Clubafbeelding van Zwanger worden

Zwanger worden

Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Zwanger worden
  4. zwanger (willen) worden vanag augustus 2011*ledenstop*

Dit onderwerp heeft 804 reacties, en bestaat uit 33 pagina's. U bent momenteel op pagina 3 van 33.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 24-05-2012 00:24. \t\t

zwanger (willen) worden vanag augustus 2011*ledenstop*

  1. Geplaatst door steef1986 | 04-07-2011, 12:20 | 42790x gelezen | 804 reacties

    naam+
    leeftijd
    startrondezwanger
    ja/
    nog
    niet
    getrouwd/ samen-wonendbijzondersuitgerekende
         datum
    Droppie
    121
    =35
    Sept 1JA!!samen-wonend 20 weken echo prima! 21 juni 2012
    Druif
    117
    =26
    Okt 1JA!!samen-wonend 20 weken echo prima!
     1 juli 2012
    Miriam
    85
    =26
     juli7JA!! verloofd  21 oktober
    SanG
    =27
     juli4JA!! getrouwd  20 juli 2012
    Charlie
    84
    =28
     aug10nog
    niet
     getrouwdgaan voor
    2de kindje
     
    Steef
    1986
    =25
    sept 4JA!!getrouwd 24 april 
    20 weken echo 
     14 september 2012
           

    steef1986 wijzigde dit bericht op 10-05-2012 17:22 met 255%

804 reacties op onderwerp




  1. @ kiezeltje, ik heb eigenlijk net een ledenstop ingevoerd,
    het is anders niet meer te volgens met zo veel dames is het al snel een kippen hok en het moet ook wel een beetje overzichtelijk blijven, misschien een idee om je eigne topic te starten?
    zijn vast en zeker meer dames die bijna voor een kindje gaan en dus zwanger willen worden!
    succes!

    groetjes steef



  2. Sorry meiden, ik zie nu dat er een ledenstop is. Geen probleem hoor, anders wordt het heel snel veel te druk! 

    Ik wil jullie allemaal heel erg veel succes wensen, en hopenlijk snel een dikke buik!!! 

    Liefs Kiezeltje



  3. Hallo Dames,

    hier alles goed, alleen erg druk gehad, ook ik ben verpleegkundige en je kunt bij ons ook heel duidelijk merken dat het drukker wordt, alle ingewerkte leerlingen en stagiares weg, vakantie periode bij ziekte alles met minder mensen moeten doen, naja komt ook wel weer goed:)

    @ elise welkom! lastig zeg die uitjes van je werk, als je met de auto komt en dan zegt dat je niet wil drinken is dat een oplossing? lastig....
    op je vraag waar ik vandaan kom, ik kom uit Groningen.

    @ Druif mijn aanstaande vind het ook eg leuk alleen ook echt een man! toen er bij vrienden van ons laatst babytje was geboren zei hij wel uit zich zelf dat het hem ook echt heee erg leuk lijkt, maar verder zal hij er nooit zoveel over zeggen, hij is misschien iets te nuchter haha. wanneer ik zeg dat ik het toch elke keer weer zo bijzonder vind wanneer ik een baby geboren zie worden wat gewoon helemaal gezond is dan zegt hij dat zal moeder natuur wel zo geregeld hebben haha, terwijl ik dan weer helemaal onder de indruk ben. tja......

    @ droppie121, we zijn in grote lijnen wel klaar voor de dag ja, moeten nog even keer om tafel met de feest locatie en met de fotograaf, verder moeten we nog ringen, en moet ik nog voor een proefkapsel en proefmakup. zal ook nog even achter een boeket aan gaan, corsages doen we niet we hebben van die bruidegom en bruids wuppies, we dachten even keertje wat anders:) as vrijdag moet ik heen om mn jurk af te passen voor de eerstre keer:) spannend! haha

    @ iedereen, ik buig me nu al paar dagen over schematje heb exel geprobeerd en words etc maar krijg hem steeds niet on mijn berichtje geplaatst als een schematje, de randen gaan dan steeds weg waardoor het nog niet overzichtelijk is, iemand een idee?

