- | 07-02-2012 | 19:06
- | 19-01-2012 | 15:38
- | 03-01-2012 | 14:55
- | 28-12-2011 | 16:32
- | 07-12-2011 | 21:39
- | 05-12-2011 | 14:06
- | 04-12-2011 | 20:46
- | 02-12-2011 | 23:03
- | 29-11-2011 | 15:56
- | 21-11-2011 | 13:53

Zwanger worden
Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.
- Beheerder: Anoniem #16152
- Thema's en emoties: mamas kinderen, energiek, gezellig
Met...
- 1268 volgers
- 194 blogs
- 300 onderwerpen
- 4 foto's
Dit onderwerp heeft 6132 reacties, en bestaat uit 246 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 246.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 10-02-2012 19:18. \t\t
Zwanger willen worden vanaf januari 2010 *Ledenstop*
- Hallo meiden,
met kerst hebben mijn vriend en ik besloten om er vanaf nu voor te gaan!
Ik ben helemaal happy en vind het nu al heel erg spannend. Mijn vriend vind het ook erg spannend en eng. We gaan er maar vanuit dat het minimaal een half jaar duurt. Maar stel je voor dat het wel gelijk raak is, dan ben ik voor de volgende jaarwisseling al moeder!!!!
Ik zou het leuk vinden met andere meiden die er vanaf nu voor gaan te kletsen en onze ervaringen te delen.
groetjes, Fairy76
Naam Leeftijd Hoeveelste Nieuws
Fairy76 35 eerste Een jongen op 18-09-10!
tweede Een meisje op 28-10-11!
Tessy 36 tweede Een meisje op 13-09-10!
Myrt 28 eerste Een jongen op 26-01-11!
Kukeleku 30 eerste Een meisje op 15-06-11!
Slakje 28 eerste Een jongen op 2-12-10!
Ace 32 eerste Een meisje op 01-10-10!
Chippie 29 tweede Een meisje op 22-03-11!
LHB 28 tweede zwanger!! (17-04-12)
- Print deze pagina
6132 reacties op onderwerp
- Heej Fairy,
Ook wij hebben net besloten om ervoor te gaan. Eigenlijk wilde we ook met de kerst stoppen met de pil, maar als sinterklaaskadootje heb ik de laatste strip aan mijn vriend gegeven. Ik heb nu dus al 1 eisprong gehad en uiteraard hebben we erg ons best gedaan om het eicelletje te bevruchten, gek idee hoor! Over 1 week zou ik volgens mijn normale cyclus ongesteld moeten worden. Ik voel nu van alles, maar volgens mij komt dat omdat je dit graag wilt geloven, Maar mijn tepels zijn onwijs gevoelig....
Ben ook benieuwd naar alle andere verhalen, over het zwanger worden! Hopelijk gaat het wel lukken, je hoort zoveel verhalen om je heen,. Ik heb sowieso al 2 vriendinnen waarbij het al 2 jaar niet lukt...Bij ons zijn de omstandigheden ook niet ideaal, we zijn net 1 jaar samen en mijn vriend heeft nog geen vast contract en we hebben ook niet veel spaargeld, maar stel je voor dat het nog 2 jaar duurt...
Denk jij er veel over na?
Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.- Hey Happylau en Jans-je,
leuk dat jullie hebben gereageerd!
Al die gedachten en vragen zijn zoo verschrikkelijk herkenbaar. Het is zo moeilijk om je voor te stellen hoe het zal zijn om zwanger te zijn en moeder te worden. Tientallen zaken spelen door mijn hoofd.
Over twee maanden heb ik geen baan meer, dat is natuurlijk verre van ideaal. Sinds afgelopen september ben ik begonnen met een nieuwe (deeltijd)studie. Ik vraag me af of ik als eventueel zwangere parttimer wel aan een nieuwe baan kan komen. (en kun je je wel aanmelden voor kinderopvang als je geen baan hebt??) We wonen in een appartement en het wordt lastig om ruimte te maken voor een baby.
Ik zou het van de ene kant niet erg vinden als het nog een paar maandjes duurt voor ik zwanger ben zodat we even kunnen wennen aan het idee er echt mee bezig te zijn. Bovendien staan er allerlei dingen gepland in mijn agenda (carnaval, concerten) waar zwanger zijn niet handig is. Maar ik ken me zelf goed genoeg om te weten dat als het niet snel lukt, ik me allerlei zorgen ga maken en me afvraag waarom het niet lukt... En nu we het besloten hebben, wil ik het ook gewoon... zwanger worden.
