Clubafbeelding van Vriendin gezocht

Vriendin gezocht

In de vriendinnenclub kun je jouw bijzondere verhaal vertellen. Heb je een bijzondere vriendin die jij wilt belichten of ben je juist op zoek naar een vriendin? Schrijf erover middels een blog en zie jouw verhaal op de homepage in de spotlights!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Vriendin gezocht
  4. Gezellige meiden uit het Westland

Dit onderwerp heeft 231 reacties, en bestaat uit 10 pagina's. U bent momenteel op pagina 7 van 10.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 09-07-2010 11:54. \t\t

Gezellige meiden uit het Westland

  1. Geplaatst door Amusie | 14-07-2009, 09:26 | 20825x gelezen | 231 reacties

    Hallo meiden,

    Ik was op de site aan het rondkijken maar zag nergens meiden uit het westland of omgeving. Allemaal wat verder weg. Daarom dacht ik, ik richt zelf een club op!
    Ik ben op zoek naar gezellige meiden uit het westland (of dus omgeving) om gezellig mee te kletsen. Ik ben 27 jaar en woon samen met mijn vriend. Ik hou van lezen, winkelen, muziek, films, naar de sauna gaan, gezellig theeleuten met vriendinnen, sporten enz.
    Hopelijk tot gauw!

    Groetjes Amusie


231 reacties op onderwerp


  1. Ja, het is altijd weer jammer als je weer aan het werk moet.... Kijk al uit naar de volgende vakantie. Ik ga met mijn vriend in het weekend van pasen naar Parijs. Heeft hij mij beloofd als ik veel zou afvallen. Nou dat is gelukt!! Kan haast niet wachten...

    Ik kan eigenlijk alle dagen nog. Heeft iemand van jullie misschien zin om in De Naald naar de film Valentine's Day te gaan? Mij lijkt het wel leuk, maar denk zo dat mijn vriend er niet van houd.

    Nu ga ik lekker op de bank zitten om mijn Flair te lezen en om 16 uur ga ik heerlijk onderuit in de kappersstoel!

    gr Hilde



  2. En wat voor kapsel is het geworden..ik denk dat ik morgen de kappersstoel nog wil bezoeken..als ze nog een plekje voor me hebben
    Wel leuk dat je naar Parijs gaat, de stad van de liefde.

    Ik ga maar eens slapen..het is al weer bijna 12 u in de nacht



  3. Knap hoor Hilde, dat je zoveel bent afgevallen. Zo'n beloning in het vooruitzicht is dan natuurlijk ook wel erg leuk! Ik vind Parijs echt ontzettend leuk. Ik ben er maar liefst 3x geweest, maar nog niet met mijn (huidige) vriend. We willen daar dus samen ook een keer naartoe. Ben je inderdaad voor een ander kapsel gegaan, of houd je het meestal redelijk hetzelfde? Ik wissel nog weleens van kleurtje, maar ben niet zo van de extreme veranderingen.

    Hoe was je trouwens verkleed Elke? Carnaval trekt me niet heel erg, maar misschien als ik het in het zuiden van het land zou vieren, dat het dan wel heel erg leuk zou zijn. Woont er veel familie van je vriend in Limburg?

    Mij zou het wel leuk lijken om mee te gaan hoor Hilde. Mijn vriend is ook echt niet van zulke films :-)

    Vrijdagavond vind ik ook prima om een keer af te spreken. Mijn zaterdagen zitten altijd zo snel vol! Dit weekend had ik eigenlijk niets gepland, maar vandaag is er al weer zoveel bijgekomen. Hebben jullie nog voorkeur voor een vrijdagavond? Ik kan de komende weken volgens mij meestal wel.

    groetjes!



  4. Hallo allemaal,

    hebben jullie het allemaal van sven gezien gister? wat een blunder!!
    volg het helemaal niet maar heb dit toch wel even gekeken in de herhaling.

    de weekenden in maart zit ik aardig vol de vrijdagavonden kan ik wel
    dan wel alleen de eerste 2 vrijdagen



  5. Wij hebben het inderdaad ook live gekeken, maar wat was dat balen voor hem zeg! En voor zijn coach natuurlijk, want hij kan z'n fout ook niet meer ongedaan maken.

    Hoe gaat het verder met de voorbereidingen van de bruiloft?

    Dan houden we vrijdagavond 5 en 12 maart over. 5 maart kan ik zelf niet, dus kan de rest bijvoorbeeld de 12e?