    nog ongeveer 7 weekjes dan gaan wij er echt voor beginnen wat gaat de tijd nu al snel! (tegen die tijd waarschijnlijk weer erg langzaam hahah!)
    bedacht van de week dat ik maar voor de zekerheid een zwangerschapstest mee moet nemen op onze honeymoon, want moet geloof ik de eerste week van onze vakantie ongesteld worden, als ik dat dan niet wordt kan ik echt niet zo lang wachten en een spaanse test snap ik vast neit hahhahaah!

    fijne dag verder allemaal!

    ps zoals jullie zien heb ik een ledenstop ingelast, en dit ook naar kiezel toe bericht...



  4. @ kiezel bedankt voor je reactie! ik had echt net paar minuten voor jou berichtje de ledenstop ingevoerd!



  5. In het schema moeten we ook vermelden per wanneer we starten.. volgens mij beginnen de meeste pas in september :-) Ik hoop echt dat ik asap ongesteld moet worden (als mijn cyclus 28 dagen is) dan zou het a.s. weekend al moeten beginnen.. hopenlijk niet later, dat zou betekenen dat mijn cyclus nog langer is (voor mij is dit de eerste keer dat ik echt* ongesteld moet worden)

    Hmm, ik zou ook niet zo snel weten hoe je hier een schema krijgt behalve als je rechts boven "tabel invoegen" kiest, dan maakt het automatisch velden.  Als het niet lukt, stuur mij de info maar en dan kijk ik er wel even naar..



  6.  @Steef, met de auto gaan is geen optie voor mij omdat ik in Amsterdam centrum werk, en daar gaan we meestal ook borrelen/ uit eten. Denk je dat drank veel invloed heeft in de eerste twee weken van een zwangerschap? (want daar ben ik dus bang voor, zodra ik zeker ben dat ik zwanger ben, dan stop ik natuurlijk direct!)



  7. Hey meiden,

    @EliseB Ik heb ergens gelezen dat de je kleintje de eerste weken zijn voeding uit een ander zakje haalt en nog niet vanuit de placenta. Hierdoor is alcohol aan het begin niet heel erg, maar zodra je weet dat je zwanger bent is het toch verstandig om niet meer te drinken. Ik drink zelf maar sporadisch en wij moeten bijna altijd met de auto, dus ik kan gewoon BOB zijn. Vindt mijn vriend ook wel zo fijn ;).

    Mijn vriend was er aan het begin heel schuchter in om erover te praten, maar nu kunnen we het er wel over hebben. Hij wil nu ook wel graag dat het gebeurt, nu we de beslissing hebben genomen om ervoor te gaan. Wij zijn de oudsten uit de familie, en dus ook de eerste die aan kinderen beginnen. Dus weinig mensen om me heen om het verder mee te delen. We houden het dan ook voor onszelf.

    Ik ben ook verpleegkundige.. daar waren er hier nog niet genoeg van, haha. Ik werk trouwens in Groningen, Steef. Maar ik woon in Drenthe.

    Xx Miriam



  8. Hoi,

    Gezellig dat er zo veel geschreven wordt. Heb ik iedere keer wat te lezen als ik de computer aan zet!
    Vandaag zijn we bij de broer van mijn vriend en zijn gezin op bezoek geweest op de camping. Zij zijn daar op vakantie en hebben 3 kleine kids. De jongste is 1,5. Op de terugweg had ik helemaal de kriebels, lijkt me geweldig om met je eigen kids lekker naar de camping te gaan en de hele dag een beetje aan te rommelen in en rond de caravan.

    Elise, jouw alcohol 'probleem' lijkt me ook wel lastig. Gelukkig wonen wij op auto-afstand van onze vrienden en kan ik dus altijd zeggen dat ik nog moet rijden. Misschien de beroemde antibiotica-smoes? Maar dan moet je wel snel zwanger zijn, want dat gaan ze niet iedere maand geloven ;) Ik denk dat alcohol veel invloed kán hebben, ik zou dus ook nooit het risico nemen. Misschien kan je nu al af en toe de alcohol overslaan, zodat je collega's kunnen wennen aan een niet drinkende Elise. Als je daarna wel weer drinkt, hebben ze niets in de gaten of gaan de vermoedens weer weg.

