- | 22-05-2012 | 15:23
- | 21-05-2012 | 11:41
- | 11-05-2012 | 07:46
- | 29-04-2012 | 16:10
- | 24-04-2012 | 17:42
- | 14-04-2012 | 17:43
- | 13-04-2012 | 15:54
- | 11-04-2012 | 13:11
- | 01-04-2012 | 00:59
- | 27-03-2012 | 14:49

Zwanger worden
Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.
- Beheerder: Anoniem #16152
- Thema's en emoties: mamas kinderen, energiek, gezellig
Met...
- 1354 volgers
- 208 blogs
- 328 onderwerpen
- 0 foto's
Dit onderwerp heeft 256 reacties, en bestaat uit 11 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 11.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 21-02-2012 21:39. \t\t
uitgerekend in april 2012 *Ledenstop*
- Wie vindt het leuk om met me mee te schrijven?
Sinds een weekje weet ik dat ik zwanger ben. Ik ben nu ongeveer 5 weken en uitgerekend ergens in april 2012. Ik zou het erg leuk vinden om ervaringen te delen.
Schrijf je mee?Anoniempje1977 33 20-04-12 2 zoontjes van 6 en 8 jr. vk 15 sept
echo 29 septTamara echo 26 sept
27 sept gynKaatje 15 24 20-04-12 echo 20 sept
vk 23 septLHB 28 15-04-12 dochter bijna 3 jr echo 9 sept
gyn 20 septLyd 28 12-04-12 Kiara 29 26-04-12 vk 1 sept
echo 27 septevjabo 25 26-04-12 2 kinderen 7 en 3 jr. echo 21 sept linst 31 20-04-12 zoontje 15 maand echo 12 sept Huppeltje 30 21-04-12 vk echo 21 sept Angelique 32 21-04-12 zoontje 14 maand echo 10 sept
vk 13 septKnuffeltje 28 30-04-12 echo 19 sept
gyn 18 oktWendyfairy 30 25-04-12 2 dochters
bijna 5 jr. en 1,5echo 29 sept
vk 6 okt- Print deze pagina
256 reacties op onderwerp
- Hoi
Ik heb net een uur geleden een test gedaan en hij is positief!Ik ben er zenuwachtig van hihi - Hoi meiden.
Ik weet sinds afgelopen zaterdag dat ik zwanger ben.
Super leuk, hoewel ik het al heel snel wist, vond ik de test wel spannend!
Ik heb (nog) geen klachten en voel mezelf prima. Alleen een beetje zwaar gevoel in m'n onderbuik. Af en toe wat steken.
Voor ons is het de 1e, voor jullie?
Liefs - Hoi anoniempje en Kaatje,
Dus ook zwanger wat leuk! Kaatje ik zie dat je 4 weken en 3 dagen bent vandaag, jij dan anoniempje?
Ik heb ook een zware onderbuik en sosm het gevoel dat ik ongesteld ga worden. Heb ook zere borsten. maar niet heel ernstig. Verder heb ik nog nergerns last van.
Anoniempje al een beetje bijgekomen van je pos. test?
Hebben jullie al gebeld voor een echo ofzo? Ik heb vrijdag 9 sept. een echo. - Hoi Liefheersbeestje
Ik heb nog niet gebeld.
Vanaf wanneer kun je bellen dan?
En moet je ook de huisarts bellen?
Ik zit erg te twijfelen of ik de huisarts nu al bel want ik heb bijzonder veel dorst.
Echt gewoon vervelend. Droge keel als ik zomaar eventjes niks drink..
Heb je op 9 sept. al een echo?
Dat is wel snel toch?
Heb je ook nog een intake gesprek voor die tijd?
Ik vind het echt spannend joh!
Hoe oud zijn jullie?
Ik ben 24, mijn vriend is 26.
Liefs - Hoi meiden,
Ik schrijf ook graag met jullie mee! Ik weet sinds anderhalve week dat ik zwanger ben. Nu zo'n 6 à 7 weken (beetje afhankelijk van waar je vanuitgaat...) Ergens begin/midden april uitgerekend.
Wel zo'n twee weken nu af en toe last van de onderrug, af en toe steekjes in m'n buik en gevoelige borsten. Droge keel heb ik ook idd, maar aangezien je toch meer moet drinken, is dat alleen maar handig![[;)]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-5.gif)
Ik ben wel even naar de huisarts geweest om te vragen welke medicijnen ik wel/niet mag blijven gebruiken. Maar het is niet per see nodig om eerst contact op te nemen met de huisarts, kan ook direct bij de verloskundige.
