Clubafbeelding van Zwanger worden

Zwanger worden

Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Zwanger worden
  4. uitgerekend in april 2012 *Ledenstop*

Dit onderwerp heeft 256 reacties, en bestaat uit 11 pagina's. U bent momenteel op pagina 10 van 11.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 21-02-2012 21:39. \t\t

uitgerekend in april 2012 *Ledenstop*

  1. Geplaatst door liefheersbeestje | 14-08-2011, 18:26 | 18971x gelezen | 256 reacties

    Wie vindt het leuk om met me mee te schrijven?
    Sinds een weekje weet ik dat ik zwanger ben. Ik ben nu ongeveer 5 weken en uitgerekend ergens in april 2012. Ik zou het erg leuk vinden om ervaringen te delen.
    Schrijf je mee? 


    Anoniempje197733 20-04-122 zoontjes van 6 en 8 jr. vk 15 sept
    echo 29 sept
    Tamaraecho 26 sept
    27 sept gyn
    Kaatje 152420-04-12 echo 20 sept
    vk 23 sept
    LHB2815-04-12dochter bijna 3 jrecho 9 sept
    gyn 20 sept
    Lyd28 12-04-12  
    Kiara2926-04-12 vk 1 sept
    echo 27 sept
    evjabo25 26-04-12 2 kinderen 7 en 3 jr. echo 21 sept
    linst31 20-04-12 zoontje 15 maand echo 12 sept
    Huppeltje30 21-04-12  vk echo 21 sept
    Angelique32 21-04-12zoontje 14 maand echo 10 sept
    vk 13 sept
     Knuffeltje 28 30-04-12 echo 19 sept
    gyn 18 okt
     Wendyfairy 30 25-04-12 2 dochters
    bijna 5 jr. en 1,5
     echo 29 sept
    vk 6 okt

    liefheersbeestje wijzigde dit bericht op 08-09-2011 16:43 met 140%

256 reacties op onderwerp


  1. Ja, gelukkig nieuwjaar allemaal! We zijn terug van vakantie en ik probeer vandaag weer te werken (bah!). Ik ga morgen even reageren op jullie verhalen XX



  2. @allen: ik heb onlangs geinformeerd hoe het zit met nieuwe beheerder van een club, maar dit schijnt dus niet tussentijds gewijzigd te kunnen worden! Lekker handig. Ze adviseerden ons een nieuwe club te starten (ik zie dit niet zo zitten omdat we dan wellicht (nog meer) mensen kwijtraken, maar wie weet denken jullie daar anders over?). Een andere optie is dat LHB haar inloggegevens afstaat aan de nieuwe beheerder zodat deze op zijn tijd de gegevens kan aanpassen. Ik kan me heel goed voorstellen dat LHB dat geen goed plan vindt. Dus ik denk dat het nu zo blijft en dat we gewoon met een oude tabel zitten en elkaar via de mail moeten updaten. Vindt iedereen dat goed?

    @Roos: wat een leuk nieuws dat je gaat trouwen, van harte gefeliciteerd! Een beter begin van het nieuwe jaar is niet denkbaar. Naar dat je nog steeds af en toe last hebt van bloedingen. Daar valt verder dus niets aan te doen, behalve misschien je zo rustig mogelijk houden? Wij hebben inderdaad wel een paar foto's meegekregen bij de pretecho, maar de foto's worden pas a.s. keer op CD gezet; we krijgen dan alles in 1 klap mee. A.s. zaterdag gaan we weer, ik kijk er erg naar uit omdat het mannetje de afgelopen twee weken erg gegroeid is, het lijkt echt al een kleine baby zo te voelen.

    @Huppeltje: behang klinkt erg leuk! @Lyd: ben jij ook al overal klaar met behangen? Hoe is het resultaat geworden, zijn jullie tevreden? Wij zijn zelf nog niet klaar, maar hebben bijna wel alle spulletjes gekocht nu. Alleen o.a. nog muurstickers regelen, een gordijnroede en wat dekentjes en lakentjes. De kamer/meubels moeten nog snel even worden schoongemaakt, erna begin ik pas met alles wassen en uit te pakken. Mijn vriend gaat - ooit een keer - verder met het kamertje, tot die tijd bemoei ik me er niet meer mee.

    Tijdens de vakantie heel veel gelopen en gekocht. Ik twijfel nog steeds of ik last heb gehad van harde buiken, soms is alleen een deel van mijn buik wat verhard. Het gaat op zich wel heel goed, ik voel me enorm zwanger en kan ik aan niet veel andere dingen meer denken. Het kindje heeft een heel duidelijk ritme en dat vind ik erg leuk. En ik krijg af en toe een voorkeursbehandeling in een cafe; het heeft echt zo zijn voordelen dat zwanger zijn! Pappa kan het mannetje af en toe ook goed voelen schoppen en is nog steeds helemaal in love met de kleine spruit. Echt leuk om te zien.



  3. Hoi,

    @Tamara1973 ik heb een club gestart ook voor april 2012 uitgerekend. Alleen reageerde daar niemand op. Misschien een idee?
    Zou wel jammer zijn als we elkaar via de mail op de hoogte moeten houden. Maarja!
    Spannend dat je zaterdag weer mag he :). En nu hopen dat meneer niet zo eigenwijs is hihi. Mijn vriend kan hem ook goed voelen, en vaak zie je me buik ook behoorlijk hard tekeer gaan. Dat vind hij helemaal geweldig!

