb ooit, heel lang geleden, ovulatietestjes gebruikt. En ondanks dat ik elke maand een ovulatie heb (dat dacht ik toen al maar weet ik nu zeker) is er nooit zo'n test positief geweest... Dus beroerde testen, goedkoop is duurkoop.

    Maar het blijft beroerd...
    Had graag voor je gewild dat het anders was.



  10. Hey Lon!

    Klote zeg! Waar heb je die testen gekocht dan? Via internet of in een winkel? 
    Maar ben je nu ongi geworden? Of nog niet en heb je door die negatieve test geen hoop dat je zwanger zou kunnen zijn??

    Liefs

    Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF


  11. Hey dames,

    Ben ik net een end aan het typen, loopt de pc vast. Jippie, kan weer opnieuw beginnen.
    Zijn jullie allemaal lekker aan het genieten van dit mooie weer en het weekend.... (ga geen smiley meer doen daar ging het net mis)
    Lon, hoe is het met je?
    'Moon, druk aan het oefenen en aan het spoelen? Hoeveel maanden 'mogen' jullie nog zelf proberen voor de IUI.
    Ikke: dus dat schiet al mooi op. Wat goed dat je alles al bijna klaar hebt, dat zou bij ons nog wel eens langer kunnen duren voordat we dat af hebben, onszelf kennende. Maar ook wel heel erg genieten om te doen denk ik.
    Hier geen nieuws. Heb dit weekend rustig aan gedaan, begin eindelijk iets tot mezelf te komen, met name lichamelijk veel ingeleverd. (ben normaal nogal sportief en kan het slecht hebben dat ik dingen die ik wil niet kan...) Maar ben weer aan het trainen.

    Groetjes



  12. Hey meiden,

    Snap er niks meer van, ik zou vandaag mijn meest vruchtbare dag moeten hebben maar mijn ovulatietesten blijven neg aan geven.... Dit heb ik nog nooit gehad!
    Of mijn cyclus is door de war, of de testen doen het niet! Normaal wordt het eisprong streepje ook wel iets blauw en na mate de eisprong nader steeds blauwer maar nu is er al 4 dagen alleen een controle streep zichtbaar!! Wordt er een beetje moedeloos van! Net maar gauw nieuwe besteld, heb vanmorgen mijn laatste opgemaakt... En dan maar gewoon gaan klussen, want als de testen het niet doen en ik wel mijn eisprong heb mis ik hem dadelijk :(!!

    X

    Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF


  13. @ appeltje: We moesten 3 cyclussen spoelen en dan gaan ze over op IUI! Zitten nu in cyclus 2, maar ik kijk echt uit naar IUI! Niet meer dat moeten op commando!!! 
    Kan het niet uitstaan dat of die testen nu niet werken of ik dus niet mijn eisprong heb morgen!! Waarom kan het nou nooit gewoon normaal gaan! :(

    Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF


  14. Yes, net de nieuwe ovutesten binnen gekregen en die gaf net een positief resultaat! Dus ik heb toch mijn eisprong vandaag/morgen! Denk dat mijn vorige testen niet goed waren! Omdat ik helemaal geen blauw streepje zag buiten het controle streepje!
    Heb altijd 2 streepjes ook als mijn ovulatie nog niet zover is! Dan heb ik altijd een lichtblauw streepje!!

    Maar ik ben weer gerustgesteld ! Gelukkig toch gewoon het weekend en gisteren geklust !!

    Liefs

    Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF


  15. Hey meiden!

    Hoe is het met iedereen??
    Ik zit weer op het verschrikkelijke wachtbankje!!

    X

    Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF


  16. Het verschrikkelijke wachtbankje. Misschien moet je het een andere naam geven, het geweldige fun-bankje? Zo klinkt het wel erg rampzalig! Wat een gedoe met die testen, zeg. Ik snap dat je wel uitkijkt naar de IUI. Ik kijk ook altijd uit naar als we iets nieuws beginnen. (als je dan begonnen bent, ben ik er meestal ook zo weer mee klaar)
    Helaas is er voor ons hierna niets nieuws meer om te proberen of je moet het over donor inseminatie hebben. Eerst nog maar even hopen op de cryo's die we in de vriezer hebben zitten. Duim, hoop, bid enzovoorts.

