Clubafbeelding van Vriendin gezocht

Vriendin gezocht

In de vriendinnenclub kun je jouw bijzondere verhaal vertellen. Heb je een bijzondere vriendin die jij wilt belichten of ben je juist op zoek naar een vriendin? Schrijf erover middels een blog en zie jouw verhaal op de homepage in de spotlights!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Vriendin gezocht
  4. ligt het nou aan mij?

Dit onderwerp heeft 27 reacties, en bestaat uit 2 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 2.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 14-12-2009 23:12. \t\t

ligt het nou aan mij?

  1. Geplaatst door mama van gavin | 20-10-2008, 13:45 | 3368x gelezen | 27 reacties

    Hoi hoi,

    Ligt het nou aan mij???? Dat vraag ik me weleens af!! Ik ben een meid van 28 en heb nauwelijks vriendinnen!! Ik voel me zo alleen en dan ga ik nadenken over waarom ik geen vriendinnen heb...Vroeger werd ik veel gepest op school en had niet of nauwelijks contact met vriendinnitjes etc. Nou woon ik in de buurt van utrecht en heb een zoontje van twee jaar en nog wil het me niet lukken vriendinnen te maken...Als ik dan eindelijk iemand heb waar ik goed mee kan opschieten dan gebruiken ze me alleen maar en bloed die vriendschap ook weer dood!! Ik zal eerlijk zijn ik heb wel 1 vriendin maar die kan ik moeilijk elke dag bellen en elke dag zitten die heeft ook nog een privé leven hihhihih..Nou ja misschien weten jullie hoe ik hier mee om kan gaan en meer vriendinnen kan krijgen want het lijkt me geweldig om meer vrienden te hebben..


    xxxjes eveline


27 reacties op onderwerp


  1. Ja ik heb wel een paar meiden waar ik mee sms maar ja die hebben ook hun eigen leven en daar kan ik niet van verwachten dat ze telkens langs komen of zo!!! Ach ik hoop maar dat het gaat veranderen want de hele dag thuis zitten is ook niks voor mij..


    xxxjes eveline



  2. Ik heb hetzelfde probleem.Vooral als je de enige in je vriendengroep bent die een kleintje heeft valt het niet mee.
    ik zag dat je uit breukelen komt? helaas niet echt bij mij in de buurt..



  3. heb je een bp gestuurd hoop wat te horen groetjes



  4. Ja en het moeilijke is ook dat iedereen eerst er altijd voor je is en na een paar weken hebben ze van ach ze red het wel alleen..ben soms gewoon bang om een kluizenaar te worden en dat al op mijn 28ste...voor mijn zoontje ga ik door en hoe moeilijk het ook is dan maar zonder vriendinnen..(jeetje wat klinkt dat zielig zeg, hihihi)


    groetjes eveline



  5. De hele dag thuis zitten is ook niets voor mij, maar helaas wel de realiteit.
    Vriendlief doet erg veel in vrijwilligers werk en is dan zeker 2 tot 4 avonden in de week niet thuis.

    quote:

    Ja ik heb wel een paar meiden waar ik mee sms maar ja die hebben ook hun eigen leven en daar kan ik niet van verwachten dat ze telkens langs komen of zo!!! Ach ik hoop maar dat het gaat veranderen want de hele dag thuis zitten is ook niks voor mij..

    xxxjes eveline



  6. Okee ja dan is het niet anders maar je bent natuurlijk niet altijd alleen...Kijk ik ben alleen met mijn zoontje en ben degene die voor hem zorgt dag in dag uit!! Niet dat ik het een straf vind zeker niet maar het lijkt me gewoon leuk om wat vriendinnen te hebben die af en toe langs komen en ik naar die vriendin toe!! Een kind kan ook nog niet een echt gesprek met je voeren..hihi


    liefs eveline



  7. Dag Eveline,
    Ik heb vaak vergelijkbare gedachten als jij beschrijft. Ik heb ook een zoontje van 2 jaar. Mijn vriendinnen wonen allemaal ver weg en bij mij in de buurt kan ik maar geen vriendin vinden. Ik probeer vanalles, maar het wil maar niet lukken. Als ik alle berichtjes hier lees merk ik wel dat ik (wij) niet alleen met deze gevoelens/situatie zitten. Dat zorgt wel weer voor wat meer zelfvertrouwen, maar wat meer vriendinnen in de buurt zou inderdaad geweldig zijn.