Ik gebruikte geen hormonale anticonceptie, dus ik weet al precies hoe mijn cyclus in elkaar zit.Waarschijnlijk word ik rond oudjaarsdag ongesteld en dan begint ronde 1.
Ik ben al aan het foliumzuur, jullie ook?
groetjes, Fairy - Hey hallo
Ik zou wel met jullie mee willen schrijven als jullie dat goed vinden.
Mijn situatie is wel heel wat anders dan die van jullie.
Maar misschien dat ik dan juist jullie kan aanvullen.
Mochten jullie vinden dat ik er niet tussen pas laat het dan maar weten.
Ik heb een zoontje van 9 maanden en nu begint het te kruibelen voor een tweede.
Vorige maand met de pil gestopt, vorige week mijn nod. Niet ongesteld en test negatief. Ik denk dus dat mijn cyclus nog niet op orde is en dat ik vanzelf ongesteld wordt maar afwachten is wel lastig merk ik.
Het is inderdaad een erg spannende tijd, het is lastig dingen plannen. Soms gaat het snel en soms duurt het erg lang.
Wij hebben beiden een vaste baan, daarnaast volg ik nog een studie en hoop die over een jaartje af te ronden en dan dus op zoek naar ander werk. Ook is ons huis eigenlijk te klein voor een tweede dus willen we het graag verkopen en op zoek naar iets groters.
Groetjes Jolly
Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.- Heej Hallo allemaal,
Erg leuk dat jullie gereageerd hebben, de andere topics liepen allemaal al erg lang en dan is het niet meer leuk om erbij aan te sluiten, Nu kunnen we fijn onze ervaringen delen, want wat is een hoop herkenbaar! Nog even mijn gegevens verder vermelden; ik ben 29 jaar en mijn vriend 25 jaar en we zijn 1 jaar samen. We gaan volgend jaar trouwen (als ik dan niet zwanger ben, haha).
Ben blij om te lezen bij Jans, die misschien iets meer stabiliteit (qua relatie, financieel, wonen) heeft dan bij ons, dat je dan nog blijft twijfelen! Ik ben een positiever denker, en ben er van overtuigd dat het altijd goedkomt. Maar toch blijft er een stemmetje in mijn hoofd die me vraagt of ik er wel echt aan toe ben, of ik toch niet langer moet wachten....maar gelukkig overstemd het andere stemmetje die zegt dat we er klaar voor zijn, dat mijn vriend en ik echt uit liefde een kind maken, wat hoe dan ook welkom bij ons is!
Ik ben ook al aan de foliumzuur, al vergeet ik het nog heel vaak! Ik ben nog niet 'normaal;'ongesteld geworden. als het goed is, moet dat volgende week gebeuren, Maar ergens hoop ik dat ik misschien nu al zwanger ben. Maar van de andere kant lees ik ook zoveel over ontpillen en maanden wachten....Dat maakt me wel onzeker hoor. Maar ook ik vind, net als Fairy het niet erg als het nog een paar maanden duurt., We willen namelijk ook nog verhuizen naar een groter huis in een andere provincie. En dan kan mijn vriend ook nog op zoek naar een 'goede, stabielere baan'.
Jolly, je bent welkom hier hoor. Ook jij zult vast wel twijfelen, een baby van 9 maanden en dan weer zwanger worden zal ook niet altijd ideaal zijn (lijkt me...)
Ik heb wel een vraagje, wat want is je NOD? Zal wel iets met cyclus te maken hebben, maar zo ver ben ik nog niet.
Hebben jullie tegen vrienden verteld dat je bezig bent? Ik aan twee vriendinnen, maar een zit in Afrika dus krijgt er niet zoveel van mee, en de andere heeft al twee kinderen dus vond het wel tijd worden bij me.
groetjes happylau
Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.- Hoi Jansje, leuk dat je zoveel over jezelf vertelt. Zelf ben ik daar wel een beetje huiverig voor. Ik wil liever niet 'gesnapt' worden door een bekende, dus houd ik het iets meer summier.
Ik ben dus 33 en mijn vriend 38. We wonen samen in een grote stad.
Ik werk op dit moment vier dagen omdat ik afgelopen september ben begonnen aan een nieuwe studie.
