- | 27-07-2009 | 14:47
- | 15-07-2009 | 16:24
- | 14-05-2009 | 22:59
- | 29-04-2009 | 14:33
- | 22-04-2009 | 20:06
- | 20-03-2009 | 16:58
- | 20-03-2009 | 10:21
- | 20-03-2009 | 09:19
- | 19-03-2009 | 21:54
- | 19-03-2009 | 20:30

Zwanger worden
Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.
- Beheerder: Anoniem #16152
- Thema's en emoties: mamas kinderen, energiek, gezellig
Met...
- 1354 volgers
- 208 blogs
- 328 onderwerpen
- 4 foto's
Dit onderwerp heeft 72 reacties, en bestaat uit 3 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 3.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 03-04-2012 11:21. \t\t
Ook bezig met het traject iui/ivf/icsi?
- Hallo meiden,
ik schrijf al met een ander topic mee, maar daar blijft het erg stil...
Na bijna twee jaar zelf proberen zwanger te raken... zijn we de mmm ingestapt... We hebben één iui achter de rug, maar de arts gaf bij de eerste inseminatie al meteen aan dat doorgaan met iui niet zinvol is en heeft ons doorgestuurd voor ivf en/of icsi...
Ik zou het fijn vinden om hier met andere meiden over te praten en ervaringen te delen...
Heb je zin om mee te kletsen.. dan ben je van harte welkom :)- Print deze pagina
72 reacties op onderwerp
- @ Suus: In het ziekenhuis waar we nu zitten voor de IUI doen ze idd geen IVF, vandaar dat we naar een ander ziekenhuis gaan. En wat je zgt klopt idd, elke vrouw heeft als ze gewoon alles goed is maar 20% kans op een zwangerschap.. en wij behalen dat gewoon met IVF... Moet ons gewoon gaan lukken, Vind het zo spannend allemaal... Ben benieuwd of er een wachtlijst is om te beginnen... Wat ik op internet vind niet, maar ja dat is niet helemaal up to date...
@ angel:Wat fijn dat je nu eindelijk kunt starten.. Waar moet je nu mee beginnen te spuiten en wjat doet die spuit?Vind het wel fijn dat jij me straks alles kunt vertellen als ik met IVF begin..in welk ziekenhuis zit jij? En was er bij jouw een wachttijd om te starten?Gaan voor IVF! 18April uitslagen zijn goed, groenlicht om te starten voor ivf., 3Mei voorlichting en startgesprek ivf-arts - @Angel: spannend zeg. Dus nu is het echt begonnen! Ben jij ook aan de pil of wordt bij jou je cyclus stil gelegd met spuiten? Hoe lang moet je eigenlijk spuiten? Ik dacht een week of 2 ofzo. maar als ik jou zo hoor, lijkt het veel langer te zijn. Ik moet zeggen dat ik dat het engst vind, dat je humeur en stemming enzo mogelijk beinvloed wordt door al die medicijnen. maar ja, daar doen we toch niks aan.
@Moontje: heel logisch dat je alles spannend vind. Want dat is het ook gewoon. Maar als we er zo met zijn drietjes over kunnen praten, dan moet het helemaal goed komen! - @ suuss: jullie hebben de sleutel van jullie nieuwe huisje in the pocket? Moeten jullie nog veel zelf doen? leuk man.. eigen huisje. Ik heb vanaf mn 20e al mijn eigen huisje :)..
Ik ben dan gisterenavond idd begonnen met spuiten. Ik hoef de pil niet te slikken want dat medicijn wat ik spuit legt mijn eigen hormoonhuishouding stil. Ik moet dat iig 2 weken doen.. en dan nog een aantal dagen daarna.. maar totaal denk ik 2,5 a 3 weken. Niet langer. Want in dit tijdsbestek gebeurt er natuurlijk heeeeel veel!!