Ik heb nog geen afspraak staan voor echo o.i.d. maar hoop dit binnenkort te horen.
Ik ben net 28, mijn man 30. Ook 1e kindje, dus erg spannend!
Liefs lyd
PS ben morgen paar dagen weg, dus reageer wrs pas weer eind van de week of in het weekend, maar schrijf dan gewoon weer mee hoor! - Hallo meiden,
Ik wil ook graag met jullie mee schrijven!!
Ik heb vandaag mijn test gedaan en blijk dus zwanger!! Jeeh!
Ik ben 29 jaar en mijn vriend is 30....voor ons is het ook ons eerste kindje.
Ik weet dat er zeker in het begin nog vanalles mis kan gaan, maar daar gaan we natuurlijk niet vanuit.
Het lijkt me leuk om met jullie te delen hoe de zwangerschappen verlopen!
Groetjes! - Hoi allemaal.
Gezellig dat jullie ook meeschrijven.
Hoe voelen jullie je nu?
Ik voel me prima, heb echt nergens last van. Eet en drink alles. Ben totaal niet misselijk ofzo...
Vind het wel een beetje eng hoor... Hoor van iedereen van die bijzondere verhalen over eten enzo. Maar ik heb echt nergens last van...
Ik denk dat ik in deze week de verloskundige ga bellen.
Wanneer hebben jullie die gebeld? Weet niet zo goed wat normaal is.
Ik vind het wel enorm spannend hoor.
Zijn er bij jullie al mensen in de omgeving die het weten?
Bij ons nog niet. Ik geniet er echt van dat het nog 'ons geheimpje' is!
M'n vriend vind het echt super leuk en heeft het er steeds over.
Ben benieuwd hoe het met jullie is!
Groetjes - Hoi allemaal,
@ Kiara ook welkom. Nou ik had tot begin deze week ook nog geen last van misselijkheid en hoopte een beetje dat het aan mij voorbij zou gaan, maar afgelopen woensdag na een dagje uit, werd ik echt niet lekker... ontzettende koppijn en hondsberoerd (alles bijelkaar gekotst... sorry, klinkt niet zo smakelijk maar ja dat was het ook echt niet). Waarschijnlijk had de zon er iets teveel ingehakt... Gelukkig waren de dagen erna wel beter, heb nu voornamelijk 's ochtends een wat weeïg/ misselijk gevoel, maar is nog wel te doen. Nu nog vakantie dus kan het wel lekker rustig aandoen.
@Kaatje: je kan op zich gewoon de verloskundige bellen wanneer je wil, je hoeft je echt niet druk te maken dat het te vroeg is ofzo. En het is ook wel fijn om te weten wanneer je terecht kan ook voor een echo. Ik bel a.s. dinsdag even als ze me morgen niet zelf terugbellen, want wil het ook wel graag weten (wrs heb ik vorige week ook een oproep van ze gemist, omdat ik een paar dagen weg was en de telefoon niet de hele tijd aanhad).
En ohja, hebben jullie ook al dat je echt ziet dat je houding gaat veranderen, bij mij zie je al echt een beetje een buikje, maar anderen valt het gelukkig nog niet op ;-)
Groetjes,
Lyd - Hee meiden!
Ik zou ook graag met jullie mee willen schrijven!
Sinds afgelopen woensdag weten we dat we zwanger zijn, nu dus 5 weken. De test was heel snel een duidelijk positief, ik stond enorm te trillen! We waren er nog niet zo mee bezig, zitten nl middenin een verbouwing. Gelukkig wel bijna klaar, over een week of 6 gaan we verhuizen. We zijn is april getrouwd en toen ook gestopt met de pil..
Ik ben 30 jaar, mijn man 29. Het lijkt me leuk om al onze ervaringen te gaan delen, gezellig! Heb trouwens nergens last van.. alleen wat gevoelige borsten en wat getrek in mijn onderbuik, maar dat was het.
Groetjes - hey meiden,
Ik ben nu 5weken en 3 dagen zwanger.
Ik ben al een beetje bekomen van de schrik haha
Ik heb nogal last van mijn onderrug, maar dat zullen de hormonen wel zijn, denk dat ik van de week een afspraak maak bij de verloskundige.
Ik zal me even voorstellen ik ben 33 jaar en dit is mijn derde zwangerschap, ik heb 2 zonen een van 8 jaar en een van bijna 6 jaar!
