- | 10-04-2009 | 21:02
- | 08-04-2009 | 20:54
- | 05-04-2009 | 19:10
- | 04-04-2009 | 11:55
- | 30-03-2009 | 22:02
- | 30-03-2009 | 19:23
- | 30-03-2009 | 19:02
- | 30-03-2009 | 15:14
- | 27-03-2009 | 18:53
- | 26-03-2009 | 20:49

Vriendin gezocht
In de vriendinnenclub kun je jouw bijzondere verhaal vertellen. Heb je een bijzondere vriendin die jij wilt belichten of ben je juist op zoek naar een vriendin? Schrijf erover middels een blog en zie jouw verhaal op de homepage in de spotlights!
- Beheerder: Redactie Flair
- Thema's en emoties: vriendinnen, avontuurlijk, gezellig
Met...
- 7571 volgers
- 3204 blogs
- 3478 onderwerpen
- 0 foto's
- Meest gelezen (43.881x) BETREDEN OP EIGEN RISICO met Aniet en Mayo
Dit onderwerp heeft 543 reacties, en bestaat uit 22 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 22.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 01-10-2008 09:05. \t\t
Kletstopic !!!!! (nieuwe kletsers welkom)
- Meiden rond 30 jaar die gezellig willen kletsen over van alles en nog wat zoals je werk, je dagelijkse leven, wat je in het weekend gedaan hebt ect.
Ik ben bijna 31, getrouwd geen kinderen (bewust) maar wel een hond.
Ik begin maandag 2 oktober met een nieuwe baan als juridisch secretaresse bij een deurwaarderskantoor.
Ik hou van gezellig winkelen, mountainbiken, theater en musicals, bios maar ook film thuis kijken, naar het strand en bos, lezen, reizen....kortom, genoeg te doen.
Ik laat het hier even bij, wie kletst er mee?
bewerkt door moderator, document.write(friendlyDateTimeFromStr(';6-11-2006 12:52:1';));- Print deze pagina
543 reacties op onderwerp
- Ja dan wordt je zeker verwend, maar lekker toch en als ze het zelf willen waarom niet!
Ja want het kan hoog in de prijzen vallen zan lekkage. En niet slim om het niet goed af tekitten....
jeetje dat is wel erg veel ja, ja denk ook dat het vrouwen eigen is om een hoop kleding te hebben.
Zo aan het werk , hoop eigenlijk dat we wat eerder weg mogen, moet vanavond nog een stukje rijden. Vieren oud en nieuw met familie en dat is niet in de buurt. Maar de dag voor kerst mochten we ook om drie uur stoppen dus.....zal wel goed komenAlles wat groot is begon ooit klein, je hoeft niet meteen een vlinder te zijn... - Nou, wij zijn om 13.30 uur al gestopt en we hebben weinig tot niet gedaan vandaag haha. Niemand had zin. We hebben dan ook besloten dat we volgend jaar op oudejaarsdag dicht zullen zijn!
Ik wil iedereen bij deze een heel goede en gezellige jaarwisseling toewensen. Wees voorzichtig met vuurwerk en een heel goed, gezond en gelukkig 2008!
Veel liefs,
Jetje! - Voor allemaal,
GELUKKIG NIEUWJAAR !!!!!
Heeft iedereen een goede jaarwisseling gehad?
Wij zijn naar mijn ouders geweest. Mijn zusje was er ook en een gezamelijke vriendin en vrienden van mijn ouders. We hebben een hele gezellig avond/nacht gehad met veel lekkere hapjes en drankjes. Alleen zo jammer van die dichte mist. Bij mijn ouders in de buurt steken ze ieder jaar heel en mooi siervuurwerk af maar na 10 minuten was het stil. Niks te zien wegens de mist. Je kon elkaar niet eens zien dus ook nog eens heel gevaarlijk. Heel jammer maar het is niet anders. En nu wordt er bij ons in de buurt nog best veel vuurwerk afgestoken. Zal vast overgebleven zijn van gisteravond.
Met de hond ging het binnen eigenlijk heel erg goed. Ze kwam wel heel dicht bij ons liggen. We hebben haar dan ook geen pilletje gegeven. Rond 23.30 uur werd het echt muisstil buiten dus hebben we haar nog even uitgelaten. En ze is bij mijn ouders blijven slapen dus ze hoefde niet meer over straat. Buiten was het namelijk wel drama met haar. Maar na twaalven ging het eigenlijk heel goed. Voor haar lang leve de mist!