    Afgelopen dinsdagavond moesten we helaas weer naar het zhkh vanwege bloedverlies. Weer een inwendig onderzoek, inwendige echo en een normale echo. Elke keer is het goed en de kleine vermaakt zich ook prima in me buik. Ik zou eigenlijk de dag erna weer lekker gaan werken. Alleen dat werd afgeraden. Dit keer kreeg ik te horen dat ik tot het einde van me zwangerschap thuis moest blijven. Ik baalde best wel, want zit nu al 4 weken thuis, en moet er nu nog 12,5.

    Maar als het goed is voor onze kleine man dan doe ik dat:). En alles beter dan zo lang in een zhkh te moeten liggen, want daar twijfelde ze nog over!
    Nu ik weet dat ik nog zo lang thuis zit ben ik maar een schema gaan maken met dingen die ik leuk vind haha. Gister een boekje knuffeltjes haken besteld, ben is benieuwd;).
    En verder ga ik me schilderij een beetje afmaken. En ideeën opdoen voor het geboortekaartje!

    Hebben jullie ook wel is last van kramp in je lies? Merk dat ik dit de laatste dagen heb.
    Nog goede voornemens voor 2012?

    Liefs



  4. Hey Roos! Met via de mail bedoelde ik gewoon via hier trouwens hoor, sorry voor mijn vage omschrijving. Het lijkt mij aan de ene kant geen goed idee om te gaan verhuizen, maar ik zou ook graag horen wat de rest ervan vindt. Soms weet ik ook niet wie precies de rest nog is, snap je? Niet iedereen van de tabel schrijft nog mee en mensen die er niet op staan juist wel.

    Wat naar dat je nu definitief thuis moet blijven! Thuis is idd wel stukken beter dan al die tijd in het ziekenhuis. Misschien kun je nog wat DVD-boxen bestellen ofzo? Handwerken en schilderen is ook een goed idee. En ons tot vervelens toe mailen natuurlijk! :-)

    Nope, kramp in de lies nog niet gehad, wel zo ongeveer al het andere wat je maar kunt hebben, hahaha. Vandaag weer eens in de bz (brandend maagzuur) modus, pffff. En slapen lukt me meestal erg slecht, jammer, want je wordt er zo moe van. Maar ik geniet van elke schop/klap van het kleintje, dat maakt een hoop goed. En ik verheug me ook enorm op zaterdag, weer even een kijkje nemen. YES!

    Een van mijn weinige goede voornemens is me iets minder met anderen gaan bezighouden en niet meer piekeren over bepaalde mensen in mijn omgeving. Meer tijd voor ons, voor mij, voor ons a.s. gezin en niet de last van de halve wereld op mijn schouders nemen, schiet je niets mee op heb ik uiteindeljik gemerkt. En jij/julllie? X



  5. Hoi Tamara1973

    Aha ik denk al via de mail ;) hihi.. De laatste tijd zijn het vaak dezelfde die schrijven.

    Ik had een tip gekregen van iemand. Knuffeltjes haken, heb het boekje besteld via bol.com. Gister kwam die binnen, niet echt makkelijk maar wel super leuk:).
    Dus van de week even wat spullen inslaan en dan ga ik een begin maken.

    Ja het lijstje van wat je ongeveer kunt hebben als je zwanger bent kan ik ook wel afvinken;) maar dan weet je wel dat je echt echt zwanger bent hihi.

    Dat voornemen wat jij hebt heb ik me al eerder voorgenomen :). En het gaat me goed af moet ik zeggen. Mensen die er voor ons zijn daar zijn wij ook voor. En verder doen we lekker veel samen, en genieten we van alle mooie momenten!

    Liefs



  6. Oei, even niet meer geweest, maar wil jullie ook nog een heel gelukkig 2012 wensen, dat er idd mooie gezonde kleintjes geboren mogen worden!

    @Huppeltje, de babykamer is inmiddels helemaal klaar. Het behangen ging wel vlot, met de hulp van mijn schoonmoeder. Wij hebben het neutraal en licht gehouden (twee wanden lichtgrijs en twee wat donkerder grijs). En leuke gordijntjes uitgezocht, grijs met witte stippen; komen als het goed is eind deze week binnen.
    Inmiddels staan de meubetljes er ook in, erg mooi geworden, ik was helemaal hieperdepieper en heb de nacht erop niet zo goed geslapen ;-)
    Bij jullie ook gelukt?

    Ik ga een algemene cursus doen. Over bevallen, maar ook met oefeningen voor je bekkenbodemspieren e.d. 10 avonden, waaronder 1 avond voor beide ouders. Start over 2 weken, ben benieuwd! Verder zijn er vanuit de vk-praktijk ook nog twee avonden, 1 over de bevalling en 1 over borstvoeding. Heb ik me ook maar voor opgegeven.

    Wat vervelend Roos, dat je niet meer mag werken vanwege het bloedverlies. Dan moet je er idd maar het beste van maken en leuke bezigheden gaan zoeken. Leuk dat haken! Zou denk ik ook wel iets voor mij zijn om me erin te verdiepen, maar ben bang dat ik er te weinig aan toe kom naast fulltime werken. Hoewel het natuurlijk een prima activiteit is voor de avonden. Laat je af en toe weten hoe het gaat?
    En een mooie 3D/4D echo gehad, gaaf!

    @ Tamara, brandend maagzuur, begin ik ook last van te krijgen. Het is nu gelukkig nog prima te doen, maar heb wel oprispingen...
    Afgelopen 2 wkn had ik ook ontzettend last van jeuk op mijn buik en borsten. Heel irritant, kon er echt niet vanaf blijven, maar wilde mezelf natuurlijk ook niet kapotkrabben. Heb heel trouw gesmeerd met een vette, phneutrale creme, en gaat nu gelukkig alweer een stuk beter.