    Mijn gegevens voor de tabel zijn, Druif, 25 jaar, samenwonend, ronde 1 (over 3 maanden dan), 1e kindje

    SanG, samen met je zus en/of vriendin zwanger zijn zou echt heel leuk zijn. In mijn omgeving is 1 vriendin van mij zwanger en 1 vriend van mijn vriend wordt vader. Tegelijk samen met mijn vriendin zwanger zijn ga ik niet meer redden. Zij is uitgeteld als wij gaan beginnen. Met het andere stel kan wel, maar dan moet het gauw raak zijn. Maar daar gaan we natuurlijk ook voor hihi. Het klinkt heel stom misschien, maar ik heb wel steeds het idee dat ik snel zwanger ben. Misschien komt dat omdat ik zo'n regelmatige cyclus heb en mijn eisprong ook voel (vandaag ook weer). Dus heb het idee dat het dan wel goed komt. Naief misschien, want ik kan het niet weten maar aan de andere kant voelt het wel goed om er positief in te gaan.

    Morgen de grote inpakdag en vrijdagochtend vroeg gaan we vertrekken. Heerlijk vooruitzicht, lekker op vakantie. We hebben afgelopen jaar super hard gewerkt allebei dus we zijn er echt aan toe.

    Fijne avond allemaal!



  9. Jeetje, ik heb wel lange verhalen steeds haha. Ik zei vandaag al tegen mijn vriend dat hij blij mag zijn met het flairforum ;)



  10. Hoi hoi,

    Wat een gezellig dat er zoveel geschreven word!

    @Elise er niet iets wat ik nog wil doen.Alles wat er op het lijstje stond hebben we gedaan voordat onze kleine kwam.
    Ik zou het zekere voor het onzekere nemen en niets meer drinken.Maar dat is voor mij makkelijk want ik drink bijna nooit.


    @Steef wat lekker dat alles bijna klaar is voor jullie grote dag.Het lijkt me ook geweldig om je droomjurk voor de eerste keer te gaan passen.Maak er maar een feestje van!


    @Druif Mijn vriend heeft het bijna niet over een volgende zwangerschap.Af en toe hebben we het er wel over maar dan alleen omdat ik er over begin,dat ik een beetje bang ben dat het heel lang gaat duren voordat ik zwanger zal zijn.Maar bij de eerste zwangerschap had hij het er ook eigenlijk niet veel over.Maar dat geeft niet ik kan hier lekker kletsen!!

    Wat grappig dat er een heleboel uit de zorg komen.Ik zelf heb 12 jaar in de kraamzorg gewerkt en de laatste 4 jaar in de kinderopvang.En nu ben ik lekker thuis bij onze kleine.

    Ik ben trouwens 35(wel de oudste geloof ik) samenwonend,ronde 1 (in sept),2de kindje

    Ik krijg wel steeds meer zin om de ha te bellen om het spiraal te laten verwijderen.Maar nog heel even geduld.

    Fijne avond.



  11.  @Miriam, bedankt voor je reactie.. fijn om te weten!
    @Droppie, fijn dat je alles hebt gedaan wat je wilde net voordat de kleine kwam.. geeft ook een gevoel van "rust", lijkt me! Nog even geduld voor jou met het spiraaltje! Veel succes daarmee.. ;-)
    @Druif, enorm veel plezier op je vakantie!! Wat een heerlijk vooruitzicht.. en het is zeker goed verdiend! na zo veel werken ben je inderdaad toe aan een heerlijke vakantie!

    Voor het schema: Elise, 28 jaar, getrouwd, ronde 1 (hopenlijk in augustus), 1e kindje, cyclus dagen weet ik nog niet. 



  12. Wauw, er is best veel geschreven op één dag. Gezellig!

    Ik heb hetzelfde 'probleem' als Elise. Ik drink ook geregeld een aardig glasje mee, dus bij mij gaat het ook opvallen denk ik. Gooi het er maar op dat ik aan de lijn doe. (Dat is trouwens nodig ook.) Wordt wel lastig denk ik om van de drankjes of te blijven, maar is voor een goed doel!