Maar vandaag liepen we van mijn schoonouders naar huis (een hond moet tenslotte toch zijn/haar behoeftes kwijt) en het was al de hele dag zo goed als stil. Alleen toen wij onderweg waren begon het natuurlijk te knallen. Ze heeft zelfs van haar achterpootjes een paar nagels tot op het vlees afgesleten van het schuren over de straat tot bloedens toe. Zo zielig. En toen we bijna thuis waren stak een jongen een "bom" af...nou, ze braak uit haar riem. Er zit een stukjes slipketting aan en dat is toch echt van dik metaal maar het was zover verbogen dat het los schoot. Ze ging, gelukkig, regelrecht naar huis maar anders weet ik niet waar ze heen zou zijn gegaan. De vader van het jochie zag het gebeuren nou, ik heb nog nooit iemand zo'n straf zien krijgen! Gelukkig is het al met al goed afgelopen!
En nu weer het gewone dagelijkse ritme. Gelukkig wel hoor. De feestdagen zijn altijd heel gezellig maar ik vind het ook weer fijn dat het "gewone" leven begint. Morgen ben ik nog wel een dagje vrij, altijd 2 januari. En volgende week donderdag en vrijdag ben ik vrij wegens mijn eerste tentamen dus dat wordt de komende tijd studeren.
Een fijne avond nog en tot horens!
Liefs,
Jetje. - Hallo allemaal,
Wat is het rustig hier........[:(]
Pup, jij bent natuurlijk druk wegens de aankomende verhuizing. Drikes, jij bent denk ik op een welverdiende vakantie. Remy, hoe gaat het met jou dan? En de nieuwe meiden?
Ik ben zelf ook druk. Ik heb zaterdag mijn eerste tentamen dus druk aan het studeren. Morgen en overmorgen vrij dus dat moet goed komen zaterdag.
Liefs, Jetje. - Hallo Jetje,
Ja, ik zie het, het is rustig hier. Ik ben er nu even maar ja, wij spreken elkaar natuurlijk ook via Hyves. En eerlijk gezegd, heb ik de laatste tijd weinig tijd om lang achter de pc te zitten. Als ik op Hyves heb gezeten, heb ik niet altijd nog tijd om hier te komen. Daarbij ben ik ziek geweest, en inderdaad: de verhuizing staat nu echt voor de deur!
Donderdag krijgen we de sleutel. Vrijdag is mijn laatste werkdag (en dan hoef ik daar nooit meer naar toe!!) en die zaterdag de 19e dan nemen we de kat mee en al een heleboel dozen en slaapspullenen dan gaan we echt beginnen! Pffffffffff... als ik er aan denk! Ik moet ook nog voor die tijd (woensdag) mijn toets hebben ingeleverd en daar moet nog wel het een en ander aan gebeuren. Er moet nog zo veel geregeld worden!!! En 8 februari moet ik mijn projectvoorstel ook nog ingeleverd hebben. Dan wonen we er er net officieel 7 dagen! arghhhhhhhhhh!![[:O]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-3.gif)
Maar ja, ik moet mijn hoofd cool houden! En mijn studie, die is zo belangrijk... Ik moet het allemaal wel halen natuurlijk! Dat gaat eigenlijk voor...
Dus, jullie zullen niet zo veel van mij horen. In Etten-Leur hebben we pas sinds 1-2-2008 internetverbinding. Hopelijk is het dan snel aangesloten. Maar omdat we vanaf volgende week zaterdag daar al zijn, zal ik niet veel online zijn meer. Ik ben wel op vrijdag in Rotterdam voorlopig, voor school, en dan kan ik hier nog studeren en van alles doen. Dus ook even komen buurten. Maar goed, het zal even wat minder worden denk ik, sorry daarvoor!
Jetje, jou spreek ik op Hyves natuurlijk, ook wel wat minder vaak, maar ik houd je op de hoogte van alle verhuisperikelen.
Ik zag dat er zich nieuwe mensen hadden gemeld hier. Niet zo gezellig dat wij dan net heel druk zijn, of met vakantie (Dirkes). Maar jullie zijn welkom.