    Wat een mooie voornemens! Ik heb niet echt specifieke voornemens, behalve er een ontzettend mooi jaar van te maken en lekker te genieten met z'n tweetjes en straks drietjes.

    Ook ik kan aan weinig anders meer denken dan aan de kleine. Vooral nu we zo met de kamer bezig zijn geweest en ik afgelopen week steeds meer kleertjes heb geshopt. Het is maar goed dat ik morgen weer aan het werk moet... ;)

    Liefs!



  7. Hallo allemaal!

    Daar ben ik ook weer eens... Allemaal een heel gelukkig en vooral gezond 2012!
    Hier gaat alles goed. De buik groeit enorm hard en de kleine sparteldlekker in het rond!
    Vorige week heb ik lekker veel stoere en lieve jongens kleertjes gekocht. Toch wel leuk dat we nu weten wat het wordt, kun je mooi gericht shoppen! (bij de meiden wisten we het niet)

    @ Roos: balen zeg, dat je nu helemaal niet meer mag werken. Dan duren de dagen lang... Fijn dat je leuke nieuwe hobby's zoekt! Ik heb ook geen last van pijn in m'n lies. Wel regelmatig last van bandenpijn.

    @ Lyd: Klinkt leuk het kamertje! De baby komt de eerste paar maanden bij ons op de kamer, dus er hoeft niet zo veel te gebeuren. We hebben dus nog even de tijd!

    @ Tamara: brandend maagzuur heb ik ook regelmatig last van. Mij helpt rennie erg goed!

    Tot snel! X



  8. Hallo meiden,
    Pff..zie dat ik al even niet geschreven heb...maar wel ondertussen al jullie verhalen blijven volgen hoor!
    Gelukkig nieuwjaar in ieder geval voor jullie allemaal!Zal proberen op iedereen te reageren...maar het is al zo lang geleden ;-)@Wendyfairy: Heerlijk he dat shoppen? Het is alleen zo jammer dat alles zoveel geld kost :-)@Roos: Gefeliciteerd met jullie voorgenomen huwelijk! En wat een leuke datum! Hoop dat het een hele mooie dag voor jullie wordt!
    Vervelend inderdaad dat je nu niet meer mag werken...maar zoals je zelf zei, als het voor die kleine is, geen probleem toch?!
    Hoop dat je wel leuke dingen kan vinden om te doen. Mag je helemaal de deur niet uit? Of kan je af en toe toch even lekker babyshoppen bijvoorbeeld?
    Ik heb trouwens geen last van mijn lies, wel af en toe wat bandenpijn, vooral als ik teveel doe of te druk bezig ben. Verder weinig klachten...alleen af en toe wat maagzuur...
    Bij mij helpt het drinken van gewone halfvolle melk erg goed.@lyd: Fijn he dat het nu steeds echter wordt? Ik kan ook bijna nergens anders meer aan denken. Maar het idee dat die kleine over 3,5 maand echt bij ons is, is voor mij echt nog zo onvoorstelbaar...@huppeltje: Die harde buiken heb ik ook vaak 's avonds. Dan is het net of er een bal in mijn buik zit, maar het is niet pijnlijk ofzo. Heb het verder overdag nog niet gehad en las op internet dat het op zich geen kwaad kan, behalve als je het echt meerdere keren per dag hebt, dat je het dan wel moet aangeven.Even een update dan nog van hier...
    Afgelopen vrijdag weer een echo gehad en alles was nog steeds goed. Die kleine wilde alleen weer niks onthullen over zijn/haar geslacht, dus we weten nog steeds niks.
    Maar zolang hij/zij goed groeit en zich goed ontwikkelt ben ik erg tevreden! Wij hebben als het goed is 3 februari een 3d echo dus ben erg benieuwd of we dan wat zien.Met mijzelf gaat het onwaarschijnlijk goed...kan het soms niet geloven.
    Mijn diabetes blijft nog steeds stabiel met de medicijnen die ik heb en ik hoef dus nog niet te spuiten en ik heb ook nog geen extra last van mijn rug...dus ben helemaal blij.We hebben onze nieuwe slaapkamer eindelijk af en zijn nu bezig met het leeghalen van onze oude kamer, zodat we die helemaal kunnen opknappen voor de kleine.
    Maar dan kom je er wel achter dat je een hoop rommel heb zeg...pfff...Met kerst trouwens nog erg leuk nieuws gekregen...
    Mijn schoonzusje (vriendin van de broer van mijn man) is ook zwanger! We schelen 10 weken...
    Erg leuk voor die kids ook dalijk als ze een beetje samen kunnen opgroeien! Nou ik stop weer even...tot snel!



  9. Sorry had mijn bericht in een kladblokje eerst getypt zodat ik goed op jullie kon reageren, maar zie nu dat de opmaak een beetje raar heeft uitgepakt...hoop dat het nog wel te lezen is...



  10. @Knuffeltje: ja, dat shoppen kost veel geld. Zeker als het de eerste is en je alles moet aanschaffen! Gelukkig hebben wij praktisch alles nog (kamertje, kinderwagen, maxi-cosi enz.) dus dat scheelt, ik hoef alleen kleertjes te kopen.
    Gelukkig kwam begin deze maand de kinderbijslag weer! De meiden hadden in oktober al een nieuwe garderobe gehad, dus die hadden niet veel nodig. Kan ik de rest mooi gebruiken voor de baby!
    Wat een eigenwijsje zeg, die kleine van jullie! Hopelijk kunnen ze dan 3 feb. eindelijk het geslacht zien!
    Fijn dat het wat gezondheid betreft goed met je gaat. Hopelijk blijft het zo!

    Tot snel! X



  11. Hoi :)

    @Lyd ja het is balen maarja dit is wel het beste. En dat doen we dan maar :)
    Ik start 16 jan met me cursus, ben echt benieuwd!

