Clubafbeelding van Zwanger worden

Zwanger worden

Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Zwanger worden
  4. Mei 2012 baby

Dit onderwerp heeft 204 reacties, en bestaat uit 9 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 9.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 17-05-2012 19:19. \t\t

Mei 2012 baby

  1. Geplaatst door bloem21 | 19-09-2011, 21:09 | 14596x gelezen | 204 reacties

    Dag meiden,

    Ik ben Bloem en weet sinds afgelopen donderdag dat wij nu vijf weken zwanger zijn, uitgerekend rond 23 mei 2012.

    Vind het erg moeilijk om het aan niemand te vertellen, vandaar mijn oproep. Het lijkt mij leuk om hier met meer meiden die in mei uitgerekend zijn gezellig te kletsen over kwaaltjes, namen, verloskundigebezoeken en ga zo maar door.

    Xx


204 reacties op onderwerp

  1. Anoniem #23613 schreef | 21-09-2011, 13:47

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.



  2. Hey Marion,

    Jij ook van harte gefeliciteerd! Spannend inderdaad om zo'n wondertje in je buik te hebben. Ik heb over drie weken ook de eerste afspraak bij de vk. Dat is een vriendin van mij en ze probeert dan ook of er al een hartje te horen is. Ben erg benieuwd en moet eerlijk zeggen dan ik het tot die echo ook wel erg spannend vind.

    Ben heel erg moe en heb zere borsten en bij vlagen last van misselijkheid. Heb jij last van kwaaltjes?

    Het is onze eerste, bij jou?

    Liefs


  3. Anoniem #23613 schreef | 21-09-2011, 20:03

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.



  4. Ha Marion,

    Srry, late reactie maar had het erg druk op het werk. Wij zijn vanaf april bezig, maar toen lette ik helemaal niet op vruchtbare dagen ed. Vanaf juli zijn we er serieus mee bezig en toen was het in augustus raak.

    Wij zijn er beide helemaal klaar voor, wel spannend dat er straks zo'n klein wondertje van ons op de wereld komt.

    Hoe lang zijn jullie al bezig? Ik ben nu 5 weken en 5 dagen. Vind het wel erg spannend, tot het moment van de echo voelt het zo onwerkelijk.

    Heb trouwens erg zere borsten, verder komt de misselijkheid in vlagen deze week (niet iedere dag gelukkig).

    Werk jij nog voor een aantal uur?

    Xx


  5. Anoniem #23613 schreef | 24-09-2011, 09:54

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.


  6. Anoniem #23613 schreef | 29-09-2011, 10:13

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.



  7. Ja, hier nog een mei-mama! Ik ben nu bijna 8 weken, uitgerekend op 11 mei. Heel spannend allemaal, het is onze eerste. [:D] We zijn helemaal blij omdat ons kindje zeer welkom is na 2 jaar proberen. Nu na een eerste behandeling in het ziekenhuis (IUI) is het dan eindelijk gelukt!!!

    Ik was erg ongerust of alles in orde was, maar dinsdag hebben we een eerste vroege echo gehad en we hebben het hartje zien kloppen. Geweldig............

    Ik praat graag hier gezellig mee! Hoe gaat het nu bij jullie?


  8. Anoniem #23613 schreef | 29-09-2011, 10:39

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.



  9. Echo was zo bijzonder! Ik heb eigenlijk nauwelijks iets meegekregen wat de arts zei, hahaha! Gelukkig lette m'n vriend wat beter op. :-) Ik was best bezorgd of het allemaal in orde was (ik was de paar dagen ervoor ineens helemaal niet meer misselijk, borsten werden minder pijnlijk). In eerste instantie zagen we op de echo alleen een lege vruchtzak, ik dacht dat ik door de grond ging van angst, maar toen: ja hoor, kwam ons kleintje in beeld!!!!! Met een prachtig kloppend hartje, zo mooi! Ik heb buiten even een flink potje staan janken van opluchting en emotie. Het is ook ineens een stuk "echter".

    Wb kwaaltjes: ik voelde me eerst behoorlijk misselijk, de afgelopen week ging het weer erg goed (zo goed dat ik me eigenlijk zorgen begon te maken), maar sinds gistermiddag is het weer afzien... Moe en misselijk... Voel me echt alsof ik door een wringer wordt gehaald. Gelukkig helpt het bij mij nog wel om kleine beetjes te eten of melk of cola te drinken. Vooral dat laatste werkt goed. Ik heb gelukkig niet zo last van m'n humeur, ik kan alleen soms om de raarste dingen volschieten, dus wel wat emotioneler. Is het bij jou nog een beetje te doen?