  8. hoi meiden
    Hoe is het met jullie ?
    Zal mij ook even voorstellen, ongeveer dan:[:$]
    Misssen jullie ook nog wat "echte vriendinnen, waarbij eerlijkheid en"geven en nemen" centraal staat ?
    En met je alles kunt delen, maar ook lol kan hebben ?
    Ben 30 jaar, wonend in A''dam en ben vorigjaar getrouwd.
    15 a 20 min. vanaf het c.s. van A'dam met 1 bus.
    Mijn sterrenbeeld is stier en ascendant is boogschutter.
    Ik ben volgens andere mensen vaak:
    Eerlijk, spontaan,creatief, af en toe "prettig gestoord", meestal vrolijk, doorzetter, beetje gevoelig qua spiritueel, maar ik sta met beide benen op de grond en ben erg nuchter, maar wel iemand die erg gevoelig kan zijn en soms erg open kan zijn.
    Waar houd ik van ?
    Praten, shoppen, creatief bezig zijn, schrijven, kaartenmaken, tekenen(voor mijn tekencursus)soms intuitief schilderen, luieren, pc-en.
    Alleen ik mis nog wat gezellige, eerlijke,spontane vriendinnen om vaker leuke dingen te doen en ook mezelf echt te kunnen en mogen zijn.
    Oook lijkt het mij leuk om stedentripjes te maken en ook in het buuitenland ,als het goed klikt.
    En een weekendje beautycentrum en dat soort meidendingen te doen, dat mis ik ook enorm.
    Ik houd wel van een kroegje, bisocoopje, uiteten enz.
    ( Ik houd niet van dansen en disco's en waar het veel te druk is binnen)
    Ik zoek: Mensen die serieuze en gezellige gesprekken kunnen voeren en ook openstaan voor opbouwende kritiek naar elkaar toe.
    (Ik ben nogal onzeker geworden door wat ervaringen in en uit het verleden qua mensen en daardoor ben ik soms wat te open, of te gesloten
    Die middenweg moet ik nog vinden en wieweet kunne we elkaar helpen om elkaar te steunen, maar ook elkaar humor bezorgen enz.
    Wie vind dit ook belangrijk en kletst gezellig terug hier ook ?
    xxxMar

    Geduld wordt beloond !
    Eerljkheid duurt het langst.
    Geven en nemen
    Wat je een ander negatief aandoet, krijg je vaak ook weer terug in 1 of andere vorm.


  9. Hallo allemaal!
    Heb een tijd geleden ook een topic geplaatst over dit onderwerp, met daarin de vraag of er meer mensen waren die het moeilijk vonden om vriendinnen te maken en te behouden, en er kwamen enorm veel reacties op! Misschien is het voor jullie prettig om deze reacties eens te lezen, want het is een grote opluchting om te zien dat je niet de enige bent met dit "probleem". Je kunt het vinden onder "Wie van jullie vindt het nog meer moeilijk om..."
    Mar, jouw reactie sprak me erg aan! Heb hetzelfde als jij, ook moeite met het vinden van de juiste toon binnen een vriendschap. Ook ben ik net als jij op zoek naar iemand om leuke dingen mee te doen, zoals de dingen die jij noemde. Misschien kunnen we eens mailen?
    Groet,
    Miriam.

    Geniet, iedereen kan het!


  10. Hallo Allemaal,

     

    Erg herkenbaar wat jullie allemaal beschrijven.

    Ik zit me soms ook echt suf te piekeren of het nou allemaal aan mij ligt...Ben ik een enorme bitch ofzo ben ik contact gestoord.....Ja je gaat de gekste dingen denken....Maar ben blij verrast dat ik niet de enigste ben met dit ' probleem'.

    Ik zal mij even voorstellen:

    Ik ben Tineke en ik ben 28 jaar.

    Ik ben al bijna 2 jaar getrouwd met alexander 31 jaar.

    Samen  hebben wij een zoontje van 8 maanden (7 maart 2008)  genaamd Colin en een jack russel die Rambo heet.

    Wij wonen sinds 2 jaar in Kr ad Lek dat is nabij Rotterdam.Daarvoor hebben wij samengewoond in Kr ad IJssel.

    Ik werk al 6 jaar als leidster op een Tussen en Na Schoolse opvang met kinderen van 4 tot `12 jaar.

    Ik hou van winkelen, films kijken, creatief bezig zijn, gezellig met vriendinnen kletsen en thee drinken, naar de kroeg op zijn tijd, Lekker dansen op zijn tijd, msnnen.