Ik zal even iets in het kort over mezelf vertellen. Ik ben 31 jaar. Ik woon nu nog in Rotterdam maar ga volgende week de sleutel van ons nieuwe huisje krijgen in Etten-Leur. Daar hebben mijn vriend en ik een huis gekocht. Ik werk ook nog in Rotterdam maar dat is ook mijn laatste week. Ik ga in Tilburg werken. Nu werk ik onregelmatig in de verslavingszorg en straks ga ik weer regelmatig werken in de psychiatrie. Ik verheug mij er erg op! Verder studeer ik Sociaal Pedagogische Hulpverlening, een HBO studie. Ik zit in het laatste jaar en ik moet gaan afstuderen. Dus: druk, druk, druk... Als ik klaar ben keert de rust terug en kan ik weer van mijn eigen dingen genieten. Ik lees graag, winkel graag, hou van fietsen en wandelen. Allemaal dingen waar nu weinig tot niets van komt omdat ik altijd aan de studie ben. Maar ik klaag niet: dankzij mijn opleiding kan ik nu een HBO functie doen, dat is de beloning voor al het werk.
Ik heb een vriend, hij is ook 31, we zijn bijna 4 jaar samen. Verder hebben we een kat (een dikke rode).
Dat was in het kort mijn leven...
Ik moet stoppen, moet nog wat dingen doen. Ik wens iedereen een goed weekend en Jetje: succes met je studie! lk duim voor je!
Liefs, Pup - Hallo Pup, en de andere natuurlijk!
Pfff, het was vandaag wel heel erg zwaar hoor. Het tentamen duurde 3 uur maar die heb ik ook echt nodig gehad. Ik had zelfs niet alles af. Gelukkig maar een paar vraagjes waar je weinig punten voor kreeg. Nu maar de uitslag afwachten. Ik weet niet wanneer we die krijgen maar ik hoop snel. Maar het duimen heeft vast en zeker geholpen Pup!
Maar ik zal ook voor je duimen.....voor je toets die je volgende week moet inleveren, voor je verhuizing, voor je projectvoorstel wat je voor 8 februari ingeleverd moet hebben.....kortom, met alle drukte die je nu tegemoet gaat. Maar pas goed op jezelf Pup
En ik begrijp dat je studie belangrijk is, dat is de mijne namelijk ook en dat gaat idd voor op bijna alles. Maar je red het wel, daar heb ik alle vertrouwen in. Als je maar goed naar je zelf blijft luisteren!
Maar ondertussen blijft het rustig hier....ik heb nu de drukte even gehad. Ik hoef 2 februari pas weer naar school en hoef voor die tijd geen opdrachten af en ingeleverd te hebben maar natuurlijk wel het e.e.a. vast doorlezen. Gelukkig even de tijd om bij te tanken. Ik ben echt moe nu. Morgen doe ik helemaal niks en vanavond op tijd naar bedje
Ik wens iedereen een fijne zondag en ik hoop tot horens.
Liefs,
Jetje. - Hallo allemaal!
Het is alweer een heel tijdje geleden maar heb het erg druk (gehad) met ziekenhuis bezoekjes etc en dingen kosten mij erg veel energie. Maar is nu op het moment weer even in rust. Nu afwachtte tot de revalidatie gaat beginnen. Voor degene die nieuw zijn hier,Welkom en als je mijn verhaal wil lezen kan dat via het forum. Ik hoop dat het met jullie allemaal goed gaat.En nog een gelukkig en gezond nieuwjaar!!
Groetjes chantal - ff uppen!
Wat is het stil hier...iedereen zo druk?
Ik ben de laatste paar weken niet druk maar heb maar heel weinig achter de laptop gezeten sinds mijn eerste tentamen. Ik ben aan het genieten van helemaal niks doen of doen wat ik leuk vind! Ik moet zo naar de schoonheidsspecialiste dus nu weinig tijd om meer te schrijven maar wilde toch ff uppen en de groetjes achterlaten. Tot snel iedereen en een fijn weekend!
Liefs,
Jetje! - Hoi allemaal! (of alleen Jetje??
)
Ik schrijf in het oranje omdat Trix vandaag jarig is en 70 wordt!!!!!![[<:o)]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-19.gif)
Hoe is het hier? Rustig zo te zien, want ik heb behalve het laatste berichtje van Jetje, niets gemist sinds de verhuizing!!!
