Clubafbeelding van Vriendin gezocht

Vriendin gezocht

In de vriendinnenclub kun je jouw bijzondere verhaal vertellen. Heb je een bijzondere vriendin die jij wilt belichten of ben je juist op zoek naar een vriendin? Schrijf erover middels een blog en zie jouw verhaal op de homepage in de spotlights!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Vriendin gezocht
  4. vriendinnen omgeving Den Haag gezocht!

Dit onderwerp heeft 4 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 14-11-2009 13:36. \t\t

vriendinnen omgeving Den Haag gezocht!

  1. Geplaatst door liselotte | 25-10-2009, 01:22 | 338x gelezen | 4 reacties

    vriendin omgeving Den Haag?
    Hoi!
    Ik ben 29 jaar en ik ben single en no kids!
    Ik vind het leuk om lekker uit eten te gaan, te stappen of naar de bioscoop te gaan.
    Vind je het leuk om samen te gaan? Laat een berichtje achter! Wellicht kunnen we samen gaan!
    groetjes Liselotte


4 reacties op blog


  1. Hey..

    ik kom uit de buurt van Delft en lijkt me leuk nieuwe contacten op te doen.

    Groetjes,
    Elke

    Ben 25 jr.



  2. Hoi Allemaal,
    Mijn naam is Silvia, ik ben bijna 45 jr. en woon in de regio Leiden.
    Iedereen is op zoek, maar elkaar helpen, dat is nou juist weer iets voor mij.
    Ik ben zelf lid van diverse activiteitenclubs en voor mensen die net als ik in die regio wonen weet ik een leuke groep. Ik ben lid van www.activcrowd.com, net als vele andere mensen. Dit is geen commerciele club, maar meer een leuke vriendenclub, om je kennissenkring in de regio uit te breiden of om gewoon eens iets gezelligs te doen. Je mag vaak wel een keer mee, om de sfeer te proeven, zonder direct lid te worden.
    Ik ben ook lid van www.aktivo.nl, maar deze groep is landelijk. Daarvoor organiseer ik zo nu en dan iets in Leiden e.o.. Er is altijd voldoende animo, maar ik zoek nog wel wat mensen in de regio. In de wintermaanden bezoek ik wel musea, maar voor en na de activiteit is er plaats voor een zgn. borrel. Ik ben geen echte kroegtype, maar zo nu en dan iets drinken of ergens eten is ook leuk. In de zomermaanden doe ik andere activiteiten. 
    Beide groepen hebben weinig leden in Leiden e.o., maar zijn wel in een leuke leeftijd en staan open voor andere activiteiten! (die mag je ook zelf organiseren, dus weet je iets leuks, zet het op de site van die groepen en er komen vaak mensen op je oproepje af!)
    Groetjes van Silvia



  3. Ola,

    Ik woon in zoetermeer en werk op schiphol. Ik ben 27 jaar...Ik heb een vriend maar woon nog niet samen. En kids komen er voorlopig zeker nog niet, hahaha. Lijkt me leuk om nieuwe mensen te leren kennen. Je kan me mailen op ingrid_akkerboom@hotmail.com.

    groetjes, ingrid



  4. Hai Liselotte,
    Lijkt me leuk om een keer samen wat te ondernemen...
    Lekker eten.. gezellig bijkletsen.. of high tea-en.. ik ben overal voor in!

    Sinds 3 jaar woon ik in Den Haag (Leidschenveen) en ben 27 jaar.
    Ik kom uit de Zaanstreek maar heb ik in deze buurt niet heel veel vrienden.
    Die zijn allemaal in de Zaanstreek blijven hangen! ;)

    Ik woon wel samen met m'n vriend, maar dat is voor mij totaal geen belemmering om activiteiten te doen. Kids komen er voorlopig niet! ;)

    Lijkt 't je gezellig?
    Mail me op daan_kramer@hotmail.com.

    Groetjes,
    Danielle


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • RianneR84 roeptZijn er nog meiden uit Zw­olle? | 22-05-2012 | 15:00
  • mwm roeptZijn er nog meiden in de ­buurt van winschoten? | 22-05-2012 | 09:37
  • Annika001 roeptNog leuke meiden uit Drun­en,Waalwijk,Vlijmen? 24 t­ot 29 jaar? stuur maar ee­n prive breicht :) | 21-05-2012 | 21:58
  • femMalientje roeptHoi hoi .. | 21-05-2012 | 11:27
  • angelforever roeptNog serieuze dames of moe­ders uit Rotterdam aanwez­ig!! | 21-05-2012 | 10:12
  • lin1990 roeptiemand die in de buurt wo­ont Roosendaal/ Breda di­e een x zin heeft te stap­pen of lekker te shoppen?­?: | 21-05-2012 | 09:55
  • lin1990 roeptheyy linda hier 22 jaar u­it omg roosendaal / breda­...
    Als er leuke ge­zellige meiden zijn die e­en vriendin zoeken.om te ­shoppen/stappen mail dan ­
    xxxxxlinda­xxxxx@hotmail.com
    | 21-05-2012 | 01:16
  • Stefanie_26 roeptIemand uit Assen (Drenthe­) aanwezig? | 20-05-2012 | 20:01
  • Marlot roeptzijn er nog leuk meiden u­it Amersfoort eo??begin 2­0? | 19-05-2012 | 08:31
  • Eileen1991 roeptHoi, zijn er nog leuke me­iden uit omstreken Tilbur­g die een keer zin hebben­ in een leuke gezellige b­orrel? | 18-05-2012 | 22:03

Wie doet wat

Wie hier?

  1. kimb
  2. rebeckje
  3. lindakoenraadt
  4. Eden-
  5. DvWijk
  6. Michella74
  7. Amy-Ehv