Clubafbeelding van Vriendin gezocht

Vriendin gezocht

In de vriendinnenclub kun je jouw bijzondere verhaal vertellen. Heb je een bijzondere vriendin die jij wilt belichten of ben je juist op zoek naar een vriendin? Schrijf erover middels een blog en zie jouw verhaal op de homepage in de spotlights!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Vriendin gezocht
  4. Vriendinnengroepje Leiden/bollenstreek

Dit onderwerp heeft 6 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 12-09-2010 14:29. \t\t

Vriendinnengroepje Leiden/bollenstreek

  1. Geplaatst door Deetje2 | 19-07-2010, 21:41 | 598x gelezen | 6 reacties

    Gezocht!: Gezellige (single) meiden van zo ongeveer 25-35 jaar (jaartje meer of minder maakt ook niet uit hoor ;)) uit de buurt van Leiden/Bollenstreek om een vriendinnengroep(je) mee te vormen.
    Dan lijkt het mij gezellig om met elkaar leuke dingen te doen zoals stappen, bij elkaar eten, bakkies doen/wijntjes drinken, shoppen, weekendje weg, high tea, dagjes strand en alle andere leuke dingen die ik ben vergeten ;) 

    Zelf ben ik 28 jaar, single en woon in de bollenstreek, meeste vrienden zijn inmiddels wel gesetteld en hebben geen zin/tijd meer om  (spontaan) leuke dingen te doen vandaar mijn oproepje.

    Spreekt dit je aan, dan zou ik het leuk vinden als je wat van je laat horen.

    Groetjes


6 reacties op blog


  1. Hoi Deetje,

    Lijkt me leuk om bij je vriendinnengroepje te horen en leuke dingen te doen. Woon zelf in Rijnsburg, (bijna bollenstreek), zelf 30 en nog single dus zeeen van tijd.

    Groetjes

    Annemarie



  2. quote:
    Hoi Annemarie,


    Wat leuk dat je reageert. Rijnsburg is nog wel bollenstreek toch? Genoeg bloemen in elk geval ;) Ik kwam vroeger (wat klinkt dat weer oud haha) ook vaak in Rijnsburg in de Gogo. Dat ken je vast wel?

    Via een andere site heb ik ook nog een aantal reacties gehad, maar daarvan is er 1 op vakantie. Dan zouden we met z'n 5en zijn. Zou leuk zijn als er nog wat meer reacties komen hoe meer zielen hoe meer vreugd toch.

    Van wat soort dingen hou jij om te gaan doen?

    Groetjes Deetje



  3. Hey Deetje,

    Lijkt mij ook heel leuk om een vriendinnenclubje op te richten, dus ik doe zeker mee!
    Zelf kom ik uit Noordwijkerhout, ben 28 jaar en ook single.
    Heb je al een idee om ergens af te spreken/wat te gaan doen?

    Groetjes, Nathalie



  4. quote:
    sammie schreef op 27 juli 2010 @ 11:30:
    Hey Deetje,

    Lijkt mij ook heel leuk om een vriendinnenclubje op te richten, dus ik doe zeker mee!
    Zelf kom ik uit Noordwijkerhout, ben 28 jaar en ook single.
    Heb je al een idee om ergens af te spreken/wat te gaan doen?

    Groetjes, NathalieHi Nathalie,

    Ik heb je een prive berricht gestuurd met me e-mail adres.

    Ik hoor 't wel.

    Groetjes Deetje



  5. Hoi Deetje

    Ik ben sinds een maand woonachtig in Rijnsburg (vanuit Amsterdam jaja) en is best even wennen. Ik woon wel samen maar nog altijd in voor leuke dingen doen met andere meiden. Ik ben 30 en ga in Noordwijkerhout werken.
    Ik weet niet of jullie al hebben afgesproken ondertussen?
    Ik hoor het wel lijkt mij in ieder geval gezellig om leuke dingen te gaan doen.
    Groetjes



  6. Hoi allen.

    Ben ook sinds een jaar ongeveer woonachtig in Noordwijk. En hoewel het wonen het mij hier heel erg bevalt, mis ik toch de gezelligheid van vriendinnen van voorheen. Dus het lijkt mij superleuk met jullie in contact te komen en zo af en toe (of gewoon spontaan) iets gezelligs te gaan doen. Ben zelf 29 en werk nog in mijn oude woonplaats in Zeeland en woon samen met mij vriend in Noordwijk, maar hij werkt ook heel hard (veel) ,dus heb redelijk veel tijd. Of ik maak tijd. Ik mis feitelijk de gezelligheid van een even een drankje na het werk of lekker een middagje shoppen etc. Nu spreek ik wel met vrienden af maar is toch lastig omdat ze 120 km hier vandaan wonen en het druk hebben met werk en andere dingen.   

    Groetjes en ik ik hoop iets van jullie te horen.

    Sabrina


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • rotterdam1984 roeptik zoek vriendinnen in ro­tterdam | 12-02-2012 | 22:05
  • jees roeptWil iemand zijn treinkaar­tje van de blokker verkop­en, stuur me aub een mail­tje: autopet2@hotmail.co­m | 12-02-2012 | 21:30
  • jees roepthallo... meiden uit omgev­ing sittard aanwezig?? | 12-02-2012 | 18:08
  • nuggy roepthoi ik zoek vriendinnen v­anaf ong 40 jaar in almer­e om gezelligheid te dele­n!!!!! | 12-02-2012 | 16:11
  • Ro0sJeLici0us roeptGezocht vriendinnen uit ­Rotterdam:D | 11-02-2012 | 22:24
  • Ro0sJeLici0us roeptHen jij zin en behoefte a­an ook een uitgaansmaatje­:D
    en kom jij ook ­uit rotterdam:D
    l­et me know
    en miss­chien maken wij de dans v­loer wel onveilig:D
    | 11-02-2012 | 21:42
  • Ro0sJeLici0us roeptik ben opzoek naar stapvr­iendinnen:D of een vaste ­stap vriendin!
    ik ­ben zelf een dame uit rda­m ben 22 jaar
    en i­k hou altyd wel van stapp­e maar tegenwoordig gaan ­weekende er aan me neus v­oorby omdat niemand zin h­eeft om mee te gaan met m­e!
    | 11-02-2012 | 21:42
  • choctaw roept  Gezocht gezellige ­meiden uit Assen | 11-02-2012 | 17:14
  • Angie22 roeptgezellige meiden vlakbij ­maastricht?? | 10-02-2012 | 17:50
  • kimmie1222 roeptik zoek vriendinnen omgev­ing woerden | 10-02-2012 | 10:16

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!