Vandaag zijn we bij mijn schoonouders. De auto moet gekeurd worden en straks gaan we weer klussen en opruimen. Het schiet flink op. De hele eerste verdieping is voorzien van een frisse verflaag en laminaat. Gisteren is ons nieuwe bed gearriveerd. En wat hebben we lekker (maar kort) geslapen! Gisteren hebben mijn vriend en zijn vader de laatste spullen uit Rotterdam opgehaald. Dat was nog een heel gesjouw, de wasmachine stond op de derde verdieping en de grote koelkast moet ook nog 2 trappen omlaag. Verder nog een hoop andere spullen en de fietsen.
Alles is nu in Etten-Leur. Nu nog alles opruimen en een plekje geven!
En de woonkamer moet nog geschilderd worden. En boven moet nog een kledingkast komen. Kortom, nog genoeg te doen!
Gelukkig heb ik het met school nu rustig! Maar over een week moet ik ook daar weer vol tegenaan. Hopelijk zijn we dan een beetje op orde!
Jetje: hoe is het met jou? Je bent aan het bijkomen las ik! Of moet je inmiddels al weer druk aan het werk voor je studie? En is het op je werk al rustiger?
Dirkes: waar ben jij dan? Jou heb ik ook al een tijd gemist hier!
Ik houdt het kort, zit al even achter de pc en zo is het wel weer genoeg! Hopelijk werkt het internet bij ons thuis morgen, dan kan ik weer wat vaker langs komen!
Alvast een goed weekend voor straks en tot snel!
Liefs, Pup. - Waar is iedereen? Het is nu wel erg stil hier......
Pup, hoe is het in jullie nieuwe huis? Ik heb natuurlijk het e.e.a. al gelezen via hyves. Maandag begin je met je nieuwe baan. Nieuw huis, nieuwe baan, je begint echt opnieuw in 2008 hihi! Maar veel succes hoor maandag met je nieuwe baan maar ik hoor vast wel hoe het is gegaan.
Ik moet uiterlijk maandag weer beginnen met mijn studie. Volgende week zaterdag weer naar school dus ik moet me weer gaan voorbereiden. Ik heb heerlijk 3 weken niks gedaan! Ik moest echt even bijkomen maar het was verantwoord en het werd zelfs geadviseerd om een pauze in te lassen.
Maar op het werk is het nog steeds abnormaal druk. Maar 1 maart krijgen we er 2 nieuwe collega's bij maar er gaat er ook weer 1 weg. Door alle drukte is wel mijn weerstand minder en heb ik nu dus ook de griep. Er zijn zoveel mensen ziek en meestal heb ik genoeg weerstand maar nu dus helaas niet. Ik heb de hele week gewoon gewerkt, op de maximale dossis paracetamol, maar vanmorgen toch maar thuis gebleven. Alles doet pijn.....nu maar even flink en goed uitzieken. Ik heb bijna de hele dag liggen slapen maar moest even zitten.
Hoe is het met de andere? Drikes? Remie? Chantal en alle andere dames? Ik hoop echt dat er snel weer meer gekletst gaat worden want het wordt nu wel errug stil hier.
Ik ga toch maar weer liggen. Ik hoop tot snel allemaal!
Liefs Jetje. - Hallo, op deze mooie lentedag!
Zo, ik moet eigenlijk studeren maar ik stel dat nog eventjes uit... Nog even op internet rondsnuffelen, dat kan ik niet laten!
Ja Jetje, het is hier heel erg rustig. Waar iedereen is? Zeker Dirkes, zij zou op vakantie gaan en sinsdien hebben we niets meer gehoord! DIRKES, WAAR BEN JE!![:'(] Laat eens wat van je horen want ik ben benieuwd hoe het met je gaat. Hoe is het met je vader en is je vriend nog steeds veel in het buitenland??
Ja, en waar is de REST!?? Ik zou het niet weten! Bij deze een oproep aan alle kletsers: KOM WEER EENS GEZELLIG KLETSEN!!
Hier alles goed. Vanochtend nog niet echt naar mijn werk geweest dat is morgen pas echt mijn eerste dag. Vandaag moest ik naar Waalwijk (echt in de Middle of No where) met een of andere bus die mij een uur lang vanaf Tilburg door alle dorpen in Brabant reed. Maarja... Ik ben op tijd aangekomen gelukkig. Maar het was een beetje een rare cursus. We liepen met elkaar het intranet van de instelling door enzo en kregen een wachtwoord. Outlook enzo, ja dat ken ik al wel. Maar goed, wat wel leuk was, was dat ik mijn collega heb ontmoet. Hij had die cursus ook vandaag. Dus al wat gekletst over het werk. Hij is vorige maand al begonnen en wij gaan samen een heel nieuw activiteitenplan opzetten. Erg leuk dus... Hij was met de auto en kwam langs station Tilburg, dus toen heeft hij me afgezet. Dat scheelde een uur terug met die bus langs alle dorpen van Brabant!![[:D]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-2.gif)
Morgen om 09.00 uur begint het dus echt. En ja Jetje, voor mij is 2008 een hele nieuwe start.
