Clubafbeelding van Zwanger worden

Zwanger worden

Ben je bezig om zwanger te worden? Praat mee en deel je ervaringen met andere mama's in spe.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Zwanger worden
  4. AUG 2009 gaan voor een eerste kindje!(LEDENSTOP)

Dit onderwerp heeft 1007 reacties, en bestaat uit 41 pagina's. U bent momenteel op pagina 41 van 41.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 12-12-2011 17:25. \t\t

AUG 2009 gaan voor een eerste kindje!(LEDENSTOP)

  1. Geplaatst door Lon 29 | 18-08-2009, 09:43 | 57964x gelezen | 1007 reacties

    Hallo!

    Gisteren voor het eerst geen pil geslikt. Hopen dat we snel zwanger zijn en ons eerste kindje krijgen.... Wie ook?

    Lon 29 wijzigde dit bericht op 11-10-2010 11:46 met 255%: tabel werkt toch niet
    17/8/09: 22,46,57,35,33,38,35,51,40,37,34,38,40,35,35,37,36,30,32 NOD ca 5/9. Alleen met IVF nog kans.

1007 reacties op onderwerp


  1. Hey suus

    wat balen zeg, ik kan me voorstellen dat dat absoluut tegen je gevoel ingaat. Je wilt vooruit en niet achteruit. ik hoop dat de rust voor je lichaam helpt en de cyste weggaat. Het wordt inmiddels weer lente en hooguit tijd dat de lente jou wat geluk brengt. Knuffel.

    Ik ben uitgerekend op 4 mei dus het schiet nu echt op. het gaat steeds meer leven en werkelijkheid worden. Ben gewoon heel benieuwd.

    xx Kitty

    34 - 40 - 87 - 62 - 46 - 44(C) - mk 7weken (C) - 31 - zwanger (C)


  2. Hallo meiden,

    Ik was even druk. 11 mei is Hugo geboren.
    Na een bevalling van 36,5 uur en zeer pijnlijke rugweeen is ons wondertje er.
    Hij woog 3870 gram en nu alweer 4020, dus hij groeit als kool.
    Zelf ben ik nog wat minder fit, ik had bijna een liter bloed verloren.
    Maar oke verder erg gelukkig.

    xx kitty

    34 - 40 - 87 - 62 - 46 - 44(C) - mk 7weken (C) - 31 - zwanger (C)


  3. Kitty,

    van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Hugo!! Wat ontzettend leuk te lezen dat hier nu ook eindelijk een forumbaby is!!!
    Hoop dat je snel weer wat opknapt en met nog vollere teugen van je kraamtijd en mooie zoon kunt genieten!
    Zal vast even zoeken zijn naar een rimte....maar dat komt vaak vanzelf wel.
    Meid, geniet ervan, tis jullie zo gegund...

    Lfs SweetSuus

    P.S. ik ben vanmorgen in het ziekenhuis geweest,..en mijn ei was gesprongen (eindelijk weer kans, na 3 mnd stilstand door een cyste). Voor mij zijn de ellendige wachtweken dus nu weer aangebroken.



  4. Kitty, van harte gefeliciteerd met de geboorte van Hugo!
    Je hebt dus een pittige bevalling achter de rug. Hopelijk begin je jezelf nu weer wat menselijker te voelen.
    Hij groeit super goed zeg, lekker hoor!
    Hoe gaat het verder. Gunt jullie kleintje je ook wat nachtrust of ben je veel met 'm in de weer? Last van krampjes/spugen oid? Of is het ook zo'n mooi en tevreden ventje?

    Mijn kleine vent is er ook alweer een tijdje. Cas is geboren op 6 mei. Hij woog 3720 gram en was 53 cm.
    Ja was, want nu weegt hij al 4200 gram en is 57 cm! Ook hij groeit dus super goed.
    Ik ben op 5 mei ingeleid. Ik had zwangerschapsdiabetes, waardoor ze Cas op een geboortegewicht van over de 5 kilo schatte. Dat is voor hem en mij niet erg fijn, dus zijn we wat eerder begonnen. Uiteindelijk is Cas de volgende dag pas geboren. Na 1,5 dag vol weeen mocht ik om 13.02uur beginnen met persen (had geen persweeen, dus we gingen het maar proberen). Na 4 weeen en 13min werd Cas geboren! Dat was dus wel heel goed!