    @Druif Ook ik heb het idee dat ik binnen 2 rondes zwanger ben. Laten we het er maar op houden dat positieve gedachtes nooit kwaad kunnen. Hele fijne vakantie gewenst! Geniet er van, zo te horen hebben jullie het verdiend!
    @Steef Dat zou een mooi huwelijkscadeau zijn, een positieve zwangerschapstest. Ga voor je duimen.
    @Droppie Voor je het weet is het september, nog even volhouden!

    xx



  13.  Vanochtend werd ik wakker, zoals altijd even naar de toilet..en ja hoor..ik had wat bruin bloed! Helaas niet echt ongesteld..want het is niet echt rood, ik wacht dus nog even gespannen af.. zou wel mooi zijn als het dit weekend (zaterdag) zou gebeuren, want dan kan ik uitgaan van een cyclus van 28 dagen!  Ik heb de CB ovulatietest al klaarliggen voor augustus ;-) spannenddd!



  14.  @Steef, bedankt voor het schema!! 



  15. dag dames!

    @droppie dat g aik zeker doen er een feestje van maken:)

    @ eliseb bedankt! , 'hopelijk' dat het doorzet in een echte menstruatie! toch wel fijn dat je dan weet wat je cyclus duur is he!

    @ Miriam, leuk misschien werken we wel in zelfde zkh:)

    @ SanG zou inderdaad leuk kado zijn maar ga nergens van uit, hoop natuurlijk wel dat het snel gaat, want sinds we het besloten hebben kan ik niet meer wachten hihi


    @ iedereen! dit moet het worden qua schema denk ik? cyclus past er niet meer bij dan wordt hij te breed en dan past het niet, of we moeten er voor kiezen om samenwonen/getrouwd er weg te halen laat maar weten iedereen.
    en wat ontzettend leuk dat hier zoveel geschreven wordt! erg gezellig!
    geloof dat mijn vriend er ook wel blij mee is dat hij niet steeds naar mij hgoeft te luisteren [;)]   haha

    er zijn inderdaad veel plegen onder ons leuk:)

    wat alcohol betreft, volgende linkje gevonden: http://www.alcoholinfo.nl/index.cfm?act=esite.tonen&pagina=257



  16. Hey meiden,

    Schema is prima zo. Fijn dat het gelukt is Steef. Wat mij betreft hoeft er niets veranderd te worden, maar het maakt me niks uit als de rest het wel wilt.
    1 dingetje trouwens, ik heet druif117 ipv druif121 ;)

    Ik werk ook in de zorg! Maar dan in de jeugdzorg. Ben wel benieuwd hoe ik mijn werk tijdens een zwangerschap ga ervaren. Ik krijg regelmatig te maken met fysieke agressie. Maar daar moet de baas maar een oplossing voor bedenken.

    Elise, hopelijk komt je menstruatie goed door vandaag of morgen! Weet je nog hoe het was voordat je aan de anticonceptie ging? 

    Droppie, geduld is een schone zaak. (moet je horen wie het zegt, ik kan ook niet meer wachten)

    Nou ik ga nog even een kopje koffie drinken en dan maar eens serieus aan het inpakken beginnen. Mijn leuke zomerhemdjes en jurkjes liggen al klaar hihi!

    Groetjes Druif



  17.  Hoi Meiden, 

    Ik las net dat er best wel veen verschil is tussen de verschillende zwangerschaptesten (jaja..goed voorbereid zijn is natuurlijk heel belangrijk haha), ik dacht ik deel dit even met jullie:

    Er zijn zwangerschapstesten die verschillende hoeveeheden uCG in urine meten. Er zijn de zogenaamde ultra gevoelige zwangerschapstesten, die al reageren bij 10ml/U hCG. Een voorbeeld van deze test is de Xtra Sensitive, te koop op internet en bij de drogist. Er zijn ook gevoelige testen, die reageren bij 25ml/U hCG, een voorbeeld hiervan is Clearview. De standaard testen reageren op 50mU/l hCG. Voorbeelden hiervan zijn de bekende Clearblue testen en de Predictor zwangerschapstest. De extra gevoeligheid betekent niet dat de test minder betrouwbaar is. Alle zwangerschapstesten, de ultra gevoelige en de standaard testen zijn betrouwbaar. Een vrouw heeft 'normaal' namelijk 0 tot 5ml hCG in haar urine. De grens van de ultra gevoelige test is 10ml.