    Hoe is het met de andere ladies? Lon, is het weer wat geland?



  17. Hey meiden!

    Hoe is het met iedereen??
    Hier wordt het nu spannend! Bij elk toilet bezoek denk ooh ik wil geen bloed zien!! Maar de buikpijn komt al met vlagen opzetten dus ik ben er bang voor!! Arrrggghh! Ik wil NIET ongi worden :(!

    X

    Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF


  18.  In Nederland zijn er helaas een heleboel vrouwen die vruchtbaarheidsproblemen ervaren. Vaak volgen er talloze medische behandelingen om zwanger te raken. Jammer genoeg zijn er een hoop vrouwen die ondanks deze behandelingen toch ongewenst kinderloos blijven. Voor deze vrouwen zijn er weinig tot geen psychologische hulpmiddelen beschikbaar en vaak hebben zij het gevoel aan hun lot overgelaten te worden. In de meeste gevallen ervaren deze vrouwen ook somberheidsklachten. 

    Om de effecitiviteit van een psychologisch zelfhulpprogramma te onderzoeken is Universiteit Leiden op zoek naar vrouwen die definitief ongewenst kinderloos zijn en als gevolg hiervan somberheidsklachten ervaren. Denk je te behoren tot deze doelgroep? Geef je dan nu op om deel te nemen aan dit zelfhulpprogramma dat mogelijk jouw somberheidsklachten kan doen verminderen. Aan deelname zijn geen kosten verbonden.

    Voor meer informatie kijk je op:www.levenmetkinderloosheid.tk



  19. Hoi meiden!

    Ik ben helaas weer ongesteld geworden :(!!

    X

    Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF


  20. He Moontje wat balen weer nu nog 1 keer zelf proberen en daarna aan de iui. Dit gaan jullie zonder hormonen doen mag ik aannemen?

    vind het trouwens stom dat ze hier een bericht (boven die van moon) plaatsen!

    meiden kop op en succes

    liefs ikke



  21. Tja, het leven is niet eerlijk...Moon ik had het voor je gehoopt! We blijven hopen!
    En zo'n berichtje, dat zal wel mogen van de redactie. Ik geloof dat ik daar nog geen behoefte aan heb... [8-)]
    Hier geen nieuws, druk met mijn werk. Geeft wat stress. Maar dat moet ook gebeuren.
    Inderdaad, goede vraag Ikke, heb je enig idee Moon, of je met of zonder hormonen gaat beginnen aan de IUI (als het nodig zal zijn). Wij hebben destijds 3x zonder en 4x met hormonen gedaan.

    En nu alweer 2x icsi. Eng eigenlijk...

    Ik ga verder met mijn werk



  22. Hey meiden!

    Wat een stilte hier!! Hoe is het met iedereen??
    Hier gaat het weer prima! Mijn ongi is weer voorbij en de klusperiode breekt weer aan! De laatste kans voor ons om spontaan zwanger te raken!!
    Ik denk zelf dat als we met IUI moeten beginnen ze het eerst zonder hormonen doen.. heb netjes een cyclus van 28 dagen maarja ik weet het verder ook niet! Zullen we tegen die tijd wel horen!

    Dikke knuffel!

    Zaad te weinig voor IUI. Nog1 poging IUI en dan waarschijnlijk IVF


  23. Ik hoop dat t gewoon lukt deze keer, Moon!



  24. Lieve meiden,
    Een hart onder de riem van deze kant en een optimistisch verhaal. Kan nooit kwaad toch? Een tijdje terug schreef ik met jullie mee, maar was in het voorjaar gestopt met schrijven op de fora omdat ik het allemaal wat los probeerde te laten, wat uiteraard niet lukte, maar het was de moeite waard om het te proberen, toch :).

    In ieder geval, de hele medische molen gehad, alle onderzoeken, niets aan de hand, behalve erg dun baarmoederslijmvlies en dus al ruim 1,5 jaar geen bevruchting of innesteling of wat dan ook (nog helemaal niet zo lang, hoor, daar ben ik me van bewust!). In augustus, vlak voordat we onze eerste IUI mochten beginnen in oktober (eigenlijk mag je bij onverklaarde subfertiliteit pas na twee jaar beginnen, maar ik had flink gezeurd...), maar in augustus dus, was ik plots over tijd en bleek zwanger!