Ik was even met de pil gestopt vanwege gezondheidsredenen, natuurlijk wisten we wel dat het zou kunnen gebeuren, maar mijn man en ik hadden allebei zoiets als het gebeurt gebeurt het en anders zien we wel, ik wil in elk geval niet meer aan de pil en toen was ik dus zwanger slik slik..
Ik begin nu wel aan het idee te wennen hoor, ben al voorzichtig aan het fantaseren over de kinderkamer en de kinderwagen, heerlijk een beetje dromen!!
Ik ga als jullie het leuk vinden met jullie mee schrijven..
groetjes - Hoi allemaal,
Welkom, het is ineens wel erg druk hier, gezellig. Was in het begin wel benieuwd of iemand hier kwam schrijven.
Lyd: jij gaat dus morgen bellen naar de vk, of hebben ze je intussen al teruggebeld. Je bent ook al een klein eindje op weg. Heb je dan ook meteen een echo als je een afspraak hebt bij de vk
Huppeltje: Al bijna verhuizen... komt helemaal goed. Hopelijk ben je niet te moe tegen die tijd.
Kiara: leuk he, jullie geheimpje!
Volgens mij heeft bijna iedereen gevoelige borsten. Dat heb ik zelf ook. Begin ook al een beetje moe te worden en vorige weken had ik een soort ongesteldheidsgevoel, dat is nu over.
Ik zal mezelf ook even voorstellen. Ik ben 28 en mn man is 29. We hebben een dochtertje van bijna 3. We zijn vorig jaar januari begonnen met oefenen voor een tweede, helaas heb ik vorig jaar drie keer een miskraam gehad. Dat heeft er best ingehakt. We gaan nu positief denken en hopen dat alles goed is/gaat.
Ik heb meteen de gyn gebeld. Ik heb 9 sept. een echo en anderhalve week later een gesprek met de gyn zelf. Erg spannend of de echo goed is.
Zal ik proberen een tabel hierboven te maken?
- Hallo!!
Ik twijffelde juist of ik wel echt zwanger was, omdat ik juist geen gevoelige borsten heb! Haha.
Ik heb alleen last van dat 'ongesteldheidsgevoel' en ik moet om de 5 min naar de wc zowat. Verder kan ik amper slapen omdat ik zo hyper ben door alles :-)
Ik heb vandaag al gebeld met de verloskundige...mijn eerste afspraak is 1 september EN ik heb gelijk de afspraak mogen maken voor de eerste echo!!! 27 september gaat het plaatsvinden, zo spannend!
Leuk idee om een tabelletje te maken btw!! - Hallo meiden
@Kiara ik heb ook geen gevoelige borsten hoor, wel steeds het ongesteldheidsgevoel, maar dat hoort erbij.
Ik heb het vandaag aan moeders verteld, het lag op het puntje van mijn tong en voordat ik er erg in had had ik het verteld!! Ze was blij verrast had het totaal niet verwacht!!
Groetjes weer - Hallo meiden,
Ook ik zou graag met jullie meeschrijven. Ik ben op dit moment 5w 2d zwanger van ons 2e wondertje. Onze zoon is inmiddels ruim 14 maanden. Vorige week hebben we een test gedaan en die was positief. We waren lekker op vakantie, dus ik heb gisteren alles in gang gezet. Net als lieveheersbeestje heb ik eerder 2 miskramen gehad. De derde zwangerschap ging gelukkig wel goed en dat werd onze prachtige zoon. Het maakt het ook deze keer weer spannend en ik hoop dat we snel terecht kunnen voor de eerste echo. Vanwege de miskramen mogen wij voor een vroege echo gaan.
Inmiddels heb ik me weer aangemeld bij de verloskundige en wacht even tot woensdag en anders ga ik ook bellen. Wil graag die echo. Is een soort zekerheid voor dit moment.
Qua kwaaltjes zijn ze heel herkenbaar. Pijnlijke borsten, misselijk (en dan vooral midden in de nacht, heel fijn, want ik slaap er minder door), moe en af en toe een opgezette buik. Herkenbaar aan soort zeurende pijn, waarvan ik van de vorige keer weet dat het mijn darmen zijn.
Net als anoniem weten onze ouders het ook al, vooral omdat het 2x mis is gegaan. Toen waren ze er ook altijd voor ons en nu we weer goed nieuws hebben willen we dat graag met hen delen.
Verder ben ik 32 en manlief 33. We wonen ergens in Noord-Holland. Ik hoop dat het een heel gezellig en actief forum wordt. - Hey Liefheersbeestje, Tabel ziet er goed uit!!! Mijn uitgerekende datum berekend via internet is 26 april 2012 :-)
Angelique, ik kan me voorstellen dat je graag snel de echo wilt!! Vanaf hoeveel weken kan je de vroegecho krijgen?
