Clubafbeelding van Wij gaan voor een tweede kind

Wij gaan voor een tweede kind

Club voor dames met de wens voor een tweede kindje! Hier steunen we elkaar in goede en slechte tijden!

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Wij gaan voor een tweede kind
  4. Spannend! Wij gaan voor de tweede! Wie kletst er mee?

Dit onderwerp heeft 868 reacties, en bestaat uit 35 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 35.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 07-02-2012 10:47. \t\t

Spannend! Wij gaan voor de tweede! Wie kletst er mee?

  1. Geplaatst door MamiSan | 26-12-2009, 15:27 | 30838x gelezen | 868 reacties

    Zag al een ander topic, maar daar is een ledenstop, vandaar een nieuwe!
    Wij  hebben al een onwijs lieve en eigenwijze peuterdochter van net 2 http://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-2.gif  maar zouden het erg fijn vinden als zij een broertje of zusje mag krijgen, dus vorige week hebben we besloten dan maar eens extra te gaan oefenenhttp://www.flaironline.nl/site/../smileys/emotion-5.gif
    Wie gaat er nog meer voor een brusje en wil gezellig mee komen kletsen hier?

    Groetjes, San
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Naam               leeftijd      ronde          uitgerekend            andere kindjes

    MamiSan              33                           16-09-2010           dochter  (2 jr)
    Leo                      33                                                       zoon      (<1)
    Chippie                28                            04-04-2011          zoon      (7 jr)
    Dimple                 30                            20-12-2010           zoon      (<1)
    Seraatje               19                            12-01-2011          dochter  (1,5)
    Jea                      27                            28-01-2011          zoon      (<1)
    Liefheersbeestje   27                                                       dochter   (2)
    Jolly82                 27                           14-09-2010            zoon      (<1)

    MamiSan wijzigde dit bericht op 31-08-2010 13:45 met 255%

868 reacties op onderwerp


  1. Hai ja rustig hier!

    Leo spannend! Hopelijk werken die hormonen. Zal dat dan ook niet iets voor beestje zijn? Valt t nou nog tegen via t zkh of valt t allemaal reuze mee?

    Dimple ik zou er op t moment niet aan moeten denken 32 uur werken kids en dan nog t huis! Bah haha misschien komt de zin weer! Voorlopig hou ik t nog ff bij de administratie:) al loop ik nu toch wel erg achter!

    Of t verschil maakt jongen meisje? Nu nog niet haha ja alleen als je de luier verwissel:D en t is een heel ander kindje dan me zoon. Die huilde heel veel en was erg ongeduldig. Zij niet ze begint met een soort roepen en als je daar niet op reageer gaat t wel over in huilen. Verder merk ik wel dat ik t erg leuk vind al die meiden kleertjes:D haha kan t niet laten om zo af en toe een extra jurkje te kopen. En een vriendin van mij heeft pas een dochtertje gekregen en heb ook maar weer een jurkje voor lizzie erbij gekocht:D t is gewoon allemaal te leuk! Gelukkig heb ik toch nog niet zo veel kleertjes en groeit ze nog wel ff:D



  2. Hahah, volgens mij zijn we nog maar met z'n drietjes over....
    Hier nog geen nieuws, vandaag is de grote dag. Heb al vanalles gevoeld, maar er komt geen rode druppel.... Snap er niets van.
    Ik zou kunnen gaan bloed prikken, normaal op dag 12, maar ja, dat was zaterdag. Dan doen ze niets. Tja, om dan vandaag te gaan en waarschijnlijk eerder de menstruatie te hebben dan ik de uitslag zou krijgen is ook niet echt een snelle optie.
    Dus... geduld. En weer een ritje naar het ziekenhuis gespaard. Zoonlief moet dan ook iedere keer weer mee, iets wat niet altijd even handig is.

    Dimple, ik denk dat je vriendin ICSI krijgt. Ze plaatsen dan een bevruchte cel terug in de baarmoederwand. De kans van slagen is het grootst, maar tevens ook de duurste behandeling. Is meestal de laatste optie.
    Pittig hoor!
    Ja, beestje weet ik ook niet wat ze doet. Ze nam afstand van alles. Zou toch ook fijn zijn als ze zwanger zou raken! Ik geloof alleen niet dat ze echt de molen in wilden.

