- | 22-05-2012 | 15:00
- | 22-05-2012 | 09:37
- | 21-05-2012 | 21:58
- | 21-05-2012 | 11:27
- | 21-05-2012 | 10:12
- | 21-05-2012 | 09:55
- | 21-05-2012 | 01:16
- | 20-05-2012 | 20:01
- | 19-05-2012 | 08:31
- | 18-05-2012 | 22:03

Vriendin gezocht
In de vriendinnenclub kun je jouw bijzondere verhaal vertellen. Heb je een bijzondere vriendin die jij wilt belichten of ben je juist op zoek naar een vriendin? Schrijf erover middels een blog en zie jouw verhaal op de homepage in de spotlights!
- Beheerder: Redactie Flair
- Thema's en emoties: vriendinnen, avontuurlijk, gezellig
Met...
- 7567 volgers
- 3204 blogs
- 3476 onderwerpen
- 97 foto's
- Meest gelezen (43.880x) BETREDEN OP EIGEN RISICO met Aniet en Mayo
Dit onderwerp heeft 62 reacties, en bestaat uit 3 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 3.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 17-03-2012 10:59. \t\t
Gezellige meiden in Utrecht gezocht
- Hoi meiden,
Sinds een paar maanden woon ik in Utrecht. Hartstikke leuk stad alleen moet ik het nog volop ontdekken. Ik werk fulltime als marketeer, leuke maar wel drukke job. Na mijn studietijd in Tilburg is mijn vriendenkring gesplitst. De een ging in Amsterdam wonen, de andere in Den Bosch etc., maar helaas weinig in Utrecht. Verder ben ik ook nog als enige vrijgezel in mijn vriendenkring, wat het afspreken met elkaar ook niet makkelijk maakt. Kortom het wordt hoog tijd om andere gezellige spontane meiden te ontmoeten in Utrecht! En ja als je eenmaal werkt dan heb je daar helaas niet altijd tijd voor dus vandaar een poging via deze site. Ik denk zelf dat heel veel mensen met het probleem zitten dat het leren van nieuwe mensen niet zo makkelijk gaat als je eenmaal werkt. En dan maakt een nieuwe stad het er ook nog eens niet makkelijker op.
Ik vind het gezellig om regelmatig op stap te gaan. Ben vooral van de kroegen waar je gezellig kan kletsen en waar je ook lekker los kan gaan. Uiteraard ben ik ook in om gezellig met elkaar te gaan eten, terrasje te pikken, shoppen, biosje etc.. Ben trouwens 27 jaar, loop regelmatig hard en rook niet.
Herken jij je in mijn verhaal? Reageer dan en wellicht kunnen we dan wel een geheel nieuwe vriendenkring opbouwen.
Tot snel!- Print deze pagina
62 reacties op blog
- Hoi
Ff een kort berichtje van mij. Ik woon zelf in Gouda, maar werk in Utrecht. ik ken Utrecht inmiddels een klein beetje van het winkelen en de borrels. Erg leuke stad!!! Volgens mij hebben we dezelfde interesses. Ik hou ook van gezellig borrelen in de kroeg cq terras. Ik rook ook niet en ben een fanatieke sporter waaronder hardlopen. Verder heb ik 2 hondjes waar ik graga me in de bossen loop. Ik hoop wat van je te horen. Je kan me ook mailen liesbethbakker@live dot nl
Groetjes Liesbeth - jJorien wijzigde dit bericht op 06-07-2009 21:29 met 105%
- Hallo,
Ook ik ben op zoek naar uitbreiding van m'n vriendinkring om gezellig mee af te spreken. Ben 27 jaar, woon in Zeist (samen met vriend). Ben dol op reizen, films kijen en gewoon gezellig op een terrasje zitten. Ben waarschijnlijk iets minder sportief als jullie, in ieder geval als het om hardlopen gaat! Lijkt me leuk om wat van jullie te horen. - Hoi mijn naam is Renata ben management-assistente 29 jaar oud single en non-smoker en zit een beetje met het hetzelfde probleem als jij vriendenkring is ook opgedeeld geraakt en kan dus wel een leuke vriendin in de buurt gebruiken woon zelf in driebergen.10 minuten van Utrecht. Ik heb al heel lang een voornemen om te gaan hardlopen maar is er nog nooit van gekomen. Maar wat niet is kan nog komen. Verder hou ik wel van koffieleuten, filmpje kijken en ik hou trouwens ook meer van een kroeg als een discotheek, shoppen en gezellig ergens eten.Wie weet lijkt het je leuk om mij een keertje te ontmoeten. Wie weet tot horens ! Renata
- Hoi......een paar jaar geleden heb ik op deze manier super leuke meiden in Amsterdam leren kennen. Sinds kort woon ik weer in Utrecht en ook ik heb wel zin om weer nieuwe mensen te leren kennen.
