Clubafbeelding van Zwanger worden

Zwanger worden

Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Zwanger worden
  4. Gaan voor een eerste kindje in November 2011

Dit onderwerp heeft 175 reacties, en bestaat uit 8 pagina's. U bent momenteel op pagina 7 van 8.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 11-02-2012 14:14. \t\t

Gaan voor een eerste kindje in November 2011

  1. Geplaatst door lin22 | 10-11-2011, 19:21 | 9955x gelezen | 175 reacties

    **Ledenstop**

    Hoi,

    Ik zou graag kletsen met andere meiden die ook deze maand voor een eerste kindje gaan. Ik ben 22 en wij hebben afgelopen maand besloten voor ons eerste kindje te gaan. Het is nu even afwachten tot mijn menstruatie voorbij is en dan klussen maar. Ik hoop dat er meer meiden zijn die hier samen over willen kletsen.

    Liefs Lin


    NaamLeeftijdRondeNODZwanger
    Nikita9120317-dec 
    Lin222221-jan 
    Cheeky2421-jan 
    Flair126314-jan 
    Ninaaa30315-jan 
    Joyce53829218-jan 
     Sophieanne26319-jan/ 24-jan uitslag 

    lin22 wijzigde dit bericht op 23-12-2011 10:43 met 91%
    28 - ...

175 reacties op onderwerp


  1. @ Sophieanne, Succes deze maand!! Echt spannend. Hoop voor jullie dat het nu wel snel raak is.

    @ Nikita, wonen jullie nu in een appartement of een klein huis? Willen jullie huren of kopen? Ben benieuwd of het voor de bevalling nog gaat lukken. Succes met zoeken naar een leuk huis.

    @ Lin, hoe is het bij jou dan? Heb je al lang niet meer gezien hier op het forum? Ga je binnenkort de lijst bij werken? Dan kunnen we het van iedereen weer even in de gaten houden wanneer de NOD is.

    @ Joyce, Wanneer ga je testen morgen? Hoop voor je dat het ook raak is.
    Ben erg nieuwgierig.

    Verder gaat het bij mij wel zijn gangetje, de normale zwangerschaps kwaaltjes zijn nu echt duidelijk aanwezig maar begint te wennen. Moet even mijn hele schema aan passen, niet te veel achter elkaar werken, sneller achter elkaar eten enz.

    Groetjes aan iedereen



  2. @cheekyy,

    we hebben gewoon een klein huisje..
    dus als ik zwanger zou zijn moeten we wel naar groter zoeken want dit is niets..
    ik vind het nu al zo klein.

    en verder weten we nog niet of wwe kopen of huren,
    we huren nu nog.
    maar willen uiteindelijk wel gaan kopen.
    maar of dat nu gelijk is weet ik niet.

    waarschijnlijk wordt het wel weer huren.
    maar is zo lastig te vinden in deze omgeving.

    maar we zullen zien.

    idd over een weekje testen.
    al verwacht ik er niet veel van.
    we zullen zien..

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  3. helaass,

    vandaag ongesteld geworden.
    dus weer een kortere periode..

    had het ook wel verwacht..
    maar goed..

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  4. Wat jammer Nikita. Dus toch weer kort, ik kan er niet over mee praten maar volgens mij erg frusterend als je cyclus iedere keer anders is of niet ?
    Was dit je 4e ronde? Hoelang waren je cylussen als ik vragen mag?

    Nou meid, op naar de volgende rond en een nieuw/leuk huis. Ja, huren is niet in alle plaatsen even makkelijk en kopen is er tegenwoordig ook niet zomaar bij.

    Succes in de nieuwe ronde in ieder geval!

    @ Joyce hoe is het bij jou? Ben erg nieuwgierig.



  5. @cheeky nee idd..

    eerst was die 19 dagen.
    en daarna 35 dagen.
    en nu dus 29 dagen.
    dus er is echt geen pijl op te trekken.
    maar ik vul gewoon weer een banner in en dan op 29 dagne.
    dan zien we het wel weer..;)

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  6. Hee meiden

    @ nikita: vervelend zeg'zo onregelmatig. Misschien toch ovu testen? Volgens mij heeft joyce het ook zo gedaan en wist ze daardoor precies wanneer de eisprong kwam, toch joyce? Daardoor weet je dan tenminste wanneer je moet klussen :) maar goed kan me voorstellen dat dat wel duur uitvalt, als je lang op de gok moet testen. Ik hoop in elk geval dat het iets regelmatiger wordt. 29 is wel al een mooie lengte, dus dan hopen dat het zo doorzet en dat je lichaam die eerste 2x moest wennen ..