Een klein half uurtje na de prik.. voel ik me wel beetje vreemd. Warm irritant gevoel.. verder voel ik me nog steeds goed.. nja.. het is ook pas de eerste prik! Hopen dat het zo blijft! - @Angel: hoe gaat het ermee? Merk je al iets van het spuiten? Moet je in totaal 2-3 weken spuiten of alleen dit medicijn? En ben je ook al met hormonen gestart om je eitjes te stimuleren? Weet je al wanneer er ongeveer een punctie gepland staat? En hebben ze bij jullie iets gezegd over hoeveel eitjes/embryo's je zou kunnen verwachten? Daar ben ik namelijk wel benieuwd naar. Je hoort daar zulke verschillende verhalen over. En heel vaak is het ook zo dat er bij de vrouw problemen zijn en bij ons is dat natuurlijk niet zo, dus ik vraag me af hoeveel eitjes/embryo's je dan kunt verwachten.
@Moontje: en al iets van het ziekenhuis gehoord? Bij ons ziekenhuis kun je in principe de maand erop starten, dus er is geen wachtlijst.
Ik ben vorige week voor het eerst ongesteld geworden sinds ik met de pil ben gestart en ik moet zeggen dat het een verademing was. Normaal had ik altijd het gevoel dat ik leeg liep en nu had ik maar een paar dagen een beetje bloedverlies. Een bevestiging voor mij dat ik de goede keus heb gemaakt. Nu afwachten wanneer ik een afspraak kan maken in het ziekenhuis. Ik hoop binnenkort een baan te hebben (volgende week 2 sollicitatiegesprekken) en als ik meer weet kan ik ook een afspraak gaan inplannen. Ik hoop eind april, dan kunnen we mei/juni gaan starten. Maar eerst nog maar even een baan vinden en verder gaan met verbouwen. - Hoi hoi,
@ suus: ik prik op dit moment alleen nog maar decapeptyl. Dat is om mijn eigen hormoonhuishouding stil te leggen. Dat moet ik iig 2,5 week blijven prikken. In de eerste week van maart word ik weer verwacht in het ziekenhuis. Er zal dan een echo gemaakt worden en ook krijg ik gonal f mee om meerdere eitjes te stimurelen (denk ik). In die week, of net die week erna, moet ik een paar keer terug komen om te kijken hoe ze groeien en krijg dan te horen wanneer ik moet stoppen met prikken van decapeptyl en gonal f om het laatste medicijn te prikken ovirtrelle. Dan zal de punctie vrij snel plaats vinden.
Ik weet dat ze bij ons in het zh maar 1 embryo terug plaatsten. Pas bij de 3e behandeling mogen er 2 terug geplaatst worden ivm kans op meerlingen en complicaties. Hoeveel eicellen er zullen gaan groeien.. geen idee. Ik hoop niet op een overstimulatie want dan gaat de hele behandeling ook niet door. Op internet lees ik ook verschillende verhalen over hoeveel er kunnen groeien. Ik weet niet hoeveel er bij andere meiden groeien? Ik schat rond de 10?! Ik heb echt geen idee. Klopt idd dat er bij ons geen problemen zijn en daardoor zullen er waarschijnlijk ook meer eitjes rijpen. Hoeveel embryo er dan weer overblijven hangt helemaal van de kwaliteit af. En dat beslissen ze in het lab. Natuurlijk hopen we dat er genoeg zijn.. en dat we ze ook nog kunnen invriezen voor een volgende keer.
FIjn dat het toch wel even lucht geeft deze beslissing. Straks kun je weer met frisse moed beginnen! Een baan is inderdaad wel fijn :) Een beetje zekerheid is nooit weg! - Hej meiden,
Ben ik ook weer eens... Hier alles prima.. Op wat buikpijn en misselijkheid (denk van pregnyl). Dacht zelf dat ik een blaasontsteking had maar na urineonderzoek blijkt dat dus niet te zijn.. Ze hebben maandag aardig met een speculum liggen te roeren, kregen hem niet echt op zijn plaats geloof ik... dus of ik daar dan nog buikpijn van heb??