    Ja, kleertjes voor een meisje!! Helemaal geweldig!! Ben ook zo blij met vriendinnen die een meisje krijgen!!! Koop me helemaal suf, hahhahaha!!

    http://www.mijnticker.nl/tickers/s5qqn3w01c46gbiu.png


  3. Haha geloof idd dat we nog met z'n 3en zijn.

    Beestje wil idd nog niet de molen in. Maja omdat jij ook mk's kreeg en er een hormoon is die misschien ook bij haar werkt? Maja t is natuurlijk niet niks en dan al die onderzoeken enz. Heeft natuurlijk wel een inpact op je leven.

    Zo dus voor jou weer knetter spannend! Zal wel fijn zijn als t nu goed gaat:) Ja is idd een beetje raar met dat bloedprikken. Jammer dat je daar an op moet wachten. Je krijgt dus niet meteen de uitslag?:(

    Ow helemaal geweldig die kleertjes:D
    En de kleine van me vriendin is net zo groot als lizzie:) Alleen lizzie heeft een dikkere kop! Haha



  4. Zo het is hier nu wel erg uitgestorven!



  5. Ik kom nog steeds kijken hoor, maar er wordt heeel weinig nog geschreven haha!
    Hier alles goed, maar erg druk. Zo zal het wel bij iedereen gaan.


    Fynn is alweer een half jaar! Wat gaat het snel he?



  6. Leo is er al nieuws? Gaat ales goed?

    De andere ook allemaal druk? Tja het ritme is weer terug en dan is er toch minder tijd voor internet.....

    Vraag me toch wel af hoe t gaat met der rest. Is toch wel es leuk om ff wat te lezen:)

    Nou hier in iedergeval goed! Kleine meis groeit als kool! Ze past met gemak 56 en heeeeel soms 62 wat dan klein uitvalt:) Maar geweldig ding verder. Zo vrolijk en blij:) Nu begint ze ook lekker te spelen en gericht dingetjes te pakken zo schattig om te zien. Ze is er zo druk mee:D dat koppie die ze erbij trekt. Heel serieus en dan heeft ze t en dan komt er zo een blij gilletje. Hahaha!
    Maar ik geniet volop van t kleine monstertje:D Alleen nog een iets beter ritme met slapen gaan zou nog wel leker zijn. Maja grote broer is met naar bed gaan niet makkelijk die blijft spoken. Dus hou ik haar maar iets langer beneden. Als ze echt moe is slaap ze er wel doorheen. Anders schik ze de hele tijd:( Maja zal ze nog maar aan moeten wennen.
    Nou meiden hopelijk lees ik weer es iets van  jullie :)
    En leo ik ben erg benieuwd:)



  7. Chippie die kleine meid van jou is ook alweer bijna vier maand! Wat gaat het hard he?

    Hier alles goed Fynn heeft alweer zeven tanden en de box heb ik ook maar weggehaald want hij ligt er toch nooit in, meneer wil zitten en kruipen.......ja hij heeft de achteruit ontdekt en loopt rond in zijn racestoeltje.

    Leo ik ben ook heel benieuwd hoe het met je is.....denk vaak aan je!

    Jea ik ben ook heel benieuwd hoe het bij jou gaat?



  8. Hallo!
    Kwam weer eens ff kijken.... Sorry!
    Hier nog niets veranderd. We hebben even een pauze gehad. Eerst waren mijn eicellen kwijt bij een echo waardoor de poging niet doorging en daarna hadden we vakantie. We gaan weer beginnen met behandelen wanneer mijn menstruatie is begonnen. Dit zou volgende week zijn, maar.... het voelt weer goed. Hopelijk blijft het deze keer wel zitten! Mogelijk dat er toch nog hormonen in mijn lijf zitten die er voor zorgen dat ie blijft plakken!

    Wat gaat het bij jullie snel zeg!! Jemig!! Ze kruipen al en pakken dingetjes!! Voor mijn gevoel zijn jullie net bevallen!!
    Trouwens... heb leuke site ontdekt voor meisjes (en mama's hahah); tantebetsy.com.Geweldig!!
    Ik ga weer even verder, zal wat vaker kijken!!

    http://www.mijnticker.nl/tickers/s5qqn3w01c46gbiu.png


  9. Haha Leo voor mijn gevoel ben ik ook net bevallen, maar mijn kleine vent is alweer enorm aan het worden, denk zo'n tien kilo alweer en rond de 80 cm......