  10. Anoniem #23613 schreef | 01-10-2011, 10:13

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.


  11. Anoniem #23613 schreef | 03-10-2011, 16:28

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.



  12. Hallo meiden,

    Lijkt me leuk om met jullie mee te schrijven! Ik weet zelf sinds afgelopen weekend dat ik zwanger ben en ben op 30 mei uitgerekend, ik ben nu 5,5 week zwanger :)

    Vind het echt super leuk en ook erg spannend allemaal! Leuk al die lentekindjes :)

    Groetjes, Lapino


  13. Anoniem #23613 schreef | 04-10-2011, 18:50

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.



  14. he hoi,

    allereerst van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap!!

    hier ook een mei mama. ik heb 2 zoontjes van 3 en 1 jaar. Afgelopen juni heb ik ook een miskraam gehad. ook ik ging met 10 weken voor een echo en helaas was het vruchtje niet verder gegroeid dan +/- 6 weken. voor 2 weken terug heb ik een bloeding gehad en dacht dus dat het weer mis was. heb toen 's avonds de vk gebeld en mocht langskomen en een mooi kloppend hartje gezien. vorige week donderdag weer een echo gehad en gelukkig klopte het hartje nog steeds!! nou mag ik volgende week donderdag weer komen voor een echo, dan zou ik rond de 9 weken zwanger zijn. hopelijk dan nog steeds een gegroeid kindje met kloppend hartje. ik vind het allemaal superspannend, vooral omdat ik die bloeding heb gehad. en natuurlijk omdat het nu nog zo pril was, er kan nog zoveel misgaan!! 

    een vroege echo is op zich best fijn, maar de andere kant biedt het nog geen garantie dat het kindje in leven blijft!! wil niet heel negatief overkomen hoor, maar ben gewoon nog heel bang!

    hier verder geen echte kwaaltjes. gelukkig niet misselijk, dat ken ik helemaal niet!! lijkt me echt heel erg als je alleen maar boven de pot hangt...

    ik zou het leuk vinden om met jullie mee te schrijven!!

    groetjes miss sciccors

    Ons derde wondertje.... Make a pregnancy ticker


  15. Hoi Lapino en Miss Scissors, welkom!!! Van harte!!

    Ik heb al even hier niet meer gereageerd omdat ik een beetje bang ben, maar na het verhaal van miss scissors wil ik graag even reageren. Zo herkenbaar je verhaal!!!! Ik heb namelijk sinds afgelopen weekend een verkleuring van m'n afscheiding en het wordt nu een beetje rozig, beetje bloedverlies dus. Ik ben nu doodsbang dat het helemaal mis is.... Ik heb ook al een echo gehad (vorige week) en toen was alles helemaal in orde, een prachtig kloppend hartje! De dokter zei toen dat de kans op een miskraam na het zien van een kloppend hartjes nog maar erg klein is, maar ben nu toch zo bezorgd, bah bah bah! Hoe ver ben je nu miss scissors, zo'n 8 weken?



  16. Dames,

    Richt ik een topic op, maar ben er amper. Korte samenvatting, ik moet er de laatste 2 weken alles aan doen om mezelf op de been te houden (de hele dag door vanaf een uur of 15.00 begint het ergst).

    Zo beroerd dat werken al mijn energie op vreet, ik plof daarna op de bank om vervolgens door te gaan naar bed. Mannetje doet op dit moment alles thuis, en ben nu als verrassing voor hem aan het koken (hou het bijna niet uit, maar oké).

    Ik lees alles bij en dan hoop ik weer regelmatig te posten.


  17. Anoniem #23613 schreef | 05-10-2011, 18:23

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.



