Clubafbeelding van Nieuwe baan

Nieuwe baan

Voor mensen die op zoek zijn naar werk of net een nieuwe baan hebben.

Kijk hier voor Startende ondernemeners!

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. Nieuwe baan
  4. Werkadvies van Angelique

Dit onderwerp heeft 5 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDe laatste reactie is geplaatst op 16-10-2009 22:55. \t\t

Werkadvies van Angelique

  1. Geplaatst door BibiV | 21-08-2009, 16:26 | 2863x gelezen | 5 reacties

    werkadvies van angelique
    Wil je beter leren presenteren op werkgebied, weet je niet wat je wilt of wil je andere persoonlijke ontwikkelingen om je carričre te verbeteren ondergaan?

    Dan kun je in dit topic al je werkgerelateerde vragen stellen aan zakelijk flirt coah Angelique van 't Riet.


    Dus heb je brandende vragen? Stel ze hieronder in het forum, en Angelique probeert je zo goed mogelijk van advies te voorzien.

    BibiV wijzigde dit bericht op 16-10-2009 10:39 met 50%

5 reacties op blog


  1. Hallo,

    Ik wil naast mijn reguliere baan graag thuiswerk doen. Het liefst administratief maar ander werk mag ook.
    Ik hoor veel over oplichtingpraktijken en wil dus voorzichtig zijn. Heb jij misschien bepaalde websites waar ik op kan kijken?

    MvG
    Bianca



  2. hallo

    Na 5 jaar lang vervangen te hebben op een school in het basisonderwijs, werd mijn vervanging eindelijk een benoeming. Maar op dat moment was er iemand binnen de onderwijsstichting waaraan men verplichtingen had (aan mij nog niet maar dat is een te lang verhaal) en werd ik gewoon aan de kant gezet. De school had dit zelf niet in de hand ,dit werd van bovenaf zo besloten.

    Nu zit ik zonder werk thuis. Van werken in het onderwijs heb ik voorlopig even genoeg. Dit ontslag heeft mij heel veel verdriet gedaan.

    Nu wil ik graag wat anders maar wat kun je met een pabo diploma? Tot nu toe heb ik op alle sollicitaties afwijzingen gekregen. Het lijkt wel of ik niets anders kan. ik ben ook bereid om een studie of een cursus te volgen. Maar ik ben even helemaal de weg kwijt.

    heb je tips voor me?



  3. Lieve Yetje,
    In de situatie waarin je zit is het heel belangrijk om tijd voor jezelf te nemen. In die tijd kun je voor jezelf uitvinden waar je talenten liggen, waar je eventuele scholing nodig hebt en waar je hart ligt. Kan me voorstellen dat je nu zo denkt over werken in het onderwijs maar sluit niets uit. De scherpe kantjes gaan van deze situatie af en dan kan er zomaar wel iets komen in het onderwijs wat bij je past. De tips die ik je kan geven: zorg dat je een manier vindt om je eigenwaarde weer terug te vinden, de teleurstelling een plek te geven en gun het jezelf dat je soms gewoon even lekker gaat zwelgen. Verbloem je gevoel niet en praat erover met iemand die vooral luistert en niet in de oplossingen schiet. De oplossing moet uiteindelijk uit je zelf komen.

    Wil je een luisterend oor bel dan eens met 24hrscoach.nl op (0900) 21.12.2012. Daar zitten 24 uur per dag, 7 dagen in de week coaches die dagelijks deze vragen krijgen.

    Wees aardig voor jezelf,
    Lieve groet,
    Angelique

    BibiV wijzigde dit bericht op 16-10-2009 10:32 met 32%


  4. Hoi Bianca,
    Ik kan je helaas geen namen van sites geven omdat ik ze niet ken. Wat ik je aanraad is via blogs mensen te vragen naar hun bevindingen van bepaalde organisaties die je dan wel van tevoren zelf op zult moeten zoeken. Bel de organisatie waar je bij zou willen werken op en vraag om een naam van een andere thuiswerker en bel hem/haar op. Gebruik de virtuele netwerken (Xing, LinkedIn en Hyves) om op naam van de organisatie te zoeken in de profielen en neem contact op met mensen die er werken of gewerkt hebben. En als laatste: volg je intuďtie!!! Je ratio komt altijd daar achteraan en bij twijfel niet doen.

    Succes!

    Groet,
    Angelique

    BibiV wijzigde dit bericht op 16-10-2009 10:34 met 21%


  5. Hoihoi,
    Ik werk nu in de kinderopvang, ik heb spw3 gedaan en wil heel graag wat meer doen als dit.
    Nu wil ik een opleiding tot manager in de kinderopvang doen maar daar zit nogal verschil in, waar zou ik het beste kunnen kijken?
    Groetjes


Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • sam_86 roeptNee, ik zou voor mijn wer­k zomaar niet verhuizen. ­Ik vind mijn omgeving erg­ belangrijk.Ben hier opge­groeid en hecht heel veel­ waarde aan familie.Zou m­oeilijk zo ver weg kunnen­ wonen. Tijdelijk naar he­t buitenland (bijv een ja­ar) zou ik wel overwegen. | 13-07-2010 | 09:54
  • ksillen roeptZou jij voor je werk naar­ de andere kant van het l­and willen verhuizen? En ­hoe belangrijk vindt jij ­de omgeving waarin je woo­nt? Ik ben benieuwd naar ­reacties die ik kan gebru­iken voor mijn onderzoek ­voor Universiteit Maastri­cht (zie mijn profiel). | 17-06-2010 | 11:17

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!