Ik moet zeggen dat ik echt aan het genieten ben hoor hier! Heerlijk de natuur zo dicht bij en lekker de tuin met vogels en de zon die schijnt. Ik heb alle ramen open gezet. Nu zit ik op zolder en het raam is open en ik zie de blauwe lucht en de zon! Heerlijk... We boffen maar met zo'n huis!
Jetje: ben je weer helemaal opgeknapt en ging het werken weer een beetje. Pas goed op jezelf hoor! En jij moet vanavond ook weer studeren? Ik ga zo beginnen, dan kan ik het vanavond rustig aan doen. Vrijdag moet mijn projectvoorstel af zijn. Eigenlijk vorige week al, maar dat is niet gelukt hoor! En het is niet voor een cijfer. Dus dan vrijdag maar. Gisteren in de tuin lekker al alles op papier gezet en ik ga het nu uitwerken.
Ik ga eerst een kopje thee zetten voor mezelf en dan ga ik aan de slag. Ik houd je natuurlijk op de hoogte over mijn nieuwe baan.
Fijne werk en studeerweek verder! En voor de anderen: kom vlug gezellig kletsen en vertellen hoe het met je gaat!
Liefs, Pup - Hoihoi,
Ik ben er weer hoor!!! Zijn maandagnacht teruggekomen en nou puin aan het ruimen en dat soort dingen (wassen, vakantiezooi opruimen etcetc) en natuurlijk weer even wennen aan het nederlandse. Hopelijk hebben jullie je niet al te veel zorgen gemaakt?? Heb volgens mij wel verteld dat ik op vakantie ging, alleen niet dat dat voor 2 maanden zou zijn, sorryyyyy!!!!! We zijn dus lekker 2 maanden met de toyota op pad geweest in Marokko, Mauretanie, Senegal en Gambia en dat was helemaal super, maar daarover later meer. Nou dus weer thuis, en hard na aan het denken over wat we gaan doen met het huis, met werken en met elkaar, genoeg stof om over na te denken dus en ook niet makkelijk. Aan de ene kant heb ik het gevoel dat we samen de hele wereld aan kunnen, en aan de andere kant twijfel ik heel erg of we wel het beste in elkaar naar boven halen zeg maar. Weet niet zo goed wat het is en dat maakt het ook zo lastig. Misschien gewoon de bekende dertigers dip??? Komt dit jullie bekend voor?? Met mijn vader gaat het trouwens wel redelijk gelukkig (anders was ik ook nooit 2 maanden weggegaan), de chemo's zijn achter de rug en hebben hun werk gedaan, nou moet hij aansterken en gelukkig krijgt hij beetje bij beetje weer wat meer energie. volgende maand hebben ze weer een gesprek bij de arts, en dan zou er meer duidelijk moeten worden over hoe en wat, blijft dus allemaal een beetje afwachten, maar hij voelt zich iniedergeval weer een stuk beter. Dit was het even voor nu, zal jullie binnenkort meer vertellen over de vakantie, maar moest jullie toch even laten weten dat ik er weer ben.
Groetjes!!! - Hoi Dirkes,
Hoorde van Jetje, via Hyves, dat je er weer was! Leuk om weer wat van je te horen! En wat gaaf dat jullie zo'n mooie reis hebben gemaakt. Jeetje, je hebt inderdaad een hoop om over na te denken zeg... Lastig lijkt me! Ik moet eerlijk bekennen dat ik die dertigerdip nog niet heb gehad, zeker niet wat mijn relatie aangaat. Maar ik herken wel dat het de leeftijd is waarop je denkt: en wat nu? Kinderen, geen kinderen, een nieuw huis, zoekende naar de juiste baan, etc. En de vraag: is dit het nu?, die ken ik ook wel, maar dat had ik op mijn 25e eigenlijk al!
Ik ben nu op school, ik houdt het kort want als het goed is komt Marc mij straks ophalen en dan rijden we samen terug naar het Brabantse land....