    Hoe gaat het zijn jullie nu weer begonnen met de behandeling?

    Pff op het andere forum waar ik al drie jaar schrijf zit wel zo'n muts, ze stuurt nooit wat....en als ze al wat stuurt gaat het alleen over zichzelf, wordt moe van zulke mensen. Nu stuurde ze dat ze zwanger is van de tweede, maar vraagt naar niemand, terwijl bij een van de meiden het kindje met 27 weken zwangerschap is geboren......wat een echotripper!

    Beestje, Chippie, Jea hoe is het daar?



  10. Jemig Dimple, 10 kilo alweer??? Maatje 80??? Ohhhh, dat gaat wel heel erg snel!!

    En 27 weken zwangerschap geboren worden.... Hoe gaat het met moeder en kind?? 
    Soms heb je inderdaad van die mensen ja... Helaas heb ik op het moment een "goede" vriendin die zich al een tijd zo gedraagt... Wordt er echt gewoon chagie van!
    Ja, hoe is het toch met de rest??? Joehoe?????

    Wij hebben net de 2e poging gehad. Er was even weer twijfel of het doorging. Ik had opeens 3 goeie eicellen, dit is teveel. De dag erna was er nog maar 1. Nu is het weer 2 weken wachten. Slopende weken moet ik zeggen. Je wilt er niet te veel mee bezig zijn, maar ondertussen ben je dat natuurlijk wel. Bij alles wat ik voel denk ik eraan. Was er maar een knop die je om kunt zetten. Toen we voor ons eerste kindje gingen heb ik een tijdje meegeleden en geschreven op de ivf site. Daar las ik wel eens dat die meiden in de wachtweken lekker gingen koken. Hahahhhaahah, ik ben ook begonnen! En.... aan het uitdijen, hahahhahahh!!
    Dus.. kom maar op met lekkere recepten!

    http://www.mijnticker.nl/tickers/s5qqn3w01c46gbiu.png


  11. Wat stil hier!
    Leo, hoe gaat het? Ben je al tien kilo aangekomen haha! Mijn vriendin is vanaf deze maand bezig met ICSI. Erg spannend ik hoop zo voor haar dat het nog gaat lukken, de kans is maar 20% heb ik begrepen......en ze is bijna 40 dus dat werkt ook niet mee.

    Mijn vriendin en haar dochter mochten vorige week naar huis na 4 maand ziekenhuis, maar helaas heeft ze een of andere aanval gehad van de week en nu ligt ze weer in het ziekenhuis.....

    Fynn was trouwens 11 kilo en 75 cm.......hij mag nu geen pap meer hebben want hij groeide te hard, gelukkig heeft ie er zelf geen last van.....maar hij is net als Sven uit de kluiten gewassen!

    Jea, ik hoop dat je nog leest hier af en toe al wordt er niet meer zoveel geschreven! Hoe gaat het in vive la france?

    Chippie en beestje, met jullie ook alles ok? Zou eht leuk vinden jullie nog eens te zien hier!



  12. Hai meiden!

    Met mij alles prima! Kleine meid groeit als kool:) ze krijgt ook krachtvoer:D haha

    Dimple je hebt dus flinke jongens! Hihi

    Leo hoe is t nu met jullie? ben erg benieuwd hoe t nu gaat....

    Bij beestje is het gelukt:D Misschien komt ze hier nog een keer? Kan ze zelf haar verhaal vertellen. Maar is natuurlijk ook wel leuk voor jullie om 't te weten.

    Verder heb ik niet zo veel te melden kijk wel weer es of er weer iets geschreven is. Groetjes......



  13. Ah chippie! Wat een superleuk nieuws van beestje! Ben heel blij voor haar! Wil je haar feliciteren van mij?

    En de kleine meid groeit dus ook als kool? Ze is ook alweer bijna een half jaar, het gaat zo snel he?



  14. Ohhh, wat n geweldig nieuws voor beestje!! Super!! Feliciteer haar maar van mij!!

    Bij ons geen nieuws te melden, we zijn weer n ronde verder en wachten nu af of deze wel gelukt is.