Ik ben 27 jaar. Ik werk als docent op een middelbare school in de buurt van Utrecht (heb nu dus lekker vakantie). Ik heb pas een huisje gekocht hartje Utrecht. Mijn grootste hobby is om 's avonds met vrienden af te spreken en alle zonden de volgende dag er weer af te sporten. Ik ben filmhuisfan, maar houd ook van een nachtje dansen.
Groetjes Karine - Hoi!
Ik woon vlakbij Utrecht en ook bijna nog de enige single in mijn vriendengroep!! Lijkt me leuk om nieuwe mensen te leren kennen om mee op stap te gaan! Zelf ben ik verpleegkundige en hou ik van stappen, terrasje pakken, shoppen en dieren...
Nou misschien tot mails!
groetjes Blackbird28 - Hoi,
Ik zie dat deze berichten allemaal al wat ouder zijn, maar ik ga het toch nog even proberen.
Ik woon sinds kort in Utrecht en wil echt wat leuke meiden leren kennen om iets mee te doen.
Ik heb hiervoor in Den Bosch gewoond. Hier had ik een leuke vriendengroep, die nu ook overal naartoe verhuisd zijn, behalve naar Utrecht.
Ik word volgende week 24 en studeer voor lerares basisonderwijs. Ik zit maar met een meid in de klas, wat het nieuwe mensen ontmoeten niet echt bevorderd.
Ik kan me werkelijk overal wel vermaken. Ik vind het leuk om ergens een drankje te drinken, te dansen, poolen of gewoon ergens iets te eten.
Ik zou het leuk vinden iets te horen.
Groetjes Marleen - Hee ladies,
Klinkt bekend allemaal, alle vriendinnen zijn bij mij ook inmiddels in 'stelletjesvorm' en hebben daardoor minder tijd om te socializen...! Ik ben 26, heb ook een huisje in Utrecht en werk in Hilversum. Wil wel weer eens gezellig naar de bios of gaan stappen met andere single meiden uit Utrecht!
Groetjes Lisette - hoi annexx heb je een prive bericht gestuurd hoop wat van je te horen groetjes
- Hallo,
Nog een reactie van een dame uit Utrecht. Ik woon aan de rand van het centrum ben 27 jaar en woon nu zo,n twee jaar in Utrecht| (met vriend) maar door het "drukke" leven nog geen nieuwe meidenkring weten op te bouwen.
Ik heb een paar maanden geleden diverse date's gehad met een groep meiden via deze site en moet zeggen dat het een zeer bijzondere ervaring was.
Ik werk ook in het onderwijs, ben een tassenlijn aan het opzetten, heb een bedrijf gehad en gek op het echte meiden getut. Wijntjes, thee,roze, eten of een avond stappen zijn mij noet onbelend. Verder hou ik erg van shoppen, steden bezoeken, lunchen, ontwikkelings hulp maar dan in Nederland, sex in the city en mijn vent.
Mocht jullie dit aanspreken, dan hoor ik het graag.
