Clubafbeelding van Zwanger worden

Zwanger worden

Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Zwanger worden
  4. Zwanger na mirena

Dit onderwerp heeft 2959 reacties, en bestaat uit 119 pagina's. U bent momenteel op pagina 58 van 119.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 08-02-2012 07:54. \t\t

Zwanger na mirena

  1. Geplaatst door aapje | 28-07-2009, 15:47 | 161664x gelezen | 2959 reacties

    Hallo!Ik heb sinds 6 jaar een mirena spiraal, nu zitten we er over te denken deze weg te halen. nu vraag ik me af of er hier meer vrouwen zijn die zwanger zijn geraakt na een mirena en zoja hoe lang het bij hun duurde...Groetjes Aapje

    [img][img]

2959 reacties op onderwerp


  1. heyy mrsfluffy.
    Hihi hebben jullie toch nog langer kunnen kijken.
    Gelukkig dat alles goed is.

    Nou ik ben vandaag dus ongi geworden.
    Dus had ik toch goed uitgerekend.
    dan denk ik dat ik een normale cyclus heb.
    Maar hoe zit dat dan verder hoe moet je rekenen enz?
    Vrijdag 4 juli eisprong gehad en vandaag 15 juli ongi geworden.
    En behoorlijk ongi.
    Zo erg ben ik het nog nooit geweest.
    maarja.



  2. Mrsfluffy leuk dat je er weer even bent http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif En geweldig dat jullie echo goed was, geniet er van! Komen jullie er een beetje gemakkelijk uit met de namen? Zelfde smaak als je vriend?

    Lonk, jammer dat je ongi bent geworden... Aan de andere kant weet je nu wel dat het werkt! En bij veel mensen zet de ongi niet echt door na mirena, dus fijn dat dit bij jou nu wel het geval is! Nu nog afwachten of je cyclus regelmatig terugkomt... hopelijk wel!



  3. Lonk ben wel een beetje jaloers op je ongi hoor! Ik ben nu 9 mnd bezig en ben nog maar 2 x echt goed ongi geweest. Verder is het erg weinig!
    Ja is verder afwachten hoe lang je cyclus gaat worden. Meestal word je 14 dgn na de eisprong ongi maja de tijd ervoor is vaak een beetje moeilijk in te schatten. Maar gewoon vanaf dag 10 om de dag sexsen. En anders probeer je ovu testjes. Maar daar zal ik niet meteen mee beginnen. Maar het is wel makkelijk.....

    Ayla geweldig toch dat de echo goed was! Fijn

    Fluffy idd mijn lieve konijn is er niet meer! Arme beestjehttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-6.gif
    Ik ben al een paar maanden een stuk rustiger onder het hele zwanger worden hoor! Het lijkt wel of het me allemaal niet zo heel erg veel meer kan schelen wanneer het gebeurt. En soms ook of ik het wel wil. Maar op het moment wil ik het wel heel graag hoor! Haha En heb ook wel een redelijk goed gevoel.
    Moest gister morgen ineens overgeven? Kan daar nooit aan liggen want dat is veel te vroeg. Maar mijn misselijkheid die ik een paar maanden de hele tijd had is nu erger terug gekomen! Bah
    Maar het is nu gewoon weer ff afwachten. Volgende week ergens geloof ik.

    Ow ja en volgens fertility friend heb ik me eisprong maandag gehad. Dus heb hem dan toch wel gehad. Maar me temp is niet echt veel hoger? Meestal zit ik bij de 36,7 en 36,8 nu zit ik bij 36,4 en 36,5. Vond ik niet echt veel. Maar het is toch 0,2 gr hoger dan de 6 voorafgaande dagen. Dus ga er maar vanuit dat het goed zithttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif



  4. hallo allemaal,

    weet iemand misschien of de mirena de testresultaat kan beinvloeden van de zwangerschapstest? want ik heb nog een mirena omdat ik niet zwanger wil worden maar nu word ik steeds dikker en ben van plan een test te doen omdat het condoom stuk was  geweest tijdens 1 vrijpartij. maar ik vraag me eige af of die resultaat dan wel goed zal zijn.

    ik kan niet naar de huisarts omdat ik niet weet hoe het zit ivbm OTS van men zoontje ik weet niet of de huisarts dan dit soort dingen moet vertellen aan jeugdzorg.

    prive berichtjes mogen ook gestuurd worden.

    bvd,

    moeder1984 wijzigde dit bericht op 16-07-2010 11:26 met 4%: was nog iets vergeten te schrijven
    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  5. chippie bedankt voor je prive berichtje

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  6. Chippie, gelukkig lukt het wat beter om het iets meer los te laten. Natuurlijk wil je het graag, maar zolang jij je maar niet steeds erg slecht er onder voelt. Volgens mij zit het deze maand dan wel goed met je ei! En hopelijk is de misselijkheid een goed voorteken http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif Nog eventjes geduld.....