  6. Wie gaat er trouwen? Heb ik iets gemist? Wanneer is de grote datum?

    gr hilde



  7. Als ik het goed heb begrepen Martine (op Texel) toch? Anders heb ik gewoon niet goed opgelet, haha.



  8. Hallo meiden,

    We hebben weer goud! Wat was Nicolien goed ondanks de weersomstandigheden!
    12 mrt is wat mij betreft prima..heb er zin in

    Vandaag op stap geweest met een blind meisje in Delft. Met haar ga ik eens in de zoveel tijd op stap. Het zij de stad in of op de tandem, maar daar was het vandaag geen weer voor. Was wel gezellig. Verder nieuwe koekenpannen gekocht, was wel nodig. Straks ga ik ze uitproberen. Ben benieuwd.
    Verder dit weekend eigenlijk niets in de planning.

    Fijn weekend nog!
    gr Hilde

    hilde82 wijzigde dit bericht op 27-02-2010 17:28 met 8%: was nig niet klaar


  9. Ze was inderdaad echt goed HIlde! Het was wel spannend om te kijken. Wel balen trouwens voor schaatsers bij de ploegenachtervolging. Vooral erg zuur voor Sven! Hopelijk kunnen ze dan in ieder geval het brons nog bemachtigen.

    Ken je dat blinde meisje trouwens persoonlijk, of gaat dat via een bepaalde organisatie uit? Is ze ongeveer even oud als jij?

    Dan houden we het in ieder geval op de 12e, dan zijn we in ieder geval met z'n tweeën en dan wachten we nog even wie er verder definitief kan :-)

    Hoe is het verder met iedereen? Hebben jullie nog leuke weekendplannen?

    groetjes!



  10. Hallo allemaal,

    Ja het klopt ik ga trouwen op Texel alle voorbereidingen zijn aardig geregeld. Me partner moet nog een pak kopen en we gaan in mei weer naar Texel om met de trouwambtenaar te babbelen en dan aftellen naar de grote dag:)

    Wij hebben een rustig weekend me partner moet het weekend werken kan dus even een ruk geven aan me huiswerk. Morgen lekker tutten en 's avonds gaan we ergens eten.

    12 maart kan ik ook dan zijn we al met zijn 3e:) wat lijkt jullie leuker bij iemand thuis of in een kroegje?



  11. Hallo,

    Ik kan 12 maart in principe ook wel moet alleen even overleggen.
    Ik ben namelijk op woensdagavond ook al weg en zaterdagochtend ook.
    Ook moet ik even kijken hoe ik me voel na het werk. ik moet dan 3 dagen werken waarvan 2 tot 18.00 uur.
    Weet niet hoelaat jullie willen afspreken, want als dat rond een uurtje of acht is kan ik mooi zelf mijn kids lekker in bad doen en nog even lekker knuffelen.

    Martine wanneer is de grote dag ook alweer?
    Leuk hoor weer in mei naar texel.

    Hilde kon je weer lekker bakken in je koekenpan?

    Vandaag geen plannen de jongste heeft koorts en ligt met de waterpokken.
    Ze heeft het erger dan haar broer, die had maar 3 plekjes op zijn gezicht en ik geloof ik totaal maar tien plekjes en zij zit al helemaal onder gelukkig valt haar gezicht nog mee. Haar buik is het ergste.

    Verder niets te melden.



  12. Hoi hoi,

    Iets leuks doen met dat blinde meisje gaat vanuit stichting MEE, maar het is aan mij om alles te regelen en te beslissen hoe vaak, hoe lang ik bij haar ben. Ik doe het nu zo eens in de 2mnd op een zaterdag. Zie ik Delft ook nog eens.

    Leuk dat je op Texel gaat trouwen Martine. Komt een van jullie daar vandaan?! Doe je nog een opleiding, omdat je het over huiswerk maken hebt?!

    Mijn koekenpan doet het geweldig. Heb de oude meteen weg gegooid. Heerlijk om weer met goed spul te koken.

    Gezellig om 12mrt iets te gaan drinken. Maakt mij eigenlijk niet uit of het bij iemand thuis is of in de kroeg. Heeft iemand een leuk voorstel? Het word dan in ieder geval 's avonds, toch?!

    Het is weer een heerlijke druilerige dag..... Lekker binnen zitten, warme chocomelk en een spel spelen "Ik hou van Holland" wat ik in een kerstpakket kreeg uitproberen.