Verder heb ik een afspraak gemaakt in het ziekenhuis voor een intake gesprek voor ivf.. Kan 28/3 terecht.. Heb forumulieren thuis gestuurd gekregen en die moeten mijn man en ik invullen en meebrengen naar het intakegesprek.. Ben benieuwd hoe het allemaal gaat lopen en hoelang het gaat duren.
Afgelopen maandag heb ik de laatste IUI gehad. Dit keer was het zaad na bewerking 3,4 milj.. Dus stukke beter dan de 1ste 3x.. Hopelijk hoef ik niet meer voor ivf.. maarja daar gaan we maar niet vanuit!
@ Suus: Spannend zeg 2 sollicitatiegesprekken.. Ik vind dat altijd verschrikkelijk... Heel veel succes, ik duim voor je..
@ Angel: Merk jij al iets van het spuiten? Heb jij al een afspraak gemaakt voor begin maart of hoe gaat het nu verder in zijn werk?
LiefsGaan voor IVF! 18April uitslagen zijn goed, groenlicht om te starten voor ivf., 3Mei voorlichting en startgesprek ivf-arts - Wat is het hier toch rustig. Maar ik was benieuwd hoe het met jullie ging.
@Moontje: wat duurt het nog lang voor je intakegesprek zeg. Valt op zich natuurlijk wel mee, maar eind van de maand lijkt nog best ver weg. Wat voor formulieren moeten jullie nu invullen? Zelfde soort vragen als bij intake gynaecoloog of andere? Het zaad was bij de laatste IUI wel echt beter zeg! Wanneer weet je of het resultaat heeft gehad? Volgens mij heb je rond nu je NOD of niet?
@Angel: hoe gaat het? Ik ben benieuwd hoe je je voelt en hoe het is met het spuiten, de hormonen, emoties en alles. Rond de 10 eitjes was wel iets waar ik ook aan dacht. En zou idd mooi zijn als er cryo's mogelijk zijn. Want dat zijn toch een soort 'gratis' behandelingen. En je hoeft stukken minder hormonen te spuiten, maar de kans van slaging is daarentegen ook wel wat kleiner.
Bij mij begint het verbouwen steeds meer op te schieten. Dus binnen een paar weken kunnen we van mijn schoonouders verhuizen naar ons eigen huis. En deze week hoor ik meer over mijn gesprekken van vorige week, maar het ziet er naar uit dat ik bij 1 plek waarschijnlijk wordt aangenomen. Maar ja, eerst maar de handtekening hebben ;-) - Ik blijf benieuwd hoe het met jullie gaat.
Ik kan ondertussen melden dat ik mijn opleiding heb afgerond en mijn diploma in ontvangst heb mogen nemen. En ik heb per 1 april een baan!
Nu dat geregeld is, kan de rust straks terugkeren in ons leven. Zodat we kunnen beginnen aan de rollercoaster die IVF/ICSI heet. Maar ja, we weten waar we het voor doen. - Nog steeds geen nieuws? Sorry, maar ben echt heel benieuwd hoe het met jullie en de behandelingen is.
Ik hoop snel wat van jullie te horen. - @ suuss: hier afgelopen vrijdag de punctie gehad. Behoorlijk pijnlijk kan er niets anders van maken. Heb er nu nog wel een beetje last van. Morgen worden we gebeld en hopen op een terugplaatsing. Spannend dus!!
Hoe is het met jullie al een beetje zicht op wanneer jullie kunnen gaan starten?
liefs - @Angel: vervelend dat de punctie zo pijnlijk was. En, heb je gisteren een terugplaatsing gehad? Ik hoop het zo voor je.