Ik wens je heel veel succes Dirkes met alles waar jij maar ook je vriend wellicht over na moeten denken. Blijf bij jezelf en je eigen gevoelens, ik ben ervan overtuigd dat je dan de juiste keuze zult maken, wat het ook mogen zijn! En, heel fijn dat het beter met je vader gaat!
Mocht je mij of ons nodig hebben om te spuien of iets dergelijks, dan weet je ons te vinden!!
Fijn weekend en ik ben erg benieuwd naar je vakantieverhalen!
Jetje, bedankt voor de tip.... Ik was hier al weer even niet geweest, had de hoop opgegeven eigenlijk, dat er nog iemand zou komen kletsen!!!
Jij ook een fijn weekend en succes met de studie. Volgende week kom ik hier nog wel eens kijken, om te zien of er nog gekletst wordt.
Liefs, Pup - Hallo Drikes, Pup en Remy
![[:D]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-2.gif)
Wat leuk dat je er weer bent Drikes! Wat gaaf dat je gewoon 2 maanden op pad bent geweest in Marokko, Mauretanie, Senegal en Gambia! Gewoon met de auto!! Het zou niet eens in me opkomen haha maar nogmaals, wat gaaf! Wij zitten nu al in de boeken te kijken voor september met het vliegtuig naar 1 mooie plek in een goed verzorgd hotel en jullie stappen "gewoon" in de auto. Ik wou dat ik het lef had en een baas die me 2 maanden vrij geef dan haha. Maar wat fijn dat je er weer bent!
Maar natuurlijk minder dat je zoveel stof hebt om over na te moeten denken joh, pfffff. Ik heb, moet ik eerlijk bekennen, wel een jaar terug zoiets gehad van is dit het nu? Getrouwd, een mooi huis, een hond en na lang zoeken de baan gevonden, vast contract, studie erbij maar wat nu?? Ziet zo de komende 35 jaar van mijn leven er zo uit?? Nou, ik had toch ook wel even een dip hoor! Het enige wat ik niet heb wat jij wel heb Drikes is de twijfel in je relatie al zijn wij wel heel errug verschillend maar daardoor vullen we elkaar misschien juist zo aan. Nu is het de kunst om het spannend en afwisselend te houden. We hebben toen allebei op een rijtje gezet wat willen we, wat verwachten we van elkaar, we weten allebei zeker geen kinderen, niet met elkaar en ook niet met een ander. Onze wens is een camper te kunnen kopen en daarmee de wereld te gaan verkennen maar ja, die zijn zooooo duur. Na deze studie ga ik waarschijnlijk niet meer verder. Het kost veel vrije tijd en we willen er nu wel eens op uit. Het liefst met een camper dus maar ook op de motor. Ik zou in ieder geval willen dat we een stuk avontuur van jullie zouden hebben....Nu met vakanties of een paar dagen weg is het plannen met de agenda erbij, wanneer moet ik naar school, wanneer moet ik en hoeveel hoofdstukken inleveren? Ik weet het, het is gewoon een kwestie van goed plannen maar ik ben ook alweer 32 en als deze opleiding klaar is 33 dus dan is het denk ik mooi geweest! Ik krijg er op het werk nieuwe taken bij wat al heel gaaf is maar daar later meer over. Het ligt nog in de planning op kantoor zeg maar en nog niet precies duidelijk wat wel en niet maar daar kom ik dus nog op terug.
Maar jeetje Drikes, het enige wat ik je mee kan geven als advies, denk er heel goed over na en volg je gevoel en je hart. Beslis niet te overhaast maar denk er goed over na. Praat er samen ook heel goed over. Hebben jullie trouwens dit gevoel allebei? Net zoals Pup al aangaf, je weet ons te vinden!
Pup, ik keek toch een aantal keer in de week in de hoop dat er weer eens iemand kwam kletsen en ja hoor, daar was Drikes weer. En dan nu ook Remy! Hoe is het afgelopen vrijdag gegaan op school Pup?
En Remy, hoe is het met jou? Gefeliciteerd met het slagen van je examen. We kunnen alles lezen in je blog...maar hoe kom ik daar?? Ik ben er niet zo in thuis hihi.
Nou meiden, ik ga stoppen. Ik ga eens lekker uitgebreid douchen en dan een paar uur aan de studie. Straks ook nog een flinke wandeling maken want ik moet weer meer sporten.....de broeken gaan te strak zitten haha. Fijne zondag en hopelijk tot snel horens weer!