    Ik kom gauw weer eens kijken.

    http://www.mijnticker.nl/tickers/s5qqn3w01c46gbiu.png


  15. hoi hoi dames,

    inderdaad... ik ben zwanger!!! 10 weken alweer. En natuurlijk mag je het vertellen chippie! geen probleem. Heb ondertussen al een echo gehad en er klopte een hartje, ik was wel heel erg gespannen, lag te huilen op de echobank voor de tijd al, maar alles ziet er tot nu toe goed uit! Over twee weken heb ik weer een echo, dat is standaard bij ons in het zkh.

    Leo: jeetje wat balen bij jullie duurt het nu ook al een hele tijd. Doe je nog wel via het ziekhuis dan weer een poging? Ik hoop dat jij ook zeer snel zwanger bent en we samen nog kunnen zeuren over onze kwaaltjes, haha.



  16. Wat leuk beestje! echt super goed nieuws, en kan me voorstellen dat je dan erg emotioneel bent.

    Leo, hoe gaat het nu bij jullie?
    Mijn vriendin heeft deze maand de eerste icsi poging achter de rug, nu is het afwachten.....



  17. Oh Beestje!! Wat fijn om te lezen!! Heerlijk! Zit ook n traantje weg te pinken. Ben erg emotioneel de laatste tijd door al die hormonen wat ik moet spuiten. Of janken of ben heel erg fel in reageren... Hahahha, normaal helemaal niet.
    Tja, hier gaat het eigenlijk minder. De 3e poging is ook mislukt en nu moet ik geopereerd worden en worden dan tevens de eileiders doorgespoten. Gelukkig onder algehele narcose dit keer. Voor zoonlief hebben we dit ook al gehad en ik vond het vreselijk. Dit is allemaal volgende week.
    Dus wie weet Beestje, is het resultaat goed en ben ik inderdaad hopelijk snel zwanger. Laat de kwaaltjes maar komen!!
    Dimple, weet je al iets over je vriendin?? Spannend!
    Hoe is het met de rest?
    Zoonlief ligt ziek op de bank, heeft alles al 3x onder gespuugt. Echt zielig.
    Dus.... geen zon voor mij, maar wassen en poetsen...

    http://www.mijnticker.nl/tickers/s5qqn3w01c46gbiu.png


  18. Hey meiden ik ben terug van vakantie! Mallorca was heerlijk! Was er ook heel erg aan toe eigenlijk!

    Leo, bah meid is alles goed gegaan?
    De poging bij mijn vriendin is helaas ook niet gelukt. Vind het zo naar voor haar!



  19. Oh jee, hier al heel erg lang geen activiteit meer!!
    Denk dat Dimple alweer aan een nieuwe vakantie toe is!
    Ik heb inmiddels de operatie achter de rug, werd nog uitgesteld door een latere menstruatie. Ook weer spannend geweest, bah!
    Daarna flink ziek geweest, bleek een hele flinke blaasontsteking te hebben die tot uiting op de recovery kwam. Heel ellendig.
    Heb er weken last van gehad en heb daarom ook de behandelingen even uitgesteld. We hebben dus even letterlijk bijgetankd, m'n ijzergehalte was erg laag en lekker weer eens een glaasje gedronken. Wie weet is het nu spontaan gelukt, morgen is de dag. Dus... duimen jullie mee??

    http://www.mijnticker.nl/tickers/s5qqn3w01c46gbiu.png


  20. Hey Leo, ik dacht eens even kijken hoe het hier is!
    En inderdaad ik ben alweer aan vakantie toe......nog tien weken dan ga ik met manlief een week naar Amerika, met zijn tweetjes, spannend! Ben nog nooit zo lang weg geweest van mijn kindjes! Maar heb er wel veel zin in we gaan naar Washington en New York.

    Hoe voel je je nu? Al opgeknapt? En??????



  21. Ohhh, sorry!
    Ja, veel te lang alweer niet hier geweest!
    Maar.... ik heb geweldig nieuws! Ik ben ZWANGER!!!!! We hadden die pauze ingelast en zijn in deze periode toch spontaan zwanger geraakt. Echt beseffen doen we het nog niet, echt onwerkelijk. Inmiddels hebben we al 2 echo's gehad en 2x het hartje zien kloppen, helemaal geweldig! Het traject ziekenhuis hebben we nu afgesloten tot week 35/36. Afspraak bij de verloskundige staat. Ben nu 7,5 weken zwanger.
    Pff!
    Zie net de ik de 5e had geschreven, toen had ik inderdaad al het vermoeden, maar durfde niet te testen!
    Als je dit leest beestje, zijn we toch nog samen zwanger!!!! Wie weet zijn er wel al van nr. 3 zwanger!! Hahahahha!!

    http://www.mijnticker.nl/tickers/s5qqn3w01c46gbiu.png


  22. LEOOOO! Meid ik ben superblij voor je! Kom je nog eens langs om te laten weten hoe het met jou gaat?

    Echt leuk!!!!!!