    @Wendyfairy leuk dat shoppen he :). Heb je veel gekocht, of kan je je nog inhouden? Haha. Gister zat ik weer even op de H&M site te kijken, ze hadden een leuke aanbieding. Dus kon het weer is niet laten om wat te bestellen haha.

    @Knuffeltje83 thanks :). We hebben er ook echt enorm veel zin in, de datum komt  nu toch wel heel dichtbij. Voor een boodschap mag ik de deur wel uit, maar echt weg weg nee dat niet. Dus doe veel aan onlineshoppen haha ;). Gaat me ook best goed af hoor.
    Aha melk, ga ik dat is proberen. Iemand kwam laatst met vanille vla dat dat ook hielp. Ben is benieuwd! Wat een eigenwijsje die van jullie zeg haha, nu maar hopen dat jullie op 3 feb meer weten ;). Toen wij die 3d/4d echo hadden wilde me vriend het nog is goed in beeld. En dat was ook wel duidelijker te zien dan op een normale echo. Dus zal voor jullie duimen :). Succes met het kamertje, en wat leuk zeg je schoonzusje ook zwanger.

    Hier alles goed. Gister alleen weer even in het ziekenhuis geweest. Normaal ligt meneer beneden met zijn hoofd, en lekker met zijn voeten tegen me ribben aan het trappen. Nu heeft die zich zo snel omgedraait met zijn hoofd dus omhoog dat ik daar heel veel pijn van had. En er ook harde buiken van kreeg. Dus paniek voor niks haha. Vandaag komt de thuiskapster, ook even bespreken of ze me haar voor ons huwelijk wilt doen.

    Zijn jullie het al eens over de namen? Of zijn er nog bij die twijfelen?



  12. @wendyfairy ja wij hadden gelukkig ook al wat spullen in huis (al eerder gekregen van familie en goedkoop over kunnen nemen van anderen) dus dat scheelt in ieder geval alweer...maarja wij hebben geen kinderbijslag nog ;-) dus dat missen we dan weer...haha...en aangezien we ook nog steeds druk bezig zijn met verbouwen, gaat daar ook veel in zitten.
    En die kleine is inderdaad lekker eigenwijs...maar daar houden we wel van, dus dat komt vast goed! Hij/zij lijkt gewoon nu al erg op papa...haha

    @Roos1988: Spannend hoor allemaal...al geslaagd voor een jurk inmiddels? Ik ben toen in Vroomshoop geweest bij bruidsmode Marieke, hebben ze nieuw en tweedehands en echt alle maten (ik heb een wat grotere maat dus dat was voor mij wel handig...en misschien ook wel voor een zwangere buik). Maar ik weet natuurlijk niet waar je woont, dus geen idee of het haalbaar is voor je.
    En onlineshoppen...inderdaad ook een oplossing tegenwoordig (gelukkig voor jou!) Hoop dat je daar toch nog wat plezier aan kan beleven!
    En vanillevla...dat is dan weer een die ik nog niet gehoord had, dus ook waard om te proberen! 
    Bedankt voor het duimen alvast...wij hopen het ook eindelijk te kunnen zien, maar zo niet, dan niet...dan moeten we het maar gewoon accepteren...haha...
    Gelukkig dat er verder niks aan de hand was en dat je kleine man gewoon erg actief was! Is toch even schrikken lijkt me.

    Wij hebben wel al een meisjesnaam (al best heel lang eigenlijk), maar over jongensnamen zijn we het nog niet eens...ben ook wel benieuwd hoe het bij de rest is inderdaad en of jullie nog leuke ideeën hebben voor jongensnamen?!

    xxx



  13. @Roos: ik heb nu een stuk of 4 setjes gekocht en 2 losse shirtjes. Valt nog best mee dus, maar ik had ook nog best veel unisex kleertjes liggen van de jongste (toen wisten we niet wat het werd...) En idd nu lekker opruiming. Bij Hema was alles 1+1 gratis, dus daar heb ik best veel gehaald. En bij HM een shirtje gekocht voor maar 2,50. Belachelijk goedkoop gewoon!
    Handig hè? Internet shoppen. Vind ik zelf ook ideaal!
    Wanneer is de grote dag precies? Ik hoop voor je dat er op die dag geen gekke dingen gebeuren (bloedingen ofzo...) dat zal toch wel heel erg balen zijn... Maar geniet ervan met volle teugen. Wij zijn drie jaar geleden getrouwd en de dag was zo voorbij!

    @Knuffeltje: driemaal is scheepsrecht hè? Dus we gaan ervan uit dat jullie kleintje deze keer zijn of haar geheim prijsgeeft! En anders moet het misschien gewoon zo zijn dat het een verrassing blijft... ik ben benieuwd!
    Kinderbijslag is toch altijd wel een zeer welkom extraatje hier. Vooral nu ik geen werk heb. Nog even dan kun je er ook van profiteren!

    Hier alles oké. Woensdag ben ik bij de verloskundige geweest en alles was oké, ze was zeer tevreden en ik natuurlijk ook!
    Wij hebben al zes jaar lang een jongensnaam in ons hoofd (sinds ik zwanger was van de 1e...) en die vinden we nog steeds mooi, dus die wordt het.

    Tot snel! X



  14. Vanillevla schijnt inderdaad goed te helpen tegen het maagzuur. Ik drink zelf nu elke avond een grote beker warme melk en dit helpt mij ontzettend goed, gebruik bijna geen Rennie meer! Verder hebben we pretecho deel II gehad (aaaaaaaahhh) en afgelopen week een korte check bij de gyn. Alles gaat zo goed dat ik voorlopig niet meer mag terugkomen...