  18. Hoi hoi,

    bedankt voor jullie welkom!

    ik wou jullie uiteraard niet bezorgd maken hoor!! maar helaas ben ik gewoon extra voorzichtig. ik had een bloeding na het sporten en eigelijk een week lang bleef ik, als ik naar de wc ging, bloed houden met afvegen. ik hoop echt nooit meer een miskraam mee te maken!! maar ondertussen heb ik dus 2 echo's gehad, dus ik moet natuurlijk er het beste van hopen!! 

    bloem, wat vervelend dat je je zo beroerd voelt!! ik hoop dat dat snel over gaat en je er lekker van kan genieten! heeft je mannetje wel lekker gegeten?

    rosetta, als je nog bloedverlies hebt, mag je altijd je vk bellen hoor!! tenmiste dat zei ze tegen mij wel. bij mij is het ondertussen gelukkig gestopt.

    tja ik weet niet zo goed hoe ver ik ben. bij de eerste echo gaf ie 6,3 weken aan, die week erna 7 weken, dus dat was 3 dagen minder ver dan zou moeten. nou zei ze dat het gewoon heel moeilijk te meten was als het nog zo klein is. dus ik moet gewoon even volgende week afwachten. ik had zelf berekend dat ik 14 mei uitgerekend was en dan zou ik nu 8,2 weken moeten zijn.

    nogmaals, bij iedereen is het anders en maak je alsjeblieft niet bang van mijn verhaal!!

    Ons derde wondertje.... Make a pregnancy ticker


  19. @bloem Ooooh, dat is balen als je zo ziek bent... Heb het een paar daagjes gehad en werd er al helemaal gek van! Je weet in ieder geval wel zeker dat alles nog lekker bezig is, dat is dan weer wel erg fijn!

    En miss scissors, ik werd niet bang door jouw verhaal, hoor! :-) Ik was juist mezelf ontzettend bang aan het maken. Door jouw verhaal besefte ik me juist dat het misschien wel vaker voorkomt en dus ook onschuldig kan zijn. Het stomme is dat ik juist een verleden heb met tussentijdse bloedingen, dus ik zou zelf beter moeten worden.... :-) Ik heb een klein stukje baarmoeder dat
    uitloopt in m'n baarmoederhals en dat bloedt erg snel. Ik had op een bepaald punt zelfs moeite om m'n menstruatie te herkennen en had bij m'n eisprong ook vaak een zware bloeding. Maar goed, ik had daar sinds m'n zwangerschap helemaal geen last meer van gehad, dus schrok me dood van dat bloed. Heb nu wel weer wat meer vertrouwen, maar ik ga maandag even bellen met de verloskundige als het dan nog hetzelfde of erger is. Ik heb in ieder geval geen krampende buikpijn en ik had gisteren nog steken in m'n borsten, dus m'n gevoel zegt dat alles in orde is. Het is meer dat m'n verstand maar blijft doorzeuren. :-)



  20. Heej meiden,


    Hier weer ff snel een berichtje van mij!


    Tot nu toe gaat alles goed! Ik heb alleen last van pijnlijke/zware borsten, maar ik heb verder nog niet veel te klagen...


    Had vanochtend een vlaag van misselijkheid, ff wat gegeten en het was ook alweer over!


    Ik kan het nog steeds niet bevatten dat ik een kleine frummeltje van 6
    weken in mijn buik heb zitten! Ik ben soms best wel een doemdenker die
    vaak denkt: 'wat als.....?' Ik moet echt proberen niet veel te stressen
    en op dat roze/blauwe wolkje blijven zitten! :)


    Mijn moeder en schoonouders zijn de enige die tot nu weten dat we
    zwanger zijn. Ze reageerden echt heel enthousiast! Voor mijn moeder is
    het de 1e keer dat ze dan oma worden en voor mijn schoonmoeder de 4e
    keer. Voor de rest hebben we niemand nog verteld dat we zwanger zijn en
    voorlopig houden we dat ook ff zo tot we de echo krijgen. 24 oktober heb
    ik de termijnecho en dan kunnen ze geloof ik ook beter zien hoever ik
    nu precies ben. Vind het wel heel erg spannend!


    Ik ben ook benieuwd wanneer ik straks een echt buikje begin te krijgen.
    (ik ben namenlijk vrij tenger) Dus ik kan mijn zwangerschap ook niet te
    lang verborgen houden denk ik!


    Ik ga nu weer stoppen, ff eten koken...


    Ik wens jullie allemaal een heel fijn weekend!