Ik heb zelf op dit moment wat last van angsten, bang dat het misschien mis zal gaan. Je hebt dat natuurlijk niet in de hand en dat maakt me onzeker! Daar zullen vast meer zwangeren last van hebben, maar ik wil zo graag zekerheid! ;-)
Lyd, heb je nog wat gehoord van de verloskundige?? Of vandaag toch maar zelf nog even bellen?
Groetjes! - Hallo allemaal,
Mag ik ook nog gezellig meekletsen met jullie?
Ik zal me even voorstellen; ben Marieke 28 jaar en woon in Rotterdam.
Mijn man is 31, we zijn sinds maart 2010 getrouwd en sindsdien ook bezig met zwanger worden. Gisteren eindelijk de positieve test!! Ik wist niet wat ik zag...
Laatste ongi begon op 14 juli en dus ben ik volgens de sites uitgerekend rond 19/20 april (vlak voor mijn verjaardag dus...hihi), zelf denk ik dat het iets later wordt, aangezien mijn cyclus nog erg onregelmatig was.
Vanwege mijn diabetes type 2 moet ik naar de gyn op maandag 5 september, gelukkig een beetje snel, want ik kan niet wachten!
Ik heb ook last van gevoelige borsten, maar verder merk ik nog niet veel...en daarom (Kiara) heb ik ook last van die angsten...hoor ook om me heen verhalen van waar het mis ging..en door mijn diabetes heb ik extra risico...pfff...spannend he allemaal....
xxx
Marieke - Hoi meiden.
@ Angelique: ik zie dat we gelijk lopen.
Wat leuk. Voel je je goed?
Heftig joh dat het al 2 keer is mis gegaan.
Ik heb ook (nog) nergens last van.
Ook geen gevoelige borsten, niet misselijk, vind alles nog lekker om te eten en drinken!
Ben wel een beetje moe, maar niet echt bijzonder.
Ik heb net de verloskundige gebeld.
Heb met 10 weken een intake gesprek. Hier kunnen ze geen echo's maken, dus daar moet ik ergens anders voor naartoe. Die heb ik met 9 weken!
Dus dat is al best snel!
Ik ben uitgerekend op 21 April.
Leuk zo'n tabelletje!
Tot snel.
Liefs kaatje - Jullie gaan vast lachen...maar heb zojuist gewoon een extra test gekocht...gewoon om zeker te zijn. Gelukkig gewoon positief natuurlijk en kan er nu erg om lachen.
Daarna werd ik gelijk getracteerd op mijn eerste misselijke momentje, hahaha.
Knuffeltje, wat fijn dat je al zo snel terecht kan ook! Weet je of ze ook gelijk een echo gaan doen dan? Spannend hoor allemaal! En die verhalen en onzekerheden zijn echt verschrikkelijk! Ik heb van een vriendin wat tijdschriften gekregen, maar daar moet je ook niet alle verhalen in lezen, want dan wordt je niet vrolijk!
Kaatje, Lekker dat die afspraken nu staan zeg! Heb je fijn een datum om naar uit te kijken! - Hallo allemaal!
Ik hoop dat ik ook mee mag schrijven...
Ik weet namelijk nog niet 100% zeker of ik zwanger ben.
Ik had vorige week maandag ongesteld moeten worden, had toen alleen een klein beetje bruinige afscheiding (sorry voor de ranzige details...)
Zaterdag heb ik een test gedaan, en dacht toen een heel (maar dan ook echt heel) licht streepje te zien. Maar wist het niet zeker.
Inmiddels ben ik 8 dagen over tijd en heb wat kwaaltjes (hele zere borsten, hoofdpijn, weeïg gevoel) en mijn gevoel zegt me dat ik zwanger ben.
Ik wil echter vrijdag pas weer testen, mijn man zit momenteel in het buitenland voor zijn werk en komt vrijdag weer thuis. Hij wil er graag bij zijn als ik de test doe...
Ik zal even wat over mijzelf vertellen; ik ben 30 jaar, net als mijn man en we hebben al 2 dochters. De oudste is bijna 5, de jongste bijna 1,5. Dit zou dus ons 3e kindje worden. We wonen in het oosten van het land.
Ik hoop dat ik mee mag schrijven, ondanks dat ik nog niet zeker weet of ik zwanger ben!
