- | 22-05-2012 | 15:23
- | 21-05-2012 | 11:41
- | 11-05-2012 | 07:46
- | 29-04-2012 | 16:10
- | 24-04-2012 | 17:42
- | 14-04-2012 | 17:43
- | 13-04-2012 | 15:54
- | 11-04-2012 | 13:11
- | 01-04-2012 | 00:59
- | 27-03-2012 | 14:49

Zwanger worden
Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.
- Beheerder: Anoniem #16152
- Thema's en emoties: mamas kinderen, energiek, gezellig
Met...
- 1354 volgers
- 208 blogs
- 328 onderwerpen
- 4 foto's
Dit onderwerp heeft 6 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 06-01-2010 20:12. \t\t
December *de pil de deuruit. Wie gaat er mee met ronde 1?
- Ik ben 21 jaar en heb een kinderwens.
Ik ben in november gestopt met de pil en ben nou ongesteld.
Wij gaan deze maand aan ronde 1 beginnen. Zijn er meer mensen die ook aan ronde 1 gaan beginnen? Het lijkt me leuk samen ervaringen uit te wisselen.
Kom gezellig meekletsen....- Print deze pagina
6 reacties op onderwerp
- Hoi Miffy!
Ook ik ben in november gestopt met de pil en ben nu ongesteld:). En ook ik en mijn vriend gaan in december beginnen met de eerste ronde!!! hihi SPANNEND!
Het lijkt me erg leuk om ervaringen uit te wisselen. Nu maar hopen dat we allebei meteen zwanger worden
maar daar ga ik zeker niet vanuit. Binnen een half jaar zou al mooi zijn. Ik ben wat ouder dan jij (29 jaar).
Wij zouden eerst pas over een half jaar beginnen met 'klussen' (haha dat woord kom ik vaak op forums tegen...) in de maand dat ik 30 zou worden. Maar aangezien ik ook niet meer de jongste ben en onze relatie stabiel is en ik een vaste baan heb en een paar maanden terug toch echt kriebels kreeg bij het idee van samen een kindje krijgen en opvoeden, gaan we deze maand al aan de slag. Ik ben mij ervan bewust dat er een hoop gaat veranderen in ons leven. Maar merk dat ik het laatste jaar al minder behoefte had aan uitgaan in het weekend (ook doordat ik een pittige baan heb) en mijn vriend ook. Dus dat zullen we niet zo erg missen. Hoe zie jij dat allemal voor je? is het voor jullie een erg grote verandering gekeken naar je leefstijl?
dat lijkt mij namelijk nog het moeilijkste om aan te wennen...
Ik ben vanaf mijn 17de al aan de pil geweest en tussendoor even gestopt ( een jaar geleden). Ik had deze maand een cyclus van 26 dagen en heb geen idee of dat zo blijft....afwachten dus. Sinds ik ben gestopt met de pil (nu dus 4 weken) slik ik foliumzuur.
In mijn vriendenkring is de helft ongeveer bezig met zwanger worden of is al zwanger. De andere helft is net aan de man:) Hoe is dat bij jou?
Tot schrijfs! - .aMiffy wijzigde dit bericht op 19-12-2009 00:11 met 99%
- Hallo Miffy en lichtje,
Ik (wij) zijn van plan om ook te stoppen met de pil in januari.
De kriebels zijn er al een lange tijd en mijn vriend zijn eierstokken rammelen ook al lange tijd (.... in hoeverre dat mogelijk is.. hihi.
)
Mijn vriend is half januari jarig, ik wil hem dan eigenlijk een prullenbak, mijn pilstrip en een schaar cadeau doen. Mijn pilstrip van januari wil ik dan nog afmaken en er dan voor gaan! Lijkt me gezellig om met jullie mee te kletsen, mag dat? - Hallo dames,
Ik ben sinds 6 december gestopt met de pil een paar dagen daarna ongesteld geworden en toen ben ik eigenlijk begonnen.
Als eerste foliumzuur gekocht omdat je daar zo snel mogelijk mee moet beginnen als je zwanger wilt worden, Ik ben 22 dus nog aardig jong maar ik wil al zo lang kinderen en mijn vriend en ik zijn bijna 5 jaar samen en krijgen begin maart sleutel van ons huis :) dus allemaal veranderingen in mijn leven
Allemaal heel spannend..
ik ben de 1e van mijn vriendinnengroep die bezig is. de meeste zijn of studerend of hebben geen vriend, Ik vind het erg heel moeilijk om mijn mond dicht te houden omdat wij niet tegen iemand willen zeggen dat we ermee bezig zijn.
Ben soms ook bang dat ze het door hebben omdat ik heel erg graag van een wijntje hou en van een sigaretje. Ja en dan daar moet ik eigenlijk nu al mee stoppen. Lijkt me erg leuk om ervaringen uit te wisselen.
@Linny wat een leuk cadeau voor je vriend
@lichtje ja dan krijg je inderdaad een andere levensstijl, niet meer doorhalen tt in de vroege morgen, een stapje terug doen op je werk (ik ben net starter op de arbeidsmarkt en aan de ene kant vind ik het ook zonde om zo snel al minder te gaan werken) Bij mijn schoonzusje en een vriendin zie ik dat een kind wel goed in hun leven past en dat ze er veel voor moeten opgeven maar dat dat het allemaal waard is
Hebben jullie ook zo last van ontpillen, ik ben steeds zo ontzettend draaierig en word vaak zwart voor mijn ogen.
Hoor graag jullie verhalen!!
tot snel!
- Hallo Linie en Ilse,
Wat leuk dat jullie ook de pil de deur uit gedaan hebben!
@ Linie: Wat leuk dat cadeau voor je vriend! Dat je nog kan wachten tot half januari haha toen mijn vriend en ik het besloten hadden ben ik ook meteen gestopt!
@ Ilse: Ik ben ook nog jong, 21 jaar, en ook de eerste van mijn vriendinnen. Erg spannend allemaal he...! En ik hou ook van een wijntje en sigaretje. Ik stop hier ook pas mee als ik een positieve test in handen heb, dan heb ik een goede motivatie haha ;) Maar van de ovaluatie t/m de menstruatie is erg slopend en als ik dan ook nog niet kon roken...
Lichtje en ik kletsen eigenlijk al een tijdje mee in een ander topic, namelijk deze:
zwanger worden eerste kindje, dec. 2010
Jullie zijn hier ook van harte welkom om mee te komen kletsen :)
Liefs - Hoi Ilse,
Weet niet of je dit nog leest en of je al ergens anders bent aangesloten maar ben zelf een nieuwe topic begonnen namelijk: Jou pil ook in januari 2010 de prullenbak in?!?
Ik vond het niet zo leuk om in al lang lopende topic binnen te komen vandaar...
Als je zin hebt kun je daar gezellig meekletsen!!
gr. L.
Dit onderwerp heeft 6 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 06-01-2010 20:12. \t\t
December *de pil de deuruit. Wie gaat er mee met ronde 1?
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- Illy30 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:40
- Sabje1980 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:10
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:02
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden26-05-2012 | 08:01
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden26-05-2012 | 08:00
- pien23021977 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden25-05-2012 | 23:38
- julietvdm heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden25-05-2012 | 23:26
- julietvdm heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden25-05-2012 | 23:20
- natje87 heeft gereageerd op een blog in Zwanger worden25-05-2012 | 22:49
- bmw-meisje24 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Zwanger worden25-05-2012 | 22:20