    Moeder1984 wat ik weet kan de mirena die uitslag niet beinvloeden, dus ik zou gewoon een test doen als ik jou was. En de huisarts heeft geheimhoudingsplicht, dus die zal sowieso niks aan derden vertellen over dingen waarmee je naar hem/haar toekomt. Veel succes!



  7. ayla81
    jij ook bedankt voor de reactie, ik heb nu een test gedaan maar is negatief en ik heb een afspraak bij de huisarts gemaakt om te kijken waar die kilo's ineens vandaag kunnen komen want 10kilo in 2 maanden tijd is wel heel veel.

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  8. Moeder dat is zeker veel! Ik kwam met de mirena 5 kilo aan in 2 mnd en dat vond ik al veel! Hopelijk vinden ze snel wat het dan wel is!

    Groetjes.



  9.  Chip, ben je zenuwachtig of helemaal relaxed deze keer? Niet lang meer zo te zien!
    Lonk zou het rekenen gewoon nu even doen met 28 dagen, maar pas na je 1e echte cyclus kan je pas echt rekenen, want misschien ben jij wel 25 of juist 33 dagen in plaats van 28.
    Groetjes!!  

    ronde 13


  10. Tsjee wat is het rustig hier..... joehoe!!! Waar is iedereen http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif

    Chippie, las op het andere forum dat je vandaag negatief hebt getest? Het scheelt dat het eigenlijk nog niet je nod is, dus het kan nog! Heb je ook iets aan je temp kunnen zien? Dat was toch altijd een mooie voorspeller?



  11. het is idd rustig misschien zijn de meeste wel op vakantie.


    ik heb gisteren mijn mirena laten verwijderen omdat ik volgens de arts niet tegen die mirena kon dus nu even 2 a 3 maanden niks en dan kijken hoe het dan gaat met de afscheiding die ik had en dan beslissen watvoor anticonceptie ik dan neem want voorlopig heb ik even geen zin in zwanger te raken.

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  12. Moeder is denk ik idd wel beter dat ie eruit is! Hoop voor je dat nu alle klachten snel weg zijn!

    Ayla ik had getest omdat ik vanaf de eisprong al een goed gevoel had dat ik zwanger was! Weet niet waardoor maar ook na een slechte nacht en ik me temp niet kon opnemen had ik getest. er kwam een heel licht streepje maar ging weer weg!
    Ben nu al vanaf vorige week donderdag niet echt lekker en een zere rug. Meestal werd ik dan met een dag ongi. Gister morgen steeg me temp in eens met 0,5 graden en was vanmorgen nog hoog. Dus toch weer getest! En Idd ik heb een licht positieve test! Had deze mnd echt een goed gevoel op de een of andere manier voelde het goed! Moet het me man nog gaan vertellen! Wilde de test in een kaartje plakken maar wilde zeker zijn dat het streepje zichtbaar bleef. Maar dat blijft ie je moet nu wel goed kijken! Haha



  13.  Chippie!!! Wat een fantastisch nieuws!!! Wow, meid, het is je gegund. Zo'n vakantie als voorbereiding doet het dus toch altijd erg goed :). Heel veel plezier met het vertellen aan je man! 

    ronde 13


  14.  Chippie meid gefeliciteerd! Wat heerlijk!! Ik wens je een fantastische zwangerschap :) Je man zal ook wel trilled zijn :D Geniet ervan.



  15. http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-19.gifWHAAAAAA CHIPPIEhttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-19.gif GEFELICITEERD MEID!!!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-19.gif wat een super nieuwshttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-19.gif (zit gewoon met tranen in m'n ogen hihihttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-10.gif) Het is je zo gegund!!!!!!!!!http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-19.gif Ik wens je ook een hele mooie en fijne zwangerschap en laat je effe weten hoe je mannetje gereageerd heeft.


    Liefs http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-19.gifhttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-19.gifhttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-19.gif Fluffy



  16. chippie super joh, het is je gegund heel veel succes en geniet ervan en hopelijk blijft alles nu goed gaan.