    Fijne zondag nog...

    gr hilde



  13. Wat een druilerige dag is het inderdaad! Mijn vriend en ik gaan op zondag graag even ergens uitwaaien, maar dat is er echt al in geen weken van gekomen. Toch is het ook wel lekker om op zo'n dag lekker binnen te blijven en een goed boek te lezen op de bank.

    Hebben jullie inderdaad echt iets speciaals met Texel Martine? Ik ben zelf altijd helemaal weg van de waddeneilanden. Hoe ziet jullie huwelijksdag er ongeveer uit? Ga je het in groot gezelschap vieren, of houden jullie het lekker klein?

    Balen dat je dochter er zo ziek van is Helma. Hopelijk knapt ze snel op. Het zou leuk zijn als je er de 12e bij bent, maar ik kan me voorstelen dat je dat nog even moet bekijken.

    Fijne dag nog!



  14. Hoi meiden,
    Toevallig kwam ik op deze site, het lijkt me gezellig om in contact te komen met meiden om leuke dingen te ondernemen. Aangezien veel vrienden/vriendinnen wat verder weg wonen.
    Zelf ben ik 28 jaar, en pas sinds 2006 richting Den Haag gekomen.
    Sinds vorig jaar hebben mijn vriend en ik een huis gekocht in Wateringen, waar we heerlijk wonen. Het zou alleen leuk zijn om wat gezellige contacten in de buurt te hebben.
    Aangezien ik in de zorg werk (verpleegkundige) werk ik onregelmatig. Dus ook 2 weekenden per maand. Waardoor ik doordeweeks weer vrij bent.
    Gezellig theeleuten, sporten, skien, verre reizen, wandelen in de bergen,  lezen, fietsen, winkelen, strand, bios is waar ik van hou. !
    Groetjes Bianca.



  15. Welkom Bianca!!
    Je hobby's sluiten redelijk aan bij de van mij!!
    We hebben al een afspraak staan op vrijdag 12 maart, weet niet of je dan ook kan?!

    Vandaag heerlijk aan het werk, morgen lekker een vrij dagje, hoop dat het ook zo zonnig is als vandaag... Iemand zin om een terrasje te pakken in Naaldwijk?!?

    fijne dag nog!!
    gr hilde



  16. Hallo dames,

    ben even afwezig geweest, maar ben weer helemaal back in te roots ;) Join the club Bianca! Wat voor een verpleging doe je? In een ziekenhuis bij kinderen of met ouderen of jong en oud?

    Ik heb net twee weken vakantie gehad en ben helemaal uitgerust. Ik kan er de komende weken weer volop tegen aan :D Hoe is het werk bij de anderen? Nog vol te houden?
    Carnaval in Limburg was super gezellig, maar het was ijskoud en er lag een heleboel sneeuw. Heb er wel weer een snotneus van gekregen, maar dat moet ik maar weer voor lief nemen. Jullie zijn geen carnaval liefhebber?

    12 maart afspreken ;) Leuk! Wat zijn de plannen of wat is de bedoeling??

    Gr.
    Elke



  17. Welkom Bianca! Zo zijn we inmiddels toch best met een aardig clubje! Je hobbies komen echt overeen met die van mij. Waar kom je oorspronkelijk vandaan?

    Het was vandaag echt lekker weer ja. Ik ben altijd in voor een terrasje, maar helaas schijnt de zon niet zo veel op mijn vrije dagen. Nu maar hopen dat we een mooie lente en zomer krijgen. Ik ben echt een zomermens!

    Hoewel ik niet zo lang geleden op vakantie ben geweest, ben ik er stiekem toch weer een beetje aan toe. Ik heb het helaas niet zo naar m'n zin op m'n werk en ben echt op zoek naar iets anders. Tja, helaas zijn het nog steeds vrij lastige tijden...

    Leuk dat het carnaval zo leuk was Elke. Ik ben zelf niet zo'n carnavaller. Misschien dat ik het wel leuk zou vinden als ik er zou zijn, maar het trekt me niet heel erg.

    Leuk om de 12e af te spreken! Vinden jullie het leuker om bij iemand thuis af te spreken, of liever ergens op locatie? Misschien dat het een eerste keer leuker is om bij iemand af te spreken? Ik zal m'n vriend even vragen of hij die avond toevallig weg is ;-)

    groetjes Carola



  18. Even snel een berichtje, aangezien ik zo naar Zeeland vertrek.  Net thuis van werk, dus moet nog ff snel inpakken! Morgen naar mijn zus in Brouwershaven waar zij een huisje heeft op landal Park Den osse. We zullen hopelijk met mooi weer, en geen sneeuw lekker in de duinen gaan wandelen. En 's avonds gezellig catannen wat we erg leuk vinden om te doen.  De 12e lijkt me een leuk idee, ik moet nog even overleggen of we geen andere plannen hebben. Jullie horen het!
    Ieder een fijn weekend.
    Groetjes Bianca.