Hoe is het de afgelopen weken met je gegaan? Heb je veel last gehad van de hormonen en het prikken? En hoeveel eitjes hebben ze verkregen bij de punctie? En hoeveel embryo's zijn er gevormd? En hoe heb je de behandeling tot nu toe ervaren?
Sorry, heel veel vragen, maar ik ben erg benieuwd hoe het voor je was de afgelopen periode.
Ik begin 1 april aan mijn nieuwe baan. We hebben afgesproken dat we afwachten hoe het bij mij op mijn werk gaat en dat we daarna een afspraak met de fertiliteitsarts maken. Dus de afspraak zal waarschijnlijk in mei ofzo zijn. Dus met een beetje geluk starten we voor de zomer met ivf/icsi en anders na de zomer. We willen eerst alles goed op de rit hebben, want dit weekend gaan we ook nog verhuizen en dan is de verbouwing van ons nieuwe huis nog niet helemaal klaar. - @Moontje: hoe is het ermee? Gaat de afspraak morgen voor IVF door of ben je door IUI zwanger geworden? En anders: veel succes morgen, hopelijk kunnen jullie ook snel beginnen.
@Angel: hoe is het? - @ suusss: hier alles rustig. Lekker stil op het wachtbankje. Nog geen idee hoe het gaat lopen. Dit weekend weten we meer. Hoop het zo!!
Ik had overigens wel wat last van de hormomen ja.. gewoon gevoelig en huilen om een scheet hihi! We hebben het geluk dat we nog 6 cryo's hebben :) mocht deze poging niet lukken mogen we de 2 cryo's tegelijk terugplaatsen :) kans op tweeling dus! Maar cryo's zijn altijd wat minder sterk.. dus we zullen zien.
Wat fijn dat je 1 april bij je nieuwe baan kan beginnen. Wat ga je dan precies doen? En heb je al een afspraak gemaakt? Hij kan maar vast staan :)!.. Sommige hebben het erg durk.. dus bellen kan geen kwaad!! - @Angel: spannend hoor. Maar fijn dat er in elk geval wel embryo's gevormd zijn. En wel 6 cryo's! En als ik het goed begrijp hebben ze die per 2 ingevroren of niet? Dus dan zou je nog 3 pogingen hebben, of hebben ze de cryo's alle 6 bij elkaar ingevroren? Hoeveel eicellen zijn er nu uiteindelijk gepuncteerd? En uiteindelijk dus minimaal 7 goede embryo's, maar waarschijnlijk in totaal meer. Wel fijn dat het tot nu toe goed gegaan is.
Ik ga werken als huisarts. Ik heb nog geen afspraak gemaakt. Mijn man en ik hebben besloten eerst mijn eerste werkweek af te wachten. En als dat goed loopt, maken we de afspraak. Ik weet dat het soms nogal druk kan zijn, maar we hebben besloten het toch zo te doen, omdat we het de afgelopen weken ook veel te druk hadden. Maar dit weekend zijn we dan eindelijk verhuisd en dat geeft ook wel weer meer rust. Zeker in combi met mijn nieuwe baan. - @ suuss: totaal hadden we 10 eicellen waarvan en 7 bevrucht waren via icsi. Van de 7 was er al 1 8cellig en dus goed genoeg om terug te plaatsen. Toen hielden we er nog 6 over.. en ze waren alle 6 goed genoeg om in te vriezen. Ze zitten per 2 in een rietjes. Dus dat zou betekenen dat we nog 3 kansen hebben. Mochten ze steeds per 2 goed ontdooien worden ze beide teruggeplaatst. Is er 1 niet verder gaan delen dan wordt daar niets mee gedaan en wordt er 1 teruggeplaatst.We hopen op het beste deze eerste ronde.