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  17. Chippie, whoehoe!!! Dat is echt geweldig nieuws! http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-19.gif GEFELICITEERD!!!!!! Je zal wel in shock zijn of niet dan?? Ben echt heel blij voor je... jullie hebben er even op moeten wachten, maar nu is het jou tijd! http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-49.gif Hoe laat komt je mannetje thuis dan? Moeilijk om dan zo'n hele dag te moeten wachten zeg! Of heb je het al eerder aan hem verteld! (Met een smoes van zijn werk gehaald, haha!) Nou meid, geniet er van, vind het echt super leuk voor je!!! http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif



  18. chippie!!!
    Gefeliciteerd meid!!!!
    Echt super!!
    Geniet ervan.

    Groetjessss



  19. Chippie, van harte gefeliciteerd, super nieuws!!!!! ben echt heel blij voor je!
    Hoe voel je je eigen?
    Nu lekker gaan genieten meid van de super tijd (hopelijk zonder kwaaltjes) die je te wachten staat!
    Hoe reageerde je man?

    Nu duimen voor de andere meiden dat ze snel zwanger zijn!

    Liefs Josephien



  20. Chippie gefeliciteerd!

    super gaaf joh!

    Geniet ervan!

    Durf te blijven dromen!


  21. Chippie, joehoe... waar ben je??? Je hangt toch niet de hele dag boven de wc he http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-5.gif



  22. Hai!

    Nee nee! Ik was een paar daagjes weg en verder werken en nog eens werken!

    Ja gaat eigenlijk heel goed! Had nu een dikke positieve test! Blij!!!!!

    Ben niet echt misselijk meer en me rug voelt ook een heel stuk beter. Heb wel veel puistjes? En ik lust echt alles! Kan de hele dag wel eten. NU begint een beetje de moeheid toe te slaan en dat hoort erbij! Verder voel ik me prima! En me borsten die klappen bijna uitelkaar! Haha me tepels komen al boven me bh uit! Heb een soort bh hempje aangedaan dat zit een stuk beter! Nou ga snel weer verder! Heb nog veel te doen.

    Groetjes,......



  23. @ chippie fijn he eindelijk zo'n banner onder je posthttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif

    Het is redelijk stil op dit Forum, iedereen op vakantie of druk aan het klussen?

    Fijn weekend!



  24. Chippie wat goed om te horen dat het goed met je gaat! Door je blijdschap met de zwangerschap kan je alle kwaaltjes aan http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif En lekker genieten van al dat eten! Hoe veel was je aangekomen bij je eerste zwangerschap?

    Het is inderdaad erg rustig hier de laatste tijd! Misschien iedereen met het lekkere weer de deur uit? Is alles goed met jou Josephientje? Zijn alle kwaaltjes nu achter de rug nu je de magische 12 weken grens al even voorbij bent?

    Hier gaat alles redelijk goed. Ben wel echt ontzettend moe steeds. Merk dat ik echt mn slaap nodig heb, want anders ben ik niks waard op mn werk http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-7.gif
    Het is heerlijk dat ik de laatste 2 weken de beeb voel bewegen! Echt van die zachte schopjes! Een super gevoel http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif



  25. hey hier bijna vakantie. erg fijn.
    Hebben wel geklust maar weet niet 100% zeker of het de goede timing was. Had afgelopen maandag mijn ei denk ik,,, dus dan zou ik tussen nu en dinsdag een innseteling hebben maybe...

    Toevallig dat ik deze ronde op een website zat waar ik mijn ei zag staan anders hadden we het niet geweten.
    En we wachten weer af tot 9 augustus...
    Met uitloop naar 11 of zelf 13 augustus... dus dat duurt nog heel lang...
    maar goed zou dan wel al bijna wat kunnen merken...
    Al lijken alle kwaaltjes op ongi pijntjes.

    Hoe is het verder met vakantie vierend nederland? en natuurlijk de zwangerschappen ( of pogingen)

    groetjes

    Durf te blijven dromen!

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Anoniem #17085 roeptHaha, ik vind het wel gra­ppig dat er staat 'r­oept', alsof we hier­ allemaal aan het schreeu­wen zijn :)

    ­Ziet er wel mooier uit ja­ en ik ben super blij dat­ je je berichten kunt wij­zigen.
    | 20-03-2009 | 10:21
  • Mia107 roeptkun je jezelf in tweevoud­ presenteren ofzo?!
    ­ Maar ik vind het er wel­ een stuk mooier uitzien ­allemaal!
    | 20-03-2009 | 09:19
  • Romi82 roeptHaha dit is echt raar... ­Een chat naast het forum,­ wat is het nut?? | 19-03-2009 | 21:54
  • babymerel roepthe, he wat een gedoe om h­ier weer op te komen zeg!­ Ze hadden wel even moge­n melden,dat het zo ander­s werd. | 19-03-2009 | 20:30

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!