    @ cheeky, leuk je mag het bijna vertellen! 

    Ik heb bij vlagen meer last van misselijkheid (gisteren de hele dag tot 's avonds laat) maar nu is het weer minder. Soms gevoelige eierstokken (das wel n gek gevoel..) en minder eetlust (maar dat kan bij mij geen kwaad haha. Ik ben niet te dik ofzo, maar ik heb wel altijd zin in eten en eindelijk is dat eens 'normaal' geworden :) 

    Ach ja we'll see. mocht vandaag of morgen vk bellen om afspraak te maken voor echo, ben ik het vergeten..Was te druk op mijn werk. Wel een goed teken, dan ben ik er minder mee bezig en gaat tijd sneller totdat ik het kan vertellen! :) 
    Dan maar morgen een afspraak..

    groetjes!
     

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  7. He meiden,

    Nikita, idd ovu-testen dat zou bij jou wel een aanrader zijn.

    Nina, Heb je gebeld? Wanneer mag jij, (weer) spannend. Voor mij komt het steeds dichter bij.

    Joyce hoe is het bij jou? Hoop dat je vanavond toevallig nog komt dan weet ik het voor dat ik weg ga.

    Meiden, Ik ga lekker op wintersport morgenvroeg. Ben erg benieuwd hoe mijn schoonfamilie gaat reageren.
    Even weekje iets anders en daarna is het al snel 9 februari voor de eerste echo en gaan we het tegen iedereen vertellen:)

    Groetjes en tot over een weekje weer!



  8. He meiden,
    ik ben deze week ziek geweest en er daardoor ook niet zo mee bezig geweest.. Helaas heb ik gisteren negatief getest. Merk dat ik er nu wel wat meer van baal dan de vorige keer. Ik ben best wel bang dat het lang gaat duren.

    Inderdaad, door de ovulatietesten weet ik wel dat ik een eisprong heb en wanneer. En zo duur is het gelukkig niet hoor. Ik bestel ze bij zwanger & kids. Daar heb je er 15 voor minder dan een tientje. Dat is wel te doen, vind ik.

    Fijn dat de medicijnen aanslaan Sophieanne!

    Zwangere meiden: hopelijk blijven jullie je goed voelen en hopelijk snel een kloppend hartje op de echo!



  9. Hoi allemaal

    @ joyce: jammer, maar als je ziek bent geweest enzo dan heb je hele andere dingen aan je hoofd..hopelijk nu weer beter?

    @ cheecky ben benieuwd hoe ze hebben gereageerd! Maar hopelijk heb je een leuke vakantie!

    mag voor mijn vakantie toch nog een echo, dus das met bijna 9 weken (op 1 dag na)
    Fijn. Moet trouwens eens kijken wat ik ga doen die week en wat ik mag. We zien wel. Cheeky heb je gewoon op ski's gestaan of wat bedoelde je met rustig aan? 

    @ flair 1: hopelijk was het een super vakantie! 

    Verder alles goed met iedereen? af en toe stil hier..
    met mij prima. wel ontzettend ontzettend moe, en het gevoel dat je lijf niet echt wil, maar voor de rest OK omdat je weet waardoor het komt.

    groetjes! 



  10.  Hi Meiden, 

    Het is inderdaad wat stiller hier. Ik zet zelf ook niet iedere keer wat neer, het is namelijk niet zoveel veranderd... 

    @Cheeky, ben je nu aan het skien, of komt het daar niet echt van? Ik ga ook nog op wintersport maar pas eind maart. En ben natuurlijk niet zwanger dus heb er ook nog niet over nagedacht wat ik zou doen. 

    @flair1, hoe was je vakantie???

    @ninaa, wel 'vervelend' dat je zo moe bent, maar het is voor een goed doel. Dan moet je maar wat vaker met een lekker tijdschrift op de bank gaan zitten. 

    @Joyce, dat is wel rot, ziek zijn is al niet leuk en als je negatief test is het helemaal niet leuk. Ik heb dat ook wel, dat je toch iedere keer hoopt dat je zwanger bent. De laatste keer had ik nergens last van maar de keer daarvoor voelde ik van alles waardoor ik elke dag dacht dat het misschien wel zo zou kunnen zijn. 