Omdat het nu voor scholen kerstvakantie ben ik vandaag vrij. In plaats van aan de slag te gaan heb ik de hele dag een beetje zitten surfen op internet op babysites en ben zelfs gaan rondkijken in de Prenatal en op de baby-afdeling van V&D. Nu we besloten hebben ervoor te gaan ben ik er zo enorm vol van, dat ik me even nergens anders toe kan zetten. Hopelijk verandert dat snel weer, want ik heb eigenlijk geen tijd voor al dat zwijmel-gedoe :)
Leuk dat je gaat trouwen Happylau!
En welkom Joy. Spannend om zo snel al weer voor een tweede te gaan. Was het de eerste keer snel raak?
groetjes! - over onzekerheid gesproken; komt mijn vriend vandaag thuis, dat hij na morgen geen werk mee heeft....Hij werkte via een uitzendbureau, en het werk was op! Lekker dus....
Gelukkig al eerder met dit bijltje moeten hakken, toen was ik er best wel kapot van. En nu heb ik zoiets van; komt wel goed. Hij kan nu op zoek gaan naar een betere, vastere baan. Het lastige is dat hij nooit een opleiding heeft afgemaakt en dus geen diploma's op zak heeft. Hij is nu wel bezig met een avondopleiding, dus ook dat zal wel weer goedkomen.
Hij dacht er nog luchtiger over en toen zei ik wel;.stel je voor dat ik zwanger ben, dan is het niet echt tof natuurlijk. En toen voelde hij zich nog rotter, dus dat is ook niet de bedoeling. Ik heb net al zitten kijken voor vacatures in de buurt, en daar zit wel wat tussen.
Maar goed, ik dacht ik deel het effe met jullie.
x - Jaaaaaaa !!!! Wij gaan er in 2010 er ook voor !!!!!
Wordt vervolgd..... - Hey meiden,
Wat herkenbaar om te lezen. Ik ben er de laatste tijd heel erg mee bezig, ook met de vragen waar Lau mee zit. Gaan we het financieel redden, gaat het lukken, ben ik niet te laat begonnen? Het zit iedere dag in mijn hoofd, Laatst was ik een week over tijd, deed een test, was negatief en meteen werd ik ongesteld. Weer een teleurstelling. Het ergste van alles is dat we onlangs heel veel kinderspullen kregen van oudere zussen en nu ben ik bang dat ik daarmee het lot getart heb. Kinderkamer klaar, het enige essentiele dat ontbreekt is een kind. Ik wil het nu ook zo graag. Twee vrienden verwachten in 2010 hun kindje en ik wil graag ook mee met die flow.
Prettig idee om dit met zijn allen hier te delen en ik ben ook voor de anonimiteit. Want net als Lau zijn de vaste contracten nog niet echt aanwezig en weet ik iig dat ik er om deze reden uit zou kunnen vliegen. Nog meer stress.
Zijn de meeste van jullie al getrouwd? Zo niet, hoe ga je dat allemaal regelen? En zijn sommige van jullie al bezig met ovulatietesten? Vragen en zenuwen: herkenbaar?
Groetjes, Ace - Heej Fairy, wat spannend! Ik moet mijn eerste 'echte'ongesteldheid nog krijgen, maar ergens vermoed ik dat ik toch nu al zwanger ben, stom he? Ik weet dat het maandan kan duren voordat de pil is uitgwerkt, en toch bij elk pijntje/kwaaltje denk ik dat ik zwanger ben...Ik zal eerst even gaan uitzoeken, wanneer je eigenlijk kan testen.
Welkom Ace! Je bent er ook druk mee bezig, al kinderspullen in huis! Je moet niet denken dat je daarmee het lot getart hebt hoor, je laat toch gewoon zien dat je er klaar voor bent en dat het kindje welkom is! Dat is toch beter dan bij mensen, die per ongeluk zwanger raken en er helemaal niet klaar voor zijn?
Ikzelf ben niet getrouwd (ga wel trouwen, maar dat duurt nog effe), en van een vriendin ook niet getrouwd is en 2 kinderen heeft, heb ik gehoord dat het echt niet zoveel geregel is hoor. Ik ben ook nog niet met ovulatietesten bezig, eerst maar even een normale cyclus en dan gewoon rondom de ovulatie veel seksen! Mijn vriend heeft daar in ieder geval geen moeite mee.
Praten jullie veel met je man/vriend hierover, en ook over je twijfels? Ik wel, maar merk dat mijn twijfels niet gedeeld worden. En dat is ook wel fijn, een man die 100% zeker weet wat hij wil!