Groeten Sarah - Hoi,
Ben benieuwd of jullie inmiddels wat hebben afgesproken! Ik ben 30 woon al een aantal jaar in Utrecht, maar ook mijn vrienden wonen na de studietijd vespreid over het land. OP het laatste moment een kop koffie of een borrel is dan altijd wat lastiger te organiseren.
Ik hoop wat van je/jullie te horen!
groetjes - Hoi!
Een tijdje geleden ben ik i.v.m. werk naar Utrecht verhuisd. In eerste instantie van plan om hier een studie te gaan volgen, maar dat is er nog steeds niet van gekomen.
De stad vind ik echt superleuk en ik voel me hier ook echt thuis. Alleen vind ik het jammer dat ik bijna geen mensen ken in Utrecht om lekker spontaan met af te spreken.
Ik ben 25 jaar, hou erg van sporten. Doe groepslessen bij de sportschool en loop regelmatig hard. Daarnaast vind ik het leuk om dingen te ondernemen: reizen (ben net terug uit Azie), naar het theater gaan, muziek (de laatste tijd ben ik ook een poging aan het wagen om zelf piano te spelen) etc. Maar ik vind het ook leuk om te stappen of filmpjes te kijken, uit eten gaan of lekker in de kroeg zitten.
Ik hoop snel wat te horen!
Groetjes Marieke - Hoi!
Ik zie dat je berichtje al een tijdje op de website staat.. Maar ik doe gewoon een poging... Ben ook in voor wat extra gezelligheid en meidengedoe, want ik zit met precies hetzelfde 'probleem' als jij. Ben 27 jaar, woon samen in Utrecht, werk full time, en doe in mijn vrije tijd graag allerlei leuke dingen zoals jij en mijn voorgangers al hebben genoemd. Het lijkt me leuk om me bij jou/jullie aan te sluiten. Hoor graag van je, kan ook via endang1983@hotmail.com
Groetjes,
Endang - Mensen leren kennen in Utrecht. Misschien een leuk idee om eens met een activiteitenclub op pad te gaan. Ik weet 2 vriendinnen en nog wat andere meiden die regelmatig het een en ander organiseren, voor een club waar ook ik lid van ben. Vraag altijd bij een club of je een paar keer mee mag voordat je lid word!
Bij Aktivo is dat heel goed mogelijk! www.aktivo.nl, voor zowel mannen als vrouwen. (bij mijn activiteiten zie ik zelf veel meer vrouwen dan mannen!)
Op zondag 27 maart 2010 kun je uit eten met een groep in de omgeving van Utrecht.
En op 20 februari is er een wandeling, vanaf Maarsen naar Utrecht, gevolgd door een etentje. Er is vaak wel een maximum aantal deelnemers, maar het is altijd gezellig.
Klik op de website links op het kopje informatie aanvragen, vul daar je gegevens in en een activiteit naar wens. Dan wordt je vanzelf teruggebeld en ontvang je de informatie die verder nodig is.
Groetjes van Silvia - quote:
Utrecht schreef op 22 januari 2010 @ 22:53:
Hoi,
Ben benieuwd of jullie inmiddels wat hebben afgesproken! Ik ben 30 woon al een aantal jaar in Utrecht, maar ook mijn vrienden wonen na de studietijd vespreid over het land. OP het laatste moment een kop koffie of een borrel is dan altijd wat lastiger te organiseren.
Ik hoop wat van je/jullie te horen!
groetjes - Ik sluit me aan op het hierboven genoemde
een paar jaar terug heb ik via de viva een paar meiden leren kennen maar met de meesten is het helaas verwaterd door verhuizingen en relaties.
dus ik ben op zoek naar gezellige meiden
ik werk in de kinderopvan, en loop regelmatig hard verder vind ik het heerlijk om zo nu en dan naar de ladies night in de bios te gaan of gewoon gezellig een terrasje te pakken, dus als jullie binnenkort eens wat afspreken sluit ik me graag bij jullie aan
ik ben trouwens 28.