Liefs Jetje - Hoihoi,
Mijn vakantieverhalen houden jullie nog even te goed, want ik heb een paar leuke vacatures gezien waar ik even snel op moet reageren (voor de 29ste, dus moet zo even paar brieven in elkaar draaien).
Hoe is je nieuwe baan Pup? Meen me te herinneren dat je nou geen afwisselende diensten meer hebt? En het huis, moeten jullie nog veel doen, of is het zo goed als klaar? En voel je je er al een beetje thuis? Ben helemaal niet nieuwsgierig hoor haha.
Een camper kopen Jetje, hmmmm, weet je het wel zeker?? Dan moet je de hele dag poetsen, en een roze badjas dragen en een klein ienieminihondje hebben die je eigenlijk geen hond mag noemen, en de hele dag tv kijken via de parabool haha. In Marokko zijn we erg veel campers tegengekomen, en kort samengevat voldeed het gros toch wel aan bovenstaande beschrijving haha. Oja, ze waren ook nog eens allemaal in de vut of gepensioneerd en reizen het liefst in grote groepen, en als het donker is sluiten ze zich allemaal binnen op. Maar gelukkig zijn we ook uitzonderingen tegengekomen hihi, mensen waar we wel een leuk gesprek mee konden voeren. En anders kan je altijd nog een landcruiser met klapdak en inbouw kopen (in duitsland zijn ze kant en klaar te koop, kosten rond de 25.000 euro (tweedehands), heb je alles erop en eraan (inclusief grote dieseltank e.d.) of zo'n leuke volkswagen kampeerbus?? Voordeel van een landcruiser (of andere terreinwagen) is dat je ook eens pistes kunt rijden, of een beetje door het zand kan ploeteren. Tsja, en dan moet je natuurlijk nog tijd hebben he, wij konden nou 2 mnd weg omdat mijn vriend per 1 maart een nieuwe baan heeft en ik nog op zoek ben naar werk. Anders is het inderdaad een stuk lastiger (bij onze vorige werkgevers was het al een probleem om 4 weken aaneengesloten op vakantie te gaan, en dat is toch wel het minimum als je met de auto/ camper richting Marokko wilt, anders ben je alleen maar auto aan het rijden). We zijn trouwens ook veel mensen op de motor tegengekomen hoor, en zelfs op de fiets!!
Remy, hoe is het met jou? Wat voor examen heb je gedaan?? En fotografeer je nog veel?
Ik ga snel aan de slag, brieven schrijven, heb er geen zin in, maar ja, moet toch ergens beginnen he?
Groetjes!!! - Hoihoi
Waar zijn jullie??? Druk waarschijnlijk??? Ik moet ook gauw weer verder, dus veel succes bij alles en tot gauw!!
Groetjes - Hoi Dirkes, en natuurlijk Jetje ook!
![[:D]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-2.gif)
Ik ben hier! Ik heb het heel erg druk met school en mijn nieuwe baan en werkplek kosten iedere week toch ook wel veel energie. Dus vandaar dat ik hier niet meer zo veel ben te vinden. Momenteel ben ik op school, en de lessen zijn voorbij. Ik kan nog niet weg want ik rijd met mijn vriend mee (hij werkt hier in de buurt) en hij is pas om 17.00 uur klaar. Maar ik heb genoeg te doen voor school. Al moet ik eerlijk zeggen dat ik tot nu toe alleen nog maar prive met van alles bezig ben. hahaha!![[:$]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-10.gif)
Het leven in Brabant bevalt goed. Ik ben goed gewend aan Etten-Leur en aan de buurt, de gemeente en het huis is heerlijk. Ook werk ik nu al bijna een maand in Tilburg. Ik werk als agogisch medewerker binnen een ggz instelling. Ik werk op de crisisbehandeling. Een erg leuke maar ook drukke afdeling. Samen met een activiteitenbegeleider zorg ik daar voor de dagbesteding van de cliënten. Ik ben de enige HBO SPH'er die daar rond loopt en we moeten allemaal aan deze nieuwe functie wennen. Ik moet zoeken naar hoe ik dat in moet en kan vullen en de patiënten leren kennen en alle collega's. En ik moet altijd zo erg lang wennen aan een nieuwe werkplek. Nu helemaal, het is in Tilburg, en ik ben daar helemaal niet bekend. Maar iedereen is lief en aardig voor me, dus dat komt wel goed. Ik moet nog wel even zoeken naar een manier van samenwerken met de collega die activiteitenbegeleider is. Hij komt van de kunstacademie en heeft toch een heel andere insteek dan dat ik heb.