    Ben benieuwd, zal ergens komend weekend mijn ei-sprong hebben. Benieuwd naar de periode daarna!

    liefs

    []


  11. hallo meiden,

    jaa het is inderdaad erg rustig hier..

    maar we hebben nu eindelijk een beetje sneeuw..
    leuk leuk.
    alleen me arme katje vind het niets..

    hihi..
    nou tot de volgende keer weer,,:)

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  12. Hee

    @cheecky, bijna weer terug! Leuke wintersport gehad?

    @sophieanne: ik duim voor die eisprong!

    @joyce: hopelijk ben je weer wat opgeknapt. Het is idd niet leuk. Ik moet zeggen dat ik vanalles voelde de keren dat ik gewoon ongesteld werd en juist die keer niets en dacht dat ik wel gewoon menstruatie kreeg. Zo vaag allemaal..

    @nikita: je woont vast niet in het zuiden van het land haha. We hebben al sinds vorige week zondag sneeuw en het landschap ziet er al een week schitterend uit. Er was echt een goed pak sneeuw gevallen. Gisteren bij ons niets terwijl half NL plat lag en morgen wel weer zeggen ze.. 

    Geniet van de sneeuw! En fijn weekend!
      

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  13. @ ninaaa nee.. ik woon in drenthe..
    dus beetje meer noordelijk:D

    haha.

    maar verder alles rustig hier o..
    bijna de vermoedelijke eisprong.
    ik heb hem laatst dan ook wel gevoeld diepe pijn..
    dus hopen dat ikk hem nu ook goed voell.
    dan weet ik in ieder geval zeker :D

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  14.  Goedemorgen, 


    Spannend Nikita, hopelijk is het deze keer raak. Het is in ieder geval weer om de hele dag in bed te blijven ;)

    Bij mij is het ook rond deze dagen zover (geweest). Ik heb mijn ticker op 30 gezet omdat dat mijn laatste cycluslengte was. Volgens de artsen kon het ook wel 28 worden. 
    We zullen het zien. Deze week bloed prikken en dan hoor ik volgende week of er een eisprong is geweest. Zoooo spannend! 

    Alles goed met iedereen?

    Liefs

    []


  15. @sophieanne: ik hoop het! 

    @nikita: 'fijn' dat je het voelde, dan is het in elk geval heel herkenbaar

    @ cheeky ben benieuwd hoe alles gaat na de wintersport

    en met de rest uiteraard! 

    Ik heb nu veel last van constante misselijkheid eigenlijk en sommige dingen eten gaat wel moeizaam. Binnenkort intake bij de vk, maar dat zal wel nog niet zoveel voorstellen..

    Groetjes!

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  16. Hee meiden,

    Ik heb een fijne week gehad. Mijn schoonouders/broer hebben het de hele week nergens anders over gehad. Ze waren erg verrast want ze hadden dit nog niet verwacht. Maar ze vinden het echt super!

    Ik heb gewoon kunnen skieën en voel me deze week ook goed, ben alleen ontzettend moe!

    @ Joyce, jammer op naar de volgende ronde.

    @ Nina, Ga je ook op winters sport vakantie?

    @Sophieanne, Wanneer ga je bloedprikken hoop zo voor je dat het allemaal goed gelukt is.
    Ik had er wel al over nagedacht wat ik zou doen, maar als je nog maar zo kort zwanger bent kan het geen kwaad tenzij je hartstikke ziek bent natuurlijk dan heb je er geen behoeft aan. Ik ben gewoon gegaan en heb nergens last van gehad, sommige zeggen ook wel je hoeft het zelf niet te doen maar een ander, maar ik denk dan maar zo, als ik hier in de auto stap dan kan het ook gebeuren dat iemand mij aanrijd.
    Ik ben daar niet zo moeilijk in.

    Donderdag hebben wij onze eerste afspraak bij de verloskundige en de echo, we zijn echt aan het aftellen en aan het voorbereiden. Daarna gaan we het tegen meer mensen vertellen dus we hebben echt zin in donderdag.


    Groetjes



  17. he meiden,


    hoe is het hier..?
    en met de zwangere ;-)

    Ik heb een hele goeie vakantie gehad iig!!!