    Ik ben blij om te horen dat het bij iedereen best goed gaat. Het loopt bij ons ook erg uit de hand qua kosten, want de eerste, maar ja, het is ook erg leuk he!

    Ik blijf meelezen, al is het soms maar eens per week en zal wat meer schrijven als ik weer eens wat meer tijd heb, zo'n drukke werkweek...

    Fijn weekend allemaal! xx



  15. @tamara1973 Fijn om te horen dat bij jou alles ook zo goed gaat! En zelfs voorlopig niet meer naar de gyn...dat is een goed teken!



  16. Hoi,

    @Knuffeltje, ik heb 3 jurkjes besteld bij de Otto. Daarvan sprong er 1 meteen uit en zat super:). Panty,pumps,ketting en jasje was ook in een half uur binnen haha dus ik ben er klaar voor :). Voor een meisje waren we er snel uit, maar een jongensnaam vonden we best lastig. Maar toen zag ik de naam ineens staan en dacht ja dat is hem ;) haha. Wij zeiden het ook vaak hardop om er zo achter te komen of het wel leuk is. Succes :)

    @Wendyfairy, owja de 1+1 gratis bij de Hema haha, ik las het in het krantje en ben meteen gegaan. Hoe bedoel je koopverslaafd? We gaan 14-02-2012 trouwen :). We houden het klein en niet heel de dag, want dat hou ik niet echt vol. Wat fijn dat alles goed was bij de VK :).. Altijd een  opluchting weer he?

    @Tamara1973 Wauw dat is echt goed nieuws :).. Ik zal die warme melk dan ook maar is proberen. Soms heb ik het echt uren achter elkaar..

    Hier alles redelijk, gister zaten we weer in het ziekenhuis. Weer een bloeding. Pfff ben nu al 3x deze week in het ziekenhuis geweest. Word er nu onderhand wel erg moe van, en voel me er ook echt rot om. En dan weet ik dat iedereen zegt je doet het voor een goed doel. Maar dit was dus al de 13de x dat ik er zat. Weer een hartfilmpje en al die onderzoeken. En dan een Gyn die een beetje te hard te werk ging met het inwendig onderzoek. Gelukkig was mijn vriend er! Maar goed een nieuwe dag, vandaag gaan we hier in de buurt rondkijken naar een mooie locatie voor onze trouwfoto's.

    Fijn weekend allemaal.
    Liefs



  17. Hee meiden,

    Alles goed met iedereen? Groeiende buikjes ofniet? Dat maagzuur, daar heb ik ook last van. zoals iedereen. Vooral inmiddag. Maarja, helaas hoort het erbij.
    De kleine meid is verder lekker actief. Heerlijk, die trappeltjes. Kan ik echt van genieten. 
    De yoga bevalt verder erg goed. We hebben een gemengde groep, leuk om ook af en toe dan de bevallingverhalen terug te horen ed. Ben verder nog even op zoek naar een borstvoedingscursus. 
    Verder ook pas gehoord dat mijn zusje ook zwanger is. Erg leuk. Wel hopen dat het nu goed blijft gaan, het is eerder misgegaan. Maar dan kunnen de kleinetjes straks heerlijk met elkaar spelen. 
    Van de week nog bij de VK geweest, ook alles goed. Bloeddruk goed, grootte baarmoeder goed (stuk boven de navel) enz.. en dan ben je eigenlijk zo weer klaar. 
    Verder zijn wij ook een beetje aan het shoppen, alleen manlief wil ook niet teveel kopen. ahum. denkt dat we nog genoeg krijgen. Ben ik het niet mee eens! Laatst wel een heel pakket kleding ve collega gekregen, erg leuk hoor! 
    De kinderwagen wordt binnenkort ook bezorg hier. Leuk!! Ik ben bang dat ik de neiging heb om met een lege te gaan rondlopen. Maar zal me maar proberen in te houden. 
    Een naam zijn wij ondertussen ook wle uit geloof ik. We noemen haar nu ook al iedere keer bij naam, erg leuk. Maakt de band nog sterker lijkt het wel.


    @ Roos, wij draaien inderdaad nog gewoon nachtidiensten. Het zijn wel slaapdiensten maar als je pech hebt heb je 's nachts wel 1 of 2 patienten. En de dag ervoor, en de dag erna, heb je weer gewone werkdgn. Helaas is het in onze wereld allemaal niet zo goed geregeld, humaan gaat dat wel anders inderdaad. Welk werk doe jij ook alweer? 
    Wat een drama verder zeg, met de bloedingen! Je wordt er moedelooos van, ik kan het me voorstellen.. en ook iedere keer weer de spanning erbij.. Succes.. maar komt goed. 
    @ tamara, man al een keer begonnen met het kametje? haha... ben benieuwd. Ik heb idd ook als ik veel doe, of veel lop de hele dag door, last v harde buiken. Hetzelfde als wat jij omschrijft wrs. Niet pijnijk ofzo, maar je voelt het wel, en als je op je buik druk is hij inderdaad (gedeeltelijk soms) een harde bal. 
    En wat fijn idd dat het zo goed gaat! Met iedereen trouwens... 
    @knuffeltje, wat fijn dat het zo goed gaat, ook met de diabetes! En ook leuk zeg, je schoonzusje zwanger. Erg leuk nu, ervaringen delen.. en straks lekker spelen met elkaar. Succes met de echo!

    Groetjes!



  18.  Ha meiden,

    @ Huppeltje,hier alles goed.