    Sinds ik een zoontje heb is het me op gevallen dat ik veel contacten ben verloren omdat je als moeder blijkbaar niet meer zo interesant bent... 

    Ik zoek meiden met wie ik een gezellig contact kan opbouwen en als het klikt een mooie vriendschap.

    Gezellig kletsen,msnnen over meiden dingen.

     

    Ik kijk uit naar julllie reactie's, berichtje, msn contact.

     

    Groetjes Tineke 

    tineke_van_olderen@hotmail.com





  11. Hoi,

    Heel herkenbaar wat jullie allemaal schrijven. Ik mis ook wel een échte, goede vriendschap.
    Ik heb wel een vriendin waar ik regelmatig contact mee heb maar dan alleen via mail en sms enz aangezien ze niet in de buurt woont. Ik woon nl. in Groningen en zij Brabant. Gelukkig heb ik ook nog een vriendin in de buurt wonen waar ik regelmatig mee spreek en op de koffie ga enz. Maar de dingen die ik leuk vind om te doen met een vriendin, zoals: shoppen :) wat drinken op een terrasje, dagje weg, museum enz. stedentrip ( binnen- en buitenland) maar ook gewoon even een belletje en een kopje koffie,( gewoon lekkere meidendingen) doet zij voornamelijk met haar zus en haar moeder en die heb ik dus allebei niet, helaas. En dat mis ik wel heel erg.

    Even wat meer over mezelf; ik ben 33, getrouwd en heb 2 dochters en woon dus in het hoge noorden.
    Mijn hobby's/interesses zijn, mijn studie psychologie, reizen, talen, lezen,cultuur, bioscoop, film kijken ( ik ben gek op films met Meg Ryan, Hugh Grant en Tom Hanks) wandelen, bos en strand, shoppen, uit eten,steden bezoeken enz. Ik vind eerlijkheid in een vriendschap heel belangrijk én dat het echt van 2 kanten komt, lijkt misschien logisch maar ik heb het toch vaak genoeg anders meegemaakt...
    Verder ben ik absoluut geen disco type.

    Ik zou het leuk vinden op deze manier wat contact te krijgen met meiden die in het zelfde schuitje zitten ( mag ook via mijn emailadres; youvegotm.ail@live.nl). Het is namelijk een hele opluchting om te lezen dat ik niet de enige ben!

    Groetjes



  12. Hallo,

    Beetje aan de late kant,maar ik kom hier net kijken.
    En het is allemaal heel herkenbaar wat ik hier lees
    Het ligt zeker niet aan jou,ik ben op de basisschool ook erg gepest en had niet veel vriendinnetjes.
    Daar door heb ik het altijd lastig gevonden om nieuwe vriendschappen aan te gaan,waardoor ik me nu dus afentoe erg alleen voel,(ben 27) ik heb nu dus ook maar 2 vriendinnen eentje woont in de buurt de ander in friesland.
    Door naar een therapeut en een lotgenotenweekend te gaan heb ik geleerd dat het niet aan mij heeft gelegen ,maar dat ik (wij) in die situatie van het pesten gestopt zijn.
    Heb het nu allemaal aardig kunnen verwerken en de volgende stap voor mij is dat ik dingen ga ondernemen waar mensen bij zitten met de zelfde intresses bv sport,clubje misschien is dat een idee voor je hoe moeilijk zo iets ook kan zijn.

    Groetjes



  13. Hoi

    Wat een herkenbaar verhaal...
    Ben vroeger veel gepest en heb na de lagere school besloten om naar een
    andere hogere school te gaan dan de rest van mijn klas.
    Heb daar een hele leuke tijd gehad maar geen vaste vriendinnen aan over gehouden.
    En nu is mijn man weg voor zijn werk, hij zit in het leger. En dan is het ineens wel heel erg
    rustig in huis.

    groetjes Bianca



  14. Dag allemaal

    Wat een verhalen en zoooooooo herkenbaar. Ik woon zelf sinds anderhalf jaar in friesland en heb een zoontje van bijna 2. De meeste van mijn' vriendinnen' zie ik niet meer omdat ik in hun beleving zo'n beetje nu aan het einde van de wereld woon. Ik hou me er maar aan vast dat als mijn zoontje straks naar school gaat ik vast wel weer wat mensen leer kennen. Maar het is heel fijn om te weten dat ik niet de enige ben....

    groetjes Natascha



  15. Hey hallo allemaal, net als iedereen zegt: heel herkenbaar...
    Ik ben een brabantse meid van 28 met een zoontje van 1 en ook weinig contacten.
    Ik werk 3 dagen in de week en de 2 dagen dat ik thuis ben, werkt de rest!!