Verder is het grote afstuderen begonnen. En dat is ook nog een hele klus. Ik zit in een zeer fanatieke groep en het loopt op zich wel, maar toch.... Soms denk ik: ARGHHH! Echt, ik zou willen dat ik klaar was. Het zjin de laatste loodjes, maar die wegen het zwaarste he?
Er zit iemand in het groepje die maar 20 uur werkt en die heeft erg veel tijd voor de studie. Zij neemt veel werk op haar schouders en dat vindt ze niet erg maar ik voel me er schuldig om. Maar wat zij allemaal doet, dat zou mij nooit lukken. Zij maakt er geen probleem van, maar ik wel. Dat ligt dus aan mij! Moet ik toch een manier zien te vinden om hier mee om te gaan!
Ga jij nog wat leuks doen het weekend Dirkes? Of lekker rustig aan doen?
Vanavond ga ik met mijn vriend uit eten. We zijn sinds gisteren 4 jaar samen!! En morgen na de boodschappen en het schoonmaken gaan we naar Helmond. Daar blijven we dan slapen en zondagavond weer naar huis terug. Volgende week weer veel studeren maar ik ga ook één avond lekker naar het zwembad om te bewegen en te ontspannen.
Oh, ik heb je priveberichtje gelezen Dirkes, en ik heb gereageerd!
Nou, prettig weekend, en tot snel weer!
Liefs, Pup - Hoi hoi,
Ja, erg druk de laatste tijd. Drikes, ik heb je een priveberichtje gestuurd. Pup en ik hopen van je te horen!
Tot snel! - Komt er niemand hier meer kletsen dan? Wel jammer hoor
![[:'(]](http://www.flaironline.nl/smileys/emotion-9.gif)
Ik blijf stiekem zo nu en dan eens kijken en dan hoop ik dat er weer iemand is geweest....
Liefs, Jetje! - Hoi Jetje,
Ik kom ook af en toe stiekem kijken, hahaha ! Grappig dat jij dat ook doet!
Heb weinig tijd. Ben op school om te werken. PC is thuis stuk gegaan, de nieuwe is niet goed, die moet terug. En er moet veel voor het afstuderen gebeuren. Ik vertel het je wel via Hyves, als ik wat meer tijd heb.
Alles goed verder met jou?
Ook druk met school he?
Nou, dan ga ik weer verder.... en ja, het is zeker jammer dat hier niemand meer komt kletsen![:S]
Liefs, Pup 


Hoi, dames,
Tijd geleden he meiden? Ja, druk, druk, druk, met werk en zo, maar hier ben ik dan even.
Het weekend staat weer voor de deur. Echt mooi weer wordt het nog niet, maar ja. We proberen er gewoon wat van te maken, toch?
Ik ga denk ik nieuwe kleding kopen het weekend, dus lekker de stad in. Ik groet jullie en wens jullie een fijn weekend toe.
Doei! Groetjes RemyRemy- Komt heir niemand meer? Zal ik dan even iets plaatsen hier? Pup bedankt voor je reactie op mijn topic. Je bent welkom op mijn topic hoor, de rest ook hoor en hier plaats ik af en toe ook wat. Jullie kennen me nog wel toch?
Groetjes RemyMocht de zon buiten niet schijnen dan schijnt zij toch altijd in je hart.
Mocht de zon buiten niet schijnen dan schijnt zij toch altijd in je hart.
Mocht de zon buiten niet schijnen dan schijnt zij toch altijd in je hart.
Dit onderwerp heeft 543 reacties, en bestaat uit 22 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 22.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 01-10-2008 09:05. \t\t
Kletstopic !!!!! (nieuwe kletsers welkom)
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- laura1987 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht26-05-2012 | 01:15
- Nuria heeft een forum onderwerp geplaatst in Vriendin gezocht26-05-2012 | 00:11
- Nuria heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 23:36
- Marijke88 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 23:00
- Amy-Ehv heeft een forum onderwerp geplaatst in Vriendin gezocht25-05-2012 | 22:48
- lindakoenraadt heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 22:33
- Amy-Ehv heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 22:32
- lindakoenraadt heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 22:29
- BrendaS heeft gereageerd op een blog in Vriendin gezocht25-05-2012 | 20:19
- Melis21 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 20:04
Wie hier?
Er is niemand online!