    Ben net met manlief een weekendje weg geweest, heerlijk van genoten!!
    Zal voorlopig ook niet meer gebeuren een vrij weekend samen, mn man is aan het promoveren. Zijn contract is van januari verlengd tm april. Voordat de kleine komt wil hij zijn werk zoveel mogelijk klaar hebben. Dat betekent lange dagen werken en ook in de weekenden (was ik al wel een beetje gewend, maar wordt nu wel elk weekend).
    Maar goed, dat betekent dat hij straks wel veel thuis kan zijn. 

    Met zwangerschap verder prima, merk wel dat die buik steeds meer in de weg gaat zitten met het aantrekken van schoenen, het omhoog komen uit bed, haha. Ook merk ik dat ik emotioneler ben. Zo had ik een heftige huilbui bij een hele zielige film laatst en ook bij de kerstspecial van All you need is love.... Normaal gesproken pink ik ook wel es een traantje weg, maar heb ik geen huilbuien. Herkenbaar voor anderen?
    Tip van de warme melk en vanillevla zal ik onthouden. Bij mij merk ik dat t ook steeds erger wordt...

    Ook wij hebben al een naam voor ons meisje en noemen haar ook al zo als we met zn tweetjes zijn. Gevaar is alleen dat je het verklapt, is mijn man al gelukt bij mijn schoonouders (toen ze drie dagen bij ons aan t klussen waren) Beetje jammer...., maar ach als het daar maar bij blijft.
    @Knuffeltje, ik vind jongensnamen ook lastiger...Wendyfairy, wat gaaf, dat je al zo lang een mooie jongensnaam hebt en natuurlijk helemaal super dat je hem straks ook kan gebruiken voor de kleine.

    @ Roos, jakkes zeg, alweer een bloeding. Logisch dat je er helemaal klaar mee bent!
    Ik hoop zo voor je dat het snel beter gaat!

    Huppeltje, wat leuk je zus ook zwanger! en de schoonzus van Knuffeltje! Is idd leuk neefjes/nichtjes die niet zoveel in leeftijd verschillen.
    Haha, met een lege kinderwagen, maar ja, ik snap het helemaal hoor. Moeilijk om je soms in te houden. Ik herken het ook met de babykleding. Als ik schattige kleertjes zie liggen, kan ik het ook bijna niet laten om ze te kopen.
    Vond t trouwens wel jammer bij de Hema dat dat 1+1 gratis niet voor de rompertjes gold, want ja, dat is onderkleding (pff, had ik helemaal niet bij stilgestaan...). Maar heb er verder wel even van geprofiteerd ;)

    Tamara, wat fijn dat je voorlopig niet meer terug hoeft te komen bij de gyn. Ook wij moeten alles aanschaffen; scheelt wel als je ook wat dingen tweedehands koopt. Zo hebben wij de meubeltjes van de babykamer via een collega.

    ik hoop dat ik nu niemand vergeten ben... Vind t nog steeds best lastig om t allemaal te volgen van iedereen.
    Het idee is weleens geopperd om een nieuw forum te maken ivm met het bijwerken van de tabel, maar ik dacht wat ook een idee is om via Facebook een gesloten groep te maken. Hoef je niet eens per se direct allemaal vrienden van elkaar te worden, maar heb je wel de mogelijkheid om met elkaar te kletsen en ook gemakkelijk foto's e.d. uit te wisselen. Laat maar es horen hoe jullie daarover denken.

    Liefs!



  19. @Roos Fijn dat je al helemaal geslaagd bent voor je jurkje! Scheelt toch weer een hoop stress..haha... maar wat vervelend dat je weer een bloeding hebt gehad! En het is dan wel voor een goed doel, maar kan me voorstellen dat je er goed moe van wordt...ondanks dat het nog steeds goed gaat, lijkt het me wel dat je toch iedere keer weer schrikt...sterkte ermee meis!

    @huppeltje Leuk van je zusje zeg! Gefeliciteerd!! En fijn dat alles nog steeds goed gaat!!
    Wij hebben de kinderwagen ook al en mijn man liep er van de week ook mee rond...haha..hij doet ook soms net alsof die kleine al in de box ligt (die hebben we van de week via marktplaats gekocht en staat nu al in de woonkamer)...zo leuk en lief om te zien..zegt ie; ja moet toch vast oefenen...haha...dus zo raar is het niet hoor!!

    @lyd lekker zo'n weekendje weg! Wil ik ook eigenlijk nog wel effe samen met mijn man voordat die kleine er is...maar we zijn nog zo druk met verbouwen, dat dat er nog effe niet in zit...Maar wel balen dat je man er voorlopig niet zo vaak is..maar wel weer fijn dat ie er dan dalijk wel meer is als die kleine er is! Die van mij heeft alvast vrij gevraagd voor na mijn bevalling...lekker de eerste 2 weken helemaal samen...kijk er naar uit!

    En dat facebook-idee vind ik ook wel erg leuk...we kunnen gewoon een groep starten en iedereen kan dan zelf bepalen in hoeverre ze wel of niet lid (en evt vrienden) willen worden...wat denken de anderen ervan? En lyd zie jij het dan zitten om er 1 aan te maken...of iemand anders? Eventueel wil ik ook wel een begin ermee maken hoor!

    xxxx



  20. Hoii

    @Huppeltje dus die yoga werkt wel ontspannend? Wat leuk zeg dat je zusje ook zwanger is :). Kunnen ze dalijk lekker veel met elkaar optrekken. En fijn dat het met jullie kleine meid zo goed gaat. Pff knap zeg van die nachtdiensten.. Ik werk als militaire politie, wij hebben 7nachten achter elkaar. Dan ben je behoorlijk gebroken! En ja van die bloedingen word ik echt moedeloos maarja. Vandaag nog 11 weken, duimen duimen dat hij nog lang mag blijven zitten. Want zaterdag zeiden ze dat ze hem misschien eerder gaan halen omdat ze me niet tot week 41 hiermee willen laten lopen. Ik wil hem zo lang mogelijk dragen. Maar we zullen zien :)

    @Lyd ja dat uit je bed komen is bij mij soms ook een ramp haha. Mijn vriend ligt dan echt helemaal in een deuk. En ik huil al bij een zielige reclame haha.. Wat heerlijk zeg een weekend weg :) waar zijn jullie geweest? Even ontspannen voor de drukte begint! Ow en dat verklappen van de naam hebben wij hier nog geen last van. Maar wel elke keer bijna haha. Mijn moeder weet de naam dan wel, maar dat vond ik ook wel zo leuk om het haar te vertellen. Dit word haar eerste kleinkind :). Dat FB idee is wel een goede :) als iedereen FB heeft??