Heb wel wat last nog van mijn eierstokken. net ook het zh gebeld en moet het nog even aankijken. Ze vroeg of ik al getest had... want dit zou iets kunnen betekenen. Toen dacht ik.. maak me nou niet blij met een dode mus. Ik mag vrijdag pas testen. Dus nog even geduld. Mijn buik staat overigens ook op springen. Kleren zitten toch wat strakker allemaal... dus hoop dat mn buikje snel weer wat platter wordt... of niet.. maar dan hoort mn buik nu nog niet zo te groeien haha ;-)!
Wauw.. een huisarts! Goed zeg. Daar is toch eigenlijk altijd wel werk in te vinden? Of valt dat tegen?Goed om eerst een week aan te kijken en dan een afspraak te maken. Spannend!! - @Angel: fijn om te horen dat er zoveel eitjes bevrucht zijn. Maar 10 eicellen valt ook zeker niet tegen. Hopelijk heb je de cryo's nu niet nodig en kun je die voor een volgende zwangerschap gebruiken. Lijkt me ook wel lekker om te weten dat je in elk geval nog 3 pogingen hebt, zeker omdat het allemaal onder de vergoeding van de eerste poging valt.
Zijn jullie trouwens lid van Freya? Ik ben pas lid geworden. Zeker omdat de politiek de vergoeding voor IVF wil terugschroeven van 3 pogingen naar 1 poging. Hopelijk kunnen ze daar nog verandering in brengen. - @Moontje: en, ben je van de week nog bij de ivf-kliniek geweest?
@Angel: en, ben je zwanger? Of moeten jullie binnenkort een afspraak maken voor terugplaatsing van cryo's? Weet dat ik aan je denk.
@all: wij hebben vandaag een hele geslaagde house-warming gehad. Maandag begin ik met mijn nieuwe baan en dan is kijken hoe het allemaal bevalt en hopelijk snel een afspraak in het ziekenhuis maken. Maar ik ga me eerst maar eens richten op mijn baan, want dat vind ik ook wel belangrijk. - @ suuss: jaaaaaaaaaaaahhhh wij zijn zwanger!!! Afgelopen donderdag, stiekem een dag eerder, getest en werd meteen positief!! Hoe onwerkelijk!! Vandaag nog maar een testje gedaan.. en ja hoor.. ook positief!! Joehoeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....!!!! Wij zijn zo blij.. maar wel voorzichtig blij!!
Leuk dat je een gezellige housewarming hebt gehad. Altijd leuk. Ben benieuwd hoe je je nieuwe baan gaat vinden. Best pittig. Al die patienten met klachten.. :) - Gefeliciteerd! Wat een goed nieuws zeg! Probeer er voorzichtig al een beetje van te genieten. Al het harde 'werken' is ergens goed voor geweest.
Hopelijk kunnen Moontje en ik ons binnenkort bij je aansluiten. - Angel, wij hebben een tijd geleden samen geschreven op een ander forum maar daar reageerde op het laatst bijna niemand meer. Toen ik las dat je de MMM in ging en dit topic had geplaatst heb ik toch af en toe even meegelezen hoe het met je gaat. En dan nu te lezen dat jullie zwanger zijn, helemaal geweldig!!!!! Het is jullie gegund!
Wilde je toch nog even feliciteren! En voor de andere meiden, ook al ken ik jullie natuurlijk niet, ik hoop toch voor jullie dat jullie ook snel zulks goed nieuws hebben!
Groetjes kaatje - Op uitnodiging van Angel84 ben ik hier terecht gekomen. Allereerst, van harte met jullie positieve zwangerschapstest!
Ik weet niet helemaal of ik hier op mijn plaats ben, want ben niet bezig met ivf of icsi oid. Ik zal even in een sneltreinvaar wat vertellen over mijn verleden in de medische molen.