  18. Hey dames,

    Sorry voor late reactie... beetje druk gehad.

    Ik ben 30, samenwonend, wij starten in augustus voor ons eerste kindje.

    Groetjes



  19. Haai!

    Schema ziet er goed uit. Even mijn aanvullende info: ik ben 26, getrouwd en de pil heb ik half juli de deur uit gedaan, dus volgens mij zit ik volop in ronde 1 :)
    Reageer volgende keer weer wat langer.

    Grtz.



  20.  he meiden,

    jeetje, ik kan het nu al niet meer bijhouden!!! wat praten jullie veel zeg! gezellig!

    Wat grappig dat er zoveel uit de zorg komen! 

    Mooi schema zeg! aanvullende informatie, 27 jaar, getrouwd, proberen zwanger te raken vanaf augustus, 2e kindje!

    druif, wat een goed vooruitzicht, vakantie! heerlijk geniet ervan!

    elise, ik vind het ook lastig, niet  drinken, en hopen dat het niet opvalt! ik hou ook van een wijntje op zijn tijd! Ik weet van de vorige keer dat ik het ook lastig vond om een excuus de bedenken.... ik was wel veel de bob!

    Een paar maanden terug besloten we om nu voor een 2e kindje te gaan, toen dacht ik ,ik zal er vast niet zoveel mee bezig zijn als bij de eerste... Maar ik kan jullie vertellen dat ik het weer super leuk en spannend vind! haha mijn man is ook blij dat ik hier mijn 'ei' kwijt kan! 
    het is dan wel de 2e voor ons maar voelt weer net als bij de 1e!

    ik heb net bij de drogist een zwangerschapstest gekocht. Ik denk niet dat het meteen raak is maar voor de zekerheid toch al in huis!

    elise, het zou wel fijn zijn als je menstruatie nu op gang komt, dan weet je hoelang je cyclus ongeveer is!

    mijn cyclus was bij de 1e vrij lang, 32 tot 35 dagen. weet dat ik het wachten toen ook iedere keer erg lang vond duren! de 1e keer was ik de derde ronde zwanger, helaas eindigde dit in een miskraam, daarna was het de 1e ronde al raak!

    ik ben ook van mening dat het niet erg is om positief te denken qua zwangerschap, wie weet helpt het ook nog en zijn jullie idd snel zwanger!



  21. Hallo meiden,

    Ik kan bijna niet werken, want dan staat er alweer zoveel bijgeschreven ;) Voor het schema ben ik samenwonend en is het de eerste ronde. Nog steeds wachtend op een menstruatie.. Heb na vorige week geen enkel bloedverlies meer gehad. Ik ga er maar vanuit dat de bloedingen van het spiraaltje nu voorbij zijn. Nu dus wachten op de menstruatie. Misschien blijft wel uit? Maar dan zou ik niet weten wanneer ik zou moeten testen.

    @Elise Bedankt voor de info. Ik heb direct de bijsluiter van de zwangerschapstest gelezen. Hierin stond niet bij welk niveau HCG positief werd gegeven, maar wel dat het streepje donkerder kleur naar mate de urine een hogere concentratie HCG bevat.

    @Druif Fijne vakantie!

    @Steef Ik werk in het zkh waar je gewoon met de auto kan parkeren als verpleegkundige ;)

    Ik heb zelf van een week vakantie! Zodadelijk met mijn moeder de stad in. Daar kan ik heerlijk van genieten sinds ik weer in de buurt woon.