    Jammer dat het grafiekje hierboven niet meer wordt bij gehouden :-(

    Ik hoop dat het nu bij mij ook raak is ;-)
    voelde jullie al eerder wat ? nu achteraf bleek dat jullie zwanger waren of helemaal niks ?

    ik weet nu eigenlijk niet eens meer hoe en wat ik moet aanhouden, mijn cyclus is aardig onregelmatig!
    deze keer geen ovulatietesten gebruikt, dus we zien wel :-)

    gr.



  18. heey meiden,

    hier weer een berichtje van mij.
    op zich gaat hier alles ze gangetje.
    ben druk met een huisje zoeken enzo.

    heb eergister een goede eisprong gehad.
    voordeel dat ik hem nu voel.
    dus hopen dat het goed raak is.
    maar dat denk ik wel.

    alleen ben nu weer zo ziek als het maar kan.
    dus duik snel weer me bedje in..:)

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  19. Hee meiden

    Fijn dat jullie zo'n goede vakantie hebben gehad flair1 en cheeky! 
    Ik kan ook niet wachten..En cheeky, het is waar wat je zegt, er kan altijd wel iets gebeuren. Daarnaast zei de vk dat het tot 12 weken gewoon geen enkel probleem is,.

    @flair1: ik voelde helemaal niets, gewoon menstruatiekrampen de dag voor mijn NOD, dus ik verwachtte gewoon ongesteld te worden. Dat bleef uit en diezelfde dag kreeg ik weerstand tegen eten. Dus dat zou het enige zijn, voor de rest niets anders. daarom had ik het echt helemaal niet verwacht die maand.

    Op dit moment gaat het zijn gangetje. De klachten horen er allemaal bij dus ik wil absoluut niet zeuren. Het enige 'irritante' is de misselijkheid. Die is non-stop inmiddels (van opstaan tot aan het moment dat ik in slaap val) en ik moet regelmatig kokhalzen in de supermarkt of als iemand iets eet of heeft gekookt. Sorry voor de details ;) Voel me ook vervelend tegenover die ander, maar kan er niets aan doen..
    Dus ik ben erg blij maar voel me eigenlijk ook constant vrij slecht. Ach ja, overleef ik wel! :) 

    Genoeg gezeurd! Ik ben benieuwd hoe het met de anderen is en ik duim voor degenen met een testmoment binnenkort!

    Nikita: succes met de huizenjacht!

    Groetjes

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  20.  Hi Meiden, 

    Volgens mij leest niet iedereen hier meer mee. Ben benieuwd hoe het met de anderen is. En het zou ook leuk zijn als onze tabel up-to-date zou zijn... 

    @Ninaa, soms mag je best even zeuren. Zolang je er ook maar van kan genieten en het inziet dat het voor een goed doel is. 

    @nikita, spannend hoor, nog 13 dagen wachten. Hoop dat je gevoel goed is. Ik zou het zelf echt niet weten. Al huizen op het oog?

    @flair1, wanneer ga je een test doen? Lastig is dat he, ik zou ook niet weten of mijn cyclus nu 28 dagen of langer is. Zit de hele tijd te kijken wanneer ik een test zou kunnen doen. Ik hoor volgende week of ik een eisprong heb gehad. Als dat zo is dan wil ik volgend weekend ook een test gaan doen. 

    @cheeky, ik ga ook gewoon skieen hoor. Ook als ik zwanger blijk te zijn. Ook al zit een ongeluk in een klein hoekje en hoeft het niet aan jezelf te liggen ik wil niet alles laten. Je kunt ook rot vallen als je gewoon in Nederland bent...
    Voorlopig ben ik nog niet eens zwanger ;). Wel lekker dat je zo hebt kunnen genieten en dat je familie het zo leuk vindt. 

    Voor iedereen een fijn weekend!

    Liefs Sophieanne

    []


  21. Hoi Allemaal,

    Ik ben al weer een tijdje niet geweest. Ik heb besloten niet meer mee te schrijven omdat we onze kinderwens nog even uit stellen. We willen namelijk toch eerst gaan trouwen.

    Iedereen veel succes en geluk. Hopelijk is het voor iedereen snel raak.

    Liefs

    28 - ...


  22. He meiden,

    Ik vind het ook jammer en vervelend dat het grafiek niet meer bij gehouden word.
    Ik hoop dat ik zo niemand over het hoofd voor bv. testen ect.

    Vandaag heb ik een prima dag, ga mij zo klaar maken om naar een vriendin te gaan om te gaan stappen.