In augustus 2008 gestopt met de pil. Eerst maar eens ontpillen en we hadden er sowieso rekening mee gehouden dat het wel een jaar zou duren voor ik zwanger zou kunnen worden. Al snel bleek dat ik niet regelmatig menstrueerde. Dan duurde het weer 4 maanden, dan weer 2 weken, dan weer 3 maanden enz. Dus naar de huisarts en bloedonderzoek gehad. Of het aan de schildklier zou liggen bijv. Niks aan het handje. Toen naar het ziekenhuis, daar werd mij even bot verteld dat ze me sowieso niet verder zouden helpen voor ik 'even' af zou vallen. Ik moest van de gyn in 3 maanden maar liefst 20 kilo afvallen en dan zou ik ook wel weer normaal menstrueren, want daar lag het aan volgens hem. Nu heb ik wel overgewicht, maar zo enorm nu ook weer niet en lekker gezond om in zo'n kort tijdsbestek zoveel af te vallen dacht ik, maar ik was enorm pissig en wilde de gyn een poepie laten ruiken en ben vervolgens 20 kilo afgevallen in een half jaar. Met gezond eten en flink bewegen (niet met andere rare methodes).
Bleek dat het niet aan mijn gewicht lag (wat ik al had gezegd), maar werd wel eindelijk in het ziekenhuis geholpen. Ik kreeg Chlomid voorgeschreven. Dit sloeg aan en tijdens de 4e ronde bleek ik plots al 7 weken zwanger te zijn. Dit is helaas misgegaan na een week of 10, een curretage volgde en ik ging weer opnieuw aan de Chlomid. Sloeg niet aan, werd niet ongesteld en kreeg Provera, wat ook niet aansloeg enz enz. er is een half jaar wat geexperimenteerd met medicijnen tot ik een onderzoek kreeg. Ik had n.a.v. de curretage een verkleving. Logisch dus dat de medicijnen niets deden. Ik heb een hysteroscopie gehad en was weer 'ready to go' verklaard. Weer Chlomid en dit deed niets...Provera erachter aan en nog eens met Chlomid proberen... wat ook niet werkte. Na een paar rondes bleek dat de medicijnen juist de boel afbraken. Het baarmoederslijmvlies werd alleen maar dunner ipv dikker. En zonder dat je dus maar een kans weer hebt gehad, ben je door alles zomaar een jaar verder.
Inmiddels heb ik Puregon en Pregnyl. De derde ronde heb ik gehad en helaas, ik ben van het weekend ongesteld geworden.
Ik ben erg benieuwd of jullie ook last hebben van de hormonen, wat doet het met jullie? Ook heb ik wat vragen over de gang van zaken in het ziekenhuis, aangezien ik van andere bekenden hoor, dat ze in een fertiliteitskliniek hele andere maatstaven aanhouden. (leg ik evt later nog wel even duidelijker uit, wat ik hiermee bedoel).
Ik zal later even verder inlezen hier, want ben wel benieuwd waar iedereen mee bezig is waar iedereen momenteel staat. Nu maar naar bed, t is alweer veel te laat (of vroeg ;))
En als ik hier toch niet op mijn plaats ben, zeg het gerust. Kijk ik gewoon even verder!Mijn hart en hoofd geloven in het leven - @ sabbie: geeft niet ook al is de oorzaak anders. Soms blijft het maanden stil in zo'n topic.. kom je toch gewoon lekker hier kletsen.
In welk ziekenhuis lopen jullie? Ik heb eerder zo'n verhaal gehoord. En daar word je inderdaad niet vrolijk van., Zeker als je niet echt serieus genomen wordt door een gyn. En nu een jaar verder... met hobbels en bobbels.. en nog geen duidelijkheid daar word je idd gek van.
Ik zelf heb voor de icsi behandeling ook medicijnen moeten gebruiken. Begon met 2,5 week decapeptyp te prikken.. was wat emotioneler.. en kon minder hebben. Daarna gonal F om eitjes te laten groeien.. voelde beetje druk bij mn eierstokken en 1 keer ovitrelle (zelfde geloof ik als puregon). IK ben blij dat ik inmiddels van al die hormoon prikken etc af ben. Ik werd er niet vrolijk van. Gelukkig kon ik het op werk op dat moment even rustiger aan doen anders had ik het niet getrokken hoor.