Groetjes saskia
sas.kiya@gmail.com - Hoi hoi!
Ook een beetje een late reactie, maar lijkt me leuk om jullie te ontmoeten. Ik woon al een aantal jaar in
Utrecht en vind het een erg leuke stad. Ook erg gezellig om te gaan
stappen. Ik ben 25 jaar en graag wil ik mijn vriendenkring wat
uitbreiden en nieuwe mensen leren kennen om leuke dingen mee te doen,
waaronder gezellig stappen. Hoe kunnen we elkaar beter leren kennen?
(ben niet zo bekend met forums).
Gr, Jorien - Hallo allemaal,
Ik las het stukje 'Gezellige meiden in Utrecht
gezocht' en dacht hé dat slaat op mij, meteen reageren!! (beter laat dan
nooit). Zelf werk ik in Utrecht en woon er in de buurt. Mijn
vriendinnen wonen inmiddels ook allemaal verspreid over het land en
hebben veelal kinderen. Mijn relatie van 7 jaar is nog niet zo lang uit
en het lijkt me dan ook tijd om nieuwe mensen te leren kennen. Ik ben 31
en werk fulltime bij een groot bedrijf als sales assistent. Ik rook niet, sport en ben dol op reizen, film kijken, wijntjes drinken op een tarrasje, kreatief
bezig zijn of gezellig koken voor vrienden.
Eens wat gezelligs afspreken? Mail me... en wie weet tot ziens.
Groetjes, Leslie - Hoihoi!
Ik weet helemaal niet of dit nog actueel is en nog gelezen wordt, maar ik zou het erg gezellig vinden om eens met jullie af te spreken om gezellig samen een hapje te eten, een terrasje te pakken of een drankje te drinken en lekker los te gaan in de stad!
Ik woon en werk in Utrecht, heb wel een aantal vrienden hier, maar mis toch een groepje mensen om zo af en toe eens iets leuks mee te ondernemen!
Ik hoor graag of jullie al met elkaar in contact zijn en hoe ik me aan kan sluiten :)
Jullie kunnen me mailen op kampschreur_m@hotmail.com.
Groetjes Marieke - suuz0376 wijzigde dit bericht op 14-07-2010 15:10 met 98%: ...
- hoi ben een 25 jarige vrouw van Surinaamse afkomst woon /werk in Nieuwegein. Lijkt me erg leuk om in contact te komen met vrouwen in mijn regio. Ik hoor graag iets van jullie blackrose84@live.nl Groetjes!Je kunt in je handtekening de volgende tags gebruiken: [img] = afbeelding toevoegen [url=] = link toevoegen [b] = bold maken
- quote:
Hoi!,
Ik ben Sanne 28 jaar en werkzaam als logopedist. IK woon nu anderhalf in Utrecht, maar merk dat het moeilijk is om nieuwe mensen te leren kennen. Vandaar dit oproepje. Ik ben op zoek naar gezellige meiden om leuke dingen mee te ondernemen. Ik sport regelmatig en zit graag op het terras, hou van gezelschapsspellethes en bezoek soms de bios of ga lekker stappen. Heb jij zin om met mij mee te doen???
Groeten Sanne
Leslie schreef op 30 mei 2010 @ 15:49:
Hallo allemaal,
Ik las het stukje 'Gezellige meiden in Utrecht
gezocht' en dacht hé dat slaat op mij, meteen reageren!! (beter laat dan
nooit). Zelf werk ik in Utrecht en woon er in de buurt. Mijn
vriendinnen wonen inmiddels ook allemaal verspreid over het land en
hebben veelal kinderen. Mijn relatie van 7 jaar is nog niet zo lang uit
en het lijkt me dan ook tijd om nieuwe mensen te leren kennen. Ik ben 31
en werk fulltime bij een groot bedrijf als sales assistent. Ik rook niet, sport en ben dol op reizen, film kijken, wijntjes drinken op een tarrasje, kreatief
bezig zijn of gezellig koken voor vrienden.