Liefs lau - Hey meiden!
Ik zou graag met jullie mee willen schrijven. Ik heb nu even weinig tijd dus morgen een meer uitgebreid berichtje.
Wij zullen gaan voor een tweede kindje. We hebben al een dochter van bijna vier maanden. Maar we zouden heel graag al voor nummer twee willen gaan. Het lijkt ons juist hartstikke leuk als er weinig leeftijdsverschil tussen zit, en het kan natuurlijk wel even duren voordat het echt raak is. De vorige keer was ik na drie maanden zwanger.
Een zwangerschapsboek dat ik zou aanbevelen is " Zwanger" van A. de Grient Dreux, uitgeverij Spectrum. Ik vond het echt een super boek.
Ik ben trouwens 28 en mijn vriend 30.
Ik heb een onregelmatige cyclus, dus geen idee wanneer ik weer ongesteld moet worden. Ik verwacht deze week.
Nou ik moet weer rennen. Hopelijk hebben jullie nog een plekje vrij voor mij. Lijkt mij leuk om hier met jullie te kletsen.
Tot snel dames! - ha meiden..
mag ik ook meeschrijven ???
ben els, 29 en sinds eigelijk vandaag bezig om zwanger te raken van mn derde kindje
na 4 jaar klooien met een spiraal vandaag voor het eerst ongesteld geworden dus kom maar op haha... - Ben ik weer even. Las trouwens een paar vragen, waar ik wel even snel op kan antwoorden.
@Happylau: NOD = niet ongesteld datum. Dat is dus de dag dat je ongesteld zou moeten worden, maar hopelijk dus niet wordt.
Over regelen als je niet getrouwd bent. Mijn vriend en ik zijn ook niet getrouwd. Voor de geboorte moest hij onze kleine meid erkennen bij de gemeente. Dat is zo gebeurt. Na de geboorte moet je als vader officiele voogdij regelen. Dat gaat via de rechter, maar volgens mij ( wij hebben het wegens onroerige tijd nog niet geregeld) gaat dat ook vrij soepeltjes via de post gewoon. - Hoi allemaal
Leuk dat er al veel mee schrijven.
Ik zou even iets meer over mezelf vertellen.
Ik ben net 27 geworden (jarig op oudjaarsdag). Mijn man is 28.
1,5 jaar geleden getrouwd en tijdens de huwelijksreis zwanger geraakt van ons zoontje. Dit was toen ronde 3.
Ik was altijd erg regelmatig ongesteld, ook toen ik stopte met de pil was dit gelijk op orden. Na mijn zwangerschap weer begonnen en nu dus weer gestopt.
Ik weet niets van ovulatieteseten en dergeijke.
Een boek dat ik erg leuk vond is die van moeders voor moeders maarja dan moet je eerst al zwanger zijn voor je deze kunt krijgen. Of misschien is het tweedehands te koop. Ook tijdschriften zijn wel leuk om te lezen vind ik.
In onze vriendenkring zijn we de eerste met een kleine maar ik geloof dat het nu bij meerdere begint te kriebelen. - hallo allemaal,
Wat leuk dat er zoveel verschillende vrouwen bij elkaar zijn, met 1 gezamenlijk doel: zwanger worden. Ben heel beniweud hoe dit verder gaat ontwikkelen. Wie zal er als eerst zwanger zijn?
Ik heb op oudejaarsavond een test gedaan, wat eigenlijk veeel te vroeg was en niet eens met ochtendurine, en uiteraard was hij negatief. Dus nu ga ik toch maar wachten tot mijn ongesteldheid uitblijft (moet dinsdag ongesteld worden) en daarna nog een keer testen.
Allemaal spannend hoor, maar ben niet er niet de gehele dag mee bezig. Er zijn gelukkig nog genoeg andere leuke dingen (glaasjes champagne drinken bijv.) te doen. Haha
tot snel, liefs lau - Hoi allemaal.