    @Knuffeltje thanks :) zal vast wel goed komen. En ja dat was wel even een stress minder toen die jurk binnen was haha.

    Gister me eerste les zwangerschapscursus gehad. Dat was best leuk nog :). Leuke meiden, verder was het meer een intro van wat komen ging. Dus ben benieuwd naar aanstaande maandag :). We hebben aanstaande vrijdag een groeiecho, spannend! Hij was 980 gram met 26 weken en 3 dagen. We zijn dan 3 weken verder! Verder heb ik het snachts echt heel erg zuur, vaak slaap ik maar zo een 3 a 4 uur. Helaas helpt ook echt niks meer dan, en dan ga ik maar recht overeind zitten zodat het niet heel de tijd in me keel hangt. Hebben jullie veel pakjes van maat 50/56? Ik heb laatst nog maar wat bij gehaald. Kwam erachter dat we maar 1 pakje hadden, en ik dacht heel de tijd och daar hebben we genoeg van. Ik alles elke keer groter gekocht haha..
    Ach nu heeft die wel genoeg voor de komende tijd :)

    Liefs



  21.  @ Knuffeltje, wat fijn dat je man na je bevalling twee weken vrij is. Alleen die twee dagen vaderschapsverlof vanuit de cao is ook wel erg weinig...
    Ik vind het fijner dat mijn man nu druk is idd, zodat hij meer tijd heeft als het kindje er is. Nu ben ik ook nog zelf volop aan het werk, dus dan vind ik het ook minder erg. De weekenden is dan soms wel wat minder, maar zal m af en toe ook wel even verplichten zijn rust te nemen ;)
    Is iig fijn dat de kinderkamer nu zo goed als klaar is. Dat geeft wel rust...
    Jullie dus nog druk met verbouwen. Wordt het een beetje zoals gehoopt? En wel genoeg tijd voor jou om te relaxen tussendoor?

    Roos, idd hopen dat hij nog lekker even kan blijven zitten en doorgroeien. Morgen dus de groeiecho, spannend. Ook wel leuk om het gewicht zo te weten. 
    Wat vervelend van dat maagzuur en dat je er zo beroerd van slaapt. Rennie en vanillevla enzo helpen ook niet?

    Ik heb ook nog helemaal geen rompertjes van maat 50/56; wel een paar pakjes en broekjes/truitjes. In de voorjaarsvakantie (is ongeveer 6 weken voor uitger. datum) wil ik echt even zorgen dat ik overal genoeg van heb en dat ik ook de baby-uitzet op orde heb. Nu heb ik daar in het weekend de puf niet zo voor. 
    Wat leuk dat je zwangerschapscursus hebt gehad. Hoeveel bijeenkomsten zijn er?

    Mijn cursus begint ook a.s. maandag, ben benieuwd. Is 10x. Ik kon kiezen tussen 5 en 10 en ben uiteindelijk toch maar voor de 10 gegaan.

    Haha, ik ben dus gelukkig niet de enige die de emoties niet zo goed onder controle heeft... Ach, moet er ook altijd wel weer heel hard om lachen met mijn man. Doet soms wel pijn dan dat huilen en lachen tegelijk... 

    Ik wil dit weekend wel even kijken of ik een geheime facebookgroep kan maken; kunnen anderen dus niet op. Had al even gekeken maar je kan alleen maar vrienden toevoegen en mensen die lid zijn kunnen ook vrienden toevoegen. Dus iedereen hoeft niet met iedereen vrienden te worden, maar wel met één iemand van de groep.
    Maar lijkt mij wel erg leuk om ook wat meer van elkaar te kunnen zien; de zwangere buikjes, mooie kinderkamers etc.
    Ik stuur iedereen dan wel even een bericht via de flairaccount.

    xx



  22. Yeahhhh de groeiecho was super goed :)

    Hij loopt een week voor met zijn groei. Normaal zou hij nu rond 1100 gram moeten zijn maar onze uk is 1471 gram.
    De groeicurve liet ook zien dat hij overal boven het gemiddelde zit :) :).

    Moest ik even neerzetten haha.
    Fijn weekend.
    Liefs



  23.  Roos, wat een goed nieuws, en ook nog een week voor. Die kleine zit daar wel goed bij jou ;)

    Voor de rest van de meiden, ik heb een facebookpagina aangemaakt voor ons clubje. Inmiddels zijn Roos en Knuffeltje en ik al lid, maar we hopen natuurlijk dat er snel nog meer meiden gaan volgen. Ik hoop dat iedereen FB heeft...
    Als je via het forum een berichtje met je mailadres stuurt aan één van ons, dan kunnen we je toevoegen als vriend op FB en vervolgens uitnodigen in de groep (dat leek me handiger dan dat ik iedereen apart een berichtje ga sturen).