  19. lekker een weekendje weg! was het leuk?
    je hebt wel heerlijk weer gehad zeg!
    Catannen dat vinden we ook heel leuk:)

    Iedereen een lekker weekend gehad?

    Hebben jullie ook hyves?
    Ben eigenlijk wel benieuwd naar gezichten:)



  20. Ik heb een heerlijk relax weekend gehad. Zaterdag met mijn neefje geknuffeld en zondag mijn schoonouders op bezoek gehad. Tussendoor eigenlijk geluierd en heerlijk in de zon gezeten.
    Catannen heb  ik afgelopen sinterklaas voor het eerst gespeeld. Je moet het ff door hebben, maar dan is het wel te doen.
    Tuurlijk heb ik hyves:hcvanvliet uit ;s gravenzande

    werk ze deze week en tot vrijdag as?!?!

    gr hilde



  21. Dat klinkt lekker Bianca! Wij speelden vorig jaar ook nog regelmatig Catan met vrienden, maar de laatste maanden is het er amper van gekomen. Je moet er ook echt even voor gaan zitten. Mijn weekend was ook heel relaxed, Van zo'n zonnetje word je meteen weer vrolijk!

    Haha, ik ben natuurlijk weer de enige zonder Hyves! Ik heb te weinig tijd om het echt een beetje bij te houden en heb me er eerlijk gezegd nooit echt heel erg in verdiept. Verder ben ik wel heel mobiel hoor :-)

    Kan iedereen vrijdag nog steeds? Degenen die kunnen zijn bij mij welkom hoor! Laat even weten of jullie nog steeds kunnen, dan PM ik mijn adres. Als iemand andere plannen heeft vind ik dat natuurlijk ook prima hoor!

    groetjes Carola



  22. Ik kan vrijdag hoor! Ik zie je adres tegemoet!!

    gr hilde



  23. Ik kan vrijdag waarschijnlijk ook voor 99% zeker!
    Dus ik wil ook graag je adres!
    Welke tijd is er in gedachten?



  24. Gezellig meiden! Ik heb een aantal van jullie net mijn adres via PM toegestuurd. Omdat ik zo weg moet, heb ik nog niet iedereen kunnen PM-en. Laat dus even weten als je het ook gezelig vindt om langs te komen!

    Hoe laat komt het jullie het beste uit? Mij maakt het niet zoveel uit omdat ik de hele avond vrij ben. Misschien vanaf een uur of 8 / half 9?

    groetjes



  25. Hey Dames,

    ik ben nog niet zeker of ik vrijdag kan komen, maar ik doe mijn best ;)
    Kan het morgen pas bepalen..Sorry voor late reactie, maar ben na mijn werk erg moe en heb dan niet zo veel puf voor de computer :(

    Groetjes,
    Elke


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • woussjie roeptPingen heb ook ping | 18-01-2012 | 22:45
  • woussjie roeptPingen heb ook ping | 18-01-2012 | 22:45
  • woussjie roeptPingen heb ook ping | 18-01-2012 | 22:45
  • woussjie roeptPingen heb ook ping | 18-01-2012 | 22:45
  • Anoniem #45058 roeptzijn er nog moeders die p­ingen omg veenendaal.ede ­wageningen | 18-01-2012 | 22:04
  • Anoniem #45058 roepthey hey

    nog ­leuke moeders die willen ­pingen
    | 18-01-2012 | 20:42
  • Angelaa roeptNog gezellige meiden uit ­noord-brabant?? omgeving ­eindhoven?!! | 18-01-2012 | 17:15
  • liesa83 roeptHoi meides,

    ­Leuk allemaal meiden uit ­de omgeving! Misschien ku­nnen we inderdaad wat leu­ks afspreken, bv even erg­ens wat drinken met wie w­il? lijkt mij gezellig.
    Groetjes!
    | 18-01-2012 | 02:44
  • Snuffeltje roeptKomt u maar! Leuke, gezel­lige meiden / moeders uit­ Alphen aan den Rijn! Mel­den bij mij voor een verp­licht avondje lachen! | 17-01-2012 | 10:21
  • emiliew roeptHoihoi zijn er Meiden reg­io rotterdam aanwezig? Le­t me know.. | 15-01-2012 | 20:43

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!