Clubafbeelding van Vakantie 2009

Vakantie 2009

-

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Vakantie 2009
  4. vakantie 2009 waar naartoe??

Dit onderwerp heeft 28 reacties, en bestaat uit 2 pagina's. U bent momenteel op pagina last van 2.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 08-11-2010 10:58. \t\t

vakantie 2009 waar naartoe??

  1. Geplaatst door xx_Moniek_xx | 27-10-2008, 13:38 | 6204x gelezen | 28 reacties

    Het is alweer tijd om de vakanties van 2009 door te geven op het werk.
    Weten jullie al waar jullie op vakantie willen?? Wij zijn er nog niet helemaal over uit. We hebben Italië, Tunesië en Portugal wat ons erg leuk lijkt. Wie is er geweest en wat is je ervaring met dat land? En welke plaats in dat land? En is het een duur land? (als je er bent, drinken eten e.d) Wat is een echte aanrader? Andere landen ook welkom als suggestie.
    groetjes

    xx Moniek xx

28 reacties op onderwerp


  1. Nou,zeker niet minder erg!Volgens mij scheelt het wel als je op doorreis bent.Buiten dat is het wel een mooi land vooral de oases zijn prachtig,ook het ritje met de landrover door de woestijn is ook super!maar wat ook bijzonder is zijn de grotwoningen,het zoutmeer,het plaatsje Sidi Bou Said,lijkt net een grieks dorpje.

    De Algarve is ook echt prachtig ook daar zoveel te doen! Prima ook voor het strand!

    Waar ik het over had ligt in het zuiden van Italie! Zo onder Napels.In Sorrento heb je niet echt strand!

    Ben heel benieuwd wat het nu gaat worden!Als je meer vragen hebt moet je het maar zeggen!



  2. Ik ben jaren geleden naar Portugal geweest, Albufeira. Ik vond het erg gezellig en mooi! Maar je moet wel van zee en rotsen houden. Rond mei bloeit het daar volop en is het nog mooier.In het hoogseizoen is het er wel ontzettend druk en toeristisch, ik ben in september geweest, toen was het nog druk, maar niet te druk. Ik vind Portugal een aanrader. Let wel op dat je niet in de Engelse delen zit! (Of je moet van dronken Engelse houden en veel willen stappen [:P]).
    Ik ben zelf een grote fan van Griekenland. Is dat niks voor jullie? Wanneer willen jullie gaan?



  3. griekenland lijkt me ook kei mooi, maar mijn vriend is al eens in griekenland geweest, en we wilde eens een land waar we beide nog nooit zijn geweest.
    We willen in ieder geval in de zomer gaan, ergens in juli of augustus.

    xx Moniek xx


  4. In het hoogseizoen is het overal gezellig! Zuid-Frankrijk is ook leuk, Argeles sur mer of Cap d'agde! Maar daar valt minder te zien. Ik ben zelf nog nooit in Tunesie geweest, maar ik hoor er wel goede verhalen over. Mij trekt het niet, ik weet niet waarom, heb me er ook nog nooit in verdiept.
    Wel leuk he om een vakantie uit te zoeken. Het duurt alleen nog zo lang! [:(]



  5. hoi moniek,
    in tunesie en portugal ben ik nog nooit geweest, maar italie wel. bij venetie in de buurt. de streek zelf vond ik tegenvallen, maar venetie is echt een aanrader! hele mooie stad waar je af en toe ogen te kort komt. ook is het leuk om de kleine eilandjes murano, burano en torcello (liggen voor venetie en zijn bereikbaar per taxiboot) te bezoeken. ze hebben alle drie iets speciaals.
    ben wel in egypte geweest en ik heb gehoord dat tunesie en egypte qua bevolking en mentaliteit op elkaar lijken. ik zou dan zelf niet snel naar tunesie gaan, maar smaken verschillen. mocht je er toch naartoe gaan dan wil ik erg graag weten hoe het er geweest is :)
    zelf ben ik helemaal verkocht aan gambia. niet al te ver vliegen en toch een heel mooi land met veel lieve mensen. ook een aanrader! haha.
    nou veel plezier en succes met uitzoeken!
    groetjes, merel



  6. Is Gambia niet duur?
    Heeft iemand ervaringen met Marokko? Volgens mijn collega moet dat ook geweldig zijn.

    xx Moniek xx


  7. Ik ben 3 jaar geleden in Gambia geweest en vond het niet zo duur.geloof dat wij voor de reis(2 weken) ongeveer 600 euro pp kwijt waren en we hadden een hotel met ontbijt.
    Had op 100 euro zakgeld per dag gerekend maar dat hebben we niet gehaald,we zaten er ver onder en hebben behoorlijk wat excursies gedaan en elke avond uit eten en wat drankjes erbij en drankjes aan de bar.
    Maarja in 3 jaar kan dat wel veranderd zijn natuurlijk.
    Gambia is mooi maar het is wel echt een 3e wereld land dus heel veel armoede,ook zijn de mensen er opdringerig maar niet zo als in Turkije of Egypte,ze komen een stuk vriendelijker over.
    Het is in elk geval geen standaard strandbestemming dat moet je je wel van te voren bedenken vind ik.