    Xx Miriam



  22.  Hoi Ladies, 

    Nou..ik ben net** echt ongesteld geworden, ben er HEEL erg blij mee want nu begint het aftellen dus... Ik tel gisteren niet mee, want gisteren was "oud" bloed, dus op basis van vandaag is mijn cyclus 27 dagen. Dus vanaf vandaag moet ik gaan tellen... 
    Ik ga voor de zekerheid nog even op Google zoeken hoe ik dit het beste moet doen en dan rond dag 7 (?) starten met de ovulatietest. 

    @Miriam, succes met snel ongesteld worden! en geniet van de laatste dagen van je vakantie! 
    @Charlie, leuk he..een zwangerschaptest halen ookal is het op dit moment he-le-maal niet nodig, haha.. het is gewoon leuk om ermee bezig te zijn..en dan is het opeens zo 'tastbaar' allemaal!



  23.  @Miriam en iedereen: inderdaad, ik heb gisteren een Hema zwangerschaptest geopend en gekeken of ik de HCG waarde kon vinden, en dat stond er niet op! Eigenlijk vind ik dat best raar, want je wilt natuurlijk wel weten hoe gevoelig zo'n zwangerschaptest is. Vreemd.. 



  24. Wat "fijn" van je menstruatie Elise! Ben wel enigszins jaloers, haha ;)

    Xx Miriam

    Miriam85 wijzigde dit bericht op 29-07-2011 23:24 met 11%

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Roos1988 roeptJa een keer een bloeding ­begrijp ik. Maar elke dag­ niet, we zijn onder cont­role. Maar thanks Zomer75 | 05-12-2011 | 14:06
  • Zomer75 roeptVriendin van mij heeft ec­ht veel en flinke bloedin­gen gehad, is nu 20 weken­ zwanger en alles goed. H­et hoeft dus echt niets t­e zeggen. Ik zou het wel ­altijd even laten control­eren! | 04-12-2011 | 20:46
  • kruimeltje28 roepter zijn vrouwen die soms ­wel iedere maand wat bloe­d verliezen. Dit komt omd­at je baarmoeder beter is­ doorbloed en daardoor is­ de kans op een gespronge­n haarvaatje ook groter. | 02-12-2011 | 23:03
  • Roos1988 roeptZijn er vrouwen die tijde­ns hun zwangerschap ook v­aak bloed hebben verloren­??? | 29-11-2011 | 15:56
  • Myrt roept@Ceylan, ja dat kan. Je o­vulatie kan varieren van ­3 weken tot ongeveer 1 we­ek voor je menstrueert. I­s een kindje welkom? Binn­en 3 dagen nadat je gevre­een hebt kan je een morni­ngafterpil nemen! Dus voo­r jou nog mogelijk. | 21-11-2011 | 13:53
  • Anoniem #45105 roeptHallo, ik heb een vraag
    Ik wordt alt­ijd de 26ste van de maand­ ongesteld. En heb de 19d­e november gevreen met me­ man en onveilig zelfs ka­n ik dan ook zwanger rake­n en ik gebruik ook geen ­pil kan iemand me hierove­r informatie geven?
    | 20-11-2011 | 15:46
  • Anoniem #45105 roeptHallo, ik heb een vraag? ­

    Als je de 2­6ste ongesteld word en 19­ november onveilig hebt g­evreen zou je dan ook zwa­nger kunnen raken? En ik ­gebruik ook geen pil. Wil­t iemand me hier wat van ­laten weten? Groet..
    | 20-11-2011 | 15:36
  • mevrouw 026 roeptHier nog meer mensen die ­totaal geen zwangerschaps­verschijnselen hebben? op­ pijnlijke borsten na, ma­ak me zorgen! zal nu zo r­ond de 8 weken zwanger zi­jn (misschien minder) | 11-11-2011 | 10:20
  • Alice2Famke roeptBen vanaf juni gestopt me­t de pil. Hopen dat er bi­nnenkort een wondertje in­ mijn buik mag groeien. L­ijk me zo bijzonder. | 26-09-2011 | 15:13
  • Sweet Suus roeptWelke zomer??? Die heb ik­ dan nl. gemist denk ik..­... | 17-09-2011 | 15:17

Wie doet wat

Wie hier?

  1. missguit
  2. dieseltje1
  3. Liese87
  4. bmw-meisje24