    Hier verder alles goed. Even weer naar de kapper geweest vandaag, dingetjes opgeruimd in huis en gerelaxed. Fijn weekend allemaal! x



  24. Hmm, een reactie op jou via het forum, hoop dat dat zo moet.. Maar het zou leuk zijn om wat op FB te beginnnen ja!
    Mijn email: nwageman@hotmail.com

    Groetjes!


    quote:
    lyd schreef op 21 januari 2012 @ 17:38:
     Roos, wat een goed nieuws, en ook nog een week voor. Die kleine zit daar wel goed bij jou ;)

    Voor de rest van de meiden, ik heb een facebookpagina aangemaakt voor ons clubje. Inmiddels zijn Roos en Knuffeltje en ik al lid, maar we hopen natuurlijk dat er snel nog meer meiden gaan volgen. Ik hoop dat iedereen FB heeft...
    Als je via het forum een berichtje met je mailadres stuurt aan één van ons, dan kunnen we je toevoegen als vriend op FB en vervolgens uitnodigen in de groep (dat leek me handiger dan dat ik iedereen apart een berichtje ga sturen).

    Hier verder alles goed. Even weer naar de kapper geweest vandaag, dingetjes opgeruimd in huis en gerelaxed. Fijn weekend allemaal! x



  25. Hee meiden,

    Hoop daar verder alles goed! Hier wel, eigenlijk weinig nieuws.
    Het lijkt me inderdaad erg leuk om op FB ook te kletsen, dan kunnen we ook foto's ed uitwisselen, helemaal leuk!

    @ Roos, gefeliciteerd zeg, die groeit lekker!!! Heel fijn.
    Merk dat ik zlf ook lekker aan het groeien ben, mensen kunnen zien dat ik echt toeneem in omvang, in bv 2 wkn tijd. haha.
    poe, militaire politie! Een werkweek van 7 dgn dus? Blijft dat zo als de kleine er ook is? Is verder een leuke baan ofnie?! Lekker uitdagend. Bij ons is het met de diensten idd minder geregeld, je moet gewoon aangeven wat wel en niet gaat.. En ik was er in jan wel een keer klaar mee.
    @ lyd, succes met de cursus, leuk hoor! En wij noemen haar iderdaad oook veel bij naam. En dan moet je inderdaad heel goed opletten in de omgeving, je verspreekt je echt zo!

    Verder moeten wij inderdaad ook nog wel het eea hebben aan kleertjes. Mijn man denkt alleen dat we ook genoeg krijgen, dus wil niet teveel kopen. Ik ben het daar niet zo mee eens en wil lekker kopen. haha. Gisteren wel een heel leuk pakje gekregen, een superschattig donkerblauw jurkje met streepjes een een leggingtje erbij. Echt geweldig..

    Heeft iedereen zijn rooster voor straks een beetje rond? Hoeveel gaat iedereen werken? Ik werk nu 28 uur + wat diensten, dat kun je zien als +- 32 uur/wk. Straks wordt het ong 24 + enkele diensten, ongeveer 27 uur/ wk. Ben er zo wel tevreden mee hoor.. Wil ik wel graag redelijk wat blijven werken, alleen al voor het geld..

    Nog ff een vraagje: zijn jullie nog v plan om in de loop vh jaar met de kleine nog eventjes op vakantie te gaan? Zoja, wta zouden jullie willen gaan doen en hoe ver weg?? Wij zijn er een beteje over aan het nadenken.. Of kijken jullie het voorlopig aan? Wij wel hoor, boeken nog niks, maar zijn dus wel een beetje aan het nadenken.

    Groetjes


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Jezzy roeptik was in 2009 ook al gel­ijk in de eerste maand na­ de pil zwanger en ik had­ toen 6 jaar de pil gesli­kt! | 25-01-2011 | 22:45
  • natje87 roeptOnzin dat de meesten vrou­wen pas na een jaar zwang­er worden na het gerbuik ­van de pil. Ken heel veel­ meiden die heel snel al ­zwanger waren | 25-01-2011 | 16:36
  • Goudje86 roeptWhaaaah ik wil zwanger zi­jn! Zo dat moest ik ff kw­ijt ;) | 24-01-2011 | 13:54
  • koekie roept'Het zegt idd niks. ­Hier 8 jaar de pil geslik­t en na het stoppen de vo­lgende maand zwanger!! | 15-01-2011 | 22:48
  • Jezzy roeptWie schrijft er met me me­e?! "Zwanger worden ­in 2011!" | 15-01-2011 | 00:19
  • Jezzy roeptWie schrijft er met me me­e!!?? Met mijn forum &quo­t;zwanger worden in 2011&­quot; | 15-01-2011 | 00:18
  • suusje220 roepthet is per vrouw verschil­lend bij de een duiurd he­t 3 maanden bij de ander ­een jaar en ik slikte nog­ de pil toen ik zwanger w­erd dus daarmee wil ik ze­ggen het zegt allemaal ni­ets! | 12-01-2011 | 18:36
  • Linde86 roeptDat hoeft niet, ik ben in­ mei gestopt met de pil, ­in augustus begonnen en i­n september was ik zwange­r. Jaar of 8 pil gebruikt | 08-01-2011 | 11:50
  • denise250 roeptals je stopt met de pil d­uurt het een jaar eer dat­ alle hormoon uit je lijf­ is meeste vrouwen raken ­ind at jaar ook niet zwan­ger | 06-01-2011 | 23:41
  • chippie roeptGelukkig 2011 allemaal!!!­ En proost op gezonde kin­djes en goede zwangerscha­ppen!!! | 31-12-2010 | 11:44

Wie doet wat

Wie hier?

  1. moosi
  2. missguit
  3. dieseltje1
  4. bmw-meisje24