    Ik wist trouwens niet dat er zoveel mensen waren zonder goeie vrienden :O Ik dacht dat ik de enige was!!! :$



  16. Hallo allemaal!

    Toen ik dit onderwerp in het forum zag, werd ik zo nieuwsgierig dat ik toch even moest komen kijken!
    Het verbaasde me dat er hier zo veel meiden zijn met hetzelfde probleem!
    Ik ben Saskia, 31 jaar en moeder van een zoontje van 18 mnd. Ook ik zit met hetzelfde probleem, ben vroeger heel vaak gepest en had altijd maar 1 of hooguit twee vriendinnen. Nu zoveel jaren later lijkt het alsof er niks veranderd is, wat ik ook probeer het blijft nog steeds moeilijk om nieuwe contacten/vrienden te maken!
    Ik kom uit Voorburg (vlakbij Den Haag) maar zou het niet erg vinden om wat te reizen om leuke mensen te ontmoetten ;-))

    groetjes Saskia



  17. Hoihoi,

    Weer een berichtje van mij.
    Dat met vriendinnen wil niet echt opschieten. Ik heb steeds meer het gevoel dat het aan mij ligt., :-(   Voel me er soms ook best wel ongelukkig bij. Ik heb het gevoel dat ik alleen maar thuis zit en af en toe een keertje wat afspreek. Daarnaast ben ik in april ook nog eens ontslagen ivm reorganisatie en heb maar weinig mensen tegen wie ik aan kan praten...
    Ik hoop in ieder geval dat het bij jullie beter gaat.

    Groetjes



  18. Hoihoi,

    Oh ,wat herkenbaar!! En zeker nu in deze periode waarin ik zit.
    Mijn man heeft besloten om een punt achter onze relatie te zetten en laat mij met 2 kids achter.Ik dacht dat ik best wat kennissen had,maar die hebben het te druk met hun eigen leven/gezin.dat had ik dus voorheen niet zo door,maar nu je er alleen voorstaat val ik best in een gat.Ik heb 1 vriendin die wel helpt om mij door deze periode heen te slepen,maar ik kan niet van haar verwachten dat ze haar gezin daardoor tekort gaan doen.
    Ik ben zelf best verlegen en dat is denk ik ook een enorm nadeel.

    ikzelf woon ik het midden van het land.



  19. Hallo!!

    Ook ik ben al jaren op zoek naar vriendin( nen). Ik heb al heel wat advertenties gezet. Heleboel  leuke reacties. en ik reageer ook op advertenties.We mailen , klinkt allemaal gezellig, spreken we af en na 1 of twee keer hoor je echt niets meer, terwijl ze allemaal hetzelfde beloven: ja hoor, we spreken gauw wat af, ik bel je van de  week...nou echt niet, stilte!!!
    Ik begin ook zo langzamerhand te geloven dat het aan mij ligt terwijl ik echt moeite voor doe ( vind ik zelf ), er zijn zoveel communicatie mogelijkheden, MSN, sms, bellen, mailen, Hyves enz.
    Ja ik weet ook wel dat vriendschap moet groeien, maar je krijgt nooit de kans op zo'n manier!

    En Mamavan2boys, ik weet hoe je je voelt hoor! De vader van mijn kids heeft ons ook verlaten, voor een ander, was wel een tijdje geleden, maar toch....je vergeet het nooit! En juist dan is vriendschap heel belangrijk!!

    Groetjes Karin



  20. hoi,

    jullie verhalen zijn allemaal erg herkenbaar!
    Zelf ben ik in mijn leven al vaak verhuisd en woon nu een jaar in roosendal, waar ik ook helaas geen vriendinnen heb, heb er ook geen familie en moet zeggen dat ik dat wel erg mis af en toe!

    <a href="http://www.mijnticker.nl/"><img src="http://www.mijnticker.nl/tickers/qfke0nzymnqkg1u8.png" alt="borstvoeden.info Tickers" border="0"/></a>


  21. Hoi allemaal,

    Heel herkenbaar! Maar volgens mij is dit een gevolg van de steeds harder wordende maatschappij!
    Zelf heb ik 1 vriendin op dit moment en tig ex-vriendinnen.
    Ik heb diverse oproepjes geplaatst dus niet alleen op Flair (Vriendin, Libelle, Margriet, Viva, Samenwatdoen.nl enz.

