Clubafbeelding van Rammelende eierstokken, 2010 proberen we zwanger te worden

Rammelende eierstokken, 2010 proberen we zwanger te worden

Voor adientje en alle andere eierstokken :-)

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Rammelende eierstokken, 2010 proberen we zwanger te worden
  4. Rammelende eierstokken, 2010 gaan we proberen zwanger te worden!

Dit onderwerp heeft 400 reacties, en bestaat uit 17 pagina's. U bent momenteel op pagina 17 van 17.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 12-04-2010 12:11. \t\t

Rammelende eierstokken, 2010 gaan we proberen zwanger te worden!

  1. Geplaatst door Groupie | 09-02-2009, 20:48 | 18821x gelezen | 400 reacties

    hoi meiden!!!
    ik heb chronisch last van rammelende eirestokken, ben nu 25, en ga deze zomer trouwen, en we gaan vanaf volgend jaar zomer proberen om een kindje te krijgen(wij plannen ALLES[;)]) in mijn omgeving heb ik veel vriendinnen die ook met rammelende eirestokken rondlopen, en een aantal die inmiddels zwanger zijn. Ik vind het echt superleuk om het va dichtbij mee te maken, maar ben ontzettend nieuwschierig naar hoe het zal zijn als ik zelf zwanger ben!!!
    Nu heb ik nog een inplanon, en deze laat ik er in september uithalen,want dan is-ie op, en dan ga ik nog tot 1 januari 2010 aan de pil. Ben van plan om dan een half jaar te ontpillen, om te kijken of mijn cyclus goed op gang komt, want na 5 jaar implanon is elk beetje ritme weg hahaha!!!
    wie gaat er ook in 2010 proberen om zwanger te worden van je eerste kindje, en wie kan er ook niet wachten??? schrijf gezellig mee!!!
    liefs, Sanne


400 reacties op onderwerp


  1. Hallo Dames
    Jullie zijn niet echt actief meer hier zie ik, ik wil graag meepraten over het onderwerp. Ik heb al lang last van die eierstokken, maar sinds een jaar is het wel heel erg. Gelukkgi is mijn vriend nu zo ver dat we er van de zomer over gaan praten. In mijn hoofd is dat meteen beginnen, maar dat probeer ik maar niet te denken. Want erover praten en de pil weggooien zijn 2 verschillende dingen. Toch zijn er kleine dingetjes die steeds voorbij komen waardoor ik wel het idee heb dst hij van de zomer ook wel zou willen. Zoals aan mijn vader vragen hoe hij het zou vinden om opa te worden, aan zn eigen moeder vragen of ze eventueel zou willen oppaassen. En heel vaak komt de zin: Als wij een kindje hebben dan..." voorbij. Nog 3 maanden!!!
    Groetjes Nina


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • bibi09 roeptHey adientje en freggle; ­jullie hier ook??
    ­xxbibi
    | 03-05-2009 | 22:19
  • spookje84 roeptJa grappig he Bibi, die c­hat! Of het echt meerwaar­de heeft betwijfel ik, ma­ar het ziet er in ieder g­eval leuk uit! | 24-03-2009 | 08:00
  • bibi09 roeptHeej, we kunnen ook chatt­en meiden! xxBibi | 22-03-2009 | 15:13

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!