    Inmiddels dus vrijdag 20 weken, ineens gaat het snel. Ik ben zo vreselijk dankbaar en merk in mijn omgeving dat andere zwangeren bij wie het zomaar is komen 'aanwaaien' om het zo maar even te noemen, er echt anders in staan. Klagen over kwaaltjes, de vanzelfsprekendheid dat je zwanger wordt en wanneer de tweede wordt 'ingepland'. Bijna elke dag denk ik er nog even aan, aan mezelf hoe ik heb gestreden voordat ik zwanger werd en aan alle anderen die dit nog steeds doen en dan doe ik een schietgebedje voor jullie. 

    Als je me zou vragen om tips:
    Toevallig (of misschien niet toevallig) was ik net bezig met het plannen van een toekomst zonder kinderen. Althans, het inpassen in de toekomstmogelijkheden van dat scenario. Als het bij ons een psychische component had, dan zou dat het geweest kunnen zijn. Tja, of gewoon geluk. Of de vitamine E en de prenatal nutrients van Solgar die ik sinds een paar maanden slikte. Of het feit dat ik dit keer echt een maand geen druppel alcohol had gedronken. Of dat we het juist iets minder hadden gedaan, in plaats van om de dag. Nou ja, hier hebben jullie misschien niet zoveel aan, maar toch, wie weet... 

    Ik wil jullie heel erg veel succes wensen en zoals een vriendin van me altijd zegt die een drie jaar oude peuter met een hersentumor heeft: 'er is hoop, want ik heb het!'

    Veel liefs, Pino   

    ronde 13


  25. Hey dames,

    Geen flauw idee of iemand dit forum nog leest, maar ik vond dat ik jullie het volgende nieuws toch niet kon onthouden: ik ben zwanger, morgen 14 weken!
    Pino, wat een pakkende uitspraak, 'er is hoop, want ik heb het!'
    Wij zijn in november begonnen voor de derde icsi. Eigenlijk hadden we weinig hoop, maar sinds 3 december alleen nog maar mooie testen en echo's.
    Houdt dus allemaal goede hoop, ooit (waarschijnlijk op het moment dat je het het minst verwacht) komt het op de een of ander manier goed.

    X


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Romi82 roeptEn we hebben er een meisj­e bij!!! You gefeliciteer­d! | 27-07-2009 | 14:47
  • BibiV roeptHeeft iemand een mooi ver­haal die je wilt delen in­ Flair? Verover een ­plek in Flair! | 15-07-2009 | 16:24
  • Romi82 roeptJaja we hebben alweer een­ zwangere!!!! | 14-05-2009 | 22:59
  • TenG roeptFijne koninginne dag alle­maal morgen!!!! | 29-04-2009 | 14:33
  • Romi82 roeptJeeeeeeeeeeeeeee we hebbe­n er eindelijk weer een z­wangere bij!!!! | 22-04-2009 | 20:06
  • Romi82 roeptEn dat je niet elke keer ­de lettergrootte hoeft aa­n te passen! | 20-03-2009 | 16:58
  • Anoniem #17085 roeptHaha, ik vind het wel gra­ppig dat er staat 'r­oept', alsof we hier­ allemaal aan het schreeu­wen zijn :)

    ­Ziet er wel mooier uit ja­ en ik ben super blij dat­ je je berichten kunt wij­zigen.
    | 20-03-2009 | 10:21
  • Mia107 roeptkun je jezelf in tweevoud­ presenteren ofzo?!
    ­ Maar ik vind het er wel­ een stuk mooier uitzien ­allemaal!
    | 20-03-2009 | 09:19
  • Romi82 roeptHaha dit is echt raar... ­Een chat naast het forum,­ wat is het nut?? | 19-03-2009 | 21:54
  • babymerel roepthe, he wat een gedoe om h­ier weer op te komen zeg!­ Ze hadden wel even moge­n melden,dat het zo ander­s werd. | 19-03-2009 | 20:30

Wie doet wat

Wie hier?

  1. Roos1988