    Verder hebben we het gisteren de echo gehad zo leuk om te zien dat de handjes en voetjes al helemaal bewegen we hadden een goed kloppend hartje zo blij:D 
    Daarna hebben we het tegen mijn familie gezegt, allemaal leuke reactie's maar ze hadden het allemaal wel verwacht, omdat ik al geen wijntjes mee dronk.
    Alleen 1 zus van mij vind het niet leuk, ze is zelf ook aan kinderen toe maar ze heeft een appartement wat eerst verkocht moet worden om samen te kunnen gaan wonen met haar vriend.

    @ Flair, wanneer is je NOD en wanneer ga je dan testen?

    @ Nikita, Ik hoop voor je dat het raak is, ik heb mijn eisprong nog nooit gevoeld.
    Ik duim voor je. Beterschap!

    @ Nina en sophieanne, De verloskundig zei gisteren, oh goed geskied? Ik zo ja, hoor zegt ze ja, het zit zo goed beschermd er kan niks gebeuren. Maar inderdaad ik zou na de 12e week ook niet meer gaan.

    Meiden fijn weekend!!!



  23. heey meiden,

    nou ik heb nu echt ontzettende krampen daar word je niet goed van..
    lig nu ook weer goed ziek op de bank.
    weet niet
    maar me lichaam is niet helemaal in orde..
    maar we zullen rustig afwachten..

    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  24. @lin

    dat is jammer maar je moet het doen als je echt klaar voor bent!!
    Dus succes verder:)

    ik kan eventueel wel een niewe blog aanmaken zodat we wel altijd het grafiekje bij kunnen houden.

    http://www.flaironline.nl/site/list_message/959839

    Dit is de link naar de nieuwe blog waarbij ik de tabel zal bijhouden:)

    nikita91 wijzigde dit bericht op 10-02-2012 23:37 met 29%
    Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken


  25. Goedemorgen,

    Zo, dat zijn ineens veel berichtjes.
    @Lin, jammer dat je niet meer mee schrijft. Wel heel leuk dat je gaat trouwen. Ik wens je veel plezier met de voorbereidingen. En natuurlijk veel succes en geluk voor wanneer jullie aan kinderen beginnen.

    @Cheeky, leuk dat je het aan steeds meer mensen kunt vertellen. Wel jammer dat je ene zus niet blij kan zijn voor jou. Het is idd wel balen als je door een huis je wens langer uit moet stellen maar voor jou is het toch ook heel speciaal.

    @Nikita, wat vervelend dat je niet in orde bent. Ik voel niet zoveel, behalve dat ik mij van alles inbeeld en iedere keer uitreken wanneer ik een test kan doen.
    Een nieuw forum zie ik wel zitten. Ik zal daar even reageren.

    Ga nu heerlijk schaatsen. Jullie?

    Liefs

    []

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • natje87 roeptGefeliciteerd stef en bab­y ! | 14-04-2011 | 11:35
  • stefanie1987 roeptBaby1978 en natje87 GEFEL­ICITEERD!!
    Ik ben o­ok ZWANGER
    | 14-04-2011 | 08:49
  • baby1978 roeptik ben ook zwanger!!!!!!!­! ben nu 6 weken en 3 dag­en. | 13-04-2011 | 16:28
  • Biebie roeptGefeliciteerd! | 13-04-2011 | 10:57
  • Biebie roeptGefeliciteerd! | 13-04-2011 | 10:56
  • natje87 roeptik zie er ook geen kwaad ­in dat ze zegt dat ze bin­nen 2 maanden zwanger was­ hoor , ieder lijf is nu ­eenmaal anders.. | 12-04-2011 | 10:48
  • Dana01 roept@Natje: gefeliciteerd. Ma­ar was jij niet die ene v­an het forum zwanger word­en vanaf december? Jij ha­d toch kort geleden een m­iskraam??? | 08-04-2011 | 21:11
  • natje87 roeptWIJ ZIJN ZWANGER !!! | 08-04-2011 | 00:22
  • natje87 roeptIK BEN ZWANGER !!! HELEMA­AL IN DE WOLKEN !! | 07-04-2011 | 09:28
  • Goudje86 roeptBen jij ook uitgerekend i­n oktober 2011? Praat dan­ mee in ons bericht &quot­;Uitgerekend in oktober 2­011". We zijn pas me­t zijn 4-en, dus kunnen n­og wel wat gezellig dames­ gebruiken! | 21-03-2011 | 15:02

Wie doet wat

Wie hier?

  1. Marieke1985
  2. Melis21
  3. Semma