  8. de prijzen voor de reis worden steeds duurder, maar het leven daar is helemaal niet zo gek duur.
    mocht je er naartoe willen dan weet ik wel een gids voor je :) hij is een hele goede vriend van ons geworden. zijn vrouw is nederlands en ze hebben ook een website.
    klopt wel dat sommige mensen opdringerig zijn, maar de meesten willen een praatje maken en je hand schudden. glimlachen helpt er al veel. het blijft het land van de smiling coast [:D].
    groetjes, merel



  9. Ik zou voor Portugal gaan. Heerlijk land, ben er nu 3x geweest. In Tunesië heb ik bij locals gezeten, dus dat was geen normale vakantie. Ook een leuk land, maar ik zou weer eerder voor Portugal kiezen. Lekker relaxed, veel dingen te zien en te doen.



  10. We zijn er nog steeds niet over uit wat het nu wordt. Heb nog eens wat op internet rondgekeken. Wordt in ieder geval geen Gambia. Las dat in de zomer daar net het regenseizoen is. Marokko en Tunesië zagen er ook mooi uit, net als Portugal en Italië. Wacht maar eens af tot de vakantieboeken er zijn. En die dan eens goed doorspitten.
    Zijn jullie er inmiddels al uit?

    xx Moniek xx


  11. Wat tips:
    Tunesië is een echte strandbestemming. Je hebt er mooie stranden en leuke accommodaties. Er zijn niet echt veel mogelijkheden voor mooie/leuke excursies of om er zelf op uit te trekken. De Tunesiers zijn inderdaad een beetje opdringerig, maar dit tref je ook in Egypte, Marokko en Turkije etc. Het is een relatief goedkope bestemming. Veel hotels bieden hier een all inclusive vakantie aan. Het grootste gedeelte van je vakantie speelt zich dus af op je resort.
    Portugal is een leuke bestemming om er lekker op uit te trekken. Een dagje naar Lissabon is onmisbaar! Je hebt er diverse mooie strandjes en kan overal er zelf op uit trekken.
    Italie is een land met veel mogelijkheden. Je kunt kiezen voor het vaste land waar je vrijwel altijd nabij mooie steden zit maar je kunt ook kiezen voor de romantische eilanden Sardinië of Sicilië. Vooral heerlijk uiteraard om uit eten te gaan. Italië is qua reis en accommodaties geen goedkope bestemming.
    Griekenland heb ik nog niet gelezen in je bericht. Je hebt er een hoop prachtige eilanden varierend van massatoerisme tot nog volkomen authentiek. Je kunt er heerlijk eten en er lekker zelf op uitgaan met een huurauto of een scooter. Let wel op dat er op veel eilanden kiezelstranden zijn, er zijn ook eilanden met zandstranden (Zakynthos, Kreta (nabij Chania), Naxos etc.). Griekenland is geen dure bestemming!
    Zelf ga ik in juni 2 weken eilandhoppen in de Cycladen (Griekeland). We gaan naar Paros, Naxos en Santorini. Vorig jaar hebben we een schitterende reis naar de VS gemaakt maar qua kosten hakte dit er flink in, dus in 2010 weer een verre reis!
    Tip, laat je goed voorlichten bij je reisburo. Geef duidelijk aan wat je wensen zijn, dan proberen zij de ideale bestemming voor je uit te zoeken. Iedereen zijn (vakantie)smaak is anders dus staar je niet blind op ervaringen van anderen!
    De nieuwe zomergidsen komen half december uit, dus ga dan lekker neuzen.
    En ja...ik werk op een reisburo haha maar het is niet bedoeld als reclame hoor maar het zou zonde zijn om je zuurverdiende vakantiedagen niet goed te besteden!
    Veel (voor)plezier!



  12. Hallo,
    Griekenland lijkt mij erg leuk, maar mijn vriend is al eens in griekenland geweest, en we hij wilde een land waar hij nog nooit geweest is. Maar wie weet word het dat toch nog. Zelf wil ik graag naar het eiland kreta. Hij had toen Kos gehad, wat enorm was tegengevallen.
    Ik boek mijn zomervakantie altijd bij een reisbureau. Altijd goede ervaringen en adviezen van gehad.
    Italië nog duurder als Portugal? Portugal vind ik al een duur land. Tenminste de reis. Nou maakt mij dat niks uit, maar mijn vriend studeert nog, hij heeft wat minder te besteden als ik.
    Zijn er nog andere leuke aanraders?
    Groetjes!

    xx Moniek xx


  13. we hebben de reisboeken gehaald.
    Het wordt of Egypte ( 1 week nijlcruise en 1 week in een badplaats) of Marokko en als 3e optie hebben we nog Tunesië.
    Morgen nog wat meer boeken halen om ons nog meer te verdiepen en te vergelijken :)

    xx Moniek xx


  14. Marokko, is geweldig!!! andere landen die je noemt geen ervaring mee... Maar in marokko een geweldige tijd gehad. Wij hebben een rondreis gedaan een paar jaar geleden.
    Vanaf kleins af aan moest ik ooit in marrakech zijn geweest, een van mijn dromen, de geuren, de kleuren..... t voldeed volkomen aan mijn verwachting (overigens het hele land) aardige mensen, heerlijk eten, avontuur en zee.
    heel veel plezier met het maken van keuzes!