    Ook wij zijn aan het genieten van dit wondertje. Het is een lief en tevreden mannetje. Huilt alleen als hij honger of krampjes heeft. Het wel last van obstipatie. Erg vervelend, maar meer dan stimuleren kunnen we niet doen helaas.
    Slapen doet ie goed, hij wordt alleen wakker voor de fles. Dus ook wij kunnen goed slapen 's nachts. Nog wel... [;)] .

    Suus, ik duim voor je. Wat fijn dat je eindelijk weer een kans hebt! Wordt je nu goed in de gaten gehouden door het zkh? Hoop het wel!

    xxx

    (P) 136 - (P) 39 - (P) 37 - (P) 35 - Start Menopur: 40 - M 35 - (P) 21 - Start Puregon: zwanger!!!


  5. hoi meiden,

    @suus spannend zeg ik duim voor je...hoop het zo.

    @roos gefeliciteerd wat mooi. Ja slapen snachts gaat bij ons op en af. Hij kwam gister om de 4 uur en dan heb je voeden en krampjes tussendoor dus 2,5 uur slaap. Maar dat is een goede nacht :(. een slechte is 1 uur slaap per keer...pfff. Soms vraag ik me echt af waarom borstvoeding zo goed is. Maar oke de kilo's vliegen er wel af :).

    xx
    Kitty

    34 - 40 - 87 - 62 - 46 - 44(C) - mk 7weken (C) - 31 - zwanger (C)


  6. He meiden,

    hoe gaat het met jullie?

    (P) 136 - (P) 39 - (P) 37 - (P) 35 - Start Menopur: 40 - M 35 - (P) 21 - Start Puregon: zwanger!!!


  7. Hier minder.
    Ik heb de ziekte van graves er achteraan gekregen.
    Het is echt doodvermoeiend.

    pfff..

    34 - 40 - 87 - 62 - 46 - 44(C) - mk 7weken (C) - 31 - zwanger (C)


  8. HIer ook nog steeds niets...
    Loop momenteel met een hernia, dus mag niet zwanger worden vanwege een operatie in januari. Zijn dus al sinds september in een 'stopperiode'/
    Is echt enorm frustrerend. Om ons heen veel zwangeren en babys. Nu is mijn kleine zusje (okay die is ook al 28) ook zwanger... soms best moeilijk hoor!
    Wij zouden in sept. beginnen met IUI, maar door een cyste kon dat helaas niet. Zodra ik geopereerd ben aan mijn hernia en ik hersteld ben, gaan we starten met IUI. Dat betekend dat ik mezelf dat ook met hormonen moet spuiten. ;S

    Meiden, heel veel succes en sterkte met alles!!


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • BibiV roeptHeeft iemand een mooi ver­haal die je wilt delen in­ Flair? Verover een ­plek in Flair! | 15-07-2009 | 16:24
  • Romi82 roeptJaja we hebben alweer een­ zwangere!!!! | 14-05-2009 | 22:59
  • TenG roeptFijne koninginne dag alle­maal morgen!!!! | 29-04-2009 | 14:33
  • Romi82 roeptJeeeeeeeeeeeeeee we hebbe­n er eindelijk weer een z­wangere bij!!!! | 22-04-2009 | 20:06
  • Romi82 roeptEn dat je niet elke keer ­de lettergrootte hoeft aa­n te passen! | 20-03-2009 | 16:58
  • Anoniem #17085 roeptHaha, ik vind het wel gra­ppig dat er staat 'r­oept', alsof we hier­ allemaal aan het schreeu­wen zijn :)

    ­Ziet er wel mooier uit ja­ en ik ben super blij dat­ je je berichten kunt wij­zigen.
    | 20-03-2009 | 10:21
  • Mia107 roeptkun je jezelf in tweevoud­ presenteren ofzo?!
    ­ Maar ik vind het er wel­ een stuk mooier uitzien ­allemaal!
    | 20-03-2009 | 09:19
  • Romi82 roeptHaha dit is echt raar... ­Een chat naast het forum,­ wat is het nut?? | 19-03-2009 | 21:54
  • babymerel roepthe, he wat een gedoe om h­ier weer op te komen zeg!­ Ze hadden wel even moge­n melden,dat het zo ander­s werd. | 19-03-2009 | 20:30

Wie doet wat

Wie hier?

  1. myself1987
  2. Illy30