    Toch heb ik voor iedereen die durft wel een oplossing;
    Zelf ben ik nl. ook lid van zgn. activiteitenclubs, vaak richten die zich ook op een bepaalde doelgroep.

    Zo ben ik actief bij Aktivo, een groep voor alleenstaanden (maar dat is geen must!) tussen de 25 en 50 jr. ik organiseer zo nu en dan iets leuks voor deze groepen.
    Iets wat ik zelf leuk vind natuurlijk, dat kun je als lid nl. zelf beslissen. ik zoek iets uit en prik een datum, zet er een tijd bij en plaats het dus bij www.aktivo.nl.
    Inmiddels heb ik een aantal van mijn activiteiten ook op al deze website geplaatst, er hebben tot nu toe nog niet zoveel mensen gereageerd, maar ik maak daarmaa reclame voor deze groep en hoop toch dat er andere mensen ook op een idee komen en misschien eens durven. De meeste van mijn activiteiten voor deze groep gaan gewoon door er zijn altijd wel voldoende aanmeldingen. 

    Voor het schaatsen en borrelen op zondag 13 december in Leiden heb ik wel een maximum aantal personen, nl. 15 pers. en aanmelden is dus gewenst, graag voor 10 december omdat ik thuis geen internet heb.

    Er bestaan nog veel meer van deze groepen/clubs, neem gerust eens een kijkje op:
    www.activcrowd.com (den haag en omstreken)
    www.luva.org (rotterdam e.o)
    www.solas.org

    Er zijn ook commerciele clubs, maar die zijn vaak veel duurder en activiteiten worden georganiseerd door een bestuur, dus niet voor en door leden. (bvb. Go out en 2 voud)

    Vraag ook of je een paar (2 of 3) keer op proef mee mag, dat geeft je een beter beeld van de groep. Vaak is het leuk en gezellig, zo is mijn ervaring en wie weet hoe meer mensen durven, des te leuker wordt het!

    Groetjes van Silvia
    actiefinleiden@gmail.com



  22.  hallo allemaal jeetje ik dacht dat ik alleen was ik heb ook zo,n moeite om een leuke vrienden groep te vinden ik ben verhuist van gelderland naar zuidholland en nog steeds niet gelukt om een vriendin te vinden .ik voel soms een kneus haha maar daar heb ik geen zin dus ga maar alleen opstap maar ik hoop toch dat ik uiteindelijk een leuke vriendin tegen kom als je leuk vind dit is mijn email  TRANCE606@MSN.COM GROETJES


  23. Anoniem #28761 schreef | 14-12-2009, 23:11
    Afbeelding van Anoniem #28761

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.


  24. Anoniem #28761 schreef | 14-12-2009, 23:12
    Afbeelding van Anoniem #28761

    Dit bericht is op verzoek van de gebruiker verwijderd door de redactie.


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • Christel roeptHoi,

    Ik k­om uit Beekbergen, vlakbi­j Apeldoorn. Ik ben een a­lleenstaande moeder van 2­ kinderen, Max is bijna 5­ en Amber is bijna 9, ikz­elf tel alweer 41 jaartje­s. Mag ik mij ook nog aan­sluiten?
    | 10-04-2009 | 21:02
  • ceja roeptvandaag geen zonnetje gez­ien :( | 08-04-2009 | 20:54
  • Nien roeptHebben jullie even lekker­ in het zonnetje gezeten?­??? | 05-04-2009 | 19:10
  • xevax roeptGeen idee hoe dit werkt, ­maar hallo!!! | 04-04-2009 | 11:55
  • jolandaa1983 roeptheee | 30-03-2009 | 22:02
  • Jasty roeptHai | 30-03-2009 | 19:23
  • Jootje81 roeptHey! | 30-03-2009 | 19:02
  • Elysia roeptHoi!!! :-) | 30-03-2009 | 15:14
  • Nien roeptNatuurlijk, hoe meer ziel­en hoe meer vreugd!! Ben ­er alleen zelf net ha ha!­!

    Groetjes­,

    Nien
    | 27-03-2009 | 18:53
  • judith_77 roeptHallo!!

    Ma­g ik mij ook nog aansluit­en??
    Ik woon in de­ omgeving en ben 31 jaar.­
    Lijkt mij erg gez­ellig!

    Gro­etjes Judith
    | 26-03-2009 | 20:49

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!