  23. Gelukkig nieuw jaar meiden!

    Dimple gefeliciteerd nog met de eerste verjaardag van Fynn

    En wat lees ik??? Leo! GEfeliciteerd!! Ik zal t doorgeven aan beestje:D
    Maar wat fijn dat we hier nu allemaal zwanger zijn geweest en geworden. Weet niet van de andere die nooit meer komen. Maar van de trouwe schrijfsters is t dan nu toch helemaal gelukt.

    Hier geen 3de hoor hahaha. Vind t super leuk maar 2 is echt genoeg. Mocht t ooit nog een x gebeuren dan is t leuk. Maar heb er geen behoefte aan. Hihi
    Ik geniet volop van de kleine meid. Want tis echt een heerlijk vrolijk miesje. Ze is druk met kruipen en ontdekken ook gaat ze overal al aan staan en natuurlijk overal aan zitten. Haha maar erg leuk. Vind t wel erg snel gaan. Nog 3 mnd en dan is ze al weer 1 jaar!

    Hoe is t verder met de rest hier?
    Tis niet erg druk. Haha maar vind t nog wel leuk om soms wat van jullie te lezen:)



  24. Leo: jaaaaaaaaaaaaaah gefeliciteerd!!! joepie de poepie!!!!! geweldig hoor.
    Chippie houdt me nog op de hoogte! Hoe gaat het nu met je? en hoe ver ben je? leuk leuk! Zijn we inderdaad samen zwanger.



  25. Hey meiden dacht kom ook weer eens buurten. Leo hoe voel je je!!??

    Chippie, haha bij jullie ook geen derde? Ik had er nog wel eentje gewild, maar ik moet er nite aan denken om nog eens negen maanden kotsmisselijk te zijn. Dus bij ons is het niet meer mogelijk, mijn man heeft zich laten steriliseren afgelopen jaar.

    Hier loopt onze Fynn al ruim een maand vrolijk rond! Wat een knapperd is het, hij is vrij makkelijk al probeert hij nu aandacht te trekken door heel dramatisch op de grond te gaan liggen huilen....de grapjas. Die mannen van mij gaan nog een hoop harten breken! Charmeurtjes zijn het!
    Verder is mijn vakantie eindelijk in zicht volgende week zaterdag vliegen we, ik heb er echt zin in!

    Beesteje jemig ook alweer 30 weken? Pfff! Het gaat snel, mocht je hier niet meer komen de aankomende tien weken ik wens je nu alvast een super bevalling toe! En geniet van dat kleine mensje!

    Tot binnenkort maar weer ;-)


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • summer07 roeptSahmmie hoe is het? | 24-03-2009 | 19:15
  • summer07 roeptHoi Sahmmie en Brigitte | 24-03-2009 | 19:15
  • mamavannika roepthallo, wat is dit wennen ­zeg . Ik ben er nog niet ­helemaal in thuis. Elke k­eer als ik me een beetje ­zit te verdiepen erin beg­int Nika te muiten. Zal v­anavond eens er voor gaan­ zitten en een uitgebreid­ bericht versturen naar j­ullie. | 23-03-2009 | 13:17
  • summer07 roeptik ben weer weg! | 22-03-2009 | 10:36
  • summer07 roeptWe missen inderdaad allee­n Sanny nog! | 22-03-2009 | 10:36
  • summer07 roeptmaar jullie letten nog ni­et zo op de chat haha | 22-03-2009 | 10:35
  • summer07 roeptnu zie ik Brigitte en Mar­gje online! | 22-03-2009 | 10:34
  • summer07 roepthallo! | 22-03-2009 | 10:33
  • Sahmmie roeptHe Summer, he dit is grap­pig. Zie het nu pas, haha­. | 21-03-2009 | 13:52
  • summer07 roeptHe Sahmmie! | 21-03-2009 | 12:54

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!