Eens wat gezelligs afspreken? Mail me... en wie weet tot ziens.
Groetjes, Leslie - quote:
Hoi Marieke,
Ik ben Sanne 28 jaar en werkzaam als logopedist. Ik woon nu anderhalf in Utrecht, maar merk dat het moeilijk is om nieuwe mensen te leren kennen. Vandaar dit oproepje. Ik ben op zoek naar gezellige meiden om leuke dingen mee te ondernemen. Ik sport regelmatig en zit graag op het terras, hou van gezelschapsspellethes en bezoek soms de bios of ga lekker stappen. Heb jij zin om met mij mee te doen???
Groeten Sanne
mjm schreef op 13 juli 2010 @ 11:59:
Hoihoi!
Ik weet helemaal niet of dit nog actueel is en nog gelezen wordt, maar ik zou het erg gezellig vinden om eens met jullie af te spreken om gezellig samen een hapje te eten, een terrasje te pakken of een drankje te drinken en lekker los te gaan in de stad!
Ik woon en werk in Utrecht, heb wel een aantal vrienden hier, maar mis toch een groepje mensen om zo af en toe eens iets leuks mee te ondernemen!
Ik hoor graag of jullie al met elkaar in contact zijn en hoe ik me aan kan sluiten :)
Jullie kunnen me mailen op kampschreur_m@hotmail.com.
Groetjes Marieke - Hello lady's,
Ik zie dat deze contact link al een gezellig tijdje actief is. Ik ben benieuwd of jullie inmiddels onderling al leuke contacten hebben opgedaan..??
Sinds kort woon ik zo goed als in Utrecht. De afgelopen jaren ben ik meerdere malen verhuist. Vanuit het Noorden des lands heb ik een tijdje gewoont in Arnhem, hierna ben ik naar Doetinchem verhuist, waar ik momenteel officieel nog woon...Maarrrr, vanaf 1 oktober niet meer. De afgelopen maanden heb ik het namelijk heerlijk met mijn lover. HIj heeft een eigen appartementje in Utrecht, waar ik van mee geniet.
Naast mijn mannetje merk ik dat ik steeds meer de behoefte heb aan nieuwe contacten met gezellige, spontane, out going, en volwassen meiden rond mijn leeftijd.(26).
Naast mijn fulltime baan als loopbaanadviseur vind ik het heerlijk om te sporten, waar ik overigens nog een sportmaatje bij zoek;-). Ik ben een jonge meid die van mijn leventje houdt...ik kan van veel dingen genieten( goed gesprek, humor, film, lunchen in de stad, winkelen, natuur, dans, muziek, theater...)
Nu zou ik het enorm leuk vinden om eens heen en weer te mailen en waar het gezellig klikt af te spreken met jou ( jullie).
Groetjes, Marjonne ( marjonned@hotmail.com)
Dit onderwerp heeft 62 reacties, en bestaat uit 3 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 3.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 17-03-2012 10:59. \t\t
Gezellige meiden in Utrecht gezocht
Club Chat
Openbare berichten
Wie doet wat
- BrendaS heeft gereageerd op een blog in Vriendin gezocht25-05-2012 | 20:19
- Melis21 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 20:04
- caroline_cq heeft een blog geschreven in Vriendin gezocht25-05-2012 | 19:10
- renaatju_n heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 19:03
- Repelsteeltje81 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 18:51
- RianneR84 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 16:52
- Isa43 heeft gereageerd op een blog in Vriendin gezocht25-05-2012 | 16:44
- Michella74 heeft een forum onderwerp geplaatst in Vriendin gezocht25-05-2012 | 16:41
- justme_81 heeft gereageerd op een forum onderwerp in Vriendin gezocht25-05-2012 | 15:00
- 080Anna heeft gereageerd op een blog in Vriendin gezocht25-05-2012 | 14:51