Groetjes Wendyfairy - @Kiara
Nee ik weet verder nog helemaal niks...dus het is echt heel spannend...en dan is 2 weken wachten toch nog wel lang hoor!! Maar goed ik mag niet klagen natuurlijk...en ik hoop gewoon heel hard dat ze gelijk een echo doen!
Had vanmiddag ineens behoorlijke krampen, wat erger dan ik normaal heb als ik ongesteld ben/moet worden. Daar schrok ik wel even van, omdat mijn vriendin pas waarschijnlijk een miskraam heeft gehad en toen ook heel erge krampen had. Gelukkig was het vrij snel weer weg en nu ben ik alleen maar erg moe.
@wendyfairy: van mij mag het...hihi maar ik ben er ook net bij...hoop voor je dat het inderdaad zo is! Laat het maar snel weten als je meer weet! - Hee meiden,
Ben ik weer. Gezellig hier zeg, al die april 2012 mama's! Wij zijn trouwens uitgerekend op 21 april. Het wordt ons eerste kindje. Afspraken hebben we nog niet staan, ik wil morgen eens gaan bellen met de vk. Mooi tabelletje trouwens hoor!
Wij zijn nog steeds druk met klussen.. mega druk weekend gehad, niet zo goed lijkt me, rust pakken zal ook wel belangrijk zijn. Ik heb nog steens nergens last van, alleen wat gevoelige borsten. En een beetje moe. Ondertussen 4 testen gedaan en de teststreep wordt steeds dikker, hihi.. (dus helemaal niet gek hoor Kiara!) Ik heb me ook aangemeld bij moeders voor moederd. Ook meerdere van jullie die dat doen?
heftig altijd, om te lezen hoeveel mensen toch een miskraam krijgen, het komt helaas zoveel voor.. Lijkt me verschrikkelijk moeilijk..
Ik snap de angsten van iedereen ook heel goed hoor. Ik heb het ook, het is zo pril, en je wordt er zo blij van! Je hebt er geen grip op en wordt zo bang dat het zo weer wegvloeit.. Vooral met dat getrek in je buik, daar heb ik ook redelijk wat last van (getrek aan baarmoeder??? ophangbanden?? het schijnt dat dit kan)
@wendyfairy, spannend hoor! Goed dat je wacht, maar zooooo spannend! - Hallo!
Leuk om zo snel al reacties te krijgen.
Het is idd super spannend. Ik vind het net zo spannend als bij de 1e en de 2e.
@Huppeltje; ik heb bij m'n 1e zwangerschap meegedaan aan moeders voor moeders. Maar ik was zo misselijk en er zit een heel naar luchtje in die flessen waar je de urine in moet bewaren, dat ik er de 2e keer niet aan durfde te beginnen... (ik ging bijna over m'n nek als ik zo'n fles opende...)
Maar wel een hele goede zaak natuurlijk en ik heb er een mooi boek aan overgehouden!
Ik laat het horen zodra ik meer weet, en lees tot die tijd gezellig met jullie mee! - Goedemorgen!!
Ik heb me ook opgegeven voor moeders voor moeders, Huppeltje. Ik wacht alleen nog op een telefoontje van ze.
Hebben jullie ook last van jullie slaapritme?? Ik slaap echt heel kort en onrustig. Vanmorgen weer om 5 uur wakker, wel nog moe maar klaarwakker! Uiteraard omdat ik naar de wc moest :-)
Ik heb ook last van die 'banden' in mijn onderbuik. Af en toe soort van kleine speldenprikjes/getrek, maar dan meer zeurderig. Schijnt er gewoon bij te horen en krijg er zelf wel het gevoel bij dat het juist goed is omdat het dan groeit. (naar mijn idee)
Knuffeltje, wat vervelend zeg die krampen! Kan me voorstellen dat je daar erg van schrikt. Gelukkig is het nu weer weg. En als je het weer krijgt kan je altijd de VK nog even bellen. Misschien is het gewoon ook je banden die oprekken. Sommigen hebben daar meer last van ( las ik ergens op internet)
Dit onderwerp heeft 256 reacties, en bestaat uit 11 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 11.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 21-02-2012 21:39. \t\t
uitgerekend in april 2012 *Ledenstop*
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 10:46
- missguit heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 10:42
- joepie6 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 10:29
- joepie6 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden26-05-2012 | 10:24
- lienepien heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 09:49
- tammiepammie heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 09:37
- Illy30 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:40
- Sabje1980 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:10
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:02
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden26-05-2012 | 08:01