    Liefs, Lapino



  21. Hoi hoi,

    Rozetta, ik las bij je ticker dat je met I.U.I zanger bent geworden. hoe lang waren jullie al bezig dan? mijn zwager & schoonzusje zitten ook in de mmm, hun hebben alle I.U.I pogingen gehad en gaan nu voor IFV/ ICSI. allemaal erg heftig!! en jeetje he, al dat bloedverlies tussendoor!! weet je ook waar dat van komt? (buiten je zwangerschap om)

    jaja, ik heb ook beetje last van misselijkheid. bah bah, daar ben je snel zat van!! gelukkig hoef ik niet over te geven, voel me gewoon lamlendig..

    oh ik lees net even terug en rozetta, lees dat jullie 2 jaar bezig waren! weten jullie ook waar het aan ligt?

    ik mag aankomende donderdag alweer een echo!! das dan de derde alweer!! als deze goed is, gaan we er vanuit dat alles goed blijft gaan!! tuurlijk kan er altijd nog wat mis gaan, maar de risico weken zijn we dan bijna door.

    morgen een high tea met vriendinnen. heb ik zelf georganiseerd, moet dus ook zelf alles klaarmaken!! maar wel erg leuk!!

    ga gauw de voice weer kijken!

    xxx

    Ons derde wondertje.... Make a pregnancy ticker


  22. @lapino Oh, wat leuk! Ik heb ook 24 oktober een echo. :-) En voor mijn ouders is het ook het eerste kleinkind. M'n moeder is nu (na drie weken geleden verteld te hebben) nog steeds helemaal uitzinnig blij. Een normaal gesprek is bijna niet mogelijk! hahaha

    En dat doemdenken herken ik maar al te goed... Het is ook zo mooi en heerlijk en dan ben je gewoon bang dat het weer afgepakt wordt. Maar het gaat gelukkig bijna altijd goed moet je maar denken. 24 oktober ga je vast een prachtig kloppend hartje zien!!!!

    Ik begin trouwens al een buikje te krijgen!!!! Waarschijnlijk vooral darmen maar ik kan bijna geen broek meer aan. Heb komende week een feestje waar ik een jurk moet dragen en kon gewoon bijna niks vinden waarin m'n buikje niet opviel.

    Fijn weekend ladies!



  23. He, zie net je berichtje miss scissors. Even snel (ga ook weer de voice kijken :-)): we waren inderdaad 2 jaar puur natuur bezig en ik ben na de 1e IUI behandeling meteen zwanger geworden. Bij ons is geen oorzaak gevonden, alles was bij de onderzoeken goed bij ons allebei. Een mysterie dus. Daarom was de opluchting des te groter dat de eerste IUI meteen hielp! Ik heb me nog nooit in m'n leven zo blij gevoeld na zolang wachten. Ik kan me voorstellen dat het zwaar moet zijn voor je zwager en schoonzusje.... Als je de medische molen instapt en dat helpt dan niet meteen dan is dat emotioneel superzwaar. Ik hoop dat ze alsnog snel zwanger is!

    Heel veel plezier met je hightea, klinkt eeeeerg lekker! :-)

    Nu snel de voice kijken! :-)


  24. Anoniem #23613 schreef | 09-10-2011, 09:54

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • oeps roeptNatje, zo snel!!! Gefelic­iteerd!!! | 22-05-2012 | 15:23
  • natje87 roeptZWANGER VD 2DE :) | 21-05-2012 | 11:41
  • tiluke11 roeptzwanger!!!!! joepie | 11-05-2012 | 07:46
  • Cintya roeptJeeej vandaag test gedaan­! en ik ben ZWANGER!!! :D­:D:D | 29-04-2012 | 16:10
  • Ach1988 roept"http://www.thesisto­ols.co­m/web/?id=267140 Z­ouden j­ullie aub de enqu­ête will­en invullen? Het­ kost ech­t maar 2min van­ je tijd e­n jullie zoude­n mij zó en­orm helpen! S­uper mega be­dankt alvast­!" | 24-04-2012 | 17:42
  • Mar107 roeptNieuw hier bij het forum,­ ben benieuwd! | 14-04-2012 | 17:43
  • AngeliqueS roeptZwanger!!!!!!! Helemaal h­appy | 13-04-2012 | 15:54
  • geral73 roepthelaas ronde twee geen su­cces | 11-04-2012 | 13:11
  • nikita91 roept1 april:D | 01-04-2012 | 00:59
  • roelinda85 roeptiemand online? | 27-03-2012 | 14:49

Wie doet wat

Wie hier?

  1. Semma
  2. missguit