Ik zal me even voorstellen: Ik ben Myrt, 26 jaar oud. Mijn vriend is 27. We zijn niet getrouwd, maar wel bijna 9 jaar bij elkaar. Ik vind het leuk om te lezen dat er meerdere meiden niet getrouwd zijn. Bij ons was het een lastige keuze om toch te kiezen voor zwanger worden zonder te trouwen, omdat mijn vriend uit een gelovig gezin komt. Ik vind het echt superspannend, en hoop snel zwanger te raken, maar ja, je weet niet hoe het gaat lopen![[:)]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-1.gif)
Groetjes Myrt - Hoi Allemaal,
Het lijkt me ook erg leuk om mee te schrijven met jullie :D
Ik zal me ook even voorstellen. Ik ben Mariska 23 jaar oud. mijn man is 24. we zijn nu iets meer dan een jaar getrouwd, maar al wel 8 jaar bij elkaar. .
Ook wij denken erover om in 2010 hopelijk zwanger te worden.
Maar inderdaad wat spannend zeg!! Pfff ik ben wel blij om te lezen dat ik niet de enige ben met veel vragen. Ik vind de beslissing om met de pil te stoppen al best heftig jullie dan?? Superspannend allemaal.
Zit nu half in mn pilstrip daarna stop ik. Zitten jullie ook aan het foliumzuur?
Groetjes Mriz - Hoi!
Nog even:
Ik ben al in feb 2009 gestopt met de pil, bij mij is mijn ongesteldheid pas na 6 maanden weer op gang gekomen. Nu dus inmiddels 4x weer normale cyclus gehad. En nu echt gestart met zwanger proberen te worden. Het is dus nu de vraag of ik halverwege januari weer ongesteld word. Ik ben ook al gestart met foliumzuur slikken.
Zijn jullie mannen er veel mee bezig? Mijn vriend eigenlijk niet echt. Die vindt t wel prima als het lukt, maar van hem hoeft het nog niet perse nu. Dan is het soms nog weleens lastig om er telkens weer over te beginnen. Fijn dat dit forum er dus is!
Groetjes Myrt - Hoihoi,
Leuk hier.
Wij zijn deze maand ook gestart, voor ons tweede kindje. Hij is nu ruim 2,5 jaar. Afgelopen jaar ben ik zwanger geweest maar dit liep helaas uit op een miskraam. Maar nu durven we het weer aan en zijn dus net gestart. Op 1 januari had ik mijn eisprong als het goed is, dus echt precies in januari begonnen! Spannend. Bij mijn beide vorige zwangerschappen was het meteen raak, dus nu denk ik eigenlijk ook dat het meteen raak zal zijn.... Slaat natuurlijk nergens op, weet ik ook wel.
Jolly, jullie zoontje is nu ruim een half jaar dan of zo?
Ik heb het boek 'Veilig zwanger' van Beatrijs Smulders. Heb er nog een paar meer,
maar vind dit duidelijk de beste. No-nonsense met goede, eerlijke informatie.
Lau bij jou is het spannend deze dagen! - Hoi alle nieuwe meiden! Wat is het toch gezellig hier!

Gisteren heb ik een test gedaan, er kwam toen een dun paars streepje ( dat was de vroege test van predictor). Vandaag met ochtendurine getest en deze was negatief ( dat was de vroege digitale test van clearblue). Ben best teleurgesteld en ook verward. Wat moet ik nou geloven? Ik wacht denk ik af tot woensdag. Dan vermoed ik namelijk weer ongesteld te moeten worden. Weet het alleen niet zeker omdat ik een onregelmatige cyclus heb.
Ben blij dat we dit forum hebben hoor. Bij mijn vriend kan ik niet echt terecht met zwangerschapspraatjes. Hij wilt op zich wel een tweede maar voor hem hoeft het niet zo'n vaart te lopen gezien we nu een dochter van bijna vier maanden hebben. Tja, en ik kan niet wachten tot ik weer zwanger ben! Lijkt me natuurlijk wel zwaar twee kleintjes, maar ook ontzettend leuk! Ook voor hen later.
Oops, babyalarm. Ik ga flesje geven!
Dit onderwerp heeft 6132 reacties, en bestaat uit 246 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 246.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 10-02-2012 19:18. \t\t
Zwanger willen worden vanaf januari 2010 *Ledenstop*
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- nikita91 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 22:51
- sandertje heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 21:37
- Dorothea2 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 20:27
- stefanie1987 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 20:13
- natje87 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 20:05
- Noukie_1983 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 19:39
- bloempje00 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 19:36
- redsunflower heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden12-02-2012 | 19:24
- Noukie_1983 heeft een forum onderwerp geplaatst in Zwanger worden12-02-2012 | 19:17
- flowerrrrr heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden12-02-2012 | 19:05
Wie hier?
Er is niemand online!








