Clubafbeelding van MeisjeinBarcelona

MeisjeinBarcelona

Van alles en nog wat over mijn leven.

Met...

  1. Flaironline
  2. Clubs
  3. MeisjeinBarcelona
  4. Twee jaar later

Dit onderwerp heeft nog geen reacties, en bestaat uit 1 pagina.
\t\tDit onderwerp is geplaatst op 02-09-2011 11:57. \t\t

Twee jaar later

  1. Geplaatst door Meisjeinbarcelona | 02-09-2011, 11:57 | 563x gelezen | 0 reacties

    We zijn inmiddels twee jaar verder. In 2009 schreef ik mijn laatste blog. De koek was op, ik had geen inspiratie meer. Ik wist niet waar ik nog over moest schrijven. 
    Nu twee jaar later zie ik in dat ik toen al klaar was. Klaar met Barcelona. 

    Ik woon nu bijna 10 jaar in Spanje. Ik ben op mijn achtiende gekomen en ik ben nu achtentwintig. Tijd voor een verandering en tijd om knopen door te hakken.

    Ik ga terug naar Nederland. Het land waar de zon niet iedere dag schijnt, maar de woonomstandigheden en carričremogelijkheden veel groter zijn. Het land waar regels wel echte regels zijn en waar ik een beter leven zal hebben, voornamelijk financieel. 

    Daar komt bij dat veel van mijn vriendschappen de afgelopen jaren terug zijn gegaan naar hun geboorteland of zijn de vriendschappen simpelweg verwaterd tot een Facebookvriend, waarbij ik af en toe op de status reageer met een "like" of reactie. 
    Het contact met mijn Spaanse vrienden is ook niet meer optimaal en ik zal voor hen altijd de guirui blijven. 
    Voor mijn kennissen en vrienden in Nederland ben ik daarentegen degene die in Spanje woont. Het land waar altijd de zon schijnt, er siesta wordt gehouden en het altijd feest is. Als ik het zo bekijk zit ik best in een sneue positie. Iedereen is doorgegaan met zijn of haar leven en ik ben er ergens tussen in blijven hangen. 

    Het zal moeilijk zijn om weer opnieuw te beginnen in Nederland, maar ik denk dat het uiteindelijk het beste zal zijn. Natuurlijk zal ik Barcelona en het mooie weer missen, maar goed. Es la vida en de mijne is aan een verandering toe.


0 reacties op blog

Zoekwoorden
Type
uitgebreid zoeken

Club Chat

Openbare berichten

  • mama_d roeptNic. hoe gaat het met je?­? update?? | 13-09-2009 | 10:02
  • gebruiker_verwijderd_94 roeptUPDATE, UPDATE!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!! | 18-05-2009 | 15:48
  • Meisjeinbarcelona roeptHi Redactie,

    Ik ben toch al lid? Ik­ zie mezelf nl als beheer­der staan :-)
    | 18-05-2009 | 14:21
  • Redactie Flair roept@M­eisjeinbarcelona: als­ je lid wordt van deze cl­ub zal ik je beheerder ma­ken. | 17-05-2009 | 13:45
  • Meisjeinbarcelona roeptTadaaaaa hier is de nieuw­e blog! | 13-05-2009 | 12:42
  • gebruiker_verwijderd_94 roeptHeeee, wanneer schrijf je­ weer eens een nieuwe blo­g? | 13-05-2009 | 10:35

Wie doet wat

Wie hier?

Er is niemand online!