  15. zo het is geboekt!ik ga naar jordanie!!!!!![:D]



  16. Wat een avontuur. Ga je ook naar Petra? Ik heb gehoord dat dat ontzettend mooi is daar. 

    Heel veel plezier.

    Elk vogeltje zingt zoals het gebekt is.


  17. ja natuurlijk ga ik daar heen!samen met de wadi rum is dat het mooiste/belangrijkste om te zien!ben echt super benieuwd!gaan eerst 8 dagen rondreizen en dan nog 4 dagen relaxen aan de dode zee!kan nu al niet meer wachten![:D]


  18. gebruiker_verwijderd_178 schreef | 18-01-2009, 17:01
    Afbeelding van gebruiker_verwijderd_178

    dan weet ik dat je een fantastische vakantie gaat beleven! Afgelopen zomer heb ik een rondreis door Jordanië en Syrië gemaakt. In één woord geweldig!

    Vandaag is de eerste dag voor de rest van mijn leven!


  19. Wij hebben onze vakantie gisteren geboekt!!!
    Het is Egypte geworden. We gaan 2 weken. 1 week nijlcruise en 1 week in een hotel in Hurgada. [H]
    Nu nog wachten tot het augustus is, haha
    groetjes

    xx Moniek xx


  20. Onze vakantie gaat in september naar Amerika. We gaan een rondreis maken langs de westkust van Amerika.
    Heb er echt super veel zin in [:D]

    [IMG]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;127/st/20090905/e/Vakantie+naar+Californi%EB/k/3ccb/event.png[/IMG]


  21. Ik vind de opdringerigheid in Gambia erger dan in Egypte. Je kunt niet eens even met zijn 2en over het strand wandelen. Verder prima vakantie daar gehad!
    Dit jaar gaan we naar Brazilië!



  22. Misschien is dit een leuke tip voor jullie : de site opkamersgaan (.................), hier staan ook goedkope vakanties op.


    (Linkje verwijderd door Moderator. Niet toegestaan op het forum)



  23. Wij gaan lekker naar de Ardeche!! Een prachtig vakantiehuis besproken met privé-zwembad, heerlijk... Is goed te doen, als je in juni gaat..[ip]



  24. Mijn vriend en ik gaan deze zomer heerlijk naar Gran Canaria! Het is voor het eerst dat we echt samen ver weg gaan, we zijn vorig jaar een midweek naar IJmuiden geweest en nog een weekend naar Ameland, maar dit is toch wel even wat spannender. We gaan heerlijk 10 dagen genieten van het mooie eiland en van de zon natuurlijk!
    Vorig jaar nog met mijn ouders naar Tenerife geweest, ik durf wel te zeggen dat de Canarische Eilanden echt geweldig zijn!
    Allemaal veel plezier met het uitzoeken van de vakanties en geniet van de voorpret!:D



  25. Hallo Moniek en andere lezers.

    Zoek je voor 2010 en later een bijzondere en goed betaalbare vakantieplek? Denk dan eens aan Vakantiehuis Dulce Vida op Mallorca !!

    Heb je zin in een korte of lange vakantie en spreken de woorden RUST en RUIMTE je aan?
    Bezoek dan onze prachtige website van vakantiehuis http://www.dulcevida.nl

    In 2007 openden wij, na 2 jaren van renovatie op ons schitterende landgoed (27.000 m) ons basic luxe B & B / Guesthouse Dulce Vida.
    Het vakantiehuis is het gehele jaar open en biedt plaats aan max. 4 personen (je bent dan de enige gast(en); waar vindt je dat.......?) Dat is uniek !!
    Het is midden in de natuur gelegen en biedt veel priivacy. Het nabijgelegen dorpje biedt winkels en vele restaurants.
    De luchthaven, de fantastische hoofdstad Palma de Mallorca en mooie stranden liggen op 20 minuten rijden en het vakantiehuis ligt zeer centraal voor het maken van uitstapjes op ons prachtige subtropische eiland.

    Zoek je een BIJZONDERE PLEK en een GOED BETAALBAAR verblijf? Boek dan bij Guesthouse Dulce Vida. 
    Tevens kun je je vakantie gebruiken, voor een op maat gemaakt en goed betaalbaar COACHINGSPROGRAMMA gegevens door professionals.

    Bienvenido bij Leo en Petra v.d. Hoeven van B & B / Guesthouse Dulce Vida
    Mallorca / Spanje 


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

Geen berichten gevonden.

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!