Wat is nu de bedoeling? Je bent weer ongesteld geworden dus moet weer opnieuw starten of gaan ze je doorverwijzen? Zeker omdat het nog geen resultaat heeft opgeleverd. Is je man zijn zaad overigens nagekeken? Weet niet of ze dat standaard doen?!
Tot schrijfs...
ennuh.. er mag hier wel meer geschreven worden hoor.. ds voel je welkom! - @Sabbie: je bent welkom hoor.
Ik zal je hierbij al een update geven van mijn verhaal. Ik ben 29 jaar en in juni 2010 getrouwd. Toen ben ik ook gelijk gestopt met de pil. In juni 2011 heb ik manlief naar de huisarts gestuurd, maar ipv zaadonderzoek kreeg hij een verwijskaart naar de fertiliteitspoli. Augustus 2011 hebben we onze eerste afspraak gehad. Conclusie: slecht zaad, plan: december 2011 opnieuw controle. Het tweede zaadonderzoek was iets beter dan de eerste, maar nog steeds slecht. Conclusie: enige optie: IVF/ICSI. Omdat ik in december bezig was met het afronden van mijn studie en we bezig waren met huis kopen/verkopen, ben ik in januari aan de pil gegaan. Dit omdat volgens de gynaecoloog onze kans op zwangerschap nu toch ook nihil was. Dit heeft mij meer rust gegeven.
Ondertussen zijn we verhuisd naar ons nieuwe huis, heb ik mijn opleiding afgerond en ben ik vandaag begonnen met mijn nieuwe baan.
De planning is om eind deze week te bellen voor een afspraak bij de gyn en daarna te starten met ivf/icsi. De verwachting is dus om in mei/juni/juli te beginnen. - Sabbie: Wat mij betreft ben je ook welkom hoor!!
Hier mijn verhaal.. Juni 2009 begonnen met proberen zwanger te raken, na 1 jaar nog niet gelukt. Naar HA en doorgestuurd naar gyn. Daar allerlei onderzoeken gehad en daar kwam eigelijk een negatieve samenlevingstest uit. En zaad was iets aan de lage kant, maar toch nog voldoende volgens gyn.. Toen hebben we een stop van 8mnd gehad ivm bruiloft. Na bruiloft terug naar gyn gegaan... Nieuwe samenlevingstest gehad en die was toen positief.. maar mijn zuurgraad bleek te hoog. Naar huis met spoelingen om die te neutraliseren.. moesten we 3 maanden proberen. Daarna niet zwanger. Begonnen met IUI. Na 1ste IUI kregen we te horen dat het zaad te weinig was... toch nog 1 poging IUI gedaan zaad was iets beter maar nog niet heel goed. Daarna nog 2 pogingen gehad en toen hebben we zelf besloten verder te willen met IVF..
Heb nu intake gehad en zijn nu aan het wachten tot we de uitslagen van bloedonderzoek krijgen en dan is het afwachten tot de IVF afdeling ons oproept...
LiefsGaan voor IVF! 18April uitslagen zijn goed, groenlicht om te starten voor ivf., 3Mei voorlichting en startgesprek ivf-arts
Dit onderwerp heeft 72 reacties, en bestaat uit 3 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 3.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 03-04-2012 11:21. \t\t
Ook bezig met het traject iui/ivf/icsi?
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- Illy30 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:40
- Sabje1980 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:10
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:02
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden26-05-2012 | 08:01
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:00
- pien23021977 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden25-05-2012 | 23:38
- julietvdm heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden25-05-2012 | 23:26
- julietvdm heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden25-05-2012 | 23:20
- natje87 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden25-05-2012 | 22:49
